Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

magic08
13. aug 2009

zajtra ma manzelik narodeninky a ja ani len netusim co mu dat 😖 😖 😖 ☹

magic08
13. aug 2009

ja som an tom ako ty fyal, ani mne sa nic nechce. Este stastie ze nemam ziadnu robotu,.... zatial..... 🤐
no cely vikend planujem prelezat a prespat... nerobim absolutne nic! 😀

fyalynka
13. aug 2009

ved mu daj zabaleny testik s // 😀 a s cumlikom 😀
inak ja mavam tiez rovnaky problem! 😒

magic08
13. aug 2009

heeeej, to uz nie. Ale akurat rozmyslam, ze som mohla pockat s oznamenim // a povedat mu to zajtra. Ale zase on by si hned vsimol, ze sa nieco deje... prisiel by na to aj bez pozitivneho testu... 😀

fyalynka
13. aug 2009

to mas pravdu, asi by to bolo uz "neaktualne" 😅
tak ja neviem, nepotrebuje nieco, ci uz na oblecenie alebo z kozmetiky? 😕

fyalynka
13. aug 2009

uz tlacim obedik...objednala som si pizza stangle a cesnak. dressing 😀 mnaaaam....len dufam, ze mi nebude
zle, lebo som mala na to strasnu chut 😀

magic08
13. aug 2009

na jeho oblecenie uz nemam skrine a kozmetika detto... fakt netusim co mu kupit. A ked sa ho opytam, tak mi povie ,ze on nechce nic. No to mi teda pomohol... 😒
fakt neviem. rozmyslam o balicku vitaminov, ako sportovec sa potrebuje dopovat viac ako mi ostatni, tak mozno skocim kuknut co by bolo na vyber v lekarni... no fakt neviem.... 😒

fyalynka
13. aug 2009

no tak taku odpoved dostanem vzdy aj ja 😖 a to je to najhorsie 😝
inak to mas dobry napad, tie vitaminy, to by sa potesil podla mna, ved tym nemas co pokazit 😉

magic08
13. aug 2009

mnaaaaaaaaaaaammmm fyal, to by som si dala aj aj.... 🙂 si mi chutky narobila 🙂 dobru chut
len pomaly, nech ti zle neostane 🙂

no skocim do lekarni co maju na vyber. U nas ich mame asi 10 😕

magic08
13. aug 2009

ja neviem co by som spapala. je mi priserne na zaludku, ale zjest nieco musim... 😝
asi si skocim len nieco male kupit do potravin

fyalynka
13. aug 2009

nooo, veru dala som si do zaludka... 😀 snad mi nebude tazko, lebo po cesnaku je mi dost casto...ale co
ked to tak lubim 😅

magic, skus aspon trosku polievky (to mne pomahalo), alebo kusok rohliku so sunkou, nieco lahke proste 😉
inak aj u nas je lekaren a banka na kazdom kusku 😨

magic08
13. aug 2009

to poznam, aj mne je po cesnaku tazko aj tri dni, ak ho zjem vela... ale ked niekedy je tazko odolat 🙂
no teraz by som cesnak nezjedla ani za milinom...

hej pojdem pozriet co varia na okoli a vyberiem si snad, ak nie, tak potraviny to istia... 🙂

doma plna chladnicka jedla a ja uz tyzden nemôzem ani kuknut do nej, kazdy vecer melon, alebo lahke cestoviny...

magic08
13. aug 2009

no idem pomaly na obedik, snad nieco zjem..... pridem za polhodku...

fyalynka
13. aug 2009

tak dobru chut 😉
potom mi napis na co si dostala chut 😀

kpn
13. aug 2009

fyal ty potvorka...taku chut si mi narobila, ze idem pripravit cesto na pizzu a bude dnes pizza. mnam , len dufam, ze to nebude dlho trvat bo ma zmori hlad

fyalynka
13. aug 2009

katka, to som rada, ze som vas tak navnadila 😀 😀 😀
inak aj ja budem dnes doma robit pizzu 😉 manzelik si nakazal 🙂

fyalynka
13. aug 2009

ako ti je, stale nevolnosti non-stop 😕
co porabas dnes???

magic08
13. aug 2009

no uz som tu, mali vyprazany karfiol a zemiacky, tak som sa nechala nalakat... 🙂 nezjedla som to sice vsetko, nechcem aby mi bolo zle, tak len tak trochu, ale som si stihla jazyk opalit... 😝

fyalynka
13. aug 2009

mnaaam, karfiol...luuubim 😀
teda, popaleny jazyk neprijemne boli 🤐

ja som zase zostala pazrava, po tom cesnaku a hlavne ked mam mrchu som pazrava na sladke, tak som
bola teraz v bufete a kupila som si moje oblubene koko 😀

kpn
13. aug 2009

realativne mi to preslo...takze rano som do mycky hodila riad z dvoch dni a spustila, teraz periem druhu davku a este dalsie 2 ma cakaju, v kuchyni sa mi prave dorobila hovadzia polievocka so zeleninou, a pripravujem pizza cesto .... takze dnes budem uzitocna...konecne.

No a podarilo sa mi dohodnut s kamaratkou vikend aby sme iba nekvasili doma, pojdeme sa prejst do Malych Karpat a potom opiect par spekaciek...a 1 som riesil vztah mojej svagrinej s priatelom ... 😀

magic08
13. aug 2009

katusik tak ty si toho dnes postihala teda,... 🙂

fyal koko tiez lubim, uz dlho som nemala 🙂 ja mam plny suflik vsakovakych keksov ale nemam chut absolutne... 😝

magic08
13. aug 2009

ja by som tak spala.... ak prestanem zmurkat, v stotine sekundy spim, este aj to pocasie,... u nas prsi taky malinky letny dazdik

kpn
13. aug 2009

magic moja, uz aby si isla za tym dokym po PN a na kontrolu...doma ti bude dobre, budes sa setrit a hlavne si budes moct pospinkat vzdy ked ta to chyti.

Ja mam radsej chlad, takze ja sa z tohto pocasia normalne vytesujem...a keby sa dalo i sneh beriem 😀 , ja som take zimne dite.

fyalynka
13. aug 2009

katka, ako si riesila vztah svagrinej, ci nejako zle som to pochopila??? 😅
inak si toho pekne postihala, sikulka 🙂

magic, aj ja zaspavam, a to ani nie som tehu 😀

u nas nastastie neprsi, ale je pod mrakom, to je take utlmujuce tiez 🙄

kpn
13. aug 2009

😀 nie nehadali sme sa, praveze teraz ako byvame vo vlastnom si rozumieme...len mali s priatelom nejaky problem, a on sa mi ozval...tak najskor prebiehali mierove rozhovory s nim, potom s nou...a snad uz je dobre. ja si asi ozaj kupim terapeuticke kresla a budem pokytovat terapiu

fyalynka
13. aug 2009

aha, takze si riesila vztah ich dvoch...no ty si dobra dusa, ked si ich dala spat dohromady 😀
pozri sa, to mozes prevadzkovat aj na MD, tie dve kresla niekam umiestnis a budes si zarabat terapiou
ludskych dusiciek a srdiecok 😀

kpn
13. aug 2009

jooj fyalik...keby to bolo take lahke, ale terapia je tazka a potrebovala by som na nu vycvik, ktory jedfnak trva velmi dlho a jednak je to velky hltac peniazkov. Takze mozno raz, ale to je zatial daleko.

Prave som dojedla polievocku a moje brusko je take spokojne...nuz idem dokoncit este pizzu snad sa podari.
Ty sa dnes budes dokedy trapit v praci? A este jedna otazocka, stale plati to licenie na september??

fyalynka
13. aug 2009

no super ked je brusko spokojne a neprotestuje 🙂
dnes som v praci cca do 15h 🙄 uz aby to bolo....
no jasne ze plati, ak mas stale zaujem 😉 treba povedat co, kedy jako...??? 😵
...len ci budes so mnou spokojna... 😕

magic08
13. aug 2009

katka, idem na kontrolu buduci piatok, takze este tyzden v praci musim vydrzat, neda sa nic robit... ked som bola minuly tyzden, tak sice potvrdil tehu, ale ze je velmi malinke, tak mi dal vitaminy duphaston a mam sa setrit, to sa mi sice akosi nedari, ako naschval, ale este tyzden vydrzim nejako a potom uz budem len oddychovat...

kpn
13. aug 2009

fyalik ja ti verim...takze pojdeme bez skusky...a kona sa to 12.septembra. saty este nemam vybrate...ale i to bude

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre