Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
21. jún 2009

ahoj janka 🙂
aj u nas je zamracene, fuci vetrisko 😝 tak pekne lenos v posteli, tam ti bude najlepsie 🙂

janka1
21. jún 2009

fyal dakujem, lezim a varim sucasne, ale to sa sor vari samo len odskakujem 😀 😀 😀
od vcera ma boli podbrusko akoby vajecniky , celu noc ma to trapilo , ale vraj je to OK len je to neprijemneee 😒

ako sa mas? co nove u vas?

magic08
21. jún 2009

ahojte 🙂
sme sa rozhodli s manzelikom ze kasleme na odporucania lekarov. Zaciname snazilkovat po tejto tretej mrske. Ma dojst na buduci tyzden a po nej zaciname naplno. 😉
Ved sa nam to hned urcite nepodari, tak co budeme cakat ... 🙂

tatulienka
21. jún 2009

ahojtee

magic08
21. jún 2009

ako sa mas tatu?

tatulienka
21. jún 2009

no bolo mi aj lepsie..dnes som sa vratila z nemocnice.diagnoza znie:spontanny potrat v skorom stadiu tehotenstva..robili mi laparoskopiu a kyretaz...takze nic moc.. ☹ ☹ ☹

magic08
21. jún 2009

tak to ma strasne mrzi... ☹
viem ako sa citis, tiez som si tym presla..., v 13 tt MA
strasne mi to je luto...
hlavu hore, bude dobre a dockas sa babatka... Treba v to verit, ja verim...

tatulienka
21. jún 2009

ja viem..verim tomu...robil mi to prednosta kliniky,takze hadam to je ok...a je tam vsetko v poriadku..

magic08
21. jún 2009

urcite je.
Vies je to lepsie takto, ako mat babo, ktore by nebolo v poriadku. Priroda je mudra, vie preco robi niektore veci...

tatulienka
21. jún 2009

ved ja viem...hovorim si,ze asi to tak malo byt...a pripisujem to stresom zo statnic..stres je svinstvo..

magic08
21. jún 2009

nie je to tvoja chyba...
co ti povedali lekari, kedy sa mozte opat snazit?

tatulienka
21. jún 2009

no ved to prave neviem..kazdy hovori nieco ine..ale mne povedala doktorka,ze o 6 tyzdnov..6 tyzdnov nemozem ani keksikovat a ze potom uz mozme aj snazilkovat...

fyalynka
21. jún 2009

ahojteeee, my sme boli u svokrovcov, teraz sa chystam zehlit...ale az ked si vypijem kavicku 😎

janka, u nas nic nove, len mam neskutocne nervy na jednu osobu 😠

magic, ahoj moja, ako vikendujes? 🙂

tatu, boooze je mi to strasne luto ☹ bude dobre, neboj...len sa hlavne neobvinuj!!! A to si zacala krvacat...?

fyalynka
21. jún 2009

a zabudla som dodat...magic, uuuuuuplny suhlas s tebou!!! plnou parou vpred za snazilkovanim 😵 😀 😉

tatulienka
21. jún 2009

fyal,zlatko,ty vies ake to je..ale som v poriadku...verim,ze sa nam to uz podari...presne, v utorok som zacala krvacat..no co uz...dam si pauzu min.tych 6 tyzdnov a potom sa uvidi...vy uz snazilkujete?a ty si vlastne mala to co ja?

fyalynka
21. jún 2009

nie, my este nemozme snazilkovat...ja som mala teraz len prvu mrchu po kyretazi a musime pockat ake nam
vyjdu vysledky z hematologie a genetiky. ja som mala 2x zamlknuty potrat, nie spontanny ako ty... 😔
ale dajte si pauzu so snazilkovanim aspon kym prejde jedna mrcha...

tatulienka
21. jún 2009

no ja som mala spontanny potrat,ale museli ma aj vycistit...tusim kyretaz,hovorili...jasne ze pockame...tych 6 tyzdnov minimalne..cize do augusta,septembra urcite...nechcem to uponahlat...a je jasne,ze sa budem bat,ze sa to stane znovu... :/

fyalynka
21. jún 2009

tatu, nechcem ta strasit, ale tento pocit, strach ta uz nikdy neopusti... 😔

tatulienka
21. jún 2009

to je mi uplne jasne...

fyalynka
21. jún 2009

nemysli na to co sa stalo, dalsi krat uz moze byt uplne bezproblemove 😉
taraz sa tes z novej prace a na promocie 🙂

a ja idem zehlit 😝

tatulienka
21. jún 2009

noo,budem sa snazit...vidis,riesili sme ako to poviem v praci a zivot to vyriesil za mna...aj ked smutne,ale vyriesil.. ☹

kpn
21. jún 2009

ahojte zienky konecne som opat na netiku....stolar este stale nedokoncil co mal, ale uz mam aspon aku taku kuchynu.

musim si vas spatne prictat, jedine co som zahliadla je info od tatu.

tatu to ma ozaj mrzi, ze to takto dopadlo. myslim na vas s drahym a drzte sa

fyalynka
21. jún 2009

ahoj katka 🙂
tak aspon nieco teda snad porobil ten lenivec....a zatial si spokojna, myslim ci sa ti to paci ako to zatial vyzera?

janka1
21. jún 2009

jaaaj katuska taak ty maas pevneee nervyyyy 😉 😉 😉 😉
drzim palce aj nadalej , ved co ine ti uz ostava 😒

hod potom fotocky 😵 😵 😵

kpn
21. jún 2009

ahojte babulky, ani nevravte..ja uz si pripadam ako pohan, len nadavam a nadavam...uz aby dorobil co ma. Ono fyalik pracu ma peknu, len si nabral strasne vela roboty na seba a namiesto uprimnosti aby ludom povedal skutocny termin ich natahuje, z coho vznikaju nedorozumenia.

janka1
21. jún 2009

katka kuchyna je krasna , paci sa mi ta kombinacia 🙂 😉

fyalynka
21. jún 2009

katka, len si zanadavaj...aspon sa ti uvolni hnev 😀 tak nech sa dari a pevne nervicky aj nadalej 😉

inak baby, zajtra ma byt len 15st a prsaaaat ☹ no neviem ako to vydrzime na tom koncerte v takej zime
a dazdi 😠 😒

janka1
21. jún 2009

na aky koncert ides? nieoc mi uslo?

az v piatok sa ma pomalicky oteplovat, cely tyzden bude takto ☹

fyalynka
21. jún 2009

janka, ideme na depeche 😀
no to je jak naschval...clovek sa tesi ako male decko a taketo pocasie ☹

fyalynka
21. jún 2009

babulky, idem do hajan...dobru noc 😔
rano som tuuuuu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre