Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

groka
24. aug 2009

sevaste babule

magic gratulujem,daj si citrony,citrusove plody

ja som bola v piatok na prvej folikulometrii a to som bola 9DC,doki nic nevidel este,takze sa trosku bojim a aj on,ze co ovu bude,v stredu ideme znovu uvidim,ci sa nieco zmenilo,dufam len,ze ano,ale doki nam doporucil nesnazit sa od toho piatku do minimalne stredy,ze ked bude sa blizit ovu az potom po minimalne 5 dnovej pauze ze vtedy by nam to malo vyjst,bude viac spermiji a budu silnejsie no a potom pocas ovu stale

ako sa tu mate ostatne?betty,fyalinka?lubka,kpn ako sa citis?

fyalynka
24. aug 2009

ahoj groka, tak drzim palce, nech sa vajicko ukaze, pekne velke a silne 😉 😵

ja sa mam ako vzdy, nic nove... 😒

lubkabb
24. aug 2009

ahoj groka,

5 dní pauza? Ja môjho otravujem skoro každý deň

😀 😀 😀 . Vraj sa odporúča každý druhý. Len sa bojím, že akurát ten správny deň prešvihnem. A mám silné nutkanie sa stále testovať aj keď viem, že by to bolo ešte skoro. Je to na zbláznenie.

lubkabb
24. aug 2009

asi musím trocha spomaliť.... 😒

lubkabb
24. aug 2009

a kdesi vnútri cítim, že tento mesiac to nevyjde....fakt....a či to vôbec vyjde... ☹

groka
24. aug 2009

lubka odporuca sa pytala som sa na to dokiho ale odporuca sa pocas ovu,no pred ovu by mala byt pauza nech su spermijky take ako som pisala vyssie,doki mi to podlozil tym,ze aj muz ked ide na spermiogram,ma byt "v klude"minimalne 5 dni,vtedy sa spravne vysetri spg,pohyblivost,mnozstvo a co ja viem co este

fyalynka
24. aug 2009

lubka, urcite to vyjde...nesmies to tak prezivat ale, lebo sa vnutorne velmi stresujes...
a hlavne ked si len 16DC, urcite testy nerob, lebo je to skoro, zbytocne budes sklamana 😉

groka
24. aug 2009

lubka len spomal,najdi si nejaku cinnost,lahko sa hovori,ja viem,testovat,netestuj,zbytocne vyhodene prachy,najskor na 10DPO,ale aj to je este vela zien sklamanych,na 12DPO to isti

lubkabb
24. aug 2009

ja viem, len to neviem ovplyvniť...a k tomu ešte iné starosti... ☹

fyalynka
24. aug 2009

lubka klud, dockame sa, musime verit, do konca roka sme urcite vsetky tehulky 😵 😵 😵 😵

lubkabb
24. aug 2009

hej, veď aj ja si to vravím, len dnes som nejaká precitlivená...možno to je aj dobre znamenie.

lubkabb
24. aug 2009

maminke zistili karcinóm v maternici a budúci týždeň ide na operáciu. Musia jej čo najskôr vybrať celú maternicu aj vaječníky. Dúfajme, že to nie je rozlezené aj niekde inde...takže asi tak...dnes by som len revala...

fyalynka
24. aug 2009

lubka, to mi je strasne luto ☹ 😔 😢 😢 😢 😢 😢 😢
silno, naozaj velmi silno drzim palce, nech to dobre dopadne, nech sa mamina uzdravi!!!!
Vela síl...

lubkabb
24. aug 2009

Ďakujem fyaly.... ja už na dnes končím. Nech vás tu všetky nerozplačem. Určite to bude v poriadku...ešte si musí počkať na vnúčatka, no nie.

Majte sa. Dobrú noc.

kpn
24. aug 2009

Magic juuj ako sa len tesim, ze ste zdravucki a vse ide ako ma, len sa drzte a s tymi nevolnostami to tiez dajako skus vydrzat, oni ti prejdu neboj moja. Teraz ked si PN pekne spinkaj a oddychuj, babo potrebu kazdu energiu.

Gorka moja dakujem, mne je a dufam, ze to nezakriknem uz omnoho lepsie. Akosi mi tie nevolnosti presli same od seba, viac menej som ich zahanala jedlom a obcas tymi lizatkami. A mne osobne dost pomohla i zmena prostredia, ked sme na par dni vypadli z cinziaku z bratislavy a isli k nasim i mnazelovym rodicom na dom so zahradou. Nas s drobcom caka teraz v stredu prvotrimestralny skrining...tak som sama zvedava. Prave rozmyslam nad tym co ti povedal doki, ze pockat aspon 5 dni bez sexi, aby boli manzelove spermijky schopne...o tomto je dost popisane na nete a su na to rozne nazory, niektore hovoria, ze ak su prilis stare, tak je vacsia pravdepodobnost poskodenia plodu, a za ine zdroje, ze su silnejsie a vykonnejsie. Juuj toto je nasa medicina ala veda a teraz si vyber. Ale budem na vas mysliet a drzat palceky, aby sa zadarilo.

Lubi ahoj , hlavne sa nestresuj a vyckaj, uz cochvila budes vediet ako to na tento mesiac s manzelikom dopadlo. A maminke prajem vela sil, isto je rovnako silna zena ako ty a zvladne to. Len jej dajte podporu a bude vse dobre. Viem, ze je to pre teba tazke a hlavne teraz, ale radsej sa to dozvediet skor a vediet s tym nieco robit.

fyalynka
25. aug 2009

dobre ranecko 🙂
ako sa dnes mate? ...mne sa taaaak nechce nic robit 🙄
o 11h idem na tu gyndu, tak som zvedava, ale mam aj obavy... 😒 myslite na mna...

katka, som rada, ze ti je uz lepsie...aspon takto dodas magic nadej, ze to coskoro prejde 😉

kpn
25. aug 2009

dobre ranko fyalik...zlatko pozerala som ten recept a uz teraz mi teci slinky, zajtra ma prist kamarat, tak ho skusim urobit, vyzera to v celku lahko. Mnam mnam uz teraz slintam ako bernardin

Fyalik drzim palceky ku gyndosovi aby si bola spokojna.

fyalynka
25. aug 2009

nie je to narocne, tam vlastne len vsetko uslahas 😀 daj to pekne stuhnut do chladnicky a je to mnamky,
my sme zmlsali cely kolacik - teda aj s kamosmi 😀

joj, ja dufam, ze u dr. bude vse ok...dnes som robila druhy ovu test, druha / ciarka je stale slabsia, takze ovu
este nie je...dufam ze bude nejaka 😖

kpn
25. aug 2009

Napisem ti ako to potom dopadlo, sama som zvedava. A fyalik neboj sa, tvoja ovu isto pride. Ved doteraz si s ovu nemala nejake problemy ci ano? Jasne, ze tie prve tri mesiace sa nedaju zapocitavat do beznych cyklov, ale isto pride. Ozaj a vysledky z krvi ti este stale nedali???

fyalynka
25. aug 2009

ok, napis mi potom, ci chutil. On nie je az taky sladky, je tak akurat - taky lahsi, preto sa mi pacil. 😉
Ved to, ze posledne cykly boli nepravidelne, co u mna nebyvalo, takze preto mam obavy. A na hematol.
som objednana buduci tyzden piatok, to uz budu vysledky...

kpn
25. aug 2009

Tak aspon i to sa uz pohlo lepsim smerom, myslim, ze ste sa nacakali dostatocne dlho na ocakavany vysledok. A nebojkaj isto pride... pamatas co ste mi pisali a ako ma podporovali ked sme sa s mm snazilkovali...aby som vyckala a nestresovala sa, a hlavne prilis nesledovala. A ked som sa citili uz na dne isla som za vesticou (ja viem, niekto si povie, ze vyhodene peniaze), ale mna to upokojilo a ona sama mi povedala, ze niekedy si clovek tym ako velmi tuzi po urcitych veciach, zablokuju tuto schopnost. Akasi obranna reakcia tela. A ked mi povedala, ze baby budem mat, tak som nad tym prestala rozmyslat. Neboj pride to fyal. Ved ta tu opluvame tehu virusikmi tak snad sa aspon jeden z nich nalepi TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀

fyalynka
25. aug 2009

jééééj, ja už som tak paradne zavirena, jedna radost 😀 😀 😀
dakujeeeeeeeeem!!!! Vcera mi ich poslala aj magic, tak snad sa uz nieco nalepi 😵 😵 😵

janka1
25. aug 2009

ahojteee 🙂
konecne som sa pripojila 😒 stale ma to vyhadzovalo , tak snad tentokrat to uz pojde 😉
mame sa fajn, oddychujeme, relaxujeme , ste zlate, ze na nas myslite 😵 😵
uz iba tyzden a sme doma 😒
ani vas nejdem citat dozadu, raqdsej doma si to precitam, aby mi to nahodou nepadlo 😀
verim, ze ste vsetky OK snazite sa 😉 o 106

fyalynka
25. aug 2009

ahoj janka, dakujeme za pozdrav z velkej dialky 🙂
aj my verim, ze sa meta krasne, pekne oddychujte, relaxujte, slnte sa, clapotajte 😎
jasne ze snazilkujeme, este ze je to taka projemna cinnost 😀
krasny zvysok dovolenky, pozdravuj rodinku 😉 😎

kpn
25. aug 2009

Jeej Janik, tak nakoniec sa podarilo pripojit. Drzte sa i vy s rodinkou a citame sa po vasom navrate.

fyalynka
25. aug 2009

boooze, az teraz citam, kolkych preklepov tam mam 😕 😝

kpn
25. aug 2009

Ale fyal, ved to nie je take zle....mne tiez preskakuju pismenka ako madarovi. A nahodou je to celkom sranda, ze meta krasne...to sa drobec moze prehadzovat zo strany na stranu.

fyalynka
25. aug 2009

no napr. aj tak sa to da pochopit... 😀 😀 😀
ked sa ponahlam, tak pisem blbosti... nechce sa mi tu dnes byt, uz chcem viiiikend, budem mat 4 dni volno 😀

kpn
25. aug 2009

juuuj to je skvele a kam sa chystate??? idete si niekam oddychnut?

fyalynka
25. aug 2009

nie, nejdeme nikam, v sobotu ideme akurat kamoske na svadbu - ale sme pozvani az na zabavu, takze
tam ideme az vecer. Ale snad bude sranda 🙂
A budeme oddychovat...v utorok je sviatok, tak nam dali pondelok povinne volno 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre