Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

jane1
26. jan 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/2412e6

no nie je to prehladnejsie ako wurch?

fyalynka
26. jan 2009

gov pisala ako vlozit grafik tusim...ale mne nejde sa zaregistrovat ako novy uzivatel 😖

veru, taka materska by bodla 😵

drobec
26. jan 2009

fyla..zatiaľ nieč..mám ak sa nemýlim 27 DC..tak čakám...čo bude?...

jane1
26. jan 2009

cau drobec, na ktorej strane mas grafik?

drobec
26. jan 2009

fyal..a ja ani neviem ako sa mi podarilo..a vkladám svoj grafik..http://www.fertilityfriend.com/home/24add7..tak sa kuknite, ktorá tomu rozumiete..ja velmi ne..ale grafik sa mi páči.. 😀

jane1
26. jan 2009

drobec, už som nasla. no ved ty si už 12 DPO!!!! kedy testiš? 😅

drobec
26. jan 2009

jane...ja neviem, kedy vlastne mám testovať..ak sa nemýlim zajtra -pozajtra by mala dôjsť mrcha..ono je to v grafe o jeden dník skreslené..lebo mrchu som dostala 31.12....len to neviem dať do poriadku...tak kedy je potrebné testovať?

jane1
26. jan 2009

drobec, asi je problem v tom ye si dala bodky a poyri, ako odkaz ti to oznacilo az po tak 😀
a nejde sa to zobrAzit

drobec
26. jan 2009

aha..tak ešte raz skúsim..
http://www.fertilityfriend.com/home/24add7

govinda
26. jan 2009

ahojte kočky.

No ani mi o prepúšťaní nehovorte, až ma chytá depka 😖

fyal, pamätám, že keď som sa ja prvýkrát prihlasovala, tak mi to tie nevzalo. Tak som skúsila ešte raz, dala som iný nick a potom, na druhýkrát, mi to už vzalo. Tak vyskúšaj.

govinda
26. jan 2009

drobec, ozaj pekný grafík 😉 . Držkám palčeky.

jane, pamätáš ešte na "slintatko"? 😀

jane1
26. jan 2009

drobec: no aj keby to bolo o den, tak to ale s ovulkou nesúvisí, hmmm? 😀 a ty si 12 po ovulke. kolko mávaš luteárnu fázu? aký cyklus? zhruma kolko dnový?

Gov: moja, dúfajme že sa nás to nedotkne, veď čoskoro ideme na materskú

jane1
26. jan 2009

a väčšinou testík ukáže už 12 DPO. prípadne počkaj do stredy 😉

jane1
26. jan 2009

co je slinťatko? alebo kto?

drobec
26. jan 2009

jane..najčastejšie mávam 28 DC...len posledné 2 boli trocha rozhádzané...december 30..s prvou druhou čiarkou a januárový..25 (bola som chorá)..tak neviem..

govinda
26. jan 2009

jane, taký ten mikroskopik, ktorý ukazuje ovu. Nepamätáš? Pred dvoma rokmi tu takto slintala každá druhá snažilka 😀

jane1
26. jan 2009

s druhou čiarkou? a co sa stalo? 😨

jane1
26. jan 2009

jaaaajjjj, to áno, ked ide o mikroskop.!!!! 😀 a?

jane1
26. jan 2009

hladalo sa papradie že?

jane1
26. jan 2009

drobec a ako sa cítiš? pozorujes nejaké zmeny oproti iným cyklom?

drobec
26. jan 2009

no..kedže 5.12. (den mrchy) neprišla po celý deň čo som bola v práci a zvykne chodiť ráno..tak som mala nutkanie ísť si kúpiť testík..boli tam //...len tá druhá slabulinká..ale vidieť ju..ale na 30 DC prišla mrcha a radosti bol koniec...

jane1
26. jan 2009

och, do kelu, tak naco sa tam objaví, konečne, keď potom nič? ☹ hrôza 😢 😢 😢

govinda
26. jan 2009

jane, no tak ráno som to naslinila a potom som pozerala na papradie 😀 . Nie úplné papradie, ale už nie len guličky. Žeby sa predsa chystala ovu? 😕 😀

jane1
26. jan 2009

ach tak ty ho máš? guličky? a to je tiež znak ovu ako papradie? kolký si DC?

drobec
26. jan 2009

no čo už..taký je život...dievčatá..idem pozrieť telku...na ČT 1 začína nejaký seriál o vodákoch..tak idem popozerať..a Ďakujem za písmenká.. 😀

jane1
26. jan 2009

len ci nemas sklicko po expiracii 😀 😀 😀 😀 😀
ale nie, ja ti prajem omnoho kratsie cykly ako si mávala 😉

govinda
26. jan 2009

no guličky sú neovu a keď začína papradie, tak vraj sa blíži ovu, keď je čisté papradie, tak by mala byť ovu. Guličky sú počas celého cyklu okrem ovu. Tak uvidíme. Ja som asi 12DC 😀

jane1
26. jan 2009

aha, som ta zle precitala moja 😀 som citala ze len gulocky a tam bolo ze už nie len guľôčky

drobec: tak papa.

fyalynka
26. jan 2009

tak a som spat 🙂
govi--tak ok, skusim este raz s inym nickom 😉

drobec papa 😉

jane1
26. jan 2009

fyal, inak ked si tak spominam, mne ked som sa nanovo prihlasovala tento rok, tiež to tuším bolo na dvakrát 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre