• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

10. septembra 2016 
autor
@ypsinkova za chvíľočku, počítam 10minút, tak končím, aby nepovedal, že príde domov a je sedím pri pc :grinning: :grinning:
tak papa
11. sep 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ypsinkova IP ti napíšem, keď budem mať viac času, je toho dosť
11. sep 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja samozrejme :slight_smile: tak pekný večer želám a krásne sny neskôr,pa :wink:
11. sep 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,krásnu slniečkovú nedeľu želám :dizzy_face: :dizzy_face:
prišla som nakuknúť či tu náhodou nikto nie je a veru nik ma neprekvapil :astonished: :slight_smile:
12. sep 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ypsinkova nie, nežije s mamou. iba som išla k našim v piatok po práci. drahý potom prišiel za mnou. pomáhal mojmu bratovi rozoberať priečky, lebo doma prerába so svojou priateľkou poschodie, budú bývať s našimi.

my sme boli včera na tej zábave. bolo dobre. len tam bolo hrozne moc ludí. sa tam ani hýbať nedalo.
12. sep 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana0612 aha jasné a kde ste sa boli zabávať ? :slight_smile:aj ste si zatancovali ? :slight_smile:
12. sep 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zuzana0612 ahoj,, a vytancovali ste sa, keď bolo toľko ľudí ? dnes bol konečne krásny slnečný deň, užili sme si to

@ypsinkova malého som dala do spacieho vaku, nebude môcť robiť posteľnú akrobaciu :grinning: :grinning: - prelezie celú postieľku a vyhádže a prehádže všetko, kým zaspí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moja šikulka a ocikal ma :grinning: :grinning: , behal s holou ritou
12. sep 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja :grinning: :grinning: ach jaj,tak si mu pokazila zábavu,no pekne od teba :grinning: :grinning: hm,malý holotrt :grinning: :grinning:
my sme dnes boli nakupovať,kúpila som si tričko,svetrík a podprdu,ináč bieda v tých našich obchodoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. sep 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ypsinkova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobre som sa zasmiala, že bieda vo vaších obchodoch , a ja mám čo povedať na tie naše ??
ja som mala 2,5hod voľna !!! drobec bol s oteckom, nech si len seba poriadne užijú no nie :sunglasses: ?
už som vyžehlila všetky tričká a pulovríky, čo mi dala naša suseda zo sekáču, zajtra bude fešák pri doktorke, ideme do poradni a dostane aj poslednú dávku očkovania :unamused:
12. sep 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja :grinning: no je tu bieda,tak predávajú tu samé handry,ktoré raz oblečieš a raz vyperieš a môžeš ich rovno do koša hodiť , asi taká kvalita :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ako si si užila tvoje voľno ? dúfam,že nie tak,že si žehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idete zajtra na pichanec ? to som nikdy nemala raka ako malá,au :unamused: dúfam,že malý bude statočný :wink:
12. sep 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ypsinkova :grinning: :grinning: uhádla si, aj som žehlila a požehlila som všetko, tak mám pokoj do týždňa
tu u nás sú super kvalitné veci - made in china - operieš raz a hneď máš inú farbu ako tú pôvodnú a aj strih je nový :dizzy_face: :dizzy_face:
ale ja také nekupujem, ja si radšej kúpim na nete niečo poriadne, značkové a vydrží to dlho dlho
a nátelníky budem mať vyrobené na mieru :grinning: :grinning: ale to som určite spomínala
12. sep 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a mne injekcie nerobia problém, ja som ich už dostala až až... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. sep 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja no veď aj ja som prednedávnom žehlila a teraz tam už máme ďalšiu kôpku :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je strašné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no u nás sú aj značkové veci nekvalitné,podľa mňa,ale tak zasa nie všetky,ale tak skôr tie dobré veci majú aj vysokú cenu takže tak :slight_smile:
nátelníky ? nevravela si,či hej ? :slight_smile:
no to ti verím,ale ja to nemám rada a nemám rada ani odbery krv,proste nič s ihlami
12. sep 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ypsinkova mne nič nevadí na doktoroch, ja som už odolná
kamoška, kt. má obchod s detskými vecami, mi dala ušiť nátelníky, nejaká pani jej šije veci do obchodu a šije aj nátelníky, tak budem mať dva za 20€
12. sep 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja no veď človek si zvykne na všetko,sme prispôsobiví ... ale ja som si ešte doteraz nevšimla
aha,tak to je super,budeš vyparádená , manžela máš ešte doma,či už šiel preč ?
12. sep 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ypsinkova škŕka mi úúúúúúúžasne v bruchu, už asi pôjdem spať a do toho pijem zelený čaj s príchuťou echinacey, je dobrý, vyskúšaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a dobrú nôcku
12. sep 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja fajn,vyskúšam,ľúbim čajíky :slight_smile: asi najviac zelený :wink:
dobrú nocku želám,zajtra sa držte u DR. a pekný dník, pa :wink:
12. sep 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ypsinkova jasné, zatancovali sme si. to sme v jednej dedine blízko nás boli. je to tam taká normálna úroveň. nič hrozné ale ani nič prepichové. také celkom pekné. ale totálne plné to tam bolo. hlava na hlave. minulý rok bol lepší, keď tam toľko ľudí nebolo.

keď sa tu už tak rozmohla tá debata o oblekaní. tak ja som dnes zistila, že mám totálne zničené oblúbené rifle, tak môžem kúpiť nové. len mám strach z toho, kde zase nejaké poriadne nájdem... :unamused:
13. sep 2010 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ten čaj je fakt dobré od teekanne , tieto popradské zelené čaje sú chuťovo taký odpad ako tento
@zuzana0612 mne sú vždy všetky rifle dlhé, ale to je najmenší problém - kamoška skráti :grinning: :grinning:
a mám ešte jedny, ale rifle si zásadne už budem kupovať len u nás, aby som si aj odskúšala a to mám super, že baba, ktorá predáva rifle na tržnici, mi ich dá, aby som si doma odskúšala - výhoda malého mesta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a to ma pozná len ako som s malým chodievala s ostatnými mamičkami von na prechádzku a aj k nej, lebo veci jej visia aj von, tak sa dá pokukať :wink:
13. sep 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja tu bolo pár obchodov s dobrými riflami, ale nejako a vytratili. ja si oblečenie objednávam z netu málo. väčšinou kupujem v obchode, aby som to mohla vyskúšať.
13. sep 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zuzana0612 niektoré už mám vyskúšané z netu a len keď mi sedia miery, len vtedy kupujem, zatiaľ som vždy dobre kúpila
tu je všade naokolo kopa čínskych obchodov a tie ja neobľubujem, veď dokonca aj na poliklinike robia velikánsky čínsky obchod, hoci bola petícia proti :confounded:
13. sep 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja tu to nie je inak. tiež kopa číňanov. niektorí majú aj lepšie veci, ale rifle si tam nekúpim určite, aj keby som chcela.
ja mám tiež pár vecí kúpených cez net z katalogu a sedia.
13. sep 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zuzana0612 moja švagriná je odo mňa asi o 13kg ťažšia, teda má okolo 90kg a bez problémov si kupuje rifle z bon-prixu a sedí jej veľkosť 44-46 , čo ma prekvapuje :fearful: :fearful:
mne stále vadí, že mám nejaké kilá navyše, nikdy som sa s tým nezmierila , ale kúpila som si spevňovací krém, večerom už nevyjedám :grinning: :grinning: (včera by som bola aj klince zjedla taká som bola hladná) a dnes kuk na váku -1kg, nie je to nič, ale stále lepšie a sťahujem bruchu, asi to trošku pomáha a pijem zelený čaj, keď som bola tehotná, tak som sa ho zriekla, ináč čaje nemusím,ale teekanne je fajn každý čajík, naj je pomarančový a čerešňový , odskúšaj ich :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. sep 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja to sú dobré čaje. aj ja ich kupujem. moc nekupujem uplne lacné čaje, lebo tie nestoja za nič. je z nich iba zafarbená voda bez chuti.
13. sep 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zuzana0612 veď práve tak, už som to aj ja zistila,
poradňu máme za sebou, Radimko si poplakal už keď ho pani doktorka išla počúvať :grinning: :grinning:
ale bol statočný, poplakal si pri pichaní a potom si ešte povzlykal a akonáhle videl nášho Fifa, tak bolo zabudnuté, že bol nejaký plač, usmiaty čo vyrehotaný bol, behal všade za ním, no nádhera
a miery: 9,42kg a 82cm , za 3 mes narástol 6cm, presne podľa veľkostí detského oblečka, ďalšia poradňa 17.1 a aj ďalšie pichanie, potom mám ja narodky, tak to rovno zapijeme :grinning:
13. sep 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana0612 tak to je fajn,že ste si aj zatancovali a odventilovali trošku,ale sa čudujem,ja by som asi môjho manžela na diskotéku nenahovorila :angry: :slight_smile:

@tanyja a koľko meriaš,keď vravíš,že si musíš dávať rifle skracovať ? ty si také pidi žieňa ? :slight_smile:
13. sep 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja fíha,no malý má aké modelovské miery :wink: ja vždy keď som bola na očkovaní a bola som dobrá ,tak mi mama v obchode kúpila nejakú sladkosť za moju odvahu u lekára,tak som sa vždy snažila neplakať :grinning:
13. sep 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ypsinkova doktorka dávala malému cukrík, ale nedal sa podplatiť :grinning: :grinning: , otočil sa jej chrbtom
ja meriam hin až 166cm :dizzy_face: :dizzy_face: také akurát prdižieňa s veľa kilečkami :frowning2: :frowning2:
ale ty si určite väčšie a chudšie prdižieňa

nám už zase nejde voda, tak zase hriať a hriať, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. sep 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja ach,zlaté dieťa, keď sa nenechá tak ľahko podplatiť,ja som toľko rozumu nemala :grinning: :grinning:
a to nie je až tak málo , ja mam len o tri cm viac :wink:
ja som si akurát spravila cestovinu s vajíčkom a som sa tak prejedla,že až,ani dýchať nevládzem :grinning:
nezávidím vám,ale snáď nebudete dlho bez teplej vody :pensive:
13. sep 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ypsinkova už nejaká chrapčí, teda tá voda, ale samozrejme hrdzavá
a tá moja drbnutá suseda, už musím tak povedať, trieska tak dverami, že zakaždým podskočím, keď ona ide, a to som jej už 3x povedala, nech netrieska dverami, a ona - hm no ja dverami tresnem :unamused: , už ráno o 6.30 trieskala dverami , ale asi sa nezdržím a znova jej poviem, v sobotu chodila pýtať po 1€ na kvety pre otca našej susedy a keby si to videla čo niesla - 4 chryzantémy, teda križantýny , tak sa jej aj to spýtam, že aké kvety kupovala :angry: :angry: :angry:
13. sep 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok