Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
9. jún 2009

Ahoj janka ake bolo stretnutie s jane? Oddychli a zrelaxovali ste zienky?

Ja som vycerpana, ale ani nie tak od prace, ako od neschopnosti stolara. Uz aspon cosi mame, ale ani zdaleka to nejde podla predstav

fyalynka
9. jún 2009

som tu tak uchytkom, lebo pozeram ordinaciu 😀

katka a co ten stolar zase stvara??? 😕

janka1
9. jún 2009

katka super bolo, naprv sme boli v jednom podniku , nepacilo sa nam tam 😀 tak sme sa presunuli do druheho a faaajne sme sa napapali 😀 😀 😀 😀 aj co to popili , ale nealko samozrejme a ja som okusila vsade wc 😀 😀 😀 normalka , tehula neeeee

jane je prijemna babenka 🙂 este sa urco stretnemeeeeeeeeeee

jane vylez kde siiiiiiiiiiii

katuska a co nove so stolarom???????

kpn
9. jún 2009

tak aspon ste si sprijemnili vecer. Janik sak co si, musis si povedat, ze hladas inspiraciu na WC kvoli kupelke xi xi xi . Aspon vies porovnat kde su naj naj.

A co dobreho ste si dali na papanie?

No stolarova pracovna moralka a hlavne casova (za cely den bol na byte cca 2,5 hodky) a vlastne skoro nic neurobil. Doniesol spodne skrinky z kuchyne a cast vnutorneho vybavenia rolldorky na chodbe. No slak ma uz triafa, uz sme museli posuvat maliarov kvoli nemu. Ja mam ej trpezlivosti, ale jemu by som uz oci vyskriabala

janka1
9. jún 2009

no ooo moj nazor poznaaas 😉

dali sme si toasty jane si dala hawai a ja labuznicky a objednala som si samozrejme aj fazulovu polievku, ktoru som potom musela zrusit nakolko by som to uz do seba nedala 😀 😀 😀 velke oci som asi mala 😕 ale nie tie toasty boli bohate a velke a fajnuckeeeeeee a vypila som 2x vineu a 2x rajec no ja pijem vela a este slane oriesky 😝 😝 😝 😝 😝

kpn
9. jún 2009

Jooj tak toasty 😲 tie som uz davno nemala a slintam nad nimi asi pol roka, len zial posledny toaster sme museli vyhodit uz sa nedal pouzivat a novy sme este nestihli kupit. Ale aj to bude ... mnam mnam.

Janik ta to nie preto chodis na wc, ze si tehu, ale preto, ze i samo o sebe vela pijes. Ved pri tom mnozstve by som i ja chodila navstevovat wc v kazdom podniku.

A janik ano tvoj nazor poznam, ale zatinam zuby, aby to dokoncil v pozadovanej kvalite a pri vyplacani zvysnej sumy, ak vobec este bude co vyplacat mu to vytmavim. Uz zvazujem, ze by som vzala so sebou svojho kamarata pravnika a bachara 😀 😎

janka1
9. jún 2009

katka pijem sice vela , ale ovela viac chodim na wc, urcite aj keby som nepila tolko tak na wc som tak isto ..no pisem jak madar , ale ty pochopis 😀 😀 😀

drzim palec ohladom stolara 😉

kpn
9. jún 2009

Janka sak ja uz mam tolko nareci v sebe, ze i keby pises hotentotsky tak ti rozumiem. Kedysi som mala vztah s jednym cloviecikom z vychodu a bola to sranda...ma ucil rozne salenosti.

a ako madar si pripadam i ja, obcas tak dokomolim slovosledky a koncovky, ze ani rodeny by to lepsie nepovedal. 😀

a dakujem i za stolara janik, sak snad to uz nejako dobacuje.

Inak zajtra som cely dnik mimo, tak budem na fore opat az vo stvrtok vecer

janka1
9. jún 2009

katka a kam sa chystas zajtra???

fyalynka
9. jún 2009

teda katka, obdivujem tvoju trpezlivost 😕 moj manzel by ho uz asi vyhodil 😝
dufam len teda, ze vam to apson dokonci, aby nenechal rozrobenu robotu 😖
takze pevne nervy prajem 😉

mnaaaaaaaam toaaaastyyy 😝 🙂

jane1
9. jún 2009

cafteeee

jane1
9. jún 2009

Janulka, ja som ta nejako prebrala 😀 ze si bola tak dlho hore 😀
ano, bolo super, skoro si to musime zopakovat, sme sa trosku vystazovali, odreagovali. dufam ze uz ta neboli hlavka

jane1
9. jún 2009

veru veru, toasty bol bohovske.
A janulka je tiež velmi fajn baba! pohodacka, myslim ze si budeme rozumiet coraz lepsie 😅 aj na muzoch sme si nasli podobnosti 😀
etse ma aj odviezla domov 😵

fyalynka
10. jún 2009

cawte zienky 🙂
waaauuu, dnes som prva 😕 Ja som uz bola na hematku na odberoch, v utorok mam prist, uz budu
vysledky 🙂 Za chvilu (o9h) idem do Nitry na prac. poradu, takze tu nebudem, neviem kedy sa vratime... 😒
Ale dufam ze najneskor okolo 13h som spat 😒

pekny slnecny dnicek 😎

tatulienka
10. jún 2009

dobre ranko...

janka1
10. jún 2009

dobre ranecko zienky 😉
tak som to nevydrzala a sla som rano mrknut nasho chrusta 😀 😀 😀
moja dr. dnes sluzi v nemocke , tak sme to hned vyuzili 😉 nemam fotocku , ale bol to neskutocny zazitok 😵 😵 ako tam maval rucickami, kopkal nozickami a take akrobaticke kusky a skakacky nam ukazal chrustik jeden 🙂 🙂 😵 😵 no nadhera aj mi premerala urcite veci ohladom genetiky a vraj su vsetky OK tak sa vytesujeeeem , ale aj tak na dalsi tyzden idem na tie vrodene chyby 🙂

fyalynka tak sa pekne porad a uzi si poradu aj ked asi sa ti velmi nechce ako citam tvoje slova 😉

janeee 😉 😉 😉

tatulienka
10. jún 2009

ahoj jani...tak to ti velmi gratulujem..tesim sa...ja idem zajtra prvy krat dokymu,tak som zvedava..dnes ma chytila taka blba nalada,ze sa bojim aby to nebolo mimomaternicove tehu..aj vcera,aj dnes ma pichlo na jednej strane nalavo... :(

janka1
10. jún 2009

tatu dakujem a nestresuuuj to, ze ta pichlo je zvacsovanie sa maternice nerob si zbytocne starosti 😉 😉
vsetko bude ok uvidis

tatulienka
10. jún 2009

jani,bodaj by...dufam,ze mas pravdu...zajtra sa dozviem..dufam,ze bude vsetko v poriadku...

janka1
10. jún 2009

bude bude , len uz nemysli nato, lebo si to este privolas 😉 ja viem, ze je to ztazke ved som sama tym presla, ale snazila som sa mysliet len pozitivne, aby to neuskodilo malinkemu chrustikovi/psychika ja svina, tak radsej nepripustat taketo veci/ 😉

tatulienka
10. jún 2009

nieco na tompravdy bude,ale urcite ma vies pochopit...tiez si sa urcite bala...ale ja verim,ze to bude ok..uz aby bolo zajtra... 🙂 a dufam,budem mat aj prvu fotecku nasho prcka.. 🙂

janka1
10. jún 2009

tatu snazila som sa nato nemysliet 😉 viem, ze je to tazke , ale da sa to 🙂 skus to, pomoze to aj tebe aj malemu
😵 😵
zalezi od dr. ci ti fotocku urobi a ci urobi aj sono nakolko co tu citam na nete, tak su ti dr. uplne odlisni 😒 takze sa priprav aj nato, ze ta nemusi pozriet 😒 😒 co by som ti nezelala vobec, ale radsej ako mas byt potom sklamana a opat stresujuca a nestastna 😉 niektori dr. robia sono az v 10tt , ale ty musis vediet akeho dr. mas 😉 drzim palceky nech mas vsetko ok aj sono urobene aj fotocku v ruke 😉

magic08
10. jún 2009

ahojte babenky 🙂
ako sa dnes máte tehulky?
janka gratulujem k chrustikovi, tesim sa ze je vsetko v poriadku. Tatu zajtra vsetko dobre dopadne.
my sme sa vcera s manzelikom rozpravali o tom, ze ci cakat alebo nie, tak sme nejako k istemu rozhodnutiu nedospeli. Nechali sme to tak, ze sa nebudeme kontrolovat a davat si pozor. Ked to ma prist pride...
Ale dnes som sa docitala, ze ak zena potrati, tak ma uz len 60 % sancu ze donosi zdrave dieta a ze je vacsi predpoklad ze sa potrat zopakuje. No som z toho dobre na nervy... ☹

janka1
10. jún 2009

magic necitaj take somariny!!!!!!!!!!!!!!!!
mam kamosku , ktora potratila 4x a uz ma dve zdrave deticky 😉

magic08
10. jún 2009

hej, viem ze by som nemala, ale ked taku dilemu riesim ze az...
strasne tuzime po babatku a nechcem cakat do septembra, ale zase mam strach aby sme tym nieco nepokazili, alebo neviem...
vcera som citala vyjadrenie jedneho lekara, ze cakat po MA sa odporuca len kvoli psychickej stranke zeny. Ze vraj otehu moze hned po prvej mrche, ale ze zena sa psychicky vysporiadava aj 6 mesiacov s potratom. Ja si myslim, ze najlepsi liek na to je druhe tehu.
No fakt neviem, jeden lekar tak, druhy inak a ty si vyber....

lusi131
10. jún 2009

Ahojte zienky 😉 , no tak som si dnes rano urobila dalsi test(teraz uz Rapid clear, predtym ten GS Mamatest v nedelu), ale zase mi ta druha ciarka vysla nejako slabucko 😒 ....som z toho trosku rozhadzana, nervozna, lebo som si myslela, ze ak by som teda naozaj bola, tak by ta ciarka mohla byt uz silnejsia......asi mi nic ine neostane, len cakat co povie doktor v piatok.............hlavne nech uz viem na com som, lebo toto cakanie ma hodne ubija ☹

lusi131
10. jún 2009

😉 Ahoj magic, podla mna je dolezite hlavne to ako sa ta dana zena citi, to je to najdolezitejsie!!!!!!!!!!! A ked si mysli, ze uz je cas a je v poriadku, na co zbytocne cakat pol roka a stresovat sa, no nie 😉 , mne napr. moj doktor hovoril, ze staci aj 1-3 mesiace, zalezi od zdravotneho a psychickeho stavu. Takze sa nestresuj a ked sa na to citis, sup skusat znovu 🙂 , teda ja by som to riesila asi takto, drzim moc moc palce!

magic08
10. jún 2009

dakujem lusi
no ja sa citim psychicky dobre, aj zdravotne som podla dokiho v poriadku. Tak neviem, asi mozno vydrzim 3 mrchu a potom zacneme.
Drzim palce v piatok, neboj bude to dobre. pozitivne myslenie... 🙂

janka1
10. jún 2009

LUSI KOLKY DEN SI DNES?
magic moj nazor poznas, ja by som do toho sla aj ked by sa cokolvek stalo, ale sla by som 😉

magic08
10. jún 2009

dakujem janka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre