• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie každý deň. Môže to výjsť?

5. októbra 2016 
Ahojte a čo si myslíte, aká je pravdepodobnosť otehotnieť ak je pohlavný styk práve úplne minimálne? Raz za mesiac? Keďže viackrát sa momentálne nedá. Díky.
11. mar 2015 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dnp jaj, statisticky velmi mala. Mojkanie 1x tyzdenne dava len 17% sancu. Pozri moj clanok. Ale zase nahoda a priroda su silne, treba vyuzit aj to malo :wink:
11. mar 2015 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkac ďakujem, pozriem sa. No ono to je ešte menej ... to je dokonca raz za mesiac, pretože sme od seba momentálne ďaleko a zatiaľ neviem ako dlho to ešte takto bude.
11. mar 2015 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkac prečítala som si :slight_smile: ešte chcem dodať, že ono ak máme pohlavný styk tak je to aj 3x v ten jeden deň do mesiaca, ale predpokladám, že to je veľmi málo stále.
11. mar 2015 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dnp ak by sa vam dalo aspon naplanovat to stretnutie na plodne dni? A dovtedy treba spermijky udrziavat vo forme (asi teda rucne) :zipper_mouth: Potom je to uz len na nahode a tom hore :slight_smile:
11. mar 2015 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. sep 2016 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@m_ čo tým myslíš či mi to treba? Ak nechceš, ber to ako bezpredmetné a nečítaj. Tie, ktoré chcú, si ju prečítajú a možno im tým dodám energiu.
15. sep 2016 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pency ahoj tak ja som sa pokusala s priatelom vyse mesiaca dvoch každy den fakt často na každom kroku :D uplne v pohode aj 4x do dna :D bavilo ma to ale ptm to že nieje nahodou jeden z nas neplodny? zbytočne stresy teraz sme si aj davali celkom pozor lebo nieje najlepsia situacia a podarilo sa ani nevieme kedy :D takže nehat to na prirodu je niekedy lepsie :slight_smile: pride to ked bude spravny cas pre male nie pre teba :D :D
15. sep 2016 o 01:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Treba mat dlhsiu pauzu a zacat sa milovat naplno pred ovulaciou,ak teda zena vie kedy ju ma a pocas nej aj po este treba skusit.No ale tak dva-tri krat max za den.Mne skoncila ms a uz ma bolelo brucho na ovulaciu a sme skusili raz a poobede v ten den som ju mala a o dva tyzdne pozityvny test.
15. sep 2016 o 02:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cim viac spi s manzelom a sa ti to stale paci, tym lepsie, ci pride dieta, ci nie. len tak dalej
5. okt 2016 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok