Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
26. máj 2009

dnes som bola taka pazrava poobede...mala som chut na kapucinko, tak som si uvarila, ale kedze som prisla
domov taka rozhorucena, tak som k nemu zozrala misku zmrzliny 😝

kpn
26. máj 2009

juuuj mnam , ze zmrzku hned by som si dala, ale nakolko sa citim opat zle a nafuknuto som na polievke a piskotach

fyalynka
26. máj 2009

tvoje brusko potrebuje oddych tak den-dva...neboj, bude dobre... 😉
Neobarila si si zaludok, alebo nezjedla nieco cim by si ho podrazdila? 😕

kpn
26. máj 2009

fyalik obarit isto nie, ale jedine co ma napada bol melon. Mozno som ho vcera az prilis z chuti zjedla. Takze to znamena , ze den dva budem na ryzi a suchej strave ☹ a co mc donalds 😖 a dobroty... no co uz snad to moje bruso dako prezije a potom mu to vynahradim

fyalynka
26. máj 2009

no melon to veru mohol sposobit 😒 McDonalds bude musiet pockat 😉 a potom brusku vynahradis tie
stratene kila 😀 Inak ja by som ti s radostou darovala aj 3 kg nielen 2 😀

kpn
26. máj 2009

tak sem s nimi .... ale prosim nech sa prenesu do prs 😀

fyalynka
26. máj 2009

ok, ale nevadi ze ich neposlem zo svojich prs 😀 ja ti poslem z bokov a zo stehien a ty ich uloz kam
len chces 😀 😀 😀

tatulienka
26. máj 2009

ahojteeee....je tu este niekto?

fyalynka
26. máj 2009

ahoj tatu, obcas sem mrknem...kukam ordinaciu 😀

janka1
26. máj 2009

ahojtee 😉 aj ja som tuuu uz z postielky 🙂

tatulienka
26. máj 2009

jasnacka...ja som s drahym v robotke,tak som na nete...pls,poradis mi?moj drahy dnes maloval bytik a namaloval len 3 steny v obyvacke...a teraz sa nevieme rozhodnut,ci ma namalovat aj tu stvrtu,alebo ju nechat bielu...haaa? videla si moj grafik?co hovoris?

janka1
26. máj 2009

tatu no tazko radit ked to nevidime 😒

janka1
26. máj 2009

fyal kde si ved je reklama 😀

rozarka73
26. máj 2009

ahojte, bola som tu asi pred dvoma rokmi na stranke, po dvoch neuspesnych IVF a rozhodla som sa ist skusit do Iscare teraz v juli, mam tam este 4 zmrazene embrya, chcela by som od vas snazilky radu, mam brat sarapis alebo sarapis soja este pred IVF? okrem toho mi zistili nieco so zvysenou zrazanlivostou krvi, mozte mi niektora poradit?
dakujem 🙂

fyalynka
26. máj 2009

janka, prisiel manzelik tak som kecala s nim 😉

tatu, bolo by lepsie tu izbu vidiet 😉

rozarka, s tym ti neporadim, nemam skusenost s IVF 😒

tatulienka
26. máj 2009

jani ja viem...ale ako vam to mam ukazat :D skus si to predstavit..

janka1
26. máj 2009

ahoj rozarka ja ti velmi neporadim , ale ked si pamatam, tak o sarapis soja som pocula , ze je to skor pre zeny v klimakteriu 😒 ci nie?

ale skus tuto temicku snad ti pomoze 😉

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

janka1
26. máj 2009

tatu 😀 ze predstav si 😀 😀
aku farbu ste pouzili a na ktore steny, noo snazim sa predstavovat

tatulienka
26. máj 2009

takze taku pastelovu oranzovu,taku marhulkovu a na steny.hmmm...takze ked vojdes je stena oproti,kde je zatial biela a ostatne su namalovane...a na tej bielej su aj balkonove dvere a okno..

janka1
26. máj 2009

tatu co to bude za izba?

tatulienka
26. máj 2009

obyvacka s kuchynou 🙂

kpn
26. máj 2009

Fyal a ako????? 😲

kpn
26. máj 2009

tatu na ktoru stranu je kuchyno-obyvka orientovana, aky ma tvar a m2?....

tatulienka
26. máj 2009

kati,teba tu cakam...ty sa vyznas :D takze ovyvacko kuchyna je orientovana tusim na severozapad...neviem na 100% ale slnko nam do obyvky bude svietit podvecer...tvar ma obdlznikovy a m2???akoze obyvka?fuuuha,okolo 22

kpn
26. máj 2009

tak ja by som uz dalsiu farbu nedavala tatu...farby si pekne, ale potrebujes aj kontrast...ak mas maly priestor co 22 dokopy cca nie je vela, i ked svetlou farbou, ale este viac ju zuzis, takze ak nechas jednu stranu bielu, tak opticky zostane rovnaka, pretoze ti vytvory kontrast. Severozapadna strana je super budete mat poobedne slniecko az do vecera, ale rataj aj so zaluziami, pretoze sa ti ten priestor bude neskutocne prehrievat a cim teplejsiu farbu tam das, o to viac ti ju tato svetova strana este zvyrazni (myslin pocit tepla). Takze i z tohto dovodu by som volila jednu stenu bielu...bude ti to neutralizovat

tatulienka
26. máj 2009

no lenze na tej jedinej strane bude najviac volneho miesta...bude tam len sedacka...

kpn
26. máj 2009

Tatu potom by som ju i tak nechala bielu a aby som ju ozivila vytvorila by som z rovnakej farby ako ste pouzili, plus este 2-3 farby pribuznych a blizkych odtienov na wallpainting

tatulienka
26. máj 2009

no sedacku uz mame kupenu..je taka bledunko oranzova...tak teda biela stena??

kpn
26. máj 2009

tatu ja by som tam nechala bieli a vyuzila nejaky zaujimavy walpainting na stenu za sedackou, ale vela veci sa da urobit tak isto ako domalovat po case. prides tam, chvilu sa poinspirujes priestorom a potom sama uvidis co ti bude vyhovovat 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre