Snaha o malý zázrak dušou i telom

nenka
17. nov 2008

Ahojte, založila som túto tému preto lebo už 7 rokov sa snažíme s mangelíkom o bábatenko a stále nič, všeličím sme už prešli a vypočuli sme si aj rôzne názory...
Teraz som sa rozhodla, že snahe o mimi sa budem venovať celou svojou dušou a aj telom, proste celým "ja" 🙂 a verím, že nakoniec sa aj mi dočkáme svojho milovaného dieťatka 😉
V krátkosti vám napíšem čím všetkým sme už prešli ( myslím,že som to tu už v niektorej téme písala, len si už nepamätám v ktorej)...takže boli sme na UO, liečba bylinkami, psychotronikom, liekmi , vitamínmi,rôzne vyšetrenia a pod.
Teraz sa to možno viacerým z vás bude zdať čudné čo napíšem, ale rozhodla som sa v mojej "novej"snahe vylúčiť umelé oplodnenie(aspoň zatiaľ, je to v zálohe ako úplne posledná možnosť), ďalej rôznych psychotronikov - nie že by som spochybňovala ich prácu, ale nie každý psychotronik je dobrý, na jednej strane môže pomôcť, ale na druhej môže aj uškodiť, do kategórie psychotronik nezapadajú liečitelia - to je niečo iné aj keď tiež sú liečitelia rôzny...týmto chcem aj vás poprosiť ak by ste mi vedeli poradiť čo sa dá ešte skúsiť budem vďačná za každý názor a radu 😉 🙂 U nás je problém v manželovýc spermijkách - je ich menej a málo pohyblivé - slabé...
Názor typu keď to najviac budeš chcieť tak to nevyjde - beriem, ale neakceptujem ho, pretože ak človek niečo veľmi chce ( a to teraz nevravím len o bábetku) a túži po tom celou svojou osobnosťou a robí pre to všetko možné aj nemožné tak to určite vyjde!!!! Budem rada ak sa k tejto mojej snahe pridajú aj viaceré z vás a takto sa budeme aspoň podporovať a radiť si 🙂 😉 takže dievčence šup do snaženia 🙂 🙂 🙂 a verte tomu že na konci nášho snaženia budú naše malé zázraky 🙂

leuskalejka
17. nov 2008

ahoj nenka 🙂

aj my veľmi túžime po dieťatku a tiež je chyba z manželovej strany ☹ , a neuvažovali ste nad adopciou keď už sa také dlhé roky snažíte?

eva7780
17. nov 2008

ahoj nenka,skusal manzel na zlepsenie spg dake vitaminy,moj ma tiez biedne vysledky,po profertile sa mu zlepsili velmi malo,preto mame pred sebou 1.IVF,kedze ja vytvaram aj protilatky

nenka
autor
17. nov 2008

leuskalejka adopcia aj to slovo už u nás padlo ale iba ak by všetko ostatné zlyhalo 😉

Evi ano skúšal, bral profertil ale len velmi krátko nejaké tri mesiace a tiež sa mu spermiogram nejako nezlepšil, ale lekár povedal, že to musí brať aspoň rok aby tam bola nejaká zmena,bral aj čisto e vitamin, a ešte permen
a čo ste ešte vy okrem toho profertilu skúšali na zlepšenie spermií?

eva7780
17. nov 2008

manzel mal este zinkosel-tam je zinok,selem a vit.e,to netusim ci zabralo,ale vraj aj to pomaha,moj manzel bral profertil tiez len velmi kratko,ale aj za tu kratku dobu som bola s toho sklamana,ze nebol az taky uspech ako som ocakavala,a hlavne ake to bolo drahe

nenka
autor
17. nov 2008

veď práve je to veľmi drahé a žiadny efekt, za tie peniaze by som očakávala iný výsledok 😔
zinkosel?? to ešte môj neskúšal, skúsim mu aj to naordinovať a uvidíme či sa mu zlepší spermiogram

eva7780
17. nov 2008

skusit to mozes,to su len vitaminy,viacere kocky tu pisali ze zinok selen a vit.e,je dobty na zlepsenie a toto bolo v vsetko v jednom,a stalo to okolo 70,-aj ked asi nemozme cakat zazraky a aj stres robi svoje

nenka
autor
17. nov 2008

veď to ten stres je najhorší nepriateľ,ale dá sa vôbec v dnešnej dobe byť bez stresu? každý sa za niečím ženie, v minulosti boli oveľa kľudnejšie obdobia...ale veľa záleží aj od človeka čo si a do akej mieri pripustí k telu

eva7780
17. nov 2008

to mas pravdu,asi to inak nejde

ross137
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre