Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
24. feb 2009

Zlatucka, ale ozaj uz velka a dospelacka slecna. Je to strasne ako to leti. Skoda, ze tie drobne miminka su len chvilocku a potom to tak rychlo vyrastie. Clovek si ani nestihne uzit to mojkanie s drobcom.

Mas pozorneho manzela, to ja teraz toho svojho nemozem vyrusit,,,prave drti nejaku PC hru a snazi sa ukoncit quest.

Kde pracujes??? resp. v akej oblasti?

janka1
24. feb 2009

ucto 😉
ako si vychovas tak mas ani on nebol vzdy taky 😕
vladka je riadna slecna uz to je pravda , ona je aj vyspelejsia ako ine deti , preto uz treba na nu aj pozor pomalinky davat 😀 ale nie ona je rozumna , zatial 😉

kpn
24. feb 2009

Noo, drzim palce a prajem koopec energie. Celkovo mam pocit, ze dnesni mladi ludia (pisem akoby som uz bola za zenitom) su vyspelejsi v porovnani s mojim rocnikom. Niekdy mam pocit akoby bolo treba pripocitat 3 roky k ich aktualnemu.

Ste letne typy ako som si vsimla. Kam sa chystate toto leto? Ci zatial radsej neplanujete?

janka1
24. feb 2009

katka take otazky mi daj az v juni, ja dovolenku planujem az v lete 😀 😉
ked bude vsetko ok urcite niekde pojdeme , ale u mna to je tak teraz ma napadne a hladam, najdem a ideme 😀 😀
a vy? chystate sa niekam?

kpn
24. feb 2009

Velmi sme chceli do Turecka, ale na nas termin uz bol komplet vybookovany hotel i letenky. Nakoniec sme si uvedomili, ze je to i celkom fajn, lebo ak sa postasti, tak asi destinicia Turecko nie je prave najvhodnejsou alternativou.

Zatial sme tomu ponechali volny priebeh a ked pride nejaka akcia na dovolenku a bude to, co i len trosku mozne, tak pojdeme.

A nam je jedno ci je leto a ci zima (hlavne aby bolo more - leto) a (kopce so snehom - v zime).

Dnes som sa pobavila a uzila si sneh v BA, hodinu som vyhrabavala auto zo snehu aby som vobec vyparkovat mohla

jane1
24. feb 2009

Janulka, tu som, len som daco docítavala v inej teme 😖 😉

janka1
24. feb 2009

katka turecko je nadherne, nikdy by som nepovedala, ze dovolenka tam bude tak uzasnaaaaaaaa.....dovca v turecku bola naj naj dovca v nasom zivote 😉
vsade kde sme boli bolo super , ale turecko je trieda a nikdy by som neverila, keby som neokusila 😉

janka1
24. feb 2009

jane ako priznaky? nieco sa deje? ci nie? a kedy robis testiiik

jane1
24. feb 2009

janulka, ty pokušiteľka jedna. testik tak najskôr asi v deň mrchy, ak by nedajbože nedošla 😲 😀 ale šak pozname sa, asi sa uvidi podla teplôt. ja sa pohybujem vždy max. do 36.8, tak to bude možno smerodajne, ak by sa to zmenilo
dnes vo vaječnikoch klud 😀 to vieš, už je uhniezdene evidentne 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale nieeeee. nechajme sa prekvapiť. zatiaľ takto
http://www.fertilityfriend.com/home/Jane1

jane1
24. feb 2009

jani a v turecku vas neotravovali? najmä vas baby?

kpn
24. feb 2009

Jane1: ahojky prosim ta co to je za tabulku...ak som pochopila teplota... a ak dosahuje ake cislo, tak to znamena, ze si tehotna?

janka1
24. feb 2009

jane mna nie , ale VLADKU...no to bolooo manzel vravel , ze najblizsie pusku berie 😀
ale oni su neskodni a mili 😉
katka ja tym grafom vobec nerozumiem a zatial sa nesnazim ani im rozumiet 😝

janka1
24. feb 2009

mala tam viac napadnikov jeden bol ten co mam v albume s nou a druhy jej este dodnes vyvolava a pise smsky 😀 ked najdem foto tak dam do albumu pockajteee

kpn
24. feb 2009

Oki lebo uz som zacala o sebe pochybovat, ze na to, ze tuzime po babatku akosi tieto veci zatial az tak nesledujem. Okrem vypoctu ovu podla mrchy. A Turecko je nadherne...brat tam bol i so zenou a taktiez si velmi pochvalovali. Za super cenu (ked porovnavame Grecko, a pod. destinacie) super sluzby...

kpn
24. feb 2009

Verim ale, ze ak sa nam nebude darit v snazilkovani isto siahnem po kazdej dostupnej metode, len aby sa to postastilo. Pravdu povediac, uz teraz mam pocit, ze sa az prilis sledujem a sustredujem na to, ako a kedy, a co potom. No hruza

janka1
24. feb 2009

mate ju v albume 😀

jane1
24. feb 2009

kpn, to je graf. ono si meriaš ráno v rovnaký cas teplotu bazálnu / tam dole / 😀
a nahadzujes na stránku fertility a ono ti to samo kreslí graf.
nie je možné presne určiť konkrétnu teplotu.
v minulosti sa tvrdilo ze musí mat zena 37, ale prd 😅
bola milion krat tato teoria vyvratena holou praxou 😀
ale tak ked u mna je to standardne maximalne 36.8 tak ak by bola viac, tak by nejaka ta nadej bola 😅

jane1
24. feb 2009

my chodievame do grecka. je to drahe, nepopieram, ale ked nam sa tam strasne paci a milujeme grecko

janka1
24. feb 2009

katka nic si z toho nerob je to normalne 😉 keby si videla posledne mesiace mna nepochopis 😀 a keby si videla aku mam uz vybavu pokupenu 😀 😀 proste mi sibeeeeeeeeeeeeeeeeeee

kpn
24. feb 2009

Jane1: dakujem za vysvetlenie.... tak ti budem drzat palceky i prsteky, aby ti to vyslo, a uz si nemusela toto kazde rano podstupovat. Takze tuj tuj a nech sa splha ta teplota do vysok. Inak ste pekny par s manzelom. 😉

janka1
24. feb 2009

jane aj mne sa v grecku pacilo a velmi...no mne sa vzdy a vsade paci , ale turecko je kategoria sama o sebe, ale to je len moj nazor 😀

fyalynka
24. feb 2009

janka--nezabudla som sa v sprche 😀 je ordinacia a manzelik mi ukradol laptop, tak nemozem pisat 😠

jane--vyzera to veeeelmi nadejne na tehu 😵 😵

janka1
24. feb 2009

😉 katka daj aj ty nejake fotocky 😉

janka1
24. feb 2009

fyal co to ved este ide ordinacia 😕

janka1
24. feb 2009

jane nech to vyjde budeme chodit do mesta do aidy na zmrzku a ku fontane 🙂 spolu kocikovat budeme

jane1
24. feb 2009

kpn, dik. na svadobnych vyzerame na 18 😀 inac, mna to bavi zatial, to meranie. sak aj som v teme grafy BT 😅

fyaly, dakujem, ale zatiaľ je moc skoro na akekoľvek zavery. a už tolko nadeje bolo za tie roky 😔 dufam že ty sa dockach ovu. pozri, aj mne sa flakala 😖 😝

Janulka, mne by sa asi tiež všade kde je slnko a more pačilo. ale moj mužik je tvrdohlavec,hoci, už vela krat som zistila že nie na škodu 😀
sme par krat sa takmer dali nahovoriť na inu krajinu, a nakoniec to furt skonci greckom 😀
dcerka už je važne očka

janka1
24. feb 2009

dakujem jane 😉 kocka to teda je 🙂
jaaaj byt teraz v jej veku 😀

jurkina
24. feb 2009

ahojte tak som zase dosla.
Fyal- tak sa podrz, ze mrchu som nemala este od 3.decembra. Je to teda 12tyzdnov, u doktorky som bola pred dovolenkou ale krvne testy mam az buduci utorok, dovtedy musim cakat. Priznam sa, ze som este nebola nikdy tehotna, ale mam naliate prsia a pribrala som asi 2 kila okolo pasa, tak mi povedzte ci si to namyslam 😀 😀 😀

janka1
24. feb 2009

jurkina a testik si robila? a zle ti nebyva rano ?

jane1
24. feb 2009

Jurkina, tak ked nebudes tehu, tak ja fakt neviem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre