Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

tatulienka
21. máj 2009

jani,no to mas uzasnu svokru..aj ja chcem taku..kde taku najdem?

kpn
21. máj 2009

Tatu ako kde...no v Kosiciach, zabehneme do KE snad si nas jankina svokra oblubi.
Tatu a co tvoja buduca tienova svokra.
Ja sa tiez na tu svoju nemozem stazovat, len tym , ze sa vidavame iba z casu na cas cez vikendy,, tak neviem povedat ako by sa spravala v takychto situaciach a ci by mi i pozehlila 😀 . Najviac zboznujem nase dlhe sobotne rozhovory pri ranajkach

tatulienka
21. máj 2009

no moja svokra je ako s filmu..taka,ktora miluje svojho synceka a ja zla som jej ho zobrala...to je jej Davidko,Dadko,milacik...no hruuuza.. 🙄

janka1
21. máj 2009

katka ja som si tiez nemyslela, ze budeme mat takyto vztah, ale som rada velmi sa staraju obaja , ale hlavne odkedy som tehu 😉

a musim sa priznat tak pekne nezehlim ako moja svokra, klobuk dole normalne by som jej dala zehlit stale 😉

kpn
21. máj 2009

Tatu este sa to moze zmenit...mozno ked budete svoji zacne ta vnimat ako kamartku nie ako sokynu, s ktorou musi bojovat o synovu priazen.

Janik tak to klobuk dole pred nou. Nuz veru, na taketo veci by sa lahko priviklo...

tatulienka
21. máj 2009

kati,myslim ze uz by sa to zmenilo...ved niesom len taka znamost..ved sme spolu uz 4 roky..uz by si mohla zvyknut...a este jedna vec..je straaaaaaaasne nevychovana..nevie co sa patri...

janka1
21. máj 2009

ved to katka veeelmi si priviknem a skoroooo pokial budeme byvat este tu , tak mi to padne vhod, ale ked sa prestahujeme uz do bytu , tak by to bude chybat 😀 😀 😀 budem jej nosit v mechu 😀 😀 😀

tatu , tak to ti nezavidim , ale skus si ju nejako ziskat 😒

ja som so svojou takyto problem nemala , ale my sme mali uplne iny vztah , ona sa cice velmi snazila od zaciatku byt ako kamaratka, ale az veeelmi a to mi vadilo, ale uz je to ok razne pocitenie z istej strany niekolko krat a bolo to , ale musis povedat trvalo to roky 😉

tatulienka
21. máj 2009

jani,byvate so svokrou??

janka1
21. máj 2009

tatu byvame v dvojdome 😉 a meme este prechodovu chodbu k sebe 🙂 ale teraz ked budemem burat a stavat novy uz nebude prechod, tak neviem kto mi bude zehlit 😀 😀

kpn
21. máj 2009

Tatu tak to mi je luto...neviem co by bolo najvhodnejsie...ale viem, ze mne pomohlo to, ze som komunikativna a najskor sme zacali od beznych veci ako varenie a nie je nic lepsie ako komunikovat na spolocnu temu akou je syn. Isto i my sme mali nezhody, ale tie tak ako prisli i odfrcali a ide sa dalej.

A dnes musim uznat, ze si s nou viem velmi dobre pokecat o vsetkom, dokonca i o veciach, ktore by som svojej mamke asi nepovedala.

Janik tak ja ta zasobim tymi mechmi 🙂

janka1
21. máj 2009

dakujem katka mas vela , ze rozdavas????

tatulienka
21. máj 2009

kati,tak to mas stastie...ja zase mam s mojou maminou taky vztah...jej poviem vsetko...

dobre babulky...idem ja uz...dost ma boli to brusko..tak ahojte zajtra..

janka1
21. máj 2009

tatu dobru , zeby uhniezdovanie 😉 😉 😉

inac viem, ze vas tu provokujem, ale ja som taka stastna, ze som mohla dnes opat vidiet chrustika 😵 😵 😵 😵
mne to taaak zodvihlo naladu 😉

tatulienka
21. máj 2009

jani nemyslim...mna boli zaludok..neviem,ci si to ty citala ale uz od vcera ma strasne boli zaludok..vcera som mala aj teplotu 37,7...a dnes som len 4DPO..takze asi nie..

soni1
21. máj 2009

ahojte baby, absolvovala niektorá z vás laprku?

janka1
21. máj 2009

jaaaaj no tak si daj nejaku fatru 😉 ale najskor by si si mala kupit biogaiu 😉 😉

kpn
21. máj 2009

Janka velmo sa s tebou tesim, a som zvedava kedy uz bude iste pohlavie. Zatial teda ponechajme DEFciatko 😀
Je to prijemne vediet, ze je zdrave a vyvija sa, a hlavne , ze i ty sa citis dobre.

Tatu dobru nocku

Zienky i ja idem spinkat, bo manzelik mi tu zyva o 106. Majte sa krasne myslim na vas..

janka1
21. máj 2009

katka 😉 🙂
dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

tatulienka
21. máj 2009

myslis?ze to pomoze?a keby som bola tehu,moze sa to?

janka1
21. máj 2009

tatu pytas sa mna?
biogaia je prirodny produkt a moze sa davat uz novorodencom do mliecka 😉 😉 su to probiotika a aj dobre na imunitu 😉 😉 kludne si to daj ja to beriem uz tri mesiace 😉 a musim povedat , ze odvtedy som chora nebola 🙂

jane1
21. máj 2009

sorky dámy, som objavila na nete videa, ako sa robia profi torty, trosku som sa zapozerala 😀
Janulik, nebudem doma zajtra, ledazeby prsalo.
biogaia - co je to? kde sa to nakupuje? 😀

tatulienka
21. máj 2009

len aby to pomohlo aj na ten zaludok...idem uz...paaa

janka1
21. máj 2009

pomoze tatu a skus aj pohar pivka 😉
jane a kam ides do sene? ved by sme sa mohli stretnut 😉
biogaia sa kupuje v lekarni a je to dobry produkt 😉

jane1
21. máj 2009

do kysaku moja.
a to je voda, alebo nejaky prasok? ta biogaia? sa to berie preventivne?
inac, tebe by nevadilo sa pocas tyzdna stretnut trebars aj po 18? či? alebo /mozno/ by som vedela dajak vymysliet odchod z roboty o piatej. ale to este neviem naisto ci by som vedela vybavit. lebo uz naozaj chcem stretko 😵

janka1
22. máj 2009

dobre ranecko zienky, aj ked u nas nie je slniecko , ale je teplo a ja som sa konecne fantasticky vyspalaaaa 🙂 🙂 🙂

odchadzam na trh si nakupit zeleninku a ovocicko a sup sup do prace 😉

tatu ako ti je ? uz je to lepsie????
fyal kde si nejako na teba tu nemam stastie 😒 😒

jane jasne, ze nevadilo , len to potrebujem vediet aspon den skor, aby som sa zariadila 😉 😉

biogaia je tabletka cmula sa raz denne v ustach a pre malinke deticky su to kvapky 😉 😉
http://www.biogaia.sk/

tatulienka
22. máj 2009

ahoj jani,no zatial je to dobre,ale tipujem tak poobede to zacne....kuk moj grafik...

http://www.fertilityfriend.com/home/241f0c

kpn
22. máj 2009

dobre ranko zienky....

tatu to je dobre , ze uz sa citis lepsie. a aj grafik vyzera nadejne

kpn
22. máj 2009

😉 tatu len jedna vec ma napadla...kedy si vysadila HAK??? Bo zatial mas ovu dost nepravidelne, tak mozno si telo este neoddychlo...bo minuly cyklus si mala na 25 DC a tento to vyslo na 18, ale ved koncom mesiaca uvidis...

tatulienka
22. máj 2009

no HAK som vysadila asi 2 roky dozadu...takze to by nemalo mat vplyv...njn, mam nepravidelne cykly...co uz...

kpn
22. máj 2009

ach tak .... bo tento vyzera dobre... a to by bolo radosti do noveho bytiku s novou radostonou spravou 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre