Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
23. apr 2009

katka, nebude ich treba!!!! 😉
este sa nieco zmenilo na bytiku? ako pokracuju?

kpn
23. apr 2009

Neboli sme sa tam od posledneho razu pozriet, ale uz ked sa podpisuju zmluvy, tak to znamena, ze do 2 tyzdnov by sme mali mat kluciky. 😀 Takze teraz dni a noci travim za pc a v programe o interier designe si navrhujem chodbu a spalnu.

Ale fyalik isto to poznas...radost obrovska, ze sa to blizi. Ja viem, ze sice este na vela veci pri zariadovani, upratovani, malovani atd. budem nadavat, ale teraz sa tesim. I so svagrinkou je to lepsie, odkedy viem, ze uz to dlho nepotrva

janka1
23. apr 2009

to aj ja dufam, ale sak fotak je este v zaruke keby nieco a ked nie kupi sa druhy, len neviem pochopit co sa stalo, ked cez vikend fungoval 😕 ale ved to je jedno
katka este som sa k tomu nedostala, ale budem sa snazit ti to poslat 😉 dakujem
ale poviem vam, ze nie je mi zle to nie, len mi vadia pachy 😒 take starych ludi to normalne neznasam a vcera mi vadil pach psa 😖

fyalynka
23. apr 2009

juuuj, no super, ze sa to takto pohlo a urychlilo 😉 Neboj, to malovanie, zariadovanie...je len radost, lebo
uz sa to rysuje a dostava to podobu podla predstav!!! 🙂
A svagrinka tam ostava byvat s kym? Len s tou jednou kamoskou?

janka1
23. apr 2009

katka tesim sa s tebou potom kolaudacia , nieee 😀

fyalynka
23. apr 2009

janka, pachy starych ludi vadia aj mne, aj pred tehu 😖
mna vobec nejde na chut sladke 😕 😝

janka1
23. apr 2009

ani ja nemam chute na sladke uz dva tyzdne co ma velmi potesilo a prekvapilo, ale ja asi preto, lebo dr. mi povedala, ze tie zvysene hodnoty pecene mam zo sladkeho 😉 tak som prestala od vtedy ich konzumovat
mam kupene baterky idem fotit 😀

fyalynka
23. apr 2009

ok, o chvilu mrknem do albumu 😀

fyalynka
23. apr 2009

no co tolko fotiiiiissss??? 😀

janka1
23. apr 2009

m ala som klienta 😀
uz to mam v albume 😉

janka1
23. apr 2009

fyal jeeej si si zmenila pas 😉 supeeer
no ako trafila som sa do terminu porodu 🙂

fyalynka
23. apr 2009

jeeeej, mas krasne palicky // 😵 naozaj naaaaaaaadhera 🙂

ano, zmenila, len mi to ukazuje tyzden navyse, ja som len 6tt+4 😅 a v albume mam aj fotocku
nasej lasky zo sona 😵

ty si kedy zmenis pas??? a do terminu si sa trafila 😉

tatulienka
23. apr 2009

ahoojkyyyy...

janka1
23. apr 2009

no vidis, aj do plodnych dni a ovulacie aj do terminu porodu 🙂 som rada 😉
zmenim si teraz, aby sme boli dve 😀

janka1
23. apr 2009

ahoj tatulienka 🙂

tatulienka
23. apr 2009

jani,gratulujem..kedy si robila testik???kolkaty DC a DPO?

fyalynka
23. apr 2009

oooh, ako to pekne vyzera 😀 a sranda ze len dva tt rozdiel 😀

tatulienka ahojky 😉

tatulienka
23. apr 2009

fyalynka ajoooj..aj tebe gratulujem..dufam,ze aj ja skoro budem tehu...kuk moj graf
http://www.fertilityfriend.com/home/241f0c

bonsai
23. apr 2009

ahojte dievčatá..janka tak srdečná gratulácia..fyal..pýtala si sa ako s našim bábätkovaním..noo..teraz to veľmi neriešime..akože urputne nevyrábame bábätko..bola som za prednostom kliniky má mi robiť na budúci mesiac na 20 DC kyret..pri ktorom odoberie vzorku sliznice maternice, či tu nie je problém..26.5. máme v Prahe vyšetrenie na oddelení rreprodukčnej imunológie..a už som si konečne našla aj obvodného gynekológa..lebo kým som chodila do CARu..som nemala v KE žiadneho..a začala som piť aj s manželíkom Aloe..tak uvidíme..ale priveľmi sa tým nestresujem..už ani BT nemeriam...a ináč aj govindu som tu dlhšie nevidela?..čo je s ňou?

tatulienka
23. apr 2009

kpn aj my sa mame kazdym dnom stahovat...uz to sice natahuju,ale dufam,ze coskoro tam budeme byvat...kde ste si kupili bytik?

fyalynka
23. apr 2009

tatulienka, teplotka sa drzi pekne hore, tak drzim palce 😉
ako dlho sa snazite o mimi? 😕

bonsaik, ale predsa aspon nejaky krok vpred...snad uz tieto vystrenia odpovedia na otazku, kde je problem
aby sa mohol zacat cim-skor riesit 😉 A to Aloe pijete ako tu vodu vo flasiach alebo ako? 😕 To ma priaznivy
ucinok na otehu?

tatulienka
23. apr 2009

fyalynka my zatial snazilkujeme len 2 mesiac...preco?kedy by som mala asi testovat?teraz som 35DC a 10DPO..ja dufam,ze sa to podarilo...

fyalynka
23. apr 2009

nic, len tak sa pytam, ako dlho sa snazilkujete...lebo sme tu tak rozne, niektore sa snazime rok, niektore uz aj
3 rocky a niekomu to vyslo na prvy sup (napr. Janka1 😀 )
ja som si nasla // 2 dni pred ocakavanou ms...je to individualne, ak vies ked asi mrcha ma prist, tak mozes
skusit den-dva pred 😉 moooooc ti drzim palce 🙂

tatulienka
23. apr 2009

fyalynka a vy ste kolko snazilkovali?no mne by mrcha mala (resp nemala) prist v pondelok,alebo utorok...tak neviem..bo tento mesiac mam nejaky dlhy...ovu bola 25DC a teraz som 35DC...takze 10DPO...

janka1
23. apr 2009

drobec dakujem 😉
tatulienka hodila som novu fotocku aj s DC 😉
fyal no je to zaujimave 😕 kedy si mala ty naposledny mrchu?

janka1
23. apr 2009

jeej fyal az teraz som pozrela album 😵 to sono mileneee

tatulienka
23. apr 2009

jani a DPO to bol ktory?

fyalynka
23. apr 2009

tatulienka, my sme sa snazilkovali aj s prestavkou tak cca rok 😉 Skus testnut v nedelu, mozno uz nieco
z toho bude 😵

janka, ja som mala poslednu 9. marca, a nase zlaticko ma na sone pol cm 😵

tatulienka
23. apr 2009

fyalynka no uvidim este...nechcem tu uponahlat,aby som nebola sklamana z / ....tak radsej pockam aspon do toho utorka...

janka1
23. apr 2009

17DPO 😉 bol moj 26DC

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre