Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

vika34
2. jan 2009

dik,držím aj vám ,aby sme dotehulkovali do konca

govinda
2. jan 2009

kočky, dala som si trochu pizze a prišla na mňa taká únava, že idem o chvíľku zaľahnúť. Prajem vám dobrú noc 🙂

linka
2. jan 2009

mnam pizza,dala by som si,keby som sa uz nezacala aspon trochu kontrolovat 😅 no sviatky,treba jest vsetko co sa vola potrava 😀

govinda dobru noc 😉

mishelines
autor
2. jan 2009

Vikinka tak to si si toho tiež dosť odžila a ani ti nezávidm čím si si prešla ja len 2 krát a bola om z toho úplne mimo ☹ ☹ A teraz sa nedári ale ja pevne verím, že s touto témou sa zadarí 😀 😀 😀 😀 😀

No a 3. deň cyklu a to preto lebo mi to poradil ten liečiteľ, u ktorého sme boli 😒 tak verím tomu, že mi to pomôže 🙂 🙂 🙂 🙂 veľmi veľmi prosím pána Boha

mishelines
autor
3. jan 2009

Dobre ránko babenky tak mi dnes idemem na ples a vôbec sa mi nechce 😎

Ale ešte šťastie, že neberiem šaty ale len nohavice a také kimono

linka
3. jan 2009

ahojky 😉

mishi prajem prijemnu zabavu 🙂

govinda
3. jan 2009

ahojte kočky 🙂
mishelines, takže dnes na ples? No super. Potom hoď fotečku. Ja mám totiž v pláne si kúpiť tiež teké kimono, hrozne sa mi páči, tak sa inšpirujem 😀 . A čo to je za ples?

linka, ja sa neviem ovládať, keď ide o jedlo 😀 - to k tej vcerajsej pizzi. Vždy som mala obrovský problém pribrať, skôr som sa snažila o to, aby som pribrala, ale nikdy to nejake nešlo. Tak som vždy jedla a jedla a zostalo mi to. No len neviem, čo urobím, keď raz začnem priberať, ako budem krotiť svoje chute 😀

linka
3. jan 2009

govi potom uz nebudes musiet krotit svoje chute,lebo budes jest za dvoch 😵
ja som tiez mala problem pribrat,vzdy som bola ako srnka,po laparke som brala prednison a po nom som pribrala 10kg a teraz sa ich neviem zbavit 😠

govinda
3. jan 2009

linka, ja som do puberty dodržiavala bezlepkovú diétu kvôli celiakii a v 20 mi zistili zvýšenú funckiu štítnej žľazy, a pri nej som schudla skoro 10 kíl 😕 a bola som ako z koncentráku. Po liečbe som pribrala okolo 15 kíl a teraz som dlhodobejšie na rovnakej váhe, tak je to ok. Ale môj apetít sa nikdy nezmenil 😀

linka
3. jan 2009

govi,tak to ti zavidim,jest vsetko na co mas chut a nepribrat,to by som hned brala 😅
tie sviatky mi tiez neurobili dobre 😀

govinda
3. jan 2009

linka, ani nie je čo závidieť - učite to dlho nevydrží 😀 . Pretože ja síce na váhe veľmi nepriberám, ale tuky na bruchu sa hromadia 😀 . Takže niekde je ten dôkaz pažravosti 😀

linka
3. jan 2009

ved to brucho obstalo asi najhorsie zo vsetkych mojich partii,ani tehotna nie som a mozem sa prirovnat k 4-5 mesiacu tehotenstva 😨 ,kupili sme si aj trenazer,ale to ma drzalo asi 2 tyzdne a potom sa mi uz nejak nechcelo,jedlo bolo prednejsie 😀

niki21
3. jan 2009

ahojte baby...no pridam sa aj ja k vasej diskusii o jedle a pazravosti 🙂 .verte tomu ze nieste same aj ja patrim k tym co velmi radi papaju ...mam nejake to kilo navyse a som zvedava ako budem priberat ked zostanem nahodou tehu budem ako taky maly buldozerik 😵

govinda
3. jan 2009

linka, no ja tiež neviem brucho zhodiť ☹ . A nie som ten typ, ktorý sa prinúti robiť každý deň brušáky.
Chodila som teraz na kurz brušného tanca, ale tam to nezhodíš 😒 . Teraz hľadám niečo, pri čom by som si zacvičila a zbavila sa brucha ... ale aerobic to určite nebude 😀

lopezka
3. jan 2009

ahojte,
no to ste nahodili dobru temu po sviatkoch 😀 to mas asi skoro kazda z nas problem sa na seba pozriet do zrkadla, co ? 😀 😅 no teda ja hovorim aspon za seba 😠

niki21
3. jan 2009

lopezka..no veru hovoris aj za mna 🙂

lopezka
3. jan 2009

no niki, ja som sa po sviatkoch ledva zapla do rifli 😠 som si povedala, ze kebyze chudnem, tak sa to za tyzden volna neprejavi ani za svet 😒 ale ked clovek pribera, je to vidno co by dub 😀 😅
musim so sebou neco robit 😉

niki21
3. jan 2009

veru aj ja ale hovorim si to uz dost dlho a ziadne ciny ☹ nechce sa mi ale co budem muset...meskam uz 3den 😅

govinda
3. jan 2009

kočky, ja chudnúť nepotrebujem, ale všetko, čo sa na mňa lepí, sa mi lepí na brucho 😠 . Ako sa toho zbaviť? 😀

govinda
3. jan 2009

lopezka, krásne detičky mám v albumiku 😵 😵

emily333
3. jan 2009

ahojte babenky mate sa?

govinda
3. jan 2009

ahojky emily. Ja akurát varím 😀 . A popritom sledujem telku 😀

emily333
3. jan 2009

no ja som si konecne na chvilku lahla bo som prechladena a chlapov mam mimo domu ta paraada 🙂

govinda
3. jan 2009

emily, to niekedy taký veget stojí za to, nie? Tak len pekne oddychuj a pekne sa lieč 😉 . Ja idem akurát vyprážať rezne.

emily333
3. jan 2009

no tak maly uz dorazil uz je po vegetovaniii 🙂

govinda
3. jan 2009

emily, to asi preto, lebo si sa tak tešila, že si oddýchneš 😀

emily333
3. jan 2009

veru a uz aj polovica dorazila jooj na nervy s nimi ☹

govinda
3. jan 2009

tak oddychovka bude asi inokedy, nie? 😉 Alebo sa radsej liec a vegetuj v posteli a nechaj sa obskakovať 😀

emily333
3. jan 2009

no uz sa pozberali a odisli do kolegy nieco opravit a za pet minut pozapinali co sa dalo a uz su fuc a ja nech po nich vypinam no uz mam veget nepridu skor jak za hodinu 🙂

govinda
3. jan 2009

no vidíš, zaslúžený odpočinok 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre