• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

10. septembra 2016 
tanyja tak si naozaj šikulka :slight_smile: a pochvala stále poteší :slight_smile: hlavne ked je opodstatnená :grinning:
18. dec 2008 o 21:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dokonca aj v škôlke som robila pri 2-ročných ako vpp, veľmi sa mi tá práca páčila, ale dnes by som neučila, ale to už vieš
18. dec 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
presne tak, tešila som sa z nej ako malé dieťa :grinning:
18. dec 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidíš aspon ti niekto môže poradiť, ked budeš mať vlastné dieťa :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2008 o 21:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale aj tebe patrí obdiv, keď dokážeš také "staré" deti učiť, puberta je predsa len ťažké obdobie
18. dec 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to myslíš švagrovú z mužovej strany ????? to si poradím aj sama , ale budem myslieť aj na tvoj nápad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ja viem, nie jto také hrozné ako to vyzerá :grinning: malé deti by som nemohla učiť, ked idem pre malého, v družine je taký hurhaj, že to by som asi ja nevydržala :grinning: na druhej strane malé deti sú úprimné a hlavne ešte sa im chce učiť .
18. dec 2008 o 21:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to neviem ( predstavila som si nášho fifa), ale blbý nie je, on je tichá voda - je dobrý v dramatizácii, učiteľka - moja spolužiačka, ho vychválila za to, ako sa vie vynájsť a robí divadielka, matiku vie tiež
18. dec 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som rada že si si všimla iróniu medzi riadkami :grinning: som si na stopercent istá že budeš skvelá mamina :wink:
18. dec 2008 o 21:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
díky, už ma nechváľ toľko, lebo budem namyslená......( to si myslí o mne mužova rodina, ale to je s prepáčením sedliacky rozum - len sledovanie kto s kým kedy a ako), ale jedným uchom dnu a druhým von, ťažkú hlavu si nerobím......
18. dec 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj je tiež šikovný a vie perfektne po nemecky :slight_smile: to má z rozprávok, mohol pozerať len nemcké a teraz sa s maturantmi v pohode porozpráva, aj som hovorila, že už by mohol maturovať keby vedel písať :grinning:
18. dec 2008 o 21:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fíha, tak to beriem , ja som trošku doučovalla nemčinu našu slečnu, ale jej sa to pletie s angličtinou, a prečo mohol pozerať len nemecké rozprávky ?????
18. dec 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a manžela to netrápi, že máte takýto vzťah ? nechýbajú mu rodičia ?
18. dec 2008 o 21:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lebo som chcela aby vedel aj po nemecky :grinning: a táto metóda bola najjednoduchšia a najúčinnejšia :grinning:
18. dec 2008 o 21:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my tam chodíme len veľmi málo, on ked som v práci tak tam ide, ale je nekonfliktný, radšej ide domov, nekomentuje ich komentáre, len raz ........ a to stálo za to........ pred 5 rokmi, ked som prišla z nemocnice domov, tak mi sovkra povedala, že to zato bolo bábo choré, lebo som stará na deti ( mala som 28) , môj drahý jej niečo povedal a odvtedy sa ma nič nepýta, prehovorí len s povinnosti a neutrálne, ako sa mám alebo ako bolo v práci, to nehrozí aby sa spýtala
18. dec 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
šikovne si to vymyslela s tou nemčinou, jedna kamoška býva v nemecku a chcela malú učiť aj nemecky aj slovensky a teraz má malá hokej v hlave - má 4 roky
18. dec 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je teda sila .. niečo takéto povedať , tak sa vôbec nečudejem, že knim neradi chodíte ... ale aspon je manžel na tvojej strane, lebo sú prípady ked synovia ťahajú k mamičkám ... ako ten môj :grinning:
18. dec 2008 o 21:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak môj zo zvláda v pohode, dokonca manžel sa s ním rozpráva len po madarsky, takže vie aj perfektne po madarsky. asi má talent na jazyky :grinning:
18. dec 2008 o 21:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ten môj sa snaží a ani nanúti tam chodiť, keď nechcem a ešte teraz, keď bol u nich rozvod na spadnutie..... už bolo že svokra odíde, ale akosi to znova stiahli, tam je totiž hlavný problém u nich - zamrzla vzájomná komunikácia a ten problém si musia vyriešiť sami
ten môj ani nemá čas, keď je stále v práci :grinning: :grinning:
18. dec 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mysela môjho syna, že ťahá ku mne :grinning: aj manželík ťahá ku mne :grinning: ale má dobrý vzťah aj s rodičmi
18. dec 2008 o 21:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja neviem ani slovo zaťať po maďarsky a to som blízko maďar.hraníc, máš proste šikulku chalana :grinning: :grinning: :grinning: a dnes je maďarčina dosť dobrý jazyk, v tejto dobe a rómsky jazyk by sa tiež uživil .......... :confounded:
18. dec 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je správne !!!!!!! aj ja by som brala takého synátora, ako sa volá ??? môžem sa to dozvedieť??
18. dec 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sa velmi rada naučila po anglicky, ja som totiž ešte maturovala z ruštiny :slight_smile: ale nejako nemám čas .. možno s malým sa budem učiť, ale ešte v prvej triede som nechcela dať na ďší jazyk . možno by mal pouzerať rozprávky po anglicky a ja sním :grinning:
18. dec 2008 o 21:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mám maturitu aj s angličtiny a pravdupovediac, v škole som vedela lepšie anglicky ako nemecky, volali ma chodiaci slovník, gramatiku viem dodnes, už len tie slovíčka, z nemčiny 2x matura + 1 certifikát a 1xruština a zamiešame to matikou a účtovníctvom na hotelke,
18. dec 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ťa obdivujem a závidím ti :slight_smile: ale už ťa nebudem chváliť, lebo nakoniec svokra bude mať pravdu :grinning:
18. dec 2008 o 21:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a poslala som ti Ip :slight_smile:
18. dec 2008 o 21:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
áno už som Ti odpísala do IP :wink:
18. dec 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:frowning2: :frowning2: :frowning2: to hádam nie, ja som dobrááááá , ja nie som namyslená
18. dec 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale dnes už viem len nemecky , rusky neznáju a anglicky len to jednoduché
18. dec 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja som to tak nemyslela :slight_smile: a teraz rozmýšlam, že dúfam, čo som napísala o synovi, nevynelo tak, že som sa chcela chváliť ... lebo som to nezvykla nikomu hovoriť ale tu je dobre, že môžeme o všetkom kecať.
18. dec 2008 o 21:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok