Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

lopezka
9. jan 2009

drobec nieee 😀 chvalabohu skolu mam uz davno za sebou 😉
dnes som bola u dokyho a zistil mi zvyseny prolaktin, tak som sla tuto temu prestudovat tu na koniku 😖

fyalynka
9. jan 2009

ketkous --- vitaj 😉

lopezka--tak co si zistilia??? 😕

drobec
9. jan 2009

už som sa zľakla...a čo si zistila s tým prolaktínom..ja si tak matne spomínam, že to môže ovplyvniť byť tehotnou..vieš, mám predplatený časopis mama a ja..a v ňom je veľa dobrých tém..tak sa mi zdá, že tam som to čítala aaj dr. čosi pri vyšetreniach také zisťovala..

lopezka
9. jan 2009

fyalynka, no vraj zvysenu hladinu moze sposobovat aj stres, preto by sa pri zisteni zvysenej hladiny mal robit aj kontrolny odber ( ten som dnes absolvovala ) 😠 ked bude nadalej zvyseny, mali by sa nasadit lieky a liecit sa 😒 samozrejme kvoli zvysenej hladine sa nedari otehu, pretoze je to hormon, ktory mavaju maminy co koja, alebo tehotne zeny.....cize telo sa sprava ako tehotne a tym padom neotehotnies 😖
no uvidime, co zisti z dnesnej vzorky 😒

lopezka
9. jan 2009

drobec, ja som o tom uz pocula, ale kedze sa ma to doteraz netykalo, absolutne som nemala sajnu, vo co go 😀

fyalynka
9. jan 2009

ale aspon ma dr. nejaky zachytny bod v com moze byt problem, tak aby sa to dalo co najskor do poriadku a malo to snazilkovanie sancu pre mimi 🙂

lopezka
9. jan 2009

ved jasne, okrem toho, ze mi zobral vzorku, povedal ze nebude to dalej odkladat a poslal ma na genetiku 😖 bola som dohodnut termin a mame tam dojst s drahym na vysetrenia ....aby sme vedeli viac 😉

drobec
9. jan 2009

a čo ďalej?...čo s tým dr. chce uroiť...?

govinda
9. jan 2009

jane, vitaj 🙂 🙂 . Prečo som myslela, že som mladšia od teba??????? 😀
drobec, aj ja som dnes doma sama, teda budem. Manžel ide hrať hokej, tak o deviatej odchadza a prichadza po polnoci 😀

lopezka
9. jan 2009

drobec ved uvidim, ake budu vysledky z toho dnesneho odberu .... ja som sa nepytala co dalej, sak dufam ze to bude ok 😀 ja som to len v tej teme na koniku vycitala, ze po opakovanom odbere a zlych vysledkoch sa zacne s liecbou 😎 .... som ale hrozne zvedava aj na tu genetiku samozrejme ..... vies, konecne sa uvidi mozno, ci sa nesnazime zbytocne ( dufam, ze ne! 😀 ) ....ci sa moje vajicka nebiju so spermiami draheho 😀

drobec
9. jan 2009

..takže sme také slamenné vdovy..dočasné 😀 ..lopez..aha..tak toho som sa bála pred vyšetreniami aj ja...a potom pred IVF..ale chvalabohu sa to neptvrdilo...len tiež neviem prečo sa mi nedarilo udržať si embr...

fyalynka
9. jan 2009

lopezka--urcite sa nesnazite zbytocne, a raz sa to podari 😵

no ja mam mojho milacika doma a podchvilu mi berie pc, tak sa tu dotahujeme 😝

drobec
9. jan 2009

tak to máš zlé..nateraz som tu pánom ja..ale už budem končiť..ešte skontrolujem účty a tak..a bežkám k telke..mám ju dnes len a len pre seba..tak to musím využiť..ahojte a prajem sladké sníčky a ešte krajší víkendík..možno sa tu ukážem.. 😉

lopezka
9. jan 2009

do puce ☹ napisala som dlhy prispevok a pak akoze spadol server a nezobrazilo sa to tuuuuu ☹ ☹ ☹

lopezka
9. jan 2009

drobec papa a uzi si pekny vecer 😀

govinda
9. jan 2009

drobec, papa 🙂
fyalynka, my sme to s polovičkou vyriešili tak, že ja si tu vypisujem na laptope a drahý je na stolovom compíku 😀
lopezka, tak držím palčeky, aby výsledky boli ok 😉 . A už si dočítala o tom zvýšenom prolaktíne?

lopezka
9. jan 2009

govi ahooj 😅 yo docitala, skus pozret vyssie 😉

lopezka
9. jan 2009

no idem zasadnut uz k telke 😉
ahojte baby moje, pekny vecer a dobru nocku plnu plodneho sexu 😀 😀 😀

govinda
9. jan 2009

lopezka, už viem. S tým sa trápila aj moja kolegynka, ale chvíľku brala nejaké lieky a do dvoch mesiacov otehotnela. A potom, keď kojila malé, tak otehotnela hneď druhýkrát, vtedy už ale nie plánovane 😀

pondelok
9. jan 2009

ahojte kocky, ja len na chvilku, my sme este na ziadnych vysetreniach neboli, vlastne ani pred tym, ale ked sa nic nestane do juna 09 kedy bude mat mala rok, tak pojdem za dokim, ze sa nam zatial nedari, nech poradi, zatial si chcem kupit tu kyselinu listovu, tento mesiac nevysiel, tak sme sa s manzelom kvazi smiali, zatial to tragicky neberieme, kedze jedno krasne zdrave babatko mame, ale i tak nechapem, ze nic...takze musim cakat ked navsteva pride a odide a skusit znovu, ozaj ako casto mavate sex, teda ci len v plodne dni, alebo ako sa vam zachce 😀

fyalynka
9. jan 2009

drobec,lopezka--ahojte,papaaa 😉

gov--no my mame len laptop, takze manzelika nemam kde "odsunut" 😀

pondelok--zatial sa krasne vytesuj z jedneho zdraveho babatka a druhe tiez pride ked bude
tvoje telo pripravene 😉

govinda
9. jan 2009

pondelok a ako dlho snažilkujete po dcérke? Lebo to ste začali asi hneď, keď má 6 mesiacov 😀 . Ale je to super, lebo človek nikdy nevie, ako dlho to potrvá, kým sa zadarí. Medzi mnou a bratom je len jeden rok a bolo to super 🙂 . Jo a snažilkujeme tak často, ako sa nám chce 😀 . Keď som unavená z práce, tak sa viac chce manželíkovi 😀 😀 😀

fyalynka, takže stále musíš bojovať? 😀 😀 😀

honey777
9. jan 2009

No človek tu pár dní neni a vy sa takto rozpíšete. Všetky vás zdravím

Fyalynka, ako zdravoťáčka robím ošetrovateľstvo. Je mi ľúto, že zasa neúspešný mesiac. Ja som od pondelka tiež „červená“, ale už sa to blíži a môžme začať znova odznovu.

Lopezka, ja som mala ešte v čase nesnažilkovania zvýšený prolaktín, meškával mi menzes. Bolo to čisto zo stresu, lebo som mala nechutnú prácu. Po 1.x sa to upravilo samo a po čase, keď som mala znova problémy s menzesom a mala zvýš. prolaktín, tak som brala asi 2 dni tbl. po ktorých mi bolo strašne zle, upravilo sa to samo a teraz mi to šlape jak hodinky. Máte zistené aj iné problém ?

fyalynka
9. jan 2009

gov--aaach jo, stale bojujeme 😀

pondelok--aj my sa snazilkujeme kedy sa nam chce...ked nie sme unaveni a je chut 😀 😀

govinda
9. jan 2009

honey, ahoj 🙂 . Ono je fakt ten stres také svinstvo, že až 😠 . Ži v tomto zrýchlenom tempe, pracuj, funguj, plať účty a všetko stihaj, no kto by nebol v strese?
Ja každé ráno ešte doma pijem kamilkový čajík proti stresu - neviem síce, či je na stres, ale už som si to navsugerovala, tak som potom kľudná 😀 😀

fyalynka
9. jan 2009

honey ahoj 😉 No praveze mrcha neprisla, tie pocity ako pred ms boli dost intenzvne par dni a nic...
moje telo sa so mnou zahrava... 😖 ale este moze byt cokolvek...cyklus este neskoncil,takze meskanie
zatial nie je 😝

govinda
9. jan 2009

fyalynka, a keď si si merala BT, koľko si mala?

fyalynka
9. jan 2009

37,1 😕

govinda
9. jan 2009

tak to je zatiaľ dobre 😉 . A ktorý DC si? Máš pravidelný cyklus a aký dlhý ...? Veľa otázok 😀

fyalynka
9. jan 2009

Som 24DC, posledne dva mesiace som nemala 28 ale tak 4-5 dni skor, a dlzka...tak 5-6 dni 😎
nieco si z toho vycitala??? 😕 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre