Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

jurkina
16. jan 2009

govinda dakujem, teda zajtra uvidim, a kolegynky su velmi pozitivne naladene, zevraj 'urcite si', tak vsetci drzia palce az ma to dojima 😅

jurkina
16. jan 2009

😕

jane1
16. jan 2009

waw jurkina, obdivujem ťa že si to tak dlho vydržala. ja sice tiez netestujem často, ale vydrzim tak maximalne dva tri dni do očakávanej mrchy BT si neskúšala merať?

jane1
16. jan 2009

Gov, tak sa o chvíľu oficiálne zaradíš medzi grafomaniačky, no nie? 😉 😀
ked doky nakazal / chýba mi tu smajlo z ICQ, tan ca sa smeje do dlaní / 😀 😀 😀

govinda
16. jan 2009

jane, no asi tak nejako 😀

pondelok
16. jan 2009

babulky chcem sa spytat, ja som to este nerobila, a to si ako meriate teplotu, kedy a preco? nieco som sice pocula, ale opiste mi prosim nietko kto stym ma skusenosti, dik za ochotu

govinda
16. jan 2009

jane, vysvetľovanie asi bude tvoja parketa, ty si v tom zbehlá a ja sa zase niečomu priučím 😀

janka1
16. jan 2009

dobry vecer dievcence 😉
tak zub dnes ma asi super den este nebolel od rana 😕 tak neviem...dr. bol opat cely den na sale takze som nebola za nim , ale dohodli sme sa uz konecne na 100% na pondelok vecer kedykolvek nakolko ma pohotovost tak mi bude k dispozicii uz urcite 😀
jurki tak ty si teda fakt davas do tela ..nechapem , ale co uz ja by som to uz daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavno tastla 😉

govinda
16. jan 2009

pondelok, neviem, kde je jane, ale skúsim to opísať v skratke:
teplota sa meria v pošve každé ráno pred tým, ako vstaneš z postele, najlepšie v ten istý čas a hodnoty sa značia do grafu - z grafu je potom možné vyčítať, či a kedy prebehla ovu, a pod.... je toho dosť, toť bolo v skratke. 😀 . Sú stránky, kde len napíšeš teplotu a ono to urobí tvoj graf a vyznačuje tam, či ovu bola a podobne.

janka, tak super, že zub si dal dnes povedať. Mňa od rána šialene bolí hlava, predpokladám, že aj kvôli mrche, lebo to u mňa tak už býva. Ale aj to počasie robí svoje. Neskutočne sa zas ochladilo a rozfúkalo 😖

janka1
16. jan 2009

govi a kde ... no to ano ked sme boli na basket a isli do auta som myslela, ze zamrznem a to dnes bolo cely den tak kraasne 😢

govinda
16. jan 2009

chladno je zas ☹ . Ja už chcem máj, slniečko, kvietočky ... 😀

janka1
16. jan 2009

baby som dnes bola v novej predajni v barci a maju krasne vecicky 🙂
http://www.faktumbutor.hu/range.html

govinda
16. jan 2009

janka, peknučké vecičky to sú 🙂

janka1
16. jan 2009

si bola kuk govi je to tu v barci ...no pre koho ako tu 😀

govinda
16. jan 2009

bola som kuk na linku, čo si dala. Peknučké nábytky, krásne izbičky.
a prečo "tu v barci"?

janka1
16. jan 2009

no ja som si neuvedomila , ze som napisala tu...ja byvam par km od barce 🙂

govinda
16. jan 2009

no tak to potom máš ozaj blízko na nákup novej detskej izby 🙂

pondelok
16. jan 2009

govinda dik pozriem to, a este nespite, ja som dozehlila a muism ist zvesit stromcek, mazeliksiel na oslavu bo mal meniny i narodky, tak my bacujeme doma, teda Michellka uz spi a mama chodi od Pc kade tade
tusim tu prevladuju kosice 😀

govinda
16. jan 2009

pondelok, ja som tiež slamená vdova, moj drahý šiel hrať hokej 😀 . A ani ja ešte nemám zvesený stromček 😎 😀

pondelok
16. jan 2009

govinda si ma potesila, stromcek zveseny, len ziarovky si na nom, ale to nechavam na manzela, juj nemozem spat, ked je drahy vonku,
tak dobru, uz idem hajat, Michelle bude o 7 ranajkovat, tak aby som bola cula, zajtra tu nebudem, kamarat ma 1 vyrocie tak ideme na oslavu, krasne dni, plne nehy a vasne 😉

goldica
17. jan 2009

dobeé ránko!
jurkina- tak ako, horím nedočkavosťou? 😉

govinda
17. jan 2009

dobré ránko 🙂
Aj ja, aj ja horímnedočkavosťou 😀

fyalynka
17. jan 2009

dobreeee ranecko 😀
tak som si konecne docitala, co ste vcera popisali..

lopezka, govi-- tusim ste sa pripojili ku ne s mrchou, takze zacine pekne spolu od zaciatku 😀 😀

jurkina--tak akoooooo????? uz tu mal byt vysledok! 😀

jurkina
17. jan 2009

ahojte kocky, takze iba jedna / ale mrcha stale nikde 😉 a dakujem za podporu, musim ale bezat do prace tu totiz soboty nepoznaju. ozvem sa snazilky a vsetky vas pozdravujem uzite si vikend.papa

govinda
17. jan 2009

fyal, ahoooojky 🙂 . Mrchu som dostala už vo štvrtok, ale včera sa poriadne rozbehla 😒 . A tak začíname spolu 😀 .
Akurát si zalievam nejaký bylinkový čajík, obsahuje alchemilku a podobné záležitosti, pila som to kedysi na úpravu cyklu, a hoci mi to cyklus nenapravilo, tak to pijem aj teraz, lebo ja mám bylinkové čajíky veľmi rada 🙂

govinda
17. jan 2009

jurkina, tak škoda, že len jedna palička ☹ . Ale pokiaľ tu mrcha nie je, tak je stále nádej 😉 . Tak zatiaľ pohodový deň a nech ti to v práci rýchlo zbehne 😉

fyalynka
17. jan 2009

govi ahoj, ja som tiez zaliala kavicku a urobila rohlik, este len totiz to ideme ranajkovat 😅
mne bolo vcera poriadne zle rano, hnusna mrcha 😠
ale zatial to vyzera pozitivne s tym spolocnym (NE)cakanim na dalsiu ms, testovanim a TP 😀 😀
a este aj lopezka sa k nam pridala 😉

goldica
17. jan 2009

jurkina- tak taký výsledok sme nečakali 😕 dobré znamenie je, že mrcha sa stále nehlási. držím palčeky, aby bol ďalší testík pozitívny. ja som pri malej tiež prvý mala negat. a asi o 3 dni tam už jasne svietili // 😉

fyalynka
17. jan 2009

jurkina--to mi luto, som normalne prekvapena ze len / ☹ ale hovori govi, tak je tu stale
sanca, kedze ms stale nic 😉
prjemnu pracu a pekny vikendik aj tebe 😉

goldica
17. jan 2009

fyaly- a na mňa ste zabudli? mne sa mrcha riadne rozbehla včera.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre