Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
11. jún 2009

ja si do tych KE radsej zabehnem ako si uviazat na krk bohateho tupca 😝 😀

den pred tym som nejako kychala a vcera do rana som ho uz mala vyrazeny 😝 nie je velky, natieram mastickou
tak sa pomalicky vstrebava, ale neznasam to 😠 neviem co sa deje, ze mam zase taku oslabenu imunitu 😖
neboj, nebudes mat...tuj tuj 😉

fyalynka
11. jún 2009

tatu, neboj vsetko bude ok, kedy mas teraz prist???
mozno bolo naozaj este skoro a mimi nemusi byt vidiet...ani mne nebolo na prvy x 😉

tatulienka
11. jún 2009

fyal,mam prist o tyzden vo stvrtok...ale mne nebolo vidiet ani ten vak... a ty si kedy bola?v ktorom tt?

fyalynka
11. jún 2009

ani vacok nevidel??? 😕
a si urcite v 7tt ako to mas v pase???

ja som bola uz 4 dni po vynechani ms, tak cca zaciatok 5tt...

tatulienka
11. jún 2009

no podla poslednej mrchy som dnes presne 6tt..lenze ovu bola podla teploty az 17.5...ja neviem..som zufala..ani vacok nevidel...bol tam len nejaky naznak ale nevedel na 100%

fyalynka
11. jún 2009

ked bola ovu az 17.5. tak to si potom len v 4tt 😵 a to urcite nemohol este nic vidiet 😉
neboooooooj, vsetko bude v poriadku 🙂

fyalynka
11. jún 2009

ten 4tt som myslela - ratala ako "realny" vek mimi...inak sa samozrejme rata od poslednej ms...
ale kedze si mala asi posunutu ovu, tak ten tyzden moze byt ovela nizsi ako 6tt co si si vyratala 😉

tatulienka
11. jún 2009

myslis?ze sa to rata od ovu???ja som myslela,ze od mrchy...ja fakt dufam,ze to bude ok...ved aj on povedal,ze podla neho to bude v maternici,ale ze je jeho povinnost mi to povedat...

fyalynka
11. jún 2009

vid hore co som este dopisala 😉

tatulienka
11. jún 2009

jasnacka...a od ktoreho veku,resp.tt miminka je nieco vidiet?

fyalynka
11. jún 2009

tatu, ked si mala posunutu ovu, tak je to podla mna normalne...
ak je normalne, cca 12-14DC tak v takom 5tt by uz malo byt nieco vidiet 😉

tatulienka
11. jún 2009

cize je to normalne?a o tyzden by to uz malo byt vidiet,nie?

fyalynka
11. jún 2009

no uz by malo byt... 😉
neboj, dockas sa ho 🙂

tatulienka
11. jún 2009

dufam...ale fakt sa bojim...

magic08
11. jún 2009

no nechcem strasit, len vravim svoju skusenost, ked som bola tehu, tak doki nasiel vacok v 3 tt. to som bola za nim ked mi mrcha meskala len 4 dni a ovu som mala tak 2-3 tt dozadu. Podla poslednej mrchy som bola v 5 tt. nevidel este plod, len vacok, ten uz bol v maternici. Tak neviem.
Uvidis o tyzden, to sa velmi vela veci zmeni.
plodu trva cca 7-10 dni kym sa dostane do maternice, tak si to vyrataj ako to je u teba...-

magic08
11. jún 2009

tatu kedy si mala ovu ???

tatulienka
11. jún 2009

ovu som mala 17.5..podla teploty...

magic08
11. jún 2009

no tatu to je 25 dni - 3 tt + 4, to by uz mohol vidiet, pokial nema staru utz.
nic sa neboj tatu, bude to dobre ,uvidis. TREBA VERIT!!!

tatulienka
11. jún 2009

magic,nestras maaaa.....nevyzeralo to ako stara utz...teraz sa bojim este viac...povedal,ze tam je nejaky naznak,ze toto by mohlo byt ono,ale nemohol to potvrdit na 100%

magic08
11. jún 2009

babiky musim sa s vami pomaly rozlucit.
manzelik pre mna o chvilu pride, zase sa niekolko dni necitame. Odchadzame dnes zase mimo SVK, zas budem bez pristupu na net. prideme v nedelu. Tak sa vidime potom

tatu: hlavu hore, nic sa neboj, vsetko dobre dopadne!!! mysliet pozitivne a veit, ze vsetko bude dobre!

fyal: krasny vikend

ahojte

fyalynka
11. jún 2009

magic, maj sa krasne a sup sem za nami v nedelu 😉

fyalynka
11. jún 2009

tatu, bol tam naznak...takze tam urcite nieco je, len je malicke...uvidis, ze buduci tyzden bude
uz vsetko pekne vidiet 😉

tatulienka
11. jún 2009

fyal dufam..fakt...len ten tyzden neviem ako vydrzim..

fyalynka
11. jún 2009

no ja ta chapem, tiez som bola na tom podobne, ale nesmies sa stresovat, lebo si este uskodis... 🤐
zober to tak, ze je naozaj este skoro, aby bolo nieco vidiet, ved to je normalne!!!! takze usmev na pery 🙂

tatulienka
11. jún 2009

nooo,ale vidis magic povedala,ze uz by malo byt nieco vidiet..kazdy hovori nieco ine...ja sa zblaznim..

fyalynka
11. jún 2009

tatu, niektory UTZ ked je starsieho typu tak nema taku dobru zobrazovaciu schopnost, takze aj v tomto
mohol byt problem... 😒 Nemusi vyzerat staro, pretoze lekari sa vacsinou staraju o pristroje, aby boli zachovale,
takze ty nemusis vobec postrehnut ci je to novy alebo stary pristroj 😉

tatulienka
11. jún 2009

fyal,si zlata,ze ma takto utesujes...zase mi neostava uz nic ine,len cakat do stvrtku...

fyalynka
11. jún 2009

tatu, bud stastna, mysli pozitivne 😉

kedy mas promocie??? 🙂

tatulienka
11. jún 2009

ouky...ale v hlbke duse viem,ze to bude v poriadku...

promocie mam 3.jula...

ozaj,teraz ma napadlo...v pondelok nastupujem do prace a hned vo stvrtok musim ist k tomu dokymu...hadam ma pustia...to bude,ked budem kazdy tyzden chodit lekarovi... 😕

janka1
11. jún 2009

jaj nasa stresmanka 😉
ako pisala fyal tvoj dr. moze mat starsi pristroj a s tym neuvidis mozno nic az v 10tt 😉 alebo je to pre tvoje telo este skoro nakolko nevies presne v ktorom tt si , alebo moze byt , ze ty to budes mat neskor aj to sa stava nie kazdy ma v rovnaky tt tie iste vyvinute bvecicky 😉

dalej k tvojej praci ty s nimi kde nastupujes uz mas zmluvu????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre