Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

bettynka222
5. okt 2009

dobru noc 😵

spiruanka
6. okt 2009

tak ahojte baby ako sa mate,ako pokracuje snazilkovanie?

lubkabb
6. okt 2009

Ahojte baby, to tu nikto nie je? 😨 😕 😔

bettynka222
6. okt 2009

ahooooooooooooj ja som uz konecne domka 😉

lubkabb
6. okt 2009

ahoj konečne niekto 😀

lubkabb
6. okt 2009

ja už som si aj zdriemnuť stihla 😀

lubkabb
6. okt 2009

Aký sme mali deň?

lubkabb
6. okt 2009

bettynka - no kde siiiiiiii?

bettynka222
6. okt 2009

lubi tu soooom

lubkabb
6. okt 2009

no ako? stále ťa hnevá clostík?

bettynka222
6. okt 2009

bola som poobede s kamaratkou a pomahali sme druhej kamaratke s detmi - prvacik a druhacik.....takze to ma vesele. a kecali sme a taaaak. aj zajtra idem pomoct, stvrtok mam toho dokiho a potom este BA a od piatka mm vymyslel ze utecieme na chvilku do tatier. no ale kao ho poznam zas tam bude cely cas telefonovat, vybavovta a riesit ☹

lubkabb
6. okt 2009

no to si mala celkom perný deň a ja len tak pracovne. A ozaj vraj cez deň nešiel koník.
Ináč mrcha nikde a test negatívny. Cez deň ma však bruško chvíľami riadne pobolievalo.

bettynka222
6. okt 2009

aj ja som vas tu chcela rnao kuknut, ale neslo to.....a potom som uz nestihala.
no som zvedava co z toho bude....ja osm si teraz preratavala cyklus, lebo pojde mtomu dokimu a ms prisla az na 30 DC.....to kvoli clostilu, asi mi natiahol tu lutealnu fazu alebo co 😕

lubkabb
6. okt 2009

no ja som pri prvom tehu mala slabú čiaročku až na 6. deň meškajúcej mrchy. Tak ešte nehádžem flintu do žita. V piatok testnem ak mrcha nedojde.

lubkabb
6. okt 2009

Ale ináč už som mala také pocity cez deň, že som si myslela že už mrcha začala a na WC kuk a nikde 😀

lubkabb
6. okt 2009

jooooj, keby tak motyka vystrelila.......... 🙂 Prosím, prosím, prosím.....

bettynka222
6. okt 2009

jeeej lubi, by son tesila, keby sa vam zadairlo. aj nam by sa uz mohlo, ze? 😉 a fyalke tiez 😵

lubkabb
6. okt 2009

každá z nás si to zaslúži, možno je to už blízko... A kde máme fyalku?

lubkabb
6. okt 2009

ja si stále myslím, že mi to zas mešká lebo sa ešte cyklus poriadne neupravil alebo kôli tomu že som trocha prechladla

lubkabb
6. okt 2009

ale človek sa aj tak tej malinkej nádeji neubráni a vždy tak tajne dúfa 😒

lubkabb
6. okt 2009

čím viac mi mešká, tým viac sa teším a tým viac budem sklamaná, keď mrcha dojde ☹

lubkabb
6. okt 2009

bettynka idem ja už spinkať, skoro ráno vstávam. Dobrú nôcku.

bettynka222
6. okt 2009

aaaaano presne tak to je a vsetky to pozname....no ale snad nepride 😉 ja som fakt zvedava co bude az u dokiho pozajtra 😕

kpn
7. okt 2009

Dobre ranko zienky....kde ste vsetky ... dnesok otvaram konverzaciu ja? Fyal kde si?

Betty s tenisom to mas ako so vsetkymi sportami a cviceniami v tehotenstve. Ak sa clovek neprepina a nehra zavodnym a vytrvalostnym sposobom, tak drobcekovi to neublizi. Sice mi to moc neodporucila moja rehabilitacna, kvoli rychlym pohybom, ale snazim sa to miernit a nerobit ziadne trhane a silne naprahy pravdupovediac...fakt mi to robi mooc dobre. Brusne tance na ktore chodim su fajn, ale ja sa tam nudim...je to pre mna pomale a malo akcne...iba same hojdave a kolisave pohyby ... a ta nasa cvicitelka nam z toho vobec nerobi zostavy. Vcera ju zastupovala jedna ina slecna, ktora sice neprecvicuje tehotky, ale bola skvela, naucili sme sa zostavu a bolo to v tempe ktore vyhovovalo kazdej co sme tam boli.

Lubkabb moooc drzim palceky... zatial to vyzera nadejne...veru damy je asi spravny cas aby sa nam to tu opat rozrastlo o nejakeho dalsieho maleho cloviecika v brusku...takze tuj tuj

kpn
7. okt 2009

jeeej babulky ja dnes uvidim nase drobatko ... kamaratka mi volala, ze jej brasko ma prave prezentaciu nejakeho new ultrazvuku a ze si nas v sukromi zoberie a pozrie drobcov. Sa tesim snad bude vse oki, bo v poslednom obdobi ma napadaju rozne kraviny, asi pozeram prilis vela akcnych a hororovych scen.

groka
7. okt 2009

ahojte

lubka dostala si tu mrchu ci nie?

tot grafik http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25

kpn
7. okt 2009

Ahojte zienky... je tu niekto?

Konecne sme doma po celom dni. Na sone bola sranda, videla som drobceka, srdiecko mu bilo je uzasny a uz vieme co to bude ....

tatulienka
7. okt 2009

ahoooj kati...no co cakate????

groka
7. okt 2009

kpn ja to tipujem na dievcatko 😉

tatulienka
7. okt 2009

ja tipujem chlapceka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre