Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
9. sep 2010

@zuzana0612 ypsinkova má 27 ak si dobre pamätám, ale určite ti to ešte napíše 😀
a ďakujem za toľko komplimentov

mne treba umyť vlasy a netečie teplá voda 😖 😖 😖

ypsinkova
9. sep 2010

@zuzana0612 tak to ti fajn padlo,cesta domov autom 😉 a aké zákusky ľúbiš ? 🙂 budem mať 27 a ty máš 29 ? 🙂
@tanyja aj ja sa prikáňam skôr k tomu sivému,ešte sa spýtam manžela a potom sa uvidí,čo sa jemu bude viac páčiť 😉 to je fajn,keď ho počuješ,čo stvára 😀
to si super ročné obdobie obdobie vybrali na takúto prácu,asi by ma porazilo 😒 veď si kľudne prídi ku nám tie vlasy umyť,my máme dostatok teplej vody 😀 radi sa podelíme 😉
to tričko je pekné,aj tú značku poznám,mam odtiaľ šaty aj sukňu , som si toto leto kúpila 😵

zuzana0612
9. sep 2010

@ypsinkova ano mám 29, ale už to nebude dlho trvať a budem mať 30, už iba pár mesiacov a do konca roka je zo mňa stará.... 😀 ... čo narobím.
ja si tiež musím vlasy umyť. ale našťasti nám tečie teplá voda.

zuzana0612
9. sep 2010

@ypsinkova kúpila som kremeš, 2 veterníky, punčový,2 špice, 2 indiánky a dve také ovocné rolády. ale to som nekúpila iba pre seba. to zase aby sme si nemysleli, že toto pojem. ja som si dala špic a punčový. ten som ešte v aute zjedla... 😀 som mala takú chuť.

ypsinkova
9. sep 2010

@zuzana0612 stará ? ale zuzanka,kecáš,čo si potom hovoria také 60 ročné ženy ? 😀
ja si dnes neumývam,lebo som si včera umyla,takže si umyjem až v sobotu 😲
ja mám rada sisi rolády , mňam 🙂 punčové strašne ľúbi aj môj chlap,ten je do nich blázon 😀

ypsinkova
9. sep 2010

ja dnes pozerám na nete oblečenie a ďalší super svetrík som našla,ale myslím,že ten predtým bol lepší 😲
http://www.halens.sk/sk/q4r/damen/pullis/FH_bmZ...

tanyja
autor
9. sep 2010

@ypsinkova vy tu preberáte koláčiky a ja som sa pred troma dňami sekla a dávam bacha, aby som sa neprežrala 😝
ale dnes robila mama buchty na pare a dala som si 3 a to som vôbec nebola hladná, ale odvtedy som nejedla nič !!!
ja mám z tých koláčikov najradšej indiánky a zemiakové tyčinky
a vlasy som si umyla - dohriala som si vodu do po malom, dala do vedra, sadla so sprchy (máme hlbokú sprchovú vaničku) a mala som to tam ako v saune, ale bolo to super 😀
a že zuzana je stará... ? ja som potom čo? už po záruke? 😀
@zuzana0612 ty si odkedy stará? ak je reč o veku, tak vy máte čo najmenej kecať

baby mám pre vás bojovú úlohu : čo by ste napísali na papier, že čo treba urobiť s vašim mestom, aby vyzeralo k svetu a aby mladí ľudia neodišli
nejaký nezávislý poslanec sa vracia k nám do mesta a mňa oslovil môj kamoš herec z joj-ky, aby som niečo spísala, tak šup šup, čakám námety !!!

tanyja
autor
9. sep 2010

@ypsinkova tak toto ti zamietam, to by som ti aj uštrikovala , keby som sa veľmi naštvala 😀 😀

tanyja
autor
9. sep 2010

@ypsinkova http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=24407 tu máš kabátiky
a čo je sisi roláda ?
polievka sa vyradila, robila som ju z karfiolu a malý iba tak pusu otváral, kúpila som k tomu opečené guličky (miesto opečeného chleba) a ňamkal kým nemal prázdnu misku 😝

tanyja
autor
9. sep 2010

oprava: polievka sa vydarila (škriatok zaúradoval)
a malý nazeral do misky a máme ešte aj na zajtra

ypsinkova
9. sep 2010

@tanyja mňam mňam,také buchty mám aj ja rada 😉 sisi roláda je toto,len u nás sa to predáva v inej farbe a je to fakt pochúťka http://www.cukraren.com/torty-zakusky-obrazky/z...
ja mám asi najradšej zo zákuskov tiramisu,na tej si vždy pochutím 🙂
tak to je super,že sú už vlasy umyté a saunu si mala ešte k tomu gratis 😀
mne sa celkom ten svetrík páči,ale je aj dosť drahý,vlastne by som musela ten materáal držať najskôr v ruke,či za to fakt stojí,aby som si to kúpila,lebo mi príde taký jednoduchý,obyčajný až fádny 😀
to akože čo treba spraviť konkrétne s vaším mestom ? 😲
tie kabátiky som si tam pozerala,ale neviem,to musím asi vyskúšať osobne 😲
som rada,že sa polievočka páčila aj Radimkovi,veď má predsa šikovnú mamu kuchárku 🙂 😉

tanyja
autor
9. sep 2010

@ypsinkova nám tu napríklad zrušili nemocnicu, tak napríklad aby sa znova spustila prevádzka a to ju primátor predal súkromníkovi s podmienkou, že bude fungovať ešte ďalších 25rokov !!
no musím zobrať papier a niečo napísať, knihu o chorých som dočítala, ešte tie otázky a bude pokoj

tanyja
autor
9. sep 2010

@ypsinkova kukla som tie koláčiky a také som ešte nevidela , vyzerajú sviežo 😝

ypsinkova
9. sep 2010

@tanyja tak to ti asi veľmi nepomôžem,keď neviem ako to u vás chodí,ale ty si hlavička,sprav prieskum/anketu a potom to nejako spracuj a je to 😀
no takúto sisi roládu som nevidela ani ja,u nás je v predaji taka viac tmavá,nie takáto oranžová 😝

tanyja
autor
9. sep 2010

už som to napísala a mám 14bodov !!

ypsinkova
9. sep 2010

@tanyja blahoželám a ja,že čo neodpisuješ a ty si sa s tým hrala a čo si tam písala ? 🙂

ypsinkova
9. sep 2010

ja som si hľadala ďalšie svetríky a tak krásne som našla,už len sa rozhodnúť ,že ktorý objednám
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9289190&tab=0
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9362749&tab=1

tanyja
autor
9. sep 2010

@ypsinkova tak ten druhý sa mi viac páči, len sa mi oči dokorán otvorili pri tých cenách !! 😀
čo som napísala? v skratke: aby bol poriadok v meste, nejaká robota, menej psích hovien, pieskoviská pre deti (nemáme ani jedno), aby sa obnovila nemocnica, porobili chodníky a cesty - to je strašné ísť s kočíkom, krytá plaváreň, obchodné a nákupné centrum, automumyvárka + LPG, noví investori - teda konečne nejaká normálna robota okrem lepenia káblikov pre kórejčanov a hlavne poriadok a čistota !!
a aby nám z polikliniky neurobili všetko iné len nie to, na čo má slúžiť ( už v nej je banka, discont handier, autoškola, AXA, textil a teraz tam robia obrovský čínsky obchod !!! aj napriek petícii )

tanyja
autor
9. sep 2010
ypsinkova
9. sep 2010

@tanyja aj mne sa viac páči ten druhý,ale tá suma je nekresťanská 😝
tak dúfam,že to budú brať aj do úvahy a budete sa tam mať lepšie aj vy a aj vaše detičky a potom možno nebudú frflať ani večne ufrflaní dôchodci 😀
tak poliklinika,to je smutné,namiesto toho,aby plnila svoj účel sa stala takouto atrakciou 😖
ja už som si medzitým aj zúbky umyla,už ma drahý čaka v posteľke a vyhrieva miestečko,tak sa rozlúčim,dobrú nocku zajtra som tu ako na koni 😉 🙂

ypsinkova
9. sep 2010

@tanyja tak to je tiež dobré,ale také už mám doma podobné,len v takej zelenej 😉

tanyja
autor
9. sep 2010

@ypsinkova aj ja by som išla do vyhriatej postele, ale mne ju nemá kto vyhriať ☹ ☹
a ozaj aj herňa je na poliklinike, tak už len bordel tam chýba a je to kompletné
tu sú služby pre chorých ľudí - ak vyhrajú odnesú hned do banky, ak prehrajú, vyberú z banky, už len psychológ a psychiater chýbajú 😀
a aj predajňa O2 je tam

tanyja
autor
9. sep 2010

prajem dobrú nôcku , pa pa 😉

zuzana0612
10. sep 2010

@ypsinkova tú roládu, čo si dala link, tak podobnú som kúpila. len mala stred s malinovým alebo nejakým taký červeným džemom. a tá plnka bola taká super šlahačková.

zuzana0612
10. sep 2010

@tanyja tak to teda neviem, čo by som napísala, že sa má v meste zmeniť. ale viem, čo sa mi nepáči na meste, kde momentálne "bývam". nie je tam skoro nič zelené. každú zelenú plochu, ktorú by si našla v meste už primátor niekomu "predal" a bude sa tam stavať nejaká budova. a potom vymyslí projekt s názvom zelené mesto a to znamená asi tak to, že budovy budú zelené..... 😒 no čo by ste nato povedali. tak asi toto by sa malo zmeniť. a ešte ma napadlo, že teraz je strašná výsadba stromov pri ceste.... pri hlavnej ceste v centre zrezali z chodníka, zúžili ho na polku a vysadili tam čosi. no, tak to je asi za tie zelené plochy čo zničil....

tanyja
autor
10. sep 2010

@zuzana0612 ahoj, no vidíš, aj to je niečo, super za radu - výsadba zelene !!
malý ešte spí a ja raňajkujem chlebík s lekvárom 😉

zuzana0612
10. sep 2010

@tanyja to sa máš. ja mám už za sebou 4 hodiny, z toho 2,5 v práci.

tanyja
autor
10. sep 2010

@zuzana0612 už nám to tu vyzerá ako po výbuchu ☹ ☹ , katastrofa, a kým to nevykopú, nebudeme mať ani lávky cez diery, takže nikam sa nedostaneme ☹ ☹ ☹
chcem odtiaľto préééééééééééééééééééééééééééč !!!!
☹ ☹ ☹ ☹ , keby nebolo aspoň to blato a ten dážď ☹ ☹ ☹

ypsinkova
10. sep 2010

@tanyja neboj sa,veď vám to dorobia a budete parádní a nebudeš sa ani chcieť sťahovať 😉
na to,že v Ba nie je žiadna zeleň som si za tie roky už nejako zvykla.keď chceme ísť do hôr,tak ideme ale nie samozrejme tu 🙂 inak to už nebude,všade budú o pár rokov stáť len obchodné centrá a firmy ... žiadna zeleň 😒

@zuzana0612 ja milujem túto sisi roládu,je skutočne výborná a u nás je myslím,tiež ten stred malinový 😉
ja som už skončila v práci,už som doma,idem trošku poupratovať a potom vybehnem do obchodu a musím ešte susede priniesť katalog 😝

zuzana0612
10. sep 2010

tak ja ešte pol hoďku v práci a idem domov..... 🙂 teda skôr do mesta, počkať maminu, ona je v práci do štvrtej. potom nakúpime a pôjdeme domov.
@tanyja joj, a to ako, že tam nebudete mať prechod. to ako budú ľudia chodiť domov.?
@ypsinkova katalog? aký katalog?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre