Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

magic08
7. júl 2009

no ja mam to stastie ze moj manzelik prave take jest bude. Jemu len kuracinku a zeleninku a salatiky... 🙂
on je taky metrosexual 🙂

fyalynka
7. júl 2009

no moj sa zase lubi dobre napapat, ale nie je to na nom vooobec vidiet 😕
kuriatko sme mali teraz, s ryzou a salat...tak neviem co dnes 😖

...ze metrosexual, to preco? 😅

magic08
7. júl 2009

comu nerozumies fyal?

fyalynka
7. júl 2009

no janka napisala na predchadzajusej strane, ze sa to ratat zase nejako inak... 😅

magic08
7. júl 2009

sa stara o seba ako nejaka zenska 😀
moj metrosexualik milovany 🙂

fyalynka
7. júl 2009

tak si straz kozmetiku, aby ti ju nebral 😉 😀

magic08
7. júl 2009

nie moja, janka napisala to co ja len inak... 🙂
tak je to ako si to pochopila 🙂

nastastie kozmetiku mi neberie, len ked minie svoju. Ale na to ja nie som hakliva, moze vydzabat hoc aj vsetko, ved si objednam... 🙂

fyalynka
7. júl 2009

ahaaa, no tak dobre...ked je to tak ako sme to pochopili 🙂

ten moj neznasa kremy, za svet by si nedal nic na tvar - okrem mlieka (vody) po holeni 😒 A kremy na telo pouziva iba opalovacie a po opalovani, nic viac...
parfem a tak to ano, ale nijako extra zvlast navyse ne-e...

magic08
7. júl 2009

no tak ten moj si napr. holi nohy 😀 teda on si holi vsetko 🙂

fyalynka
7. júl 2009

😀 no ten moj ma nohy chlpate 😝 ale k nemu to nejako ide 😀
daco si holi a daco nie 😀 😀 😀 😀

magic08
7. júl 2009

no ja som mojho z oholenymi nohami spoznala, takze mne na nom pride cudne ak oholeny nie je. videla som jendu fotku, kde mal nohy na prirodno, no chytala som sa za hlavu 🙂
ale on to viac menej kvoli sportu, ved vies🙂

fyalynka
7. júl 2009

jasne viem, pamatam...tam by som si ho praveze s neoholenymi ani nevedela predstavit 😒

magic08
7. júl 2009

🙂

fyalynka
7. júl 2009

magic, uz len pol hodku 😀

magic08
7. júl 2009

juuuuuuj 🙂 25 minut 🙂

magic08
7. júl 2009

nasla som dobru stranku, su tam lacne veci pre deti, postielky, vybavicka a ine... su aj drahsie, ale aj take lacne.

magic08
7. júl 2009

15 minuuuuut 🙂

fyalynka
7. júl 2009

hod link na tu stranku 🙂

fyalynka
7. júl 2009

aha, ved uz som si ho nasla... 😅
dakujem 😉

magic08
7. júl 2009

no moja, tak sa idem pomaly zbalit
vecer sa vidime na facebook-u 🙂

fyalynka
7. júl 2009

jasne, papa
pekne popoludnie 😎

fyalynka
7. júl 2009

len som zabudla...ak by som tam nahodou nebola, tak sme v kine 😉

fyalynka
7. júl 2009

pekny vecer prajem 🙂
je tu niekto?

janka1
7. júl 2009

ja som konecne v posteli 😝
svokra sa mi postarala o vecer 😀 nasla som si doma plnu bednicku marhul, teraz som skoncila 39 fias, nechapem, ze este na jednu nevyslo 😨 😀 asi sme mali s drahym pomenej konzumovat popri cisteni 😀 😀 😀

prajem vam dobru nocku a drzte palceky , zajtra mam vysledky z mocu a krvi co som davala v pondelok 😉

trinitka87
7. júl 2009

caute baby

janka1
8. júl 2009

dobre ranecko 🙂
ide sa do prace 😀 😀 😀

katuska myslim na teba 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jagabinka
8. júl 2009

Dobre ranko 😉 .
Ja dnes idem na tu socialku, potom do prace a nakoniec k doktorovi ☹ . Do kelu vsak sa mi zda, ze mi to doslo na priedusky a manzel je na tom este horsie...vypada to tak, ze snazilkovat zacneme az buduci mesiac ☹ ☹ ☹ .

Ja by som chcela dievcatko a pocula som, ze by sme mali 2-3 dni pred ovu, lebo dievcatkovske spermijky su pomale, ale preziju 2-3 dni a chlapcenske su sice rychle, ale ziju velmi kratko a tiez ze kysle prostredie pred ovu ich zabija....verite tomu? 😅
A co hovorite na cinsky horoskop? (mne vysiel chlapcek podla neho a ak by to malo platit, tak dievcatko urobime najskor v oktobri 😲 )

magic08
8. júl 2009

ahojte baby 🙂

jagabinka: tak som pocula aj ja ako ty s tym snazenim pred ovu a pocas ovu alebo po nej.
s tym kyslim prostredim je pre mna novinky 😕
a cinsky horoskop, neivem, logicky mi to nevychadza, ze by to mala byt pravda, no kedsa mi to potvrdi, tak mozno zacnem verit 😀

fyalynka
8. júl 2009

dobre ranecko 🙂

janka, aj ja som sa vcera napchavala marhulami..ale nastastie len to, ziadne zavaranie 😀
jasan ze drzime palce, nech su vysledky ok, potom napis!!! 😉

jagabinka, no vas to teda pekne draplo ☹ veru, radsej sa poriadne vyliecte, lebo tehu by aj tak nemuselo vyjst
ked si taka oslabena chorobou 😒 Viem, ze si sa uz tesila... ☹
Inak o tom vypocte na D alebo CH podla ovu som pocula...ale mne je to uuuuplne jedno, co by sme mali,
takze to nejako neriesim 😀 Ale chapem, ze ked mas chlapceka tak by si privitala D 😵

magic, ahojky 🙂

magic08
8. júl 2009

ahoj fyal 🙂
ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre