Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
24. apr 2009

kokso, ani nevieme co vsetko ovplyvnuje nase zdravie... 😨

fyalynka
24. apr 2009

moze byt, ale aj s podpisom 😉
pozri sa, ved aj ta co napisala "pana prstenov" bola uplne neznama zenska, ani nevedela, ci to bude vobec
niekto citat...a kde je teraz...je jedna z najbohatsich na svete...tak si ber priklad 😀

jane1
24. apr 2009

tak mam povysavane, doprane, dovesane 😝

Fyaly, no ved uvidime co bude. mna by asi potesilo uz to keby mi to niekto vydal. zarabat si tym nemusim, aj ked, ked sa spoji prijemne s uzitocnym, ta potesi ne?
ale to je daleko este.
idem sa trosku povyhrievat na balkon na slniecko kym pride drahy.
zatim cauko

kpn
25. apr 2009

Dobre ranko zienky, dnesny grafik s poklesom

http://www.fertilityfriend.com/home/25ebba

tatulienka
25. apr 2009

dobre ranko babulky...ukludnite ma?

http://www.fertilityfriend.com/home/241f0c

kpn
25. apr 2009

Ahoj tatu, este ziadny stres ani paniku, ved je to u teba len pokles o 0,1 --- to vobec niz neznamena. Mohla si inak merat, nebolo to iste miesto. Klud tatu zlatik, ako to tu uz raz bolo napisane,... co raz ... xy krat.... vsetky raz budeme tehulkovat

tatulienka
25. apr 2009

ahoj katulik....dakujem za ukludnenie... 😉 len z toho neviem,ze ci len niekedy budem tehu,alebo ten pokles este nehlasi prichod mrchy...??

kpn
25. apr 2009

Zlatik tatu toto je az mooc malinky pokles na mrchu... a ked si pozries niektore grafy tehuliek, tak ta teplotka skace aj im. Zial nie kazda ma ukazkovy tehu grafik. Ale isto by som sa este nestresovala. Myslim, ze rozhodujuci bude pre teba zajtrajsi resp pondelnajsie meranie. Neboj budes tehulka, kazda budeme, len u niekoho to pride skor a u niekoho neskor. Tatu a ty co takto skoro ranko porabas? Nebodaj zariadujes buduce hniezdocko?

tatulienka
25. apr 2009

oki,moja...uz som kludna...nie,nie..nezariadujem...doklepavam diplomovku a potom sa idem ucit 😖 😖 😖 clovek sa ani cez vikend nemoze vyspat...a ty?

kpn
25. apr 2009

Jooj statnice, to bolo ake pekne obdobie... 😀 Kazdym dnom ako som sa ucila som hned z rana zjedla celu tablu bielej cokolady, nervacila a chytala placlive obdobia, ze to nezvladnem. A po statniciach som pochopila, ze je to len pro forma. Je to nutnost, ktoru treba absolvovat, ale pokial clovek tomu aspon trosku venuje cas, tak to profaci daju kazdemu. Ty to zvladnes....cele statnice 😀

No a ja... moje telo je uz akosi navyknute vstavat medzi 6:00 - 6:30. Manzel v tento cas odchadza do robotky, a ja uz neviem potom zaspinkat. Takze vzdy vezmem notebook na nohy, pozrem maily atd.

Inak uvazujem co si dnes spravim na obedik, nemas nejaky napad resp inspiraciu.

tatulienka
25. apr 2009

No ja uz som jedny statnice mala (bakalarske) no a tiez to bolo celkom v pohode...dalo sa to...cize ja uz tak moc stresovat nebudem,len to chcem mat uz za sebou...to skor moj oco stresuje viac ako ja.. 😀

Vobec ma nic nenapada...oco tu pecie nejake maso (hlavne ze isli s maminou na nakupy) a mne to dal strazit...

kpn
25. apr 2009

Pekne, juuj to ja este ani nakupene nemam. Asi zabehnem s manzelikom o chvilku na nakup.

tatulienka
25. apr 2009

no a vy teraz kde byvate?

kpn
25. apr 2009

V prenajme v novom meste

tatulienka
25. apr 2009

cooo...aj ja byvam v novom meste ... 😀 😀 😀 este s rodicmi..

kpn
25. apr 2009

este mi napis, ze nebodaj v okoli sancova vs racianska a davame meet

tatulienka
25. apr 2009

cooooooooo.....ja byvam na racianskom myte...nechapeeeeem....!!!!

kpn
25. apr 2009

Holka mame to k sebe blizko...takmer na skok

tatulienka
25. apr 2009

no to je jaka haluz...este aby sme boli obe teraz tehu a budeme spolu kocikovat..este budes aj v moste,to je tiez blizko... no super..a mozno sa aj pozname....

govinda
25. apr 2009

ahojte kočky 🙂
Po celom týždni som vyčerpaná a len pred chvíľou som vstala, no jedným slovom dobitá 😒

Jane, ja veľa čítam a stále 😀 . Kľudne sa ozvi a prečítam 😉 😀 .

kpn
25. apr 2009

Govi ... tazky tyzden si mala??? Skus si aspon trosku oddychnut

tatulienka
25. apr 2009

kati,kde si zmizla??? 😒

fyalynka
25. apr 2009

peknu sobotku zienky 🙂

vidim, ze vy tu vykecavate uz od skoreho rana 😕
katka, tatu -- este ziadnu paniku s tym poklesom teplotky, neni to nejako rapidne 😉 este stale mozete byt
tehu 😵 No teda, vy byvate blizko seba 😕 parada...mozete sa stretnut 😎

govi, zlaticko kto ta takto znicil? V praci? 😕

fyalynka
25. apr 2009

babulky, idem varit a piect, obcas sa tu zastavim ked budem mat medziprestavky 😀

kpn
25. apr 2009

Tatu prepac, boli sme s manzelikom nakupit maso a zeleninku na obed

Ahoj fyalik mamina nasa buduca 😀

Dnesny obed menu:
zeleninova polievocka ala fyalynka 😉
bravcove stehno na prirodno s cesnakovo- sampionovym zakladom.
puding ala katka

A fyalik tento mesiac som akasi kludna a bez ohladu na prichod / neprichod mrchy (nakolko testovat nebudem) sa vobec nestresujem. Bude to zniet mozno cudne, ale je mi to jedno.

janka1
25. apr 2009

ahojte zienky 😉
vy sa tu dnes teda vykecavate 😵

kpn
25. apr 2009

Ahoj Janiiiik

fyalynka
25. apr 2009

som tuuu, mam pauzu 😀

janka ahojky, ako sa mate s mimi? 🙂

katka, som rada, ze ti polievcka chuti natolko, ze ju ides znova varit 😉 A to masko znie mnamky 😝

ja dnes robim cinu so zemiak. plackami, a jablkovo - tvarohovu strudlu 😀 😝

kpn
25. apr 2009

Mnam fyalik...tak tu strudlu by som si hned dala. 😝

fyalynka
25. apr 2009

🙂 este nie je hotova, ale uz bude cesto rozmrazene, tak sa pojdem do nej pustit 😉
kludne dobehni na kavicku a kolacik 🙂 Som sama doma, MM isiel do BA na futbal 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre