Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

nikika33
18. dec 2008

tanyja tak si naozaj šikulka 🙂 a pochvala stále poteší 🙂 hlavne ked je opodstatnená 😀

tanyja
autor
18. dec 2008

dokonca aj v škôlke som robila pri 2-ročných ako vpp, veľmi sa mi tá práca páčila, ale dnes by som neučila, ale to už vieš

tanyja
autor
18. dec 2008

presne tak, tešila som sa z nej ako malé dieťa 😀

nikika33
18. dec 2008

vidíš aspon ti niekto môže poradiť, ked budeš mať vlastné dieťa 😀 😀 😀

tanyja
autor
18. dec 2008

ale aj tebe patrí obdiv, keď dokážeš také "staré" deti učiť, puberta je predsa len ťažké obdobie

tanyja
autor
18. dec 2008

to myslíš švagrovú z mužovej strany ????? to si poradím aj sama , ale budem myslieť aj na tvoj nápad 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nikika33
18. dec 2008

čo ja viem, nie jto také hrozné ako to vyzerá 😀 malé deti by som nemohla učiť, ked idem pre malého, v družine je taký hurhaj, že to by som asi ja nevydržala 😀 na druhej strane malé deti sú úprimné a hlavne ešte sa im chce učiť .

tanyja
autor
18. dec 2008

no to neviem ( predstavila som si nášho fifa), ale blbý nie je, on je tichá voda - je dobrý v dramatizácii, učiteľka - moja spolužiačka, ho vychválila za to, ako sa vie vynájsť a robí divadielka, matiku vie tiež

nikika33
18. dec 2008

to som rada že si si všimla iróniu medzi riadkami 😀 som si na stopercent istá že budeš skvelá mamina 😉

tanyja
autor
18. dec 2008

díky, už ma nechváľ toľko, lebo budem namyslená......( to si myslí o mne mužova rodina, ale to je s prepáčením sedliacky rozum - len sledovanie kto s kým kedy a ako), ale jedným uchom dnu a druhým von, ťažkú hlavu si nerobím......

nikika33
18. dec 2008

môj je tiež šikovný a vie perfektne po nemecky 🙂 to má z rozprávok, mohol pozerať len nemcké a teraz sa s maturantmi v pohode porozpráva, aj som hovorila, že už by mohol maturovať keby vedel písať 😀

tanyja
autor
18. dec 2008

fíha, tak to beriem , ja som trošku doučovalla nemčinu našu slečnu, ale jej sa to pletie s angličtinou, a prečo mohol pozerať len nemecké rozprávky ?????

nikika33
18. dec 2008

a manžela to netrápi, že máte takýto vzťah ? nechýbajú mu rodičia ?

nikika33
18. dec 2008

no lebo som chcela aby vedel aj po nemecky 😀 a táto metóda bola najjednoduchšia a najúčinnejšia 😀

tanyja
autor
18. dec 2008

my tam chodíme len veľmi málo, on ked som v práci tak tam ide, ale je nekonfliktný, radšej ide domov, nekomentuje ich komentáre, len raz ........ a to stálo za to........ pred 5 rokmi, ked som prišla z nemocnice domov, tak mi sovkra povedala, že to zato bolo bábo choré, lebo som stará na deti ( mala som 28) , môj drahý jej niečo povedal a odvtedy sa ma nič nepýta, prehovorí len s povinnosti a neutrálne, ako sa mám alebo ako bolo v práci, to nehrozí aby sa spýtala

tanyja
autor
18. dec 2008

šikovne si to vymyslela s tou nemčinou, jedna kamoška býva v nemecku a chcela malú učiť aj nemecky aj slovensky a teraz má malá hokej v hlave - má 4 roky

nikika33
18. dec 2008

tak to je teda sila .. niečo takéto povedať , tak sa vôbec nečudejem, že knim neradi chodíte ... ale aspon je manžel na tvojej strane, lebo sú prípady ked synovia ťahajú k mamičkám ... ako ten môj 😀

nikika33
18. dec 2008

tak môj zo zvláda v pohode, dokonca manžel sa s ním rozpráva len po madarsky, takže vie aj perfektne po madarsky. asi má talent na jazyky 😀

tanyja
autor
18. dec 2008

no ten môj sa snaží a ani nanúti tam chodiť, keď nechcem a ešte teraz, keď bol u nich rozvod na spadnutie..... už bolo že svokra odíde, ale akosi to znova stiahli, tam je totiž hlavný problém u nich - zamrzla vzájomná komunikácia a ten problém si musia vyriešiť sami
ten môj ani nemá čas, keď je stále v práci 😀 😀

nikika33
18. dec 2008

ja som mysela môjho syna, že ťahá ku mne 😀 aj manželík ťahá ku mne 😀 ale má dobrý vzťah aj s rodičmi

tanyja
autor
18. dec 2008

no ja neviem ani slovo zaťať po maďarsky a to som blízko maďar.hraníc, máš proste šikulku chalana 😀 😀 😀 a dnes je maďarčina dosť dobrý jazyk, v tejto dobe a rómsky jazyk by sa tiež uživil .......... 😖

tanyja
autor
18. dec 2008

😀 😀 😀 😀 tak to je správne !!!!!!! aj ja by som brala takého synátora, ako sa volá ??? môžem sa to dozvedieť??

nikika33
18. dec 2008

ja by som sa velmi rada naučila po anglicky, ja som totiž ešte maturovala z ruštiny 🙂 ale nejako nemám čas .. možno s malým sa budem učiť, ale ešte v prvej triede som nechcela dať na ďší jazyk . možno by mal pouzerať rozprávky po anglicky a ja sním 😀

tanyja
autor
18. dec 2008

ja mám maturitu aj s angličtiny a pravdupovediac, v škole som vedela lepšie anglicky ako nemecky, volali ma chodiaci slovník, gramatiku viem dodnes, už len tie slovíčka, z nemčiny 2x matura + 1 certifikát a 1xruština a zamiešame to matikou a účtovníctvom na hotelke,

nikika33
18. dec 2008

tak to ťa obdivujem a závidím ti 🙂 ale už ťa nebudem chváliť, lebo nakoniec svokra bude mať pravdu 😀

nikika33
18. dec 2008

a poslala som ti Ip 🙂

tanyja
autor
18. dec 2008

áno už som Ti odpísala do IP 😉

tanyja
autor
18. dec 2008

☹ ☹ ☹ to hádam nie, ja som dobrááááá , ja nie som namyslená

tanyja
autor
18. dec 2008

ale dnes už viem len nemecky , rusky neznáju a anglicky len to jednoduché

nikika33
18. dec 2008

ved ja som to tak nemyslela 🙂 a teraz rozmýšlam, že dúfam, čo som napísala o synovi, nevynelo tak, že som sa chcela chváliť ... lebo som to nezvykla nikomu hovoriť ale tu je dobre, že môžeme o všetkom kecať.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre