Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
11. jún 2009

no cau moja akurat som ti pisala 😀

janka1
11. jún 2009

jasneeeeee fyal jasneeeee 😀 😀 😀

kpn
11. jún 2009

Fyalik inak ako si i ty pisala, ze si si kupila tricka, ja som vcera neodolala a kupili si cisto infantilne tricko s tweetem, tym zltym vtacikom 😀

fyalynka
11. jún 2009

jeeej, to musi byt zlate take tricko 😅 mne sa take tiez pacia 😀
ale bohuzial take by som nemohla nosit do prace, takze si vacsinou kupujem take, co vyuziejm aj tam 😒

janka1
11. jún 2009

katkaaaa ja ja chceeem take pre Vladkuuuu kupis mi 😉

kpn
11. jún 2009

Jasne Janik, aku velkost...toto je na ciernom podklade so zltym tweetem a textom i dont feel like living in cage

Jane ahoj pekny podvecer

janka1
11. jún 2009

jane kde si sa stratila??????

katka M

😉

janka1
11. jún 2009

katuska odfot a hod nachvilu do albumu 🙂

jane1
11. jún 2009

tu som krasky, len som vas citala dozadu 😀

jane1
11. jún 2009

no tretia svetova 😉 Tatu sa nastvala, ze se nesuhlasili s jej umyslami? 😨

janka1
11. jún 2009

tak to si rychla 😉

ordinujemeeeeee

jane1
11. jún 2009

no my sme len teraz vecerali. 😒 no co uz. zato dovod neskoreho konzumovania tuto skutocnost vyvažilo, to teda hej 😀 😀 😀

jane1
11. jún 2009

samozrejme ze som po 15 už zabudla, resp. som ani nemala cas volat semanovej. ach jo, hadam ma zajtra osvieti
katus, o musi byt zlate, to tricocko.

fyalynka
11. jún 2009

ordinaaaaaaaaciaaaaaa 🙂

jane1
11. jún 2009

mate prestavku Fyal? 😉
ja tu pisem sama so sebou, no pekne 😎

kpn
11. jún 2009

janik momentik uz stahujem a ochvilu hodim do albumu

tatulienka
11. jún 2009

neurazila som sa,len som isla za drahym do roboty...a mrzi ma,ze ma nechapete a neviete podporit...

janka1
11. jún 2009

jane aj som tu aj tukam aj kukam tv 😀

kpn
11. jún 2009

Zienky tweety t-shirt je v albume. toto moje je M/L take zvlastne znacenia mali

janka1
11. jún 2009

ketka krasne je tak takeeeeeee chceeeeem pre vladku 😉
ake ti je , myslim na prsiach nakolko vladka ma prsia dost velke no nie bomby , ale na svoj vek 😉

jane1
11. jún 2009

tatu, myslim ze chapeme, ale zas, mame ta podporit ked by sme to same takto neriesili? vved nemusime mat uplne na vsetko rovnaky nazor, rozhodnutie bude tak i tak na tebe

jane1
11. jún 2009

a manzel ti co radi?

tatulienka
11. jún 2009

no dobre a vy by ste to povedali aj napriek tomu,ze by ste vedeli,ze vas vyhodia?

janka1
11. jún 2009

tatu myslim, ze ja, katka a fyal sme to uz pisali, ze by sme sa skusili porozpravat so zamestnavatelom a fyal ti napisala, ze ona to tak aj urobila

jane1
11. jún 2009

ja ano. nakolko o com je taky prac. vztah potom. myslis ze sa buu k tebe oni potom staviat ferovo? myslis ze budes sa dobre citit v takej situacii? ale u mna je to ine asi, ja nedokazem klamat ani v blbostiach 😀

jane1
11. jún 2009

najhorsie je, ze prave ked to najmenej potrebujes sa daco posere. prevali sa to, alebo tak. ale ved nechajme to. zatial si uživaj tehu, netrap sa tym teraz, chovaj si mimiška. nech ma vesely domcek. daj to mu trochu casu, kym to nebudes mat cierne na bielom

kpn
11. jún 2009

Janka este by sa tam cosi zmestilo bo je elasticke. Myslim, ze keby jej kupim L mohlo by jej byt... Ja este kuk na foto vladky a skusim porovnat. Ja sice prsia nemam velke, ale mam dost siroky hrudny kos od tenisu

jane1
11. jún 2009

janulka, ake u vas pocko? u nas cakame, ci z toho mracna nenaprsi .... jak v popelke
apropo, ked sme uz pri rozpravkach... mala som jedneho zakaznika, co je komparzista a hral v rozpravke nejakeho poddaneho. ale nemohol mi prezradit nazov rozpravky, lebo ju este nevysielali! takze bude nejaka nova rozpravka. vraj zda sa ze bude pekna. na hrade nejakom, a tak... 😅

jane1
11. jún 2009

Janulik: IP

janka1
11. jún 2009

tak potom kup take ake mas ty katka 😉
daj mi potom do IP cislo uctu a cenu a preposlem ti € 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre