Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

drobec
26. feb 2009

janka1..nie sú to len hormony..je to normálna vec, že sa bojíš..veď ja po mojej DN..som nejazdila 10 rokov a vždy, keď ide manžel sám na aute., alebo naši..som celá bez seba..len aby sa niečo nestalo.. teraz je tých nehôd veľmi veľa..a keď to tak nasávame z médii..tak sa nečudujem, že sa bojíme..prajem krásny víkendík..už si to..

govinda
26. feb 2009

janka, no keď mám dovču, tak vegetím 🙂 . Upratané mám, maximálne tak pustím práčku a leňoším 😀

fyalynka
26. feb 2009

dobre ranecko 🙂

govi--tak zase vegetis 😕 teda pekneho hadika si si vytvorila v grafe 😕 No uz by mohol byt koniec, ze? 😅
ozaaaaj a co ked si tehu? 😀 😉

janka--aj ja uz makam v praci 😝 tak mrcha prisla, no fajn ked sa tesis 😉

drobec--to mi je luto ze to nevyslo, a vyzeralo to tak nadejne ☹ hlavu hore, bojujeme spolu dalej 🙂

moj grafik: vyznacil mi ovu 😵 http://www.fertilityfriend.com/home/254404

janka1
26. feb 2009

drobec dik 😉
gov no lebo ty ked mas dovcu vzdy nieco robis, malo relaxujes , ale dnes je to ok. 😀
idem do prace ozvem sa ...ked sa k tomu dostanem 😉

govinda
26. feb 2009

janka, no ja ťažko len tak obsedím na jednom mieste 😀 . Možno sa dnes trošku povenujem kvitočkom, mám nejaké mušky v hline, tak ich prestriekam alebo čo a na jednom kvete mám puklice 😀 , tak tých sa chcem zbaviť alkoholom 😀

fyal, ty máš pekný grafík 😉 . A môj hadisko mi už ide na nervy. No možno by to teraz mohla byť ovu - konečne 😀

fyalynka
26. feb 2009

govi--no musi to byt ovu ked chceme spolu on-line kocikovat 😉 😀 drzim palecky 🙂

janka1
26. feb 2009

fyal ahoj, prisla prisla jak hodinky...jasne, ze sa tesim ved je predposledna 😀 aspon dufam
gov aj ja mam v dvoch crepnikoch musky a nechapem asi hliona bola divna tiez mi treba presadit a zahynula mi nejako orchidea 😒 ale necham ju pozno sa pozbiera este aj rodinne stastie uschlo po 5 rokoch 😕

gov ten tvoj had je naozaj zaujimavy aj ked som doteraz grafom velmi nerozumela , ale odkydy cumim na vase pochopila som pointu 😀 😀 ani vysoku skolu nato netreba 🙂

som v praci , ale tam ma boli brucho, ze sa mi nic nechce a je mi zima no neznasam tieto stavy

😝 😠

govinda
26. feb 2009

tak to teda áno. Proste to musí byť ovu a hotovo. Inú variantu nepríjmam 😀

fyalynka
26. feb 2009

janka--co nepolievas kvietky? 😕 Mne sa tiez stalo, ze mi vyschli...ja polejem len ked si spomeniem 😀
inak take stavy poynam veeelmi doverne 😝

govi--super pristup, jedine len a len ovu 😉

govinda
26. feb 2009

janka, ja som mala najprv na hline pleseň, tak som bola v záhradkárstve, že čo na to a predavačka mi hovorila, že to preto som mala pleseň, lebo som hlinu kupovala v hypermarkete a nie u nej v záhradkárstve. Tak som kúpila vrecúško zeminy od nej, doma som ju "prepiekla" v rúre a zasadila kvety. No a v tej zemine sa mi vytvorili mušky a lietajú po celom byte. 😀 . Tie mrchy sa teraz nasťahovali aj do ostatných kvetov, tak si aj s tými puklicami pripadám ako v ZOO 😀 😀

fyal - no predsa optimisticky naladená a snáď si aj ovu dá povedať 😀

janka1
26. feb 2009

fyal polievam , ale neviem co sa stalo asi sme velmi doma kurili 😀
ale nie preniesla som ich na vianoce na ine okno lebo som robila vianocnu vyzdobu a tam mi to neseklo a zas tym kvetom neseklo asi na tom druhom okne 😒

zbytocne km robim do prace , prisla som sem a nic nerobim , lebo sa mi nechce a je mi na ho..o cakam kolegu a idem domov

fyalynka
26. feb 2009

janka--chod si lahnut, aj mne najviac pomoze stiahnut sa do klbka a spinkat 😉

govi--inak u nas v praci nam lietaju take male otravne potvorky, tiez tu mame kvety...tak len
buchame po stole a plieskame rukami, co sa ich snazime pozabijat 😀 😀

govinda
26. feb 2009

fyal, tak to isté robím aj ja teraz 😀

janka, tak bež domov a choď si ľahnúť 🙂

fyalynka
26. feb 2009

babulky, dnes som mala mat TP ☹ 😔 😢

govinda
26. feb 2009

fyal 😔 . Je mi to ľúto ☹ . Asi smutný deň ☹ .

fyalynka
26. feb 2009

govi dakujem ☹ no...vcera som mala poriadnu depku z toho, som si poplakala 😝

dnes idem k dr., lebo ma uz mesiac boli hrudna kost a rebra 😕 asi z chrbtice, tak uvidim co z toho bude...
teraz som myslienkami radsej v tomto probleme 😒

janka--asi sa pridam do klubu 😒

govinda
26. feb 2009

fyal, fakt na to radšej nemysli, lebo sa dostaneš do depky ☹ . A z čoho ťa bolí hrudná kosť? Čo ty vystrájaš? 😕

fyalynka
26. feb 2009

govi IP 😉

fyalynka
26. feb 2009

tak uz som spat v praci 😝

dobru chut obedujucim 😉 (teda aj sebe 😀 )

govinda
26. feb 2009

no mne vypadol net 😠

ja som mala sýte raňajky, tak neviem, kedy budem obedovať 😀

fyalynka
26. feb 2009

ja som ranajkovala len jogurt a bebe keksiky o 8 rano a to mi uz vytravilo 😀

co dobre chystas na obed? (potrebujem inspiraciu 😖 )

fyalynka
26. feb 2009

govi-- kam si zmizla? 😕

govinda
26. feb 2009

fyal, ja som teraz polievala kvety a pripravovala som ten zázrak na zničenie hnusných mušiek 😀 . Teraz tie kvety zastriekam tým zázrakom, pootváram okná a medzitým skočím nakúpiť, nech tu nesedím v kose 😀 . Ale do 15 minút som späť 😉

fyalynka
26. feb 2009

juuj, len si daj pozor, aby si sa nepriotravila tym sajrajtom na musky, nedychaj to, poriadne vetraj 😝

govinda
26. feb 2009

no už som tu aj z obchodu. Našťastie celá, ani priotrávená a ani nijako inak zranená, ale jedna fľaša na postrekovanie mi akosi nefungovala, tak som improvizovala 😀

fyalynka
26. feb 2009

a ako si improvizovala??? 😕

janka1
26. feb 2009

cafte 😉
som ok ibalgin zabral uz mi je gajn 😉 aj na obed som bola
aj gyndoska volala 😒 vysledky z cytologie ukazali nejaky zapal mam prist na dalsi tyzden na nejaky este ster a pre ATB. no super to ide so mnou 😕 ale ked len zapal tak ok
do Polska idem az zajtra lebo dietatu sa zmenili plany so zapasom tak sme to kusocek pomenili 😉

fyal co mas s chrbticou?

govinda
26. feb 2009

no mala som takú fľaštičku od laku na vlasy, tak som to do toho preliala a s tým som to skúšala, ale malo to taký blbý rozprašovač ... no ale aspoň dúfam, že to zaberie a mušky zmiznú 😀

janka, tak len pekne pohodička, a pozor na seba, keď máš zápal 😉

fyalynka
26. feb 2009

ahoj janka, som rada ze uz ti ok 😉 To mas dobre, ze ti ibalgin zabera, mne uz nie na MS bolesti...musim
si davat silnejsie analgetika 😝 😒
napisem ti IP 😉 lebo nechcem sem vypisovat diagnozy ktore sa netykaju nasej temy 🤐
a kde si nabrala zapal??? 😕 no musis sa dat pekne do poriadku, apriiil sa blizi 🙂

janka1
26. feb 2009

ja vobec netusim kde , ved ma ani nic neboli 😨 😕
ozaj zienky my sme tu skoro vsetky janky 🙂 ja /janka fyal /janka gov/janka a predpokladam, ze aj jane je janka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre