Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
17. sep 2009

no moja mna sice zatial nic nekope...ale vecerno-ranne navstevy toalety velmi dobre poznam aj 3-4x za noc. 😀 dobra priprava na kojenie

janka1
17. sep 2009

katka este si pockaj na kopkanie 😉 potom si to budes uzivat nebooj 🙂 😵 😵
tak presne ako u nas 4x za noc normalka no co uz 😉

bettynka222
17. sep 2009

ahojteeee 😎

fyalka je asi este na cestach, ze? tak ste sa tu pekne dnes vykecavali len vy tehulky. no a kde su snazilky? 😕

fyalynka
17. sep 2009

ahojte, tak ja som dnes nemala cas prist vas kuki 😒

katka, som rada ze sa mate s drobcekom dobre a dakujeme za pochvalu nasho drobceka 😀 vidim, ze mas toho
dost na pleciach, vela starosti 😖

betty, ja som teda dnes isla Cechovi, ledva som stihala, a tam tooolko ludi ze az 😒 Sice som necakala, zobral
ma hned, ale nemal vobec cas. No povedal, ze vysledky z hematka su dobre, bol spokojny, ale dal mi odporucanie
na spermiogram pre mm...takze to nas caka teraz 😅

lubkabb
17. sep 2009

Ahojte baby,

zasa nič nestíham 😅 Ako sa mávate?

Fyalynka - havinko je fakt úžasný. Asi je veľmi ľahké si ho zamilovať. A čo manželova alergia, nezhoršuje sa to?

fyalynka
17. sep 2009

ahoj lubka 🙂
tak co ovu, uz bola alebo stale cakas? 😅
havinka sme si zamilovali hned v prvej minute 😵 alergia sa zatial nezhorsuje, je to rovnake...

lubkabb
17. sep 2009

Ahoj, ovu čakám, dnes som 12 DC, ale hlien je stále kalný, biely a neťahavý. Minulý mesiac som mala príznaky ovulky až na nejaký 17 DC. Tak čakám a uvidíme. Myslíš, že keby som mávala ovu 17DC nebol by problém otehotnieť? Prvý krát som otehotnela tretí mesiac snaženia, ale vtedy som vôbec nepočítala dni a nesledovala sa.

lubkabb
17. sep 2009

Ináč, včera mi kamoška oznámila, že je tehotná, v 6tt. Aj som ju stretla keď išla od dr. aj s prenatálnym kufríkom v ruke. Taká šťastná ako ja v apríli. My to zas prišlo ľúto. Viem že nie je pekné závidieť druhým, ale nejako sa tomu neviem ubrániť. Potom mi je nanič samej zo seba. ☹

fyalynka
17. sep 2009

lubka, a kolko dnovy cyklus potom mas, ked mas ovu na 17DC...lebo oplodnene vajko potrebuje cca tych 14
dni na uhniezdenie, ak mas tuto fazu kratsiu, moze to byt problem 😒 Takze ak mas cyklus potom cca 31 dnovy,
tak by tonemal byt problem podla mna (ak sa mylim, opravte ma niekto 😅 )
ja som len 8DC dnes, takze ovu az buduci tyzden (duuufam!!!)...

lubkabb
17. sep 2009

no normálne mávam 28 dňový, ale po kyrete som to mávala kadejako aj 35 a 36 DC. Tak dúfam, že všetko bude ok.

fyalynka
17. sep 2009

lubka, aj ho mam kyrete kadejaky 😠 ☹ Tiez som mavala pekny 28 dnovy... Prva ms 33, potom 27, 30, a naposledy konecne 28! tak uvidime ci sa to napravi - resp. uz by nemusela vooobec byt 😀

lubkabb
17. sep 2009

No nemusela, veru 😀 😀 😀 Nevieš ako dlho pred ovuláciou je ten ťahavý hlien, resp. koľko pred ovuláciou by sa mal ten kalný zmeniť na priehľadný, ťahavý?

fyalynka
17. sep 2009

lubka, v tomto ti moc neporadim, ja to nejako nesledujem, a okrem toho sa mi zda, ze ja ho ani nemam 😖 ☹

kpn
18. sep 2009

Dobre ranko babulky....

lubkabb vobec sa netrap hlienikom a dlzkou faze...bo podla tychto udajov by som ja ani tehotna nemala byt. Problem je, ze uz to tak je a do toho ci otehotnieme abo nie spada velmi vela faktorov, kotre mozu i nemusia byt pritomne, aby sa to podarilo. Ja som mavala 31-32 DC a ovulka byvala az na 22-24 den cize by som nemala ani dostatocne dlhu LF na uhniezdenie a predsa to vyslo.

fayalik ako dopadol vcerajsok v BA?

Mne sa podarilo prist domov po celom dni az o 6 vecer a o 8 som uz upadla do stavu komu a neskorsieho presunutia do mojej postielky. Dnes hodim foto bruska, len musim zapnut svoj PC.

Babulky brasko ma 30-tku poradte co mu mam kupit?

fyalynka
18. sep 2009

ahoj katuska 🙂
cakaaaam na fotecku bruska 😵 ako sa mate s drobcom?
Vcera som to v BA nejako prezila, prisla som spat do prace okolo 13h. Ale tesim sa, ze je uz piatok 😀

a co k tej 30-ke....hmmm, my sme svagrovi kupovali kavovar (zelal si)...zavisi do akej sumy sa chces vmestit 😅

kpn
18. sep 2009

fyalusik pri braskovi ani nejde o cenu ako o napad...od zeny chce aby mu zabezpecila porsche cez uzi si to na 1 den...a ja som chcela nieco blaznive a originalne

jooj a co planujete s mm a maxom na vikendik??

fyalynka
18. sep 2009

ahaaa, tak mu skus nejaky bungee jamping zaplatit 😀 alebo nieco podobne ako skok padakom 😀

a vikendik...neviem este, mozno zajtra pojdeme na chvilu na chatu, nech sa vyblazni 😉

kpn
18. sep 2009

Brusko v albume...vaha sa mi zahadne pokazila asi pred 3 dnami, takze aspon sa nemusim trapit pribudajucimi kilami 😀

fyalynka
18. sep 2009

katka, ty mas take mini brusinko 😵 😅 keby som ta stretla v meste a neviem ze si tehu, tak by som ti ani
neverila 😅 Inak ta vaha si to dobre nacasovala 😀 ale myslim, ze ty fakt nemas dovod sa nad vahou
zamyslat 😉 Hlavne, ze je drobec zdravi a rastie 🙂

kpn
18. sep 2009

Joooj fyal zlatko moje...Ja viem preco robim tie fotecky rano, hned ako sa zobudim...vtedy brusko vyzera, ze ani nie je. Neboj keby ma stretnes vecer po mojich vyjazdoch najazdoch na jedlo a celom dni, tak brusko by bolo hned viditelnejsie, ba priam az nafuknute a prave ten pocit nemam moc rada. Mam vzdy pocit, ze ma vsetko taha a vsetko mi je akoby male a tesne aj vlastna koza.

Ta vaha ma ani tak nehnevam i ked mi je luto, ze len pred nedavnom sme ju kupovali a baterky uz odisli.

A kde mame dnes zienky, asi tazko pracuju aby im uz o 13 padla a mohli si uzivat vikednik.

fyalynka
18. sep 2009

no si ty ale prefíkaná 😀 a ako sa inak citis, vsetko je fajn?
pocuj, ja som tak nad rozmyslala, ze ako to svojmu manzelovi neprezradis ci to bude D alebo CH, a napadlo
ma, ze ked budes kupovat vecicky, tak to nemozes nic ruzove ani modre, lebo by hned pochopil 😅 to budes
len neutralne kupovat alebo mu ich neukazes? 😕

kpn
18. sep 2009

nuz veru fyalik bude to tazke..on vie velmi dobre preco to robi...On je typ cloveka , ktory nevyzveda a ja zase nevydrzim ho nepodpichovat slovickami a vetami ci ho to nezaujima atd...no proste bude to este zaujimave 😀

A s obleckom sa az tak moc netrapim...bo ruzova farba sa mi moc nepaci...takze presne ako si to napisala, bude 😀 svetlo henda, hneda, zlta, zelena, biela a tomu podobne krasne odtiene. I ked tej modrej mi bude luto

Nuz a citit? momentalne dobre...prave pripravujem obedim pre seba a na cestu domov robim pizzove a spenatove koliecka na pomlsanie, bo dnes ideme este pred odchodom domov hrat tenis.

lubkabb
18. sep 2009

Ahojte baby

už asi všetky víkendujete...aj ja som konečne prišla z práce domov.

kpn - trošku si ma ukľudnila, ďakujem 🙂 . Ten hlien je stále rovnaký, tak uvidíme. Teblotu sa mi nechce merať tak som to chcela aspoň takto odsledovať. A ako si vedela kedy mávaš ovulku? Testovala si sa alebo si pociťovala nejaké príznaky. A ako dlho ste sa snažili o bábo?

bettynka222
18. sep 2009

ahojteeeeeee

nestiham citat, len prvy fyalkin prispevok som stihla, takze ostatne pozdravujem 😵 😵 😵
a fyaliiiiiiik, co hovoril na maternicu a taaak? vsetko ok? a bude ti sledovat aj ovu? inak elias uz tiez strasi so spremiogramom (po tom mumpse a kiahnach) a este mi kukne hlien, ci nie je nepriechodny. po tom vsetkom sa asi mohlo pokaslat uplne vsetko, tak asi preto ma chce sledovat.
cmuuuuuuuuuk

bettynka222
18. sep 2009

no nieco som precitala..

takze lubi, chod k dr. nech ta sleduje po tom potrate predsa. ved jej povedz ze nechces aby sa ot opakovalo. ja kvoli tomu, ze tie potraty boli tak rychlo za sebou, tak mi uplne odisla ovu. sice osm od zaciatku mala krasny 28 dnovy cyklus, ale ovu od potratov nikde.....a lepsie ako by si sa ty mala sledovat ci mas ovu (ja by som som urcite zblbla, keby som si merala teplotu a sledovala hlien...by som bola zavisla na tom), tak mas vacsiu istotu, ked ta skontroluje doki sonom. mne kvoli tomu, ze dvakrat za sebou nebola ovu urobil hormonalny profil a zisitl ze mi stuplo nejake FSH....

bettynka222
18. sep 2009

kpn desat dni v pohode staci na uhniezdenie. ja osm po potratoch prve dva cykly mala ovu, ale az na nejaky 22 DC a ms bola 28 DC...co je dost o nicom

ozaj fyalik, a vies co mi na to povedala nasa oblubena dr? ze to nevadi ze mam lutealnu fazu len 4 dni...hmmmm zaujimave

fyalynka
19. sep 2009

ahojte 🙂
betty, nehovoril nic, lebo ma nevysetril, tazkze ovu nesleduje ☹ (zatial, nevyjadril sa k tomu) Povedal, ze uvidime ako dopadne SPG a homocystein 😒 no co uz narobim, ved budeme skusat...
ako sa inak mas? Vidim ze na net chodis po nociach...

bettynka222
19. sep 2009

no sak behame kade tade...ved ma poznas 😀 no musim si este pouzivat kamaratov, lebo potom pride bejby a uz nebudem moct chodit domokov v noci. ajked vcera som prisla uz o jedenastej, lebo nevladzem.....som si uzivala studentsky zivot, takze navrat domov o troch v noci nebol porblem....ale teraz ked chodim do prace, tak ma to "trosku" vycerpava 😀

no ten cech je exot.....ved na folikulimetriu ta mohol objednat, no nie?

fyalynka
19. sep 2009

ved som si aj myslela, ze behas kade-tade 😀 len si uzivaj, zakial mozes 😉

no je to taky motak...mal tam straaasne vela pacientiek a chudak nevedel ani kde ma hlavu, nejaky bol z toho mimo 😕

inak robim lievance, uz mi tecu slinky 😀

fyalynka
21. sep 2009

halooo, halooo...kde ste??? 😲
a mame zase pondelok, vikend je fuc... 😝
co mate nove, ako sa mate? 🙂 Ja zle...cely vikend som preplakala 😢 Nas malicky susunik havinko musel
ist prec, mm vobec nemohol dychat, tak mal opuchnutu nosovu sliznicu 😔 Tak sme mu nasli novych
majitelov, strasne som plakala, este aj teraz mam slzy v ociach 😢 ...uz mi ani ten psik neni dopriaty 😠 ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre