Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
1. feb 2009

teraz som odhlasena...a nemam nervy zase to skusat, asi 23x 😝
zajtra uvidim 😒
ja som taka unavena...spala som len asi 4 hodky, tak idem buvat, lebo rano nevstanem do prace 🙄

govinda
1. feb 2009

fyal, to verím, že si unavená. To aj preto tá teplotka taká vysoká, zvykne vyskočiť aj po alkohole a tak 😅 .
Ja tu teraz pocmurkujem vínko s kolou 😀, ale len jeden pohárik, na pekný nedeľný večer 🙂

Tak ti prajem dôbrú nôcku, keď už ideš hajať a zajtra, keď budeš mať čas, tak sem nakukni. Ja mám zajtra ešte voľno, tak tu určite budem. Ale až keď dožehlím, lebo sa inak vôbec nedonútim žehliť 😀

fyalynka
1. feb 2009

no ja viem,ze ten vcerajsok urcite ovplyvnil teplotu, lebo fakt dost vyskocila 😝
no co, ved uvidime za par dni co bude 😀 duuuuuufam ze // 😵

zajtra uvidim ako budem mat cas v praci, caka ma toho dost a este idem aj na jednu poradu
poobede 🙄 ale navecer tu budem na milion % 😀

p.s. pusti si panelak k zehleniu, nech ti to ide pekne o ruky 😉

bruuu nocku 😉

govinda
1. feb 2009

no ale predchádzajúce časti som už videla a najnovšia až zajtra večer 😀 😀

bruuuuu 😉

govinda
2. feb 2009

ahojte kočky 🙂 . Dobré ránko vás prajem 🙂 .

No ja už začínam pochybovať, že vôbec bola ovu, keď teplota tak klesla 😠

riamim
2. feb 2009

Kočky, kde nájdem nejaké zhrnuté info, ako merať BT a značiť do grafu? Chcem s tým začať, len neviem ako.

govinda
2. feb 2009

riamim, toto je užitočný lin: k http://www.merenibt.xf.cz/

a je tu v nažilkách grafy BT .... : https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

snáď ti to pomôže 🙂

riamim
2. feb 2009

Ďakujem, preštudujem. 😉

govinda
2. feb 2009

tak príjemné študovanie a príjemné meranie a hlavne skoré tehulkovanie 🙂

annavi
2. feb 2009

ahojte babule.. 😎 ..hlasim ze mrcha nikde.......... 😖 🙂 neviem ci sa mam usmievat alebo plakat.......... 😔

janka1
2. feb 2009

dobre ranko 😉
vidim, ze dsa tu cez vikend zilooo 😀 my sme boli v blave a bolo super akurat som nejaka chora dutiny, hrdlo ...no co uz asi ta chripka dosla aj k nam 😠

govinda
2. feb 2009

janka, a čo v blave?

annavi, a ktorý si DC?

annavi
2. feb 2009

govi dnes som 33 DC...nemchapem.....je mi fajn...len teraz som zacala citit akesi pichanie na lavej strane...zeby ovulka????ale sa mi zda z euz bola...........budeme snazikovat aj dnes......... 😀

annavi
2. feb 2009

mavala som dlhsie cykly........najdlhsi 41 dnovy...hmm..ale mne sa zda ze som ovulku mala okolo 19 - 21...to som citila ovulku...aj priznaky ovuliacske som mala 😀
no neviem co to ma znamenat...alebo uz sa blizi mrcha a preto to pichanie........

govinda
2. feb 2009

annavi, tak ti asi neostane nič iné, len čakať. Ak si ovulku mala okolo 20DC, tak by mrcha mala nemala doraziť každým dňom. Predsa luteálna fáza je plus mínus 14 dní, nie?

ja som zas zblbnutá z môjho grafu

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

najprv mi ovu vyznačilo 15DC, teraz to prehodilo na 13DC a ja mám pocit z tých teplôt, akoby ovu sa ešte len chystala 😒 . Netuším ☹

annavi
2. feb 2009

govi moja ja ti neviem ci uz vobec ta ovulka prebehla..som si sledovala krcok...len tak zo zvedavosti ..bol taky vselijaky...teraz je ale tvrdy a trosku pootvoreny..no ja neviem..zeby mi D posunul ovulku???a preco som mala potom min. tyzden take bolesti ako pred mrchou..aj cez week??hm??

govinda
2. feb 2009

annavi, ja ti tiež neviem. Zo sledovania krčku som bola vôl už pred dvoma rokmi a tak vôbec netuším, kedy je tvrdý a kedy mäkký, tak ho radšej nesledujem. A či duphastom môže posunúť ovu? Tak to netuším vôbec. Ja som už z ovu úplný debil 😀

riamim
2. feb 2009

Annavi, nemeriaš si BT? Ja chcem začať, len sa bojím, či ju Duphaston neovplyvní...

annavi
2. feb 2009

no govi aj ja som uz z toho vsetkeho mišuge .... 😀
riamim nemeriam si BT..uz radsej nie..minuly mesiac som si merala...vyzeralo to nadejne ale potom teplota hned klesla a dosla mrcha..........

govinda
2. feb 2009

riamim, ale to neva, skús merať, aj keď budeš na D. Je tu kopec kočiek na tej téme, na ktorú som ti poslala link, ktoré merajú BT a sú na D.

fyalynka
2. feb 2009

cawte baby, ja len na skok, som v praci 😝

govi--co taky pokles???? 😕 preco to? no uvidime ako sa to bude dalej vyvijat...ale drzim paste 😉

tu je moj: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
mne pre zmenu ani ovu este nevyznacilo ☹ 😒

govinda
2. feb 2009

fyal, ani na FF? Tam už asi malo. No je mi divné, prečo stále nič nevyznačilo. Asi potrebuje ešte jednu teplotku na prepočet 😀
Ta ja neviem, čo znamená ten pokles. Možno ovu ani nebola ešte, len bude, ja neviem. Bola som dnes v obchode, tak si hovorím, skočím kúpiť ovu test. No prešla som tri lekárne na celom sídlisku a samozrejme, že ovu testy nikde. Tak som oslintala ten mikroskopik, a tam jasná ovu. Ale to bola aj pred týždňom na ňom jasná ovu, tak ja už fak neviem. No nič, dnes posnažilkujeme opäť, manžel bude mať dosť 😀 . Snáď aspoň bude tento cyklus 😒

fyalynka
2. feb 2009

govi--ze by si ovulkovala cely tyzden...? 😕 😀 😀 Ved uvidis co bude dalej, ake teplotky... 😒
na FF mi vcera vyznacilo tou prerus. ciarou, len dnesne udaje som tam este nedala, lebo v praci
nemam pristup na moj sukromny mail a bez resetnutia hesla sa na FF nedostanem... 😠 😒 Tak
az doma doplnim udaje do grafiku 🙄

govinda
2. feb 2009

fyal, no ja fakt neviem. Ale príde mi , že ovu už bola, teda aspoň drahému sa zdalo podľa hlienu 😀 😀 😀 , ja toto nesledujem 😀 😀 😀 . Ta ja už neviem. Len mám nejaké divné bolesti v podbrušku, akoby v maternici 😕 😕 . Ta keby som mala ovu teraz, ta ma bolia vaječníky, nie?
Tak večer hoď teplotku a potom sem vlož grafík 😉

fyalynka
2. feb 2009

aj ja si myslim ze pri ovu bolia skor vajecniky 😉 Inak aj ja mam take tlaky v podbrusku dnes 😖
neviem co to... 😒
teda tvoj drahy takto s tebou sleduje ovu 😀 😀 no dobreeeee 😅
grafik FF hodim vecer 😉

govinda
2. feb 2009

fyal, nie, nesleduje. To len včera sme sa nejako bavili, sa pýta, že kedy je ten správny čas a ja hovorím, že netuším. A on na to, že to pred dvoma dňami bol taký hlien 😀 😀 😀 . Ta ma vyšokoval, vygúlila som oči, že to čo on si všíma 😀 😀 😀 . Apropo, to by ma zujímalo kde a čo on študuje, keď vie, aký hlien to má byť 😀 😀 😀

emily333
2. feb 2009

no babenky tak mne uz zas pomly prichadza mrska ta uz po nalade a MMzas bude mat depky horsie jak ja ☹ to zas bude den

fyalynka
2. feb 2009

govi mala si sa ho spytat kde si to nastudoval? 😀 😀 inak sranda si ma pobavila 😀

emily--to mi je luto ☹

emily333
2. feb 2009

no co uz ideme dalej 😉 raz sa stastie unavy a sadne aj na h.... 😀

govinda
2. feb 2009

fyal, no veď to pobavilo aj mňa 😀
emily, je mi to ľúto ☹ . No raz to musí prísť 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre