Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
7. máj 2009

cafteee 😉
mame druhu fotocku aj srdiecko uz bije 😵 😵 😵 😵 😵 mame 4 cm 🙂 🙂
ale som este v praci, tak foto hodim do albumu az vecer z domu 😉 😉

tatulienka
7. máj 2009

ahooojte...

janka1
7. máj 2009

ahooj tatu 😉 ako?

tatulienka
7. máj 2009

ahoj jani,,no to je supeeeer..tesim sa a som zvedava na fotecku... 🙂 celkom sa to da aj ked mam take vseliake myslienky... 😒

janka1
7. máj 2009

ake mas myslienky 😨 deje sa nieco?

janka1
7. máj 2009

no nedalo mi a zavolala som dr. 😀 😀 😀
zeby v 6 tt malo 4 cm 😨 😨 😨 takze ja som hluchaaaaaaaaaa zenyyyyyyyyyy male ma 1,4 cm 😀 😀 😀

tatulienka
7. máj 2009

no nic sa nedeje,len sa bojim ze nikdy nebudem moct mat deti...niekedy ma chytaju taketo depky... 😕

janka1
7. máj 2009

tatu co si pipi 😠 😠 na take veci mysliet , hlava hore a pockaj na dalsi cyklus, tentokrat to uz vyjde uvidis, treba verit 😉
mas nejake zdravotne / gynekologicke problemy, ze mas taketo myslienky 😕

tatulienka
7. máj 2009

nemam,teda aspon o nich neviem...len ma stvu tie nepravidelne a dlhe cykly...a mam ranku na krcku maternice...ale to nema na to vplyv (hovoril doky)

janka1
7. máj 2009

a na tie nepravidelne a dlhe cykly ti co povedal?

tatulienka
7. máj 2009

nic...a ked som mu hovorila,ze potom neviem kedy mam ovulku,tak povedal iba aby som si merala teplotu..tak neviem

janka1
7. máj 2009

tak to je teda pristup , ved si pytaj nech ti urobi hormonalny profil a zistite kde je problem a ci je nejaky problem 😉 kedy si mala mrchu teraz?

tatulienka
7. máj 2009

no poslednu som mala 30.4...no a tu pred tym som mala 20.3...hormonalny profil mi nerobili,ale raz mi bral krv na 3 hormony...estrogen,progesteron(ci ako sa to vola) a este jeden..uz neviem aky...to bolo vsetko v poriadku a potom ma poslal na vysetrenie stitnej zlazy..aj to bolo vsetko ok..tak neviem

janka1
7. máj 2009

30.4 po akom cykle?

tatulienka
7. máj 2009

no poslednu mrchu som mala 20.3 a potom 30.4..

janka1
7. máj 2009

aha 😀

tatulienka
7. máj 2009

preco?

janka1
7. máj 2009

o nic nejde moja, len zo zvedavosti som sa pytala a nebsimla som si ,ze si to aj vyssie napisala kedy bola 1 a kedy 2 mrcha 😀 logicky som si to mala vypocitat 😀 😀 ale uz mi doslo 😉

fyalynka
7. máj 2009

janka, takze 1,4 cm... 😀 ved je to pekne aj tak, vyrastlo o 1cm 😵

bonsai
7. máj 2009

ahojte dievčatá..teším sa z vašich pribúdajúcich tt..ja som dnes bola u svojho gynekológa 1x..a zistil, že mám nízko endometrio dnes 15DC 2.3 mm..a vraj má byť 16mm..a tiež nejaký nález na ľavom vaječníku..ako keby som tam mala posťahované niečo..no a hneď mi dal kontakt rovno na dr. v CAR..normálne ma to rozhádzalo..že vraj mám dosť veľa rokov a manžel tiež...ale priznám sa normálne sa začínam zmierovať s mišlienkou, že bábo nikdy nebude.. ☹

fyalynka
7. máj 2009

ahoj bonsaik, rada ta tu zase vidim 🙂
nizke endometrium moze byt aj preto, ze mas dlhy cyklus ovu je daleko... Ja ked som bola u dr. pred tehu
na 12DC, vtedy som ho mala okolo 4mm a vraj ma byt pri ovu okolo 8mm - tak povedal mne, takze neviem 😖
A co je na tom vajecniku? Ako to budu zistovat? A co v tom CAR-e? 😕
Len nemysli na take veci, ze baby nebude...bude, raz sa to musi podarit, aj ked s pomocou lekarov, vedy...ale
podari sa to 😉

bonsai
7. máj 2009

ahoj fyal...ďakujem..vieš ja sem chodím, ale len si vás čítam..nie je sa s čím pochváliť..a vlastne nakúkam sme len v práci a sem tam po večeroch..vieš,ja mám pocit, že tento mesiac ovu ešte nebola..robila som si testíky v čase, keď zvykne byť..ale tentokrát len na 12 DC bola slabulinká čiarka..a s mužíkom sme mali super predĺžený víkendík okolo 1.5...ale neriešili sme bábo..prosto 😀 😀
nepovedal mi presne..najprv mi povedal, že to vyzerá na pleseň..lenže ja nemám žiadne problémy okrem slabučkého pichania v podbrušku..cítila som ľavý vaječník asi 2 dni a teraz len keď mi ho stláčal..nebolia ma kríže ani noha..čo sa pýtal..a do caru sa mi veľmi nechce..ešte mám ísť na jeden zákrok..volá sa to vraj gynekologická kyretáž, pri ktorej chce profesor gyn. a zároveň prednosta zistiť ako to s mojou maternicou vyzerá..
vieš fyal..musím už rozmýšľať aj takto..lebo robiť si priveľké nádeje..a radšej sa s takouto myšlienkou pomaly stotožňovať ako byť potom neskonale sklamaná..júúj ale soms a rozpísala..

fyalynka
7. máj 2009

pri tej kyretazi odoberu vzorku tkaniva maternice, aby zistili v akom je vlastne "stave" a ci je tam nejaky problem...
preboha - plesen na vejcniku? 😕 😲 aj to existuje 😲 ale ked nemas ziadne problemy, tak sa mozno mylil.
A ten testik si robila len na 12DC?

bonsai
7. máj 2009

aj ja si myslím, že sa mýlil v tej plesni...a ten testík som si robila aj potom..len už bola len 1 čiarka...neviem, možno bola ovu skôr..a možno bude neskôr..neviem, ...to s tou kyretážou poznáš?..obvoďák mi ho neodporúčal..že vraj keby som bola jeho dcéra..bral by ma..ale ja som už dohodnutá s profesorom..a nechcem vyzerať ako idiot..
fyal. idem off..prišla kamoška ideme na koncert L. Filipovej..tak pa

fyalynka
7. máj 2009

ta kyretaz - no podla mna je to tak, lebo nerobi sa kyret iba pri potrate, ale aj z diagnostickych dovodov.

prijemny zazitok na koncerte 😉

tatulienka
7. máj 2009

bonsai,ahoj
mozem sa opytat?co si pisala nieco ze ta nebolia ani krize ani nohy?s cim to ma spolocne?lebo mna kazde rano,ked sa zobudim neskutocne bolia krize...

fyalynka
7. máj 2009

tatu, ona to myslela v suvislosti s tym podozrenim na plesen na vajecniku, asi to ma mat suvis ako dalsie
priznaky tohto ochorenia...

tatulienka
7. máj 2009

jezisi kriste...

fyalynka
7. máj 2009

tatu, ale to sa teba nemusi vobec tykat!!!!!!!!!!!!! 😉 Vies kolko uplne inych pricin moze byt za bolestami v krizoch??????? 🙂

tatulienka
7. máj 2009

no netusim..ja uz nemozem nic citat,lebo ja si to potom vsetko beriem ze mam

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre