Snažilkovanie každý deň. Môže to výjsť?

pency
19. nov 2007

ahojte, no aj ja patrím medzi snažilky, neviem či niekto popíše, ale zaujímalo by ma či sú tu nejaké snažilky, ktoré veľmi často snažilkovali a otehotneli
no neviem či som to správne popísala,ale ak by to bolo každý deň tak výjsť to musí či nie ?
nemyslím pred menzesom alebo tesne po, ale v rozmedzí tohto obdobia
dakujem

dnp
11. mar 2015

Ahojte a čo si myslíte, aká je pravdepodobnosť otehotnieť ak je pohlavný styk práve úplne minimálne? Raz za mesiac? Keďže viackrát sa momentálne nedá. Díky.

vierkac
11. mar 2015

@dnp jaj, statisticky velmi mala. Mojkanie 1x tyzdenne dava len 17% sancu. Pozri moj clanok. Ale zase nahoda a priroda su silne, treba vyuzit aj to malo 😉

dnp
11. mar 2015

@vierkac ďakujem, pozriem sa. No ono to je ešte menej ... to je dokonca raz za mesiac, pretože sme od seba momentálne ďaleko a zatiaľ neviem ako dlho to ešte takto bude.

dnp
11. mar 2015

@vierkac prečítala som si 🙂 ešte chcem dodať, že ono ak máme pohlavný styk tak je to aj 3x v ten jeden deň do mesiaca, ale predpokladám, že to je veľmi málo stále.

vierkac
11. mar 2015

@dnp ak by sa vam dalo aspon naplanovat to stretnutie na plodne dni? A dovtedy treba spermijky udrziavat vo forme (asi teda rucne) 🤐 Potom je to uz len na nahode a tom hore 🙂

dziacka
13. sep 2016
m_
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dziacka
14. sep 2016

@m_ čo tým myslíš či mi to treba? Ak nechceš, ber to ako bezpredmetné a nečítaj. Tie, ktoré chcú, si ju prečítajú a možno im tým dodám energiu.

20tatianas
14. sep 2016

@pency ahoj tak ja som sa pokusala s priatelom vyse mesiaca dvoch každy den fakt často na každom kroku :D uplne v pohode aj 4x do dna :D bavilo ma to ale ptm to že nieje nahodou jeden z nas neplodny? zbytočne stresy teraz sme si aj davali celkom pozor lebo nieje najlepsia situacia a podarilo sa ani nevieme kedy :D takže nehat to na prirodu je niekedy lepsie 🙂 pride to ked bude spravny cas pre male nie pre teba :D :D

tomasko27
15. sep 2016

Treba mat dlhsiu pauzu a zacat sa milovat naplno pred ovulaciou,ak teda zena vie kedy ju ma a pocas nej aj po este treba skusit.No ale tak dva-tri krat max za den.Mne skoncila ms a uz ma bolelo brucho na ovulaciu a sme skusili raz a poobede v ten den som ju mala a o dva tyzdne pozityvny test.

stefan222
5. okt 2016

cim viac spi s manzelom a sa ti to stale paci, tym lepsie, ci pride dieta, ci nie. len tak dalej

darja12
24. aug 2018

@pency právee nie.. spermie musia dozrieť.. ak dávate každý deň, môžu byť nezrelé. takže všetkého veľa škodí by som povedala. skuste len 3x týždenne a v čase plodných dní každý druhý deň..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre