Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

magic08
10. aug 2009

no babenky, kam ste sa podeli?

kpn
10. aug 2009

Magic janka isla na sono na 10 hod, fyalka asi pracuje ... zlatko nase..., jane sa snad ukaze vecer, a zvysok neviem

Ako budes dneska oddychovat?

magic08
10. aug 2009

no vela sme neobehali, mali sme malo casu. my sme totiz boli na pretekoch... manzel bol pretekat... 🙂
no v sobotu cely den na slnku a vcera 12 hod. v aute... mam fakt dost. Prave preto som dnes radsej ostala doma.... mam od dokiho nakazane setrit sa a aha... 🙂

jaaaj, aha, vsetky su zaneprazdnene... no zajtra uz ani ja tu nebudem moct... ked si predstavim ten kopec prace co sa mi nahromadil na stole za tie 3 dni dovci, je mi do placu... zajtra tam budem trcat do siestej...

fyalynka
10. aug 2009

katka, no to je na nervy, ze ta takto zrusili 😠 a nikto ju nezastuluje??? 😕

magic ahooojky 🙂 Teda ty si sa dobre znicila! takto plnis rozkazy uja doktora, hmmm!? No veru, dnes
sa ani nepohni z gauca 😀 pekne nohy hore a odpocivaj 😉

veru, ja makam 😝

magic08
10. aug 2009

ahoj fyal 🙂
no tak som ja oddychovala ☹
prave preto som dnes ostala doma, nech sa mam stresovat v praci...
idem si dat tabletocky co mi ujo doki predpisal a nieco fajne si idem uvarit... 🙂 nieco by som zjedla ale neviem co byto malo byt...

ty sa ako mas?

kpn
10. aug 2009

fyalik zial nie, bo ona je sukromnicka...idem vo stvrtok rano, tak snad nam to uz nezrusia

jane1
10. aug 2009

caute, tak ja uz zarezavam v robote 😠

fyalynka
10. aug 2009

babulky, obedujem, tak mam chvilku cas 🙂 no dnes normalne dost prace 😕

magic, zatial nic nove, takze sa mam ako "v praci" 😝

katka, tak vo stvrtok sa uz konecne dockas drobceka 😵

jane, sme to my dve ale pracovite 😀 😀 😀

jane1
10. aug 2009

Fyal, veru... ale po dovolenke ťažko preťažko

fyalynka
10. aug 2009

tak tazko bolo i mne 😖 a na to ze je dnes pondelok, mam taky chaoticky den, vela problemov co treba
riesit... 😝 ...takze uz som aj zabudla ze bol nejaky vikend 🙄

jane1
10. aug 2009

no, ja som uz po obede. strasne sa mi nic nechce, nie zeby sa mi pred dovolenkou bolo chcelo 😝

bettynka222
10. aug 2009

ahojteeeee 🙂

jeeej tu je tolko tehuliek. dobre ze som prestupila sem k fyalke, lebo nasa tema nam povolovala snazilkovnaie az od septembra..teda nielen tema, ale hlavne doktori 😀

fyaly mne sa este stale nepodarlo nasldovat rady tetusky bylinkarky...vobec sa mi nechceeee 😝 ale uz len dva dni a mam vysledky z hormonalneho porfilu...

magic ty si k nam predtym nahodou nechodila? 😕

jane1
10. aug 2009

ahoj Bety. jasne, je tu vela tehuliek a bude este viac! 😉

vladka.t
10. aug 2009

jane a kde si bola na dovolenke 😵

bettynka222
10. aug 2009

oki jane, uz sa na ot tesim 🙂

fyalynka
10. aug 2009

jeeeej, uz len 15 minut a padam odtialto z tohto blazninca! 😀 normalne ma dnes uz boli hlava 😝

betty, myslim ze ano, bola tam aj magic par x 😉
a dufam, ze nam nase tehulky daruju nejake tie tehu virusiky 😀 😵

magic08
10. aug 2009

ahoj betty
ano bola som tam parkrat, ked nam doki zakazal otehu do septembra. No a ked sme sa dohodli ignorovat dokiho, tak som prestala chodit k vam. No som rada ze si prisla k nam.

fyal konecne padla... 🙂

ja uz zajtra idem do prace....

inak cely den mi je priserne zle.... ☹

jane1
10. aug 2009

ahoj vladi, bola som na krete
Fyal, jak ti fajne, ja tu stvrdnem do pol 7 😢

fyalynka
10. aug 2009

magic, veru konecne 15h, dnes bol des! 😝 ...ved si vies predstavit, 2tt do zaciatku projektu... 😲
mojenko, takto ti je zle...ze by uz nevolnosti???? 😀 ...no aspon vies, ze je vse oukej 😉

jane, budem mysliet na teba...ale to zvladnes, len nech nechodia otravni ludia, ze? 😒

magic08
10. aug 2009

no od dnes rana mi je tazko na zaludku.na chvilu povoli, tak nieco zjem, a potom zas hned tazko.... 🙂 no som sa stazovala ze mi nic nie je a mas to tu... ale som rada, aspon viem ze malicke je o.k.

magic08
10. aug 2009

no ale napchavam sa zmrzlinou, juj bude mi este horsie... 😝

janka1
10. aug 2009

Ahojteee tak sme doma
kontrola dopadla OK Oliver je krasny, zdravy mame uz 335 g pat prstov na rucickach aj nozickach fotocku nemame nakolko sa nedal vobec odfotit tolko vystrajal, skakal a kotrmelce robil , ze sa nedalo ale neva vo stvrtok pridam nadherne z 3D uz sa tesiiiim

bola som v meste s Vladkou na nakupy ona chcela hlavne knihy a kabelku a kupili sme aj malemu kosielocky c.56 aj ciapocky ciste bielucke

jane1
10. aug 2009

janulkaaaa, ahoj moja zlata! pozerala som album, ake nadherne brušino mas. to strasne leti, vel mne sa zda ze len nedavno sme boli spolu vonku!
aj by som si to zopákla už 🙂

janka1
10. aug 2009

ahooj jane aj ja 😉 daj termin a ideme 🙂

cas leti to je pravda uz mam 1/2 tehu za sebou 🙂 🙂 😵
pisala som ti sms v dej odletu vasej dovolenky , ale si mala asi vypnuty mobil , lebo cez vikend sa vratila ako nedorucena 😒 🙂

fyalynka
10. aug 2009

som domaaaaaaaaa 😀 😀 😀
napchavam sa parenicou 😀 ...magic aj mne bude zle 😝

janka, veru brusko je krasne 😵 a tesime sa teda na 3D 😉

janka1
10. aug 2009

fyal ahooj aj ja sa tesim 😵 vlastne vsetci sa tesime 😵 😵 idemem cela family 😀

fyalynka
10. aug 2009

no to budete mat krasny zazitok 😵 aj video si davate robit?

janka1
10. aug 2009

chcela by som ta k uvidieme co a ako 😒

fyalynka
10. aug 2009

a kam idete, u vas v KE? 🙂

janka1
10. aug 2009

ano u nas v KE k Dr. Dankovcikovi 😉 aj v 12tt som bola u neho je to supeer 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre