• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

10. septembra 2016 
tak teda, mama sa nikdy nevydala, a mám aj brata aj sestru, mama bola tehotná so sestrou ked otec zomrel. ona ho vôbec nepoznala. tanyja nič sa nestalo, nemohla si to vedieť :slight_smile:
18. dec 2008 o 20:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to určite sa mamina poteší, veď komu by sa hojdacie kreslo nepáčilo, brala by som aj ja, aj môj otec spomínal, že treba jedno klasické kreslo vymeniť za hojdacie , totižto moji rodičia teraz komplet vymenili obývačku -podlahy, radiítor, okná, obývaciu stenu, knižnicu, no všetko čo sa dalo, dokonca aj osvetlenie
18. dec 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niky tvoja mamina je obdivuhodna zena, ze toto vsetko dokazala sama.
18. dec 2008 o 20:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, mi si so svokrovcami nič nekupujeme, oni totiž stále nariekajú ako nemajú peniaze ( pravdou je opak), takže si nič nekupujú a ani nám, tam sú tie vzťahy mierne narušené a my sa do nich nestaráme a chodíme minimálne..
18. dec 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha - to budu mat Vianoce v novom :wink:
18. dec 2008 o 20:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru je to super žena .. ked sa mi narodil malý, vtedy som len pochopila aké ťažké to mohla mať s 3 malými deťmi . my sme na malého dvaja plus mamina a súrodenci a aj tak som niekedy poriadne unavená :grinning:
18. dec 2008 o 20:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to áno, a dá sa povedať, že to urobila mamina všetko sama, otec bol v čechách a prišiel už do hotového
18. dec 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tany v kazdej rodine je nieco, hlavne ze mas skvely vztah a ze si rozumiete s drahym, to je dolezitejsie.
18. dec 2008 o 20:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
obdiv tvojej mamine ako to obdivuhodne zvláda , naše mamy sú celkovo obdivuhodné, aj moja mama nás mala hneď za sebou, chodila do práce a zvládla to
18. dec 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nie je dobré, ked sú svokrovci takíto ... ja mám našťastie super svokra aj svokru, vela nám aj oni pomáhajú i ked bývajú daleko ... možno preto sú tie vzťahy dobré :grinning:
18. dec 2008 o 20:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tany - niekedy je lepsie prerabat bez chlapov, uz mam podobne skusenosti :grinning: :grinning: :grinning:

Niky - tak ty mas okolo seba poriadny team opatrovatelov :grinning: :grinning: To sa mas :sunglasses: :sunglasses:
18. dec 2008 o 20:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
presne tak, teraz večer mi volal, že ide na otočku domov z práce ( 3OO km domov a 3OOkm do práce) a zajtra poobede zase naspäť, ide do nočnej, tak čakám , že okolo 23hod bude doma
18. dec 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
súhlasím s vami, že prebárať je niekdy lepšie bez chlapov . :grinning: :grinning:
18. dec 2008 o 20:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky prichadza na mna unava a troska clivo, kedze sa vsetci zabavaju , idem si troska oddychnut, este ma zajtra caka posledny den v praci pred dovolenkou, tak to treba este dobojovat.
18. dec 2008 o 20:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanyja tak môžete dnes začať so snažilkovaním :grinning:
18. dec 2008 o 20:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no áno, to robím aj ja - to prerábanie bytu, posledne som 3x prehodila nábytok v obývačke ,a vždy bol mimo,, keď prišiel domov a zase zmena.... :grinning:
mužova sestra mala prvé dieťa a už bola hotová, nič nestíhala a muž jej aj pred nami vynadal, že doma je neporiadok, no ale to sa nedá - povedala, bolo mi aj smiešne ( predstavila som si samú seba, keď som v nemecku opatrovala deti a mala k tomu aj domácnosť + nákupy )
18. dec 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale sylvi, hlavu hore, a kde máš drahého ? nie je doma? ja idem zajtra na večierok, ale oddýchni si, ja by som mala ešte trochu prekladať, tak uvidím, či sa mi bude chcieť
18. dec 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uvidím e či budeme snažilkovať, ja totižto bdiem, kým neotvorí dvere a akonáhle je doma, tak zaspím kľudná :grinning:
18. dec 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je v tom , že niekomu je dieťa na záťaž ... ja som si vychutnala každý deň na materskej, a stíhala som všetko v pohode , nie ako teraz :grinning:
18. dec 2008 o 21:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drahy sa tiez zabava s kolegami, vsetci su vonku. Ja som uz dost unavena, keby bol dnes piatok, tak by som tiez najradsej isla niekde sa zabavit, ale zajtra bude este zabava v skole, pred prazdninami budeme radi ak este nebudeme riesit nejaky uraz. Deti sa spravaju pojasenejsie pred kazdymi prazdninami a tak ako i my sa nevedia doskat volna.
18. dec 2008 o 21:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvi tak pekné sníčky !
tanyja ty to s tou prácou nepreháňaš ? :slight_smile:
18. dec 2008 o 21:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vam pekne snicky :wink:
18. dec 2008 o 21:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veď si len oddýchni, spánok je nutný, aj ja rada spím ( cez týždeň a acez víkend už o siedmej buntoším po byte)
18. dec 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvi aj ty si nebodaj učiteľka ???
18. dec 2008 o 21:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja, niéééééééé, vôbec niééééééé, len trošku, no ale nič nie je zadarmo, ja stíham všetko :grinning:
a mužova sestra už majú druhé dieťa, takže dupľovane nič nestíha
18. dec 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme spolok učiteľský, len ja neučím ale rodinu mám kompletne učiteľskú - od maminy až po starkú , môj starý otec bol profesor nemčiny a slovenčiny
18. dec 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanyja aspon sa teraz má načo vyhovárať nie ? a vidíš takíto nemajú problém s otehotnením .. a my čo by sme neviem čo dali za dieťa, nám sa nedarí .. je to nespravodlivé
18. dec 2008 o 21:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja robím pre jednu známu realitku, aj na joj ponúkali nehnuteľnosti v novom bývaní , a teraz som bola vééééééľmi pochválená ,ako som to perfektne nielen slovne ale aj vizuálne urobila, hneď som narástla o 5 cm :grinning: :grinning:
18. dec 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanyja a ty si nikdy nechcela učiť ? ináč volakedy aj mamina učila a svokra učí tiež nemčinu :grinning:
18. dec 2008 o 21:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neboj nič, aj na nás dojde.......... a nerob si s tým starosti,
ona mala 19 ked sa malá narodila a teraz má 25 a zachvíľku školáčku doma, to už bude len starostí, a páčilo sa mi, ked som mala malú opatrovať nejakú chvíľku, ako mi radila, čo mám robiť s malou, ja už môžem aj knihu napísať o tom, ako som deti opatrovala
18. dec 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok