Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
24. máj 2010

lulu, tan dátum mal byť 3.6 ale to sme si domysleli 😀
sestričky sú väčšinou všade protivné , no tá moje je veľmi fajn
a do nemocnice sa nenosí moč, aspoň tu u nás to nebolo potrebné, síce neviem, ty už nepôjdeš vôbec do poradne?? ja keď som šla do nemocnice, tak mi robili len sono, ozvy a prietoky, ostatné veci na poradňu mi robila moja doktorka
a tú pripomienku som si ja všimla až včera, pre mňa to bola tiež novinka, znova to zmenili ,ale je to pekné 😵 😵

vika34
24. máj 2010

ahojte,dnes som si zobrala v robotke voľno,lebo vybavujem a nestíham ,tak vás iba všetky zdravím
Vika má dalšie tanečné súťaže ,tak iba behám a vybavujem volno v škole a tak a jedna jej vychádza aj na deň ,ked odlietame do Egypta,trenerka bola trochu z toho vedľa ,ale bohužiaľ bez decka neletíme,takže bohužiaľ si musia pomôcť aj bez nás.Teraz 1.6.má vystúpenie,5.6: súťaž,19.6. celovečerný program a 25.6.odchádzame na dovču,je to všetko naraz a ešte kopec roboty čo musím urobiť,tak zatiaľ pá

tanyja
autor
25. máj 2010

ahoj viki, moja, ty máš roboty aj za nás všetky, hlavne nech všetko dobre dopadne a nech je dovolenka ako má byť 😀 😀 teplá a slnečná a kľudná !!!
my budeme o dovolenke iba snívať ... 😵

lulu107
25. máj 2010

vika - držím vám palce, nech tie vystúpenia a súťaž dopadnú, tak aby ste boli spokojné 😉
No a tu dovolenku ti určite závidím aj ja, ja pôjdem na dovolenku do pôrodnice 😀 ale ak bude všetko v poriadku, tak možno niečo na 3 dni vymyslíme.

tanyja - áno už nebudem chodiť na poradňu ku svojmu gyndošovi, už sa vykašľali aj na posledný utz. tak im to v nemocke poviem, aby mi to spravili. Keď píšeš že ti tam robili sono, ozvy a prietoky, veď čo mi ešte robili u gyn. bol krček, teraz mi spravili posledné výtery a zobrali mi krv, tak si pôjdem ešte pre výsledky. Moja nemám zaplateného dr. tak mi už nebudú robiť nič, táto sestrička čo mala teraz službu, to takto vymyslela, pretože tá druhá, má ešte objednala na utz, no táto to zrušila. Ale kašlem už na nich. Som zvedavá, na koho natrafím v piatok v nemocke, dúfam, že na niekoho normálneho a pôjdem domov s dobrým pocitom nie ako na posledy. Už sa teším na piatok nech už vidím drobčeka.

tanyja
autor
25. máj 2010

čože drobček, chalan je to, ako hora, ja som včera videla kamoškinu malú, tiež vytúženú bábu, taká krásna malinká, hned by som ju vybozkávala 🙂 🙂 🙂 a dnes som stretla kolegyňu z pôrodnice, rodila ako ja a ten jej chalan má už 6 zubov a vyše 10kg!!! 😵 😵 , no ten môj je vedľa neho chuďas 😀 😀 😀
ja som si za dr. neplatila, on bol pre mňa samozrejmosť a ja pre neho tiež, on a jeho manželka sú doktori, obaja sú veľmi fajn a majú radi detičky, tiež mali problémy, kým sa podracovali k ich dnes už 17 ročnej dcére,
Lulu, verím Ti, viem aký j e to pocit čakať nedočkavo na svoje vytúžené bábo ...

lulu107
26. máj 2010

dnes ráno ma zas chytila bolesť bruška, keďže od sestričky som nedostala nato odpoveď, prečítala som si to v mojej múdrej knihe, takže už to v tomto štádiu je to normálne, síce je tam písane že pomôže predýchavať, mne pomáha vyvaliť sa na sedačku a vyložiť si nohy a bolesť prejde 😉 V pondelok by som chcela umyť posledné okno a už budem čakať, kedy to príde. Dnes idem ešte do tesca majú akciu na drogériu, drahý potrebuje a ja potrebujem vatu pre malého a kúpim si aj lactacyt, tiež je v akcii.
Včera som bola u nás v deckom obchodíku, len tak popozerať ak by mali také pirátské čiapky na leto, tak by som mu zobrala, to nemali ale pre dievčatka malý také chutné šatky ajajáj. Pôjdem pozrieť v pondelok dostanú tovar, tak možno.

tanyja - ale tvoj malý ma dobrú váhu, no a niektoré detičky sú trošku macatejšie ako by mali byť, ja som bola tiež tlstučká a teraz pred tehu som mala 59kg a 179výšku a teraz som tlstučká zas 😀

vika34
26. máj 2010

lulu tebe sa to fakt už blíži,asi to stihneš ešte pred tým mojim Egyptom
tanyja Vika mala v jednom roku 9 kg ,bola drobučká,ale v 6 mesiacoch už jazdila v chodítku

lulu107
26. máj 2010

dnes prišiel balík od našich, v pondelok ho poslali a dnes je streda a už je tu a dokonca nám ho priniesli až domov, zdola nám zvonili, že máme balík už som sa chystala, že idem pre neho, no potom som si až uvedomila, že nemôžem ho zdvyhať pretože má 13kg, tak som išla zobudiť drahého, spí po nočnej, našťastie poslednej. Tak to pomohlo, keď som bola za tou vedúcou na pošte, povedala, som jej, že ak zas nedonesú balík domov, tak nech si neúčtujú za to poplatok a tie peniaze nech mojim rodičom vrátia za nevykonanú službu.

tanyja
autor
26. máj 2010

lulu - ty si len začas tlstučká, ja som miesto toho stále tlstučká 😀 😀 😀 to mám pripravené na horšie časy 😵 😵 a s tým oknom si daj pokoj, aj tak stále prší , bude hned špinavé, ja tiež umývam každý mesiac okná, a už 5 týždňov som ho neumývala , lebo stále prší !!!
no ale dobre si dala vedúcej pošte, u nás je samozrejmosť doniesť domov balík, aj keď váži len 1kg, ako napr. dnes mi prišli plavky a opasky a poštárka na aute mi to doniesla domov - už sme kamošky, stále mi niečo nosí 😅
viki - aj mne už malý behá v bežke a je ako víchor 😵 ani neviem ako a je na druhej strane bytu 😵 😵

tanyja
autor
28. máj 2010

ako vidím, včera tu bolo nejako ticho 🤐 🤐 🤐 , kde ste všetky ???
ja nakukujem pravidelne a pravidelne nič ........

zuzana0612
28. máj 2010

😀 😀 😀

tanyja
autor
28. máj 2010

😵 😵 😵 😵 😵 to bolo všetko ?

zuzana0612
28. máj 2010

😀 😀 😀 ano 😀 😀 😀

tanyja
autor
28. máj 2010

tak sme si dnes zase dobre pokecali 😀 😀 😀

zuzana0612
29. máj 2010

a dens zase nikto? čo všetci robia?

tanyja
autor
29. máj 2010

no ja som dnes absolvovala s chrústikom dve návštevy, povozil sa v aute, zažili sme aj búrku počas jazdy, no ale jemu to očividne nevadilo !!! a teraz už sladko spinká...
zase blblo počasie , hrôôôôôôôôôôôôôza 😠 a teraz je slnko !!!!!!!!!!!

tanyja
autor
29. máj 2010

s radosťou oznamujem, že vo štvrtok pribudol ďalší človiečik !!! volá sa Jakubko, má 47cm a 2760g , tak nech len krásne papká, kaká a spinká a sem tam zaplače, posielam Jakubkovi more božtekov
Lulu už aj ty si hrdá mamina, krásny pocit ........ neopísateľný 🙂 🙂
ktorá je teraz na rade? vika alebo sofokleska ? alebo žeby Zuzka ? 😉

vika34
29. máj 2010

gratulujem lulu

zuzana0612
31. máj 2010

lulu gratulujem

tanyja
autor
31. máj 2010

malý Jakubko je veľmi krásne bábo, Lulu mi pravidelne posiela fotky, len je v inkubátore, lebo sa troška skorej narodil, ale hlavne že je v poriadku a dnes chcela Lulu umývať posledné okno 😀 😀 , už môže ............

zuzana0612
31. máj 2010

Jakubko jej asi s tým umývaním chcel pomôcť.... 🙂

tanyja
autor
31. máj 2010

asi , presne, no bude šikovný po mamičke, krásny je, o tom niet pochýb, taký bol zlatý ako spinkal na brušku
a to moje dieťa je hore 1,5hod a už si šudre oči a chce spať, čím je starší, tým viac spí, no ja neviem po kom to má ....... 😵

tanyja
autor
31. máj 2010

zuzi ako, vyjadrila sa tá pani, čo si mi spomínala ?? dohodli ste sa ?

sofokleska
31. máj 2010

jéj lulu srdešne blahoželam k Jakubkovi 🙂 🙂 🙂

zuzana0612
31. máj 2010

tanyja, nevyjadrila sa, nevolala. tak neviem, či dnes zavolá. ale ak nie, tak drahému poviem, nech jej zavolá a opýta sa. nech vieme, na čo sme.

tanyja
autor
31. máj 2010

ja som taká, že keď sa na niečom dohodneme tak to aj platí a už by ma mrle žrali, keby sa mi neozvala 😀 , hneď by som jej volala, potom daj vedieť ako
sofokleska a vy ako pokračujete v bábätkovaní ?

zuzana0612
31. máj 2010

tanyja, mňa to prvé dva dni tiež žralo. ale potom som si už povedala, že aj tak s tým nič nedosiahnem. 😉 . jasné, veď keď budeme mať niečo nové, tak určite budem informovať.

sofokleska
1. jún 2010

tanyja no mi zatial nič,teraz niekedy skočim na gyndu a a si začnem ešte s davkou clostilu ach jaj a potom uvidíme....je to so mnou ťažke ja viem............ 😉

tanyja
autor
1. jún 2010

😨 všimla som si, že je to s tebou ťažké, ale pokiaľ chcete bábo, tak choďte s drahým na to, aha, my sme bojovali 7 rokov a vyhrali sme !!!

kacarina
1. jún 2010

jeeej a ja ze co Lulu nikde nevidiiiim 😀 ... blahozelam 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre