Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

groka
11. sep 2009

no mala by som dostat dnes tak ako minuly meisac tak aj dnes na 30DC inak mi moze este meskat a prist 13

fyalynka
11. sep 2009

keby mala prist, tak by podla teplotka postupne klesala, ale tebe stupa, takze je to na dobrej ceste 😉

groka
11. sep 2009

fyalinka ja vime ze by mala klesat,nevime preco neklesa,dufam teda aj ja ze je to na dobrej ceste,len vies,ja som rizikovka a aj stym to mimcom by som bola na rizikovom a teda ak vycurikam dve tak letim k dokimu,nech mi da nieco na udrziavanie,lebo tieto bolesti aj keby som uz bola tehotna,su neni dobre a bojim sa toho

fyalynka
11. sep 2009

ja ta plne chapem, hlavne tie obavy ked clovek vie ze by to bolo rizikove tehu 😔
ale treba verit, ze to dobre dopadne 😉

magic08
11. sep 2009

ahojte babenky, tak som konecne doma. Unavena a hladna...
Ale u dokiho vse o.k., Babo je velke tako ako ma... 🙂 Tak som zas na nejaky cas kludna... 🙂

Vy sa ako mate? sledujem, ze groka mas krasne teplotky, ak drzim palce, nech len pekne stupaju a ciarka na testiku silnie... 🙂

fyal ako? depky.... neboj, ja verim, ze dalsi cyklus uz vyjde. Strasne ti to prajem... Vsetkym snazilkam tuna...

jane1
11. sep 2009

ahojte kočky, co tu noveho?
Magic, super!!!
Fyal, dostala si kravavu pomstu?
idem vas precitat kus dozadu...
ja standardne v praci

fyalynka
11. sep 2009

magic, no vidis...paraaada, som stastna s tebou, ze je miminko zdravucke a vse je ok 😵 😵 😵

no depky su, co uz, ale bude aj havinko - mozno v nedelu 😀 🙂 😵 sa strasne tesim!!!

jane, ahoj moja...veru dostala som krvavu pomstu - len neviem preco a zaco? ☹ 😢
a ty ako? co nove? 🙂

govinda
11. sep 2009

ahojte kočky.
Som doma po laparke.
PCO mi nepotvrdili, všteko je ako má byť. Zrejme je problém v hormónoch, tie musím dať teraz do poriadku. Inak sa mám fajn, ale nemôžem veľmi koníkovať, drahý zúri, ak neležím v posteli. No asi by som mala, lebo som tu trošku upratovala a trošku sa mi roztiahol steh, tak už poslušne ležím.

jane1
11. sep 2009

Gov!!! ta co si! drahy ma pravdu, hajde oddychovat, nechceme mat predsa jazvičku velku! 😝

jane1
11. sep 2009

Fyal, nesmut, tebe to isto nebude trvat dlho. pozri na mna, ja si toto hovorim uz niekolko rokov.
Janulka isto len kruti hlavkou a nechape, ako je toto mozne. 😔 😉
no zial, realita obcas boli.
Gov, tebe daju hormony do poriadku a este ma predbehnes, obavam sa 😉 😅

bettynka222
12. sep 2009

govinda super, ze sa PCO nepotvrdilo, ale baby aj s tovjim drahym maju pravdu, len pekne oddychuj. ja mam o potratoch tiez rozhodene hormony,t ak neboj, daju nas do poriakdu a vsetko bude ako ma byt 😵

jane neboooj, vsetky budeme casom tehu. a vy kolko snazilkujete? a zistili aj nejaky problem?

fyalusik ahooooooooooj. som zvedava co robi moj vraskavy folikul 😀

fyalynka
13. sep 2009

ahojte, krasnu nedelu vam prajem 🙂

gov, som rada, ze laparka dopadla dobre!!! To je skvela sprava! 🙂 Uz si len krocik k miminku,uvidis 😉
A hlavne teraz posluchaj, pekne odpocivaj v postielke 😉

jane, ty sama dobre vies ake to je, ze sa tazko od toho odputava 😒

betty, aj ste snazilkovali? 😕 🙂 drziiiiim palce ak ano 😀

groka
13. sep 2009

ahojte

hlasim ze mrcha sa spusta

fyalynka
13. sep 2009

ahojte 🙂

groka, to mi ju luto ☹

ale september to pre nas vsetky istiiii 😀 😵 😉

P.S. inak mam pre vas prekvapko, mame noveho clena rodiny, ma 7 tt, je to beagle, vola sa Max a je strasne
krasny, dobrucky a nas milacik 😵 🙂

fyalynka
14. sep 2009

dobre ranko 🙂

ako sa mate, uzivate si predlzeny vikendik??? 🙂
co nove tehulky, snazilky?

lubkabb
14. sep 2009

ahoj fyalynka

tak už máte psíka? No to je super...tak nám ho odfoť 🙂

magic08
14. sep 2009

juuuuuuuuj fyal 🙂 super, ze mate psika..., to je uzasne... 🙂 ako ste prezili prvu noc? Teda, bola to prva noc? Ako sa vam vodi? zvykate si? 🙂
daj fotecky, nech zavidim... malinkeho chlpacika 🙂

fyalynka
14. sep 2009

lubka, magic...dakujeme 🙂 vodi sa nam zatial dobre, toto bola prva noc - dva x sa v noci zobudil a chcel
sa hrat 😅 Ale potom zase zaspal, rano okolo siedmej mi uz nedal pokoj olizoval ma vsade, poskakoval..tak
sme isli von 🙂
fotecky by som aj hodila, ale sa bojim ze to bude proti pravidlam 😒

a vy ako? Magic, ako sa citis? Lubka co mas nove?

lubkabb
14. sep 2009

Fyalynka, nové nemám nič. Boli sme v piatok na jarmoku...popili sme burčiačik a celú sobotu ma hlava bolela 😀 Ale bolo fajn, na námestí spievala Janka Kirschner všetky tie svoje staré hity, náladička parádna. Dnes mám dovolenku, takže si užívam 4 dni vkuse voľno. Taká minidovolenka 🙂 🙂 🙂 Aj častejšie by bodla. A skoro som zabudla, maminku v piatok pustili domov, takže sa teraz o ňu pekne staráme. Dnes mám 10 DC, takže čoskoro snažíme. 😉

fyalynka
14. sep 2009

ahojte, ja som sa prave vratila, bola som aj so susnikom u maminy 🙂
dnes bol uz ako certik, uz mu rastu rozky 😀

lubka, my sme boli na namesti tiez v piatok, prisli sme tam ked dospaieval Opatovsky, este sme si aj Komajotu
vypoculi a isli sme domov. Takze hlavka bolela...hihi 😀 aspon si sa trosku odreagovala 😉
Neboj, teraz uz bude vsetko len dobre, maminke sa polepsi, vy budete poctivo snazilkovat a na konci septembra
budu // 😵

ideme kukat superstar 😀

janka1
14. sep 2009

jeeej fyalynka supeeer ze mate psika 🙂 ako sa volaaaaaaaaaa

fyalynka
14. sep 2009

janka dakujeme, vola sa Max 😉

mirka061
14. sep 2009

caute baby 🙂 ako vidim, je vas tu viac, ktore sa pokusaju otehotniet dlhsu dobu a nedari sa vam ☹ pretoze aj sa pokusame uz pol roka a stale nic...som uz vazne z toho smutna...doktor mi povedal ze ked sa nam nic nepodari do januara 2010 a mam prist aj s manzelom...takze drzte nam palceky a dufam ze coskoro sa nam podari take male babatko 🙂 myslim na vas....drzte sa 🙂

fyalynka
15. sep 2009

mirka ahoj, vitaj medzi nami 🙂
tak teda drzime vam palceky, obcas sa ozvi a napis nam ako sa vam dari 😉

bettynka222
15. sep 2009

ahojteeeeeeee 🙂

som zase behala kade tade...tak som vas na chivlocku aspon dnres prisla kuknut.

fyaaaaaaaaaaaaaaaal, kedy ho pojdeme vyvencit? jeeej, aj ja sa onho budem starat, mooozem? 😵 fyalusik, jasne ze bol sexik....mm by to neprezil, keby nebol, al edoki povedal,z e ked uz budeme chciet otehu, tak to nemame prehanat tak ako doteraz, ale ze iba raz denne... 😕 ja neviem ci sa mama do toho pustat, ved to mame este do novembra zakazane...a dvakrat uz ozaj stacilo....nechcem aby to zle dopadlo, vies?

jeeej lubi to j usper, ze maminka je uz domka. tak ju pekne obskakujte a rozptylujte kym sa nevystrabi z nemocnicneho pristupu 😝 🙄

groka to je skoda...ale neboj, coskoro sa zadari, uvidis 😵 ved uz jendo dietatko mas, to je istota ze bude dalsie 😉

fyalynka
15. sep 2009

cawte 🙂

betty, jasne ze sa mozes, zatial je to taka mala gulicka 😀 a vyvencit ho mozme ist kedykolvek 😉
dnes sme boli na zahrade, tak sa vybehal, vysantil...ze v aute po ceste domov spal ako pod narkozou 😀

tak drzim palce, nech to snazilkovanie dopadne na stastne // 😵 😉

fyalynka
16. sep 2009

dobre ranko,

baby kde ste??? 😕 Je mi smutno samej ☹
ako sa mate po predlzenom vikende? 🙂 mne sa taaaaak strasne dnes nechcelo do prace 🙄

magic08
16. sep 2009

ahoj fyal... joooj tak ti zavidim toho malickeho... samozrejme v dobrom... 🙂 pamatam si este ake to bolo ked bol nas nezbednik taky malinky... 🙂 zlaty je aj teraz, ale uz ma svoju hlavu a je velky a obcas dokaze poriadne nastvat... 🙂
tak daj fotecky na FB, strasne ho chcem vidiet.... ja ja sa chystam dat aktualne toho nasho chlpaca, ale ako sa mi to nedari, furt mi vyhadzuje nejaku chybu... ☹
A teraz ked ste v praci, tak je sam, malinky? on bude spinkat cely den... to este babatko 🙂
takze sa pekne pyta von, aky je sikovny.... tak nech vam nerobi ziadne starosti len radosti... 🙂

my sa mame celkom dobre. Zle mi uz nebyva tak casto, este slabsie bolesti zaludka vecer a cez den ma zvykne napnut, ale nie je to uz take hrozne... 🙂

bettynka222
16. sep 2009

fyalusik ale my nesnazilkujeme. sexik je podla dokiho prilis casto na otehotnenie, navyse vzdy bezim rychlo pod sprchu 😀 jeeej ale uz s atsim na bubika maleho. tak kedy sa stretneme? isla by som aj tete bylinkarke nech mi povie ci uz osm konecne vyliecena. ozaj a u cecha si uz bola?

fyalynka
16. sep 2009

magic, veru prvy den to bol anjelik krotky ale od pondelka je to nezbednik certik 😅
ok, tak ked sa mi podari hodim na FB 😉 Tuto noc sne sa nic moc nevyspali...no co uz. Ale teraz je mm doma,
takze nie je sam.
Len neviem ci bude moct u nas zostat ☹ lebo mm je alergik, a dnes zacal pocitovat tazkosti, zle sa mu dycha,
ma plny nos...ak to bude kvoli malemu, tak bude musiet ist prec 😢 Na buduci tyzden ide k alergologicke, tak
uvidime co nam povie...
No vidis, koniec tretieho mesiaca a nevolnosti ustupuju, to je dobre 😉 Kedy ides na dalsiu kontrolu?

betty, neviem ci tento tyzden stiham, skor asi buduci...moze byt? A Cechovi by som mala ist zajtra, ale
sefka naplanovala na zajtra cestu do BA, je tam nejaka porada, tak neviem ci sa stihnem vratit spat a stihnut
to 😠 😠 😠 ☹ mam nervy 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre