Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

bettynka222
17. aug 2009

jane ano, je to zloba. ale svagrina je omnoho horsia. to ona svokru proti nam vkuse stvala...lebo je to ziarliva furia 😝

fyaluska moje zlatko, uplne ta chapem. ja uz vidim, ako budem revat ked budeme musiet ist pozriet svagrinu do nemocky, ktora otehotnela vtedy kedy ja ten druhyjrat 😒

lubi ahooooooooooooooooooj. ja priberiem asi tiez, lebo som dostala synteticke hormony 😝

magic a preco pojdes na PN? kvoli tomu potratu? inak to by sme vsetky mali asi v blizkej buducnosti skoncit na PN, vsak?

bettynka222
17. aug 2009

fyaliusik ozaj a kedy sa vidime? nech si spolu zadepkujeme 😀 inak ma napadlo, ze by som zase skocila za otu cinskou bylinkarkou. tie jej caje mi vyhovovali viac - bolo to jednoduchsie 😀 pojdes so mnou, hmm?

fyalynka
17. aug 2009

tak som tu opäť 😀
mala som robotu 😝 teraz som sa bola napapat, a zaspavam tu na klavesnici 🙄

betty, moja ako to zvladas po "ich" navrate? su kludne? 😲
utorok, streda, štvrtok som free 😀 tak mozme dat stretko 😉 Kludne mozme ist za tetou bylinkarkou,
ved nie je co stratit... A co sa tyka tej PN-ky, tak urcite aspon do konca prveho trimestra je pre nas - rizikovky -
odporucane zostat doma.
Inak ja sa dnes chystam kupit suroviny na obkladiky, lebo ms pomaly konci a chcem s tym zacat. Uz sa ma aj
mm pytal, ze preco som este nezacala, na co cakam? Som kukala jak puk nanho ze ako sa zaujima a stara
o mna 😕 😀 Tak zacnem, uvidime, budeme verit ze to pomoze 😵

groka
17. aug 2009

ahojte

tak baby my sa uz mozme snazit neviem ci som pisala ale som sa vyliecila z jednej choroby nateraz,budem sa liecit na stalo,ale teraz to bolo rozhodujuce

ahoj lubka 😉 😉 😉

podla jonasa sa mame snazit zajtra a to sa mi konci mrcha ale ideme na to a ideme na to kazdy druhy,treti den,teraz kazdy treti pred ovulkou kazdy druhy,v piatok zacinam s folikulometriou,tak som zvedava co sa bude diat,dufam,ze budem mat viac vajicok,nie len jeden,akurat mi mamina vcera vravela ma 42 rokov ked bola na gynekologii ze ma tolko vajok,ze by ostala hned tehu

magic08
17. aug 2009

Ahojte, mne doobeda zbehlo ani neviem kedy ... 🙂 som si nasla robotku tak som si pomalicky robila... 🙂
no akurat som sa napapala a fyal, tiez mi hlava pada... neviem sa dockat, kedy budem doma... 🙂

ahoj betty, no ano, chcem ist na PN po prve, kvoli tomu potratu, a po druhe, ze mi je byva velmi zle cele dni a som priserne unavena, tak by som radsej ostala doma, oddychovat...

fyal co dobre si si dnes vymyslela na obedik?

fyalynka
17. aug 2009

magic, ja som bola dnes na obede tu u nas v restike, a dala som si cestovinky s omackou, nebolo to zle,
ale co ja viem...nejako nemam na nic v poslednej dobe chut... 😒
a ty co si mala dobreho? 🙂 lebo ja neviem co varit... 🙄

groka, teda to je na porazenie, ked mamina v jej veku nema problem s ovulkou a "moznym" tehulkovanim
a my v nasom veku sa trapime 😖
Ale je super, ze si sa vyliecila, ze tehulkovaiu uz nic nebrani 🙂 A doma uz je kludna atmosfera???

magic08
17. aug 2009

no ja som si dala kuraci rezen na prirodno so syrom a sunkou, ryzu hranolky a zeleninova obloha... strasnu chut som na take nieco mala a oni ma vypoculi a presne sa trafili do mojej chute... 🙂

fyalynka
17. aug 2009

jaaaaj, ako to dobre padne si dat nieco na co tecu slniky, ze??? 😀
ja fakt neviem co varit, mame rajcinkovu polievku, ale pre mm musim este nieco vymysliet 😒

groka
17. aug 2009

fyalinka uz je fdobre a na vykend ideme prec tak sa tesim velmo

idem si s malym lahnut neskor dobehnem

fyalynka
17. aug 2009

ok, tak prijemnu poobednu siestu 😉

magic08
17. aug 2009

juuuuuuj aj ja by som si lahla.... ☹ groka, tak ti zavidim...

nooooo, rajcinkovu polievocku by som si dala... zeby som dnes uvarila... no vidim to tak, ze viem co dnes varim.... o druhe sa nestaram, chladnicka plna vsetkeho mozneho cez maso, po cestoviny a zakusky, a nema to kto pojest... 🙂
nepridete na veceru fyal?

fyalynka
17. aug 2009

magic, kludne...mne sice staci jogurt a ovocie na veceru, ale mojho zrutika manzelika ti rada posikujem 😀
...on tolko toho poje a nic na nom nevidno...chlapi... 😠
a rajcinkova je dobra, to mi svokra dala cistu stavu, robila z rajcin zo zahradky, takze ziadne prisady, no
mnamky 😀

magic08
17. aug 2009

no som nasla teraz recept na rajcinovu polievku ze z paradajkoveho dzusu..., ze pre zaneprazdnenych alebo lenivych..... to druhe to som ja, tak ze to pre mna... 😀

fyalynka
17. aug 2009

no neviem, z dzusu som ju este nevarila, ja som doteraz len z pretlaku, to je jednoduche: spravis si zasmazku
z hladkej muky, do toho vylejes rajc.pretlak zmiesany s vodou + prilejes tolko vody kolko chces polievky (ale
nie zase vela lebo to nebude mat rajc.chut), osolis trosku, pridas cukor, bob.list, cele korenie (nove aj stare) a trosku skorice mletej. To je vsetko a nechas prevriet 😉 mňamky 😀

magic08
17. aug 2009

no tak nejak to robim aj ja... len z nudy som kukla na recepty, a som nasla z rajcinoveho dzusu. nemusi to byt zle, ale radsej ostanem pri starom dobrom overenom recepte... 🙂
juj normalne mi uz slinky tecu... 🙂

fyalynka
17. aug 2009

🙂
ja sa uz normalne lepim sama k sebe 😝 este hodinu musim vydrzat a tesiiiiim sa domov do sprchy 😀

magic08
17. aug 2009

juj, ja som sa prestahovala do inej kancelarie, tuna nam slnko ani nekukne, takze mam super... kebyze mam sediet v horucave, ako predtym a k tomu tie nevolnosti... no som rada, ze som sa prestahovala.... 🙂

fyalynka
17. aug 2009

oni vedeli kedy ta maju presunut 😀
my mozme ist o pol 3 domov, tak sa pojdem trosku potulat po meste, lebo mm isiel do prace do vecera,
tak sa nemam kvoli komu ponahlat domov 😒

magic08
17. aug 2009

juuuj, ako dobre ze mozte ist skôr... nas sa tu nechaju skvarit, teda nie mna, ale ostatnich co im slnko svieti... 🙂

treba kupit psika... hned ti bude veselsie... my sme minule dali naseho svokre, chcela ho vziat k sebe, tak reku nech bere, ale za hodinu nam tak smutno bolo. Tak chybal ten "smradik" maly 🙂 Aspon pre ten pocit, ze je tam. Aj mm ked niekedy nie je doma dlhsie, par dni. Tak mi nie je tak smutno, ked som so psikom... 🙂
juuuuuuuj, ale uz mi tak zacal smrdiet, nemozem ho mat pri sebe.... 😒

fyalynka
17. aug 2009

akurat som sa ta chcela opytat, ze ci ti nesmrdi... 😀 nepomoze ani kupanie? 😅 musis mu kupit nejaky
psaci parfem...aj ked to nie je tym, ze by smrdel, ale tehulkovanim 😅
no ja by som havinka prijala, ale mm nechce, lebo mame vsetko nove v byte a boji sa, ze by nam vsetko
dokusal, doskriabal, a kym by sa naucil aj ocikal... 😖

magic08
17. aug 2009

fyal psik sa rychlo nauci.... nas sa krasne pytal uz v 6 mesiacoch. Len spociatku sme s nim museli chodit von kazde 2 hodiny. ale zaujimave bolo, ze on ked bol doobedu sam, tak sa nikdy nepocikal. Ja som vzdy cez obednajsiu prestkavku skocila domov, ho vyvencit a o tretej stvrtej sme uz boli doma. On aj tak cele dni len spal, a ete aj teraz, doobeda cele prespi, po obede sa uz vyhra aj sam, ale spinka a po praci ked prideme ,ideme von, aleho sa hrame.... no teraz uz pomenej, fakt mi smri.
Keby som mohla kupem ho kazdy den, ale to nejde, lebo mi som mu len ublizila. Tak sa snazim aspon kadzy den so samponikom zadocek a pipika, ale aj tak mi smrdi.... ☹

fyalynka
17. aug 2009

ja viem ze sa nauci, mali sme doma psika cca 10 rokov, takze ja som zvyknuta...
ale tak nutit ho nemozem, on nikdy havinka nemal, tak nema asi k tomu taky vztah ako ja, stale mi slubuje,
ze "raz" ked budeme mat rodinny dom, tak mi kupi 😀 (co tak skoro nebude 😒 )
no veru, nie je dobre ho kazdy den kupat, tak budes musiet nosit stipec na nose 😀

magic08
17. aug 2009

no treba verit, ze domcek je v blizkej buducnosti 🙂 ale chapem aj manzela...

no ,asi budem musietm kupit ten stipec co akvabely a len sa usmievat... ako oni a tak dychat... ha-ha .-) no neviem ci b som to vydrzala 🙂

fyalynka
17. aug 2009

alebo este si mozes dat plynovu masku 😀 😀 😀

a inak domcek v blizkej buducnosti moc neni - ak teba nevyhrame v lotte 😝 😀
jaaaj, idem domko...vidime/citame sa neskor, zatial papa a vydrz to este chvilocku 😉

magic08
17. aug 2009

papa fyal...

fyalynka
17. aug 2009

halooo halooo...kde ste kto??? 😕

lubkabb
17. aug 2009

Ahojte ....tu som. Ja som väčšinou taká žienka nočná - závidím tým z vás, ktoré idú z práce tak skoro. Čo ja by som dala za to kebyže mám pracovnú dobu do 15-tej alebo 16-tej !

fyalynka - na dovolenke bolo fajn, ale by som ešte potrebovala nejaký ten týždeň. Len tak niekde ležať a nič nerobiť. Posledný týždeň sme mali akčný - ponavštevovali sme širokú rodinu na Kysuciach, švagra v Žiline, vychádzky po kopcoch. Je tam veľmi pekne.

lubkabb
17. aug 2009

To z tou žienkou nočnou som myslela tak, že chodievam na net večer- cez deň som v práci. 😀

fyalynka
18. aug 2009

dobré ranko 🙂

lubka, ja som to pochopila že cez deň pracujes a na nete si večer 😉 Veru, to ste mali naozaj akčný týždeň,
ale aspoň ste sa nenudili 😉 Vždy po doviolenke je ťažké vrátiť sa do práce...ja som mala voľno len týždeň,
a to bolo veľmi málo, tak sa teším niekedy na jeseň zoberem dovču na oddych 🙂

ako sa inak máte, kde ste všetky??? 😕

bettynka222
18. aug 2009

ahojte 😎

fyaly ja som free utorok a piatok, takze nam zostava iba ten utorok. ale to je dnes. stihas to? 😕 inak furie zvladam celkom dobre. kazdy den chodim domkov az v noci, takze sa moc nevidime. a hned rano letim prec 😀 ale uz to takto moc dlho nebudem moct praktizovat, lebo tu bude strasny bordel 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre