Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

magic08
1. júl 2009

no ved ani mi nie 🙂
ale tento mesiac normalne tesim na snazilkovanie 🙂

fyalynka
1. júl 2009

to je jasne, kazdy sa tesi...to dodava taku nadej, optimizmus... 🙂
aj ja sa uz tesim...aj ked neviem este na 100% kedy zacneme (dufam, ze v auguste 😅 )

magic08
1. júl 2009

treba verit fyal, verit ze zacnete v auguste a tentokrat uspesne 🙂 az do konca. Preto sa treba ist tento mesiac do 8 v mesiace pripoistit 😀

fyalynka
1. júl 2009

jasne, uz pozeram do kalendara, kedy by som tam mohla vybehnut 😀 a urcite si to dam zo svojej
hrubej mzdy, aj ked budem mesacne platit viac, stale sa mi to niekolko x vrati!!! 🙂
aj ty si to urcite das, ze?

magic08
1. júl 2009

no jasne, najneskôr 8.7 som na socialke. Treba ist do osmeho, aby sa ratal cely mesiac. Ak pojdes neskôr, bude to potom komplikovanejsie pocitat tie dni. Je to lepsie ist teraz. Tazke vyslem manzelika pre tlacivo a potom ho tam radsej sama zanesiem 🙂 A urcite si to dam zo svojej hrubej. Teraz sa trosku uskromnim, ale potom akoby som nasla. Ved take babo stojim majland 🙂

fyalynka
1. júl 2009

suhlas 😉
uz len 15 minuuuut 😀 😀 😀

magic08
1. júl 2009

ja uz som vycikana a zbalena 🙂
no vypinam PC
vidime sa zajtra

papa 😉

fyalynka
1. júl 2009

kde ste kto?? 😕

janka1
1. júl 2009

ja som tuuu 😉

fyalynka
1. júl 2009

aky si mala den? co nove? 🙂

janka1
1. júl 2009

zaspala som 😕
mala som tazky den ako kazdy v poslednej dobe, nechapem kde sa berie tolko prace odrazu 😠
vzdy len cakam kedy konecne pride 16.00 a padam domov 😉
zienky sa tesakujem idemem na predlzeny vikend do Besenovej 😵 😵 😵 😵 oddychnem siiiiiiiiiiii, vymocim sa

fyalynka
1. júl 2009

no super jani a kedy idete? 🙂

janka1
1. júl 2009

v piatok 😉 sa tesim ako male deckooo 😀 😀 😀
vladka ide do basketlandu a my relaxovat 😀 😉

a ty ako moja? zajtra konecne stvrtooook 😅

janka1
1. júl 2009

kde si sa stratila fyalynka 😕

jagabinka
1. júl 2009

Ahojte!
Janka, opytaj sa doktora, ci je dobre ist do teplej vody...mohlo by to sposobit potrat 😲 ...prepac, ze Ti kazim radost 😒 , ale ja som sa v tehu horucim vodam vyhybala.
To len pre istotu...lebo ja Ti strasne prajem ten oddch 😎 .
Papa a dobru noc! 😵

janka1
2. júl 2009

dobre ranko 😉
jagabinka ja to viem a ani sa tam nechystam iba do normalneho bazena 😉 🙂

magic08
2. júl 2009

dobre ranko babenky 🙂
ako ste sa dnes vyspali?

fyalynka
2. júl 2009

dobre ranecko 😎

janka, vcera sme sa s MM zapozerali do starych fotiek, sme spominali...a potom sme sli spinkat 🙂
veru konecne stvrtok...ale bola by som radsej keby piatok poobede 😀

magic, ahojky...spalo sa dobre, len maaaalo, ja som taky spachtos 😀
a ty?

magic08
2. júl 2009

joj, tak to aj ja. Keby som mohla a nemala by som potom vycitky, tak prespim aj cely den... 🙂
😀

fyalynka
2. júl 2009

ja uz mam vycitky, ked cez vikend spime do 10h 😕 kazdy uz ma navarene, napecene...a ja neviem co este
a my len ranajkujeme 😀 ale nam to vyhovuje (zatial) nemame sa kvoli komu nahanat 😝

magic08
2. júl 2009

presne ja to tiez takto vnimam... a najviac v nedelu, ked vstaneme o 10, cely panelak uz rozvoniava, kazdy skoro finisuje s obedom a ja vtedy vyberam maso z mrazaku... 😀

jagabinka
2. júl 2009

Ahojte! No ja som mala hroznu noc...malemu asi idu zubky a ja som vstala s hroznou virozou v hrdle...a boliiiiii ma hlava ☹ .
Misenko este buva, tak to som zvedava, kedy pojde cez obed.

Inak ja so vstavanim nemam problem. Ked som bola nezamestnana...pred 8rokmi...do 8:00 som mala navarenu polievku, druhe a chystala som na kolac 😀 . Teraz vstavam skoro, aj ked Misko spi...

Prajem krasny den, vy spachtosi 🙂

magic08
2. júl 2009

to si kedy vstavala rano o 6-tej? 😝

fyalynka
2. júl 2009

magic, ja som na tom rovnako...kolko x zabudneme vytiahnut masko a tak rano ho musim supnut do
teplej vody aby sa mi cim-skor rozmrazilo 😀

jagabinka, teda hnusne bacily na teba sadli 😒 no nic prijemne...dufam, ze budes cim-skor ok. Aj si si
nasadila nejake lieciky?
to si teda skore ranne vtaca 😀

magic08
2. júl 2009

😀 fyal presne... 😀 akoby som seba videla... xixi
a potom obedujeme o 15-tej xi-xi 😀

fyalynka
2. júl 2009

ved aj my...ked len o pol 11 ranajkujeme tak sme skor hladni ani neni 😀
no co uz...ved ked bude mimi, tak sa nas rezim urco zmeni 😉

magic08
2. júl 2009

no skoci nase vyspavanie do desiatej, a zacne sa vstavanie s kikirikanim kohuta... 🙂
no my kedze mame psika, tak uz nacvicujeme ranne vstavanie 🙂 aj ked psik nie je tak narocny ako babo 🙂

fyalynka
2. júl 2009

veru, psika vyvencis za 10 minut a mozes znova hupnut do postielky ak chces...to pri mimi asi mozne
nebude 🙂 Ale mne by to voooobec nevadilo, ja sa uz na to tesiiiiim!!!! len ktovie kedy to bude ☹

magic08
2. júl 2009

no ja tiez. no neostava nam nic ine, len byt trpezlive... 😝
snad dojde aj na nas...

fyalynka
2. júl 2009

vcera som mala chvilku taku nostalgicku naladu...som hovorila mm ze ci by sme mohli zacat snazilkovat,
ze uz chceeeeeeem mimi. Povedal mi, ze NIE! Aby som neblaznila, ze musime pockat navysledky...ja viem
ze ma pravdu, tak sme sa aj dohodli...ale to tie hormony so mnou robia 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre