Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

govinda
3. jan 2009

no tak to máš dobre zariadené 😀 . Ja ešte žehlím, ale ide mi to pomaly a ani sa nedivím, keď popritom koníkujem 😀 😀 😀

emily333
3. jan 2009

aj ja som sa dnes donutila zehlit ale len preto lebo mala prist svgrina tak aby som sa nehambila ze mam taku kopu a do prace nechodiim 😀 😀 aspon na niecio suu svagrinky dobreee 🙂

mamartinka
3. jan 2009

no caute.tak ako vsetky.mate sa?ja este mrskujem.nie a nie prejst.

vika34
3. jan 2009

joooooooooooooooj,ku mne by mohli prísť aj 4 švagriné,ja žehlenie neznášam ,robím iba to najnutnejšie aasi by som kopu schovala ako ju začala žehliť 😀 😀 😀 ,mňa by prinútilo žehliť iba mimi,kvôli infekcii,ináč asi nikto 😔

emily333
3. jan 2009

no mne mrska ma prist asi az 8.1 tak dufam ze uz ani nepride

drobec
3. jan 2009

ahojte..môžem sa pridať...tiež som tá, ktorá dúfa, že rok 2009 bude pre mňa tým najšťastnejším..

vika34
3. jan 2009

ahoj drobec

emily333
3. jan 2009

no nam sa o chvilu zavne skola tak aspon uz mam pripravene 😉

mamartinka
3. jan 2009

drobec kolko snazite?vika34 aka infekcia?

govinda
3. jan 2009

no ja si k žehleniu pustím vždy nejaký film a potom to už ide samo. Divné je, čo teraz sama poviem, ale žehlenie beriem ako chvíľku pre seba 😀

drobec, vitaj 🙂

vika34
3. jan 2009

mamartinka,moja mama vždy hovorila,že sa žehlí kvôli tomu ,že tou veľkou teplotou zničíš všetky bacily,tak ked bola dcéra malá,poctivo som všetko žehlila,ale teraz iba čo je veľmi pokrčené 😀

mamartinka
3. jan 2009

no u nas sa tiez nezehli.

vika34
3. jan 2009

mamartinka,myslíš u vás doma ,alebo tam kde bývaš,čítam ,že zahraničie

drobec
3. jan 2009

mamartinka..viac ako dva roky..máme za sebou 1 IVF..neúspešné a čo Ty?

emily333
3. jan 2009

boze ja som este aj plienky /platene/ zehlila si pripadam jak z roku dva 😀 😀 😀

drobec
3. jan 2009

emily..veď niekedy to tak bolo..to len teraz ak zájdeš do obchodu, takmer plienky sú podpultový tovar..myslím tie obyčajné 😉

mamartinka
3. jan 2009

ano tu v irsku nezehlim.no mi zatial cakame na zazrak a nechavame babo prirodzene.

vika34
3. jan 2009

ešteže som mala doma taký malý mangel,ináč by som sa zcvokla,ale nedávala saom dlho obyčajné plienky,ale jednorazovky,nie kvôli žehleniu,ale ked som malej zdvihla po kojení nohy vždy všetko vygrckala

drobec
3. jan 2009

..mamartinka..ako dlho sa snažíte ... vieš, ja síce tiež čakám na zázrak..ale ono niekedy je potrebné zázrakom aj pomôcť...a u nás je problém..vieme, že počať prirodzene ..ak sa to podarí bude skutočný zázrak...s veľkým Z...

vika34
3. jan 2009

kočky na dnešok mám dosť,idem buvkať

mamartinka
3. jan 2009

drobec a aky mate problem?no mi sme zdravy.mna asi ubija len to ze stale na to myslim.to mi uz aj manza povedal.my snazime 2 roky a 4 mesiac.

emily333
3. jan 2009

dobruu viki

drobec
3. jan 2009

mamartinka..manžel má pomalé spermie a ja obsahujem veľa olova...ktoré ani neviem, kde s vo mne vzalo..teda tak veľa...ono sa to hovorí, nemysli na to... 😒

mamartinka
3. jan 2009

snazim sa.no snad sa postasti.

govinda
3. jan 2009

drobec, má zníženú pohyblivosť? Ja viem, že to robili aj môjmu manželovi dávnejšie, ale už nepamatám, aké boli hodnoty 😒 . Každopádne, spermiogram sa vraj aj mení, nie? No a o tom olove som doteraz nepočula 😨

drobec
3. jan 2009

..govinda..áno má zníženú pohyblivosť..aj keď užíval a užíva vitamíny a prírodné vitamína na zvýšenie pohyblivosti...len vieš u nás hrá rolu asi aj vek manžel má 42 a ja 36..nie je to tak jednoduché..a viem, že spermiogram sa zvykne meniť..ale u manžela môže isť o nejakú rodinnú anamnézu..lebo z oboch strán rodičov boli bezdetné páry.. ale manžel je zatiaľ v pohode..poslušne papká všetky vitamínky... 😉

govinda
3. jan 2009

drobec, no aj môj manžel mal zníženú pohyblivosť, ale počty mal dosť vysoké, tak lekár povedal, že nech nasadíme liečiky a malo by to byť v pohode. U nás bol problém hlavne vo mne 😒 . No tak uvidíme, či sa teraz zadarí alebo nie 😉

mamartinka
3. jan 2009

drobec tak to uz tiez mate neaky ten rocik.a skorej ste sa nepokusali?

govinda
3. jan 2009

drobec, našla som v to v starej téme: drahý mal nižšiu pohyblivosť spermií. Doktorl, že počty sú ok, ale norma pre pohyblivosť je nejako okolo 50% a drahý mal pohyblivosť len 42%. Nevyznám sa v tom a tie výsledky sú staré asi rok a pol, tak snáď to dáme dokopy 🙂

mamartinka
3. jan 2009

moj manzel mal spermio na vybornu.lekari mu povedali ze unho niet co riesit.ze by mu mohli aj druhy chlopi zavidiet.a ze staci ked tam bol raz.tak neviem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre