Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
16. sep 2010

@ypsinkova tak išla by som aj ja, ale takú dlhú prestávku majú samozrejme iba ženy za okienkami, tie čo poštu roznášajú prestávku nemajú !!! a že vraj my občania mesta sme si určili tieto otváracie hodiny 😨 😨 - tak to je na hlavu !!!
otázky vypracovanú sú, teda odpovede, už som si to aj prečítala a myslím, že niečo zo mňa vypadne 😀 😀 , však 40% stačí na úspech, tak to urobí každý s...r 😀 😀
tieto obe značky sú české, podporujem svoju druhú rodnú zem, lebo mám české korene 😅 od nemeckých hraníc

ypsinkova
16. sep 2010

@tanyja no,tak by som som chcela robiť za okienkom ,to majú aké super ... a tie čo roznášajú nemajú žiadnu prestávku ? 😲 hm,tak to je asi taká dohoda,že o vás-bez vás 😒
ale určite hej,to zvládneš,to je viac ako jasné,vkladám do tej plnú dôveru 🙂 a kedy to máš ?
fíha,no odkiaľ až siahajú tvoje korene 🙂 😉

tanyja
autor
16. sep 2010

@ypsinkova že vraj už v sobotu, ale jedna vykrikovala, že nie, lebo že ona nič nevie, lenže mi ju zajtra prekričíme , teda dúfam, nech už máme pokoj, čo bude na tom špekulovať , no nie? veď to schválne stačí 40% vedieť, aby to každý urobil, to znamená, že je to aj pre blbú 😀 😀

ja som dnes znova vyhodila za mech vecí 😵 😵 , znova ma chytil vyhadzovací ošiaľ , ale ja to zavše tak, potom si poviem, že už predsa nemám čo vyhodiť a predsa znova niečo vyhodím 😀 😀
dala som nátelníky ušiť aj drahému a ja som si dala ušiť ešte dve tričká s krátkym a s dlhým do V , mám rada V výstrih, lebo mám krátky krk, tam odkiaľ pochádza môj otec je nedostatok dlhých krkov, tak ani jemu sa nedošlo 😀 😀

a naozaj, malému vyšiel 4.zub, ale má ich teraz tak, že: zub medzera zub ( ako stará ňaňa)

a kamoška porodila, ešte včera mi písala, že malej sa nechce na svet a dnes dostanem sms, že je na svete malá Laura s mierami 3460g a 51cm , riadna modelka 😀 😀

ypsinkova
16. sep 2010

@tanyja ale tak snáď sa to kvôli jedenj babe jage nebude presúvať to by musela odsúhlasiť viac ako polovica,čo to aké vymýšľance 😀
no aj u nás by sa zišlo upratať,ja som dnes prišla domov,navarila som špenát a potom sme pozerali tv. .. upratovať sa mi nechcelo ... akurát som riad umyle v kuchyni a prach zotrela z políc,podlahy povysávam až zajtra 🙂
aj ja mám rada v výstrihy,lebo ti opticky zväčšia prsia 😀 😉
tak malý má zúbky ako noty na bubon,čo ? 😀 😀 zlatý 😵 😵
blahoželáme k zdravému krásnemu bábätku 😵 😵 aj nám sa páči meno Laura , ale odrádza ma to,že teraz strašne veľa ľudí dáva to meno 😖

tanyja
autor
16. sep 2010

@ypsinkova veď aj u nás je veľa Láur a jedna baba má tiež Lauru, hoci jej chlap má problém s výslovnosťou a povedal, že sa mu stane a povie Larva a nie Laura
čo máš čo stále riadiť, si tiež taká pojašená ako ja s riadením, každý druhý deň ...
dnes som nevarila , ale zajtra budem musieť, asi cestovinky so syrom, to ide malému ľahko dole hrdlom, dnes zaspal okamžite, lebo poobede už nebúval
😀 😉 však, aj ja si myslím, že V-éčka zväčšujú opticky dekolty a krky a prsia

tanyja
autor
16. sep 2010

mám hudobne naladené dieťa - na bubon už vie hrať - mám aj foto, bubon to síce nie je, ale mamine krnky a varešky 😀 😀 😀

tanyja
autor
16. sep 2010

@ypsinkova píšem len teraz, lebo som s Karinkou - moja neter, riešila problém - robila si u mňa referát, uložila so zlou koncovkou a doma sa jej to nedalo otvoriť a ja som neviem ako opravila konocvku a poslala jej to, tak mi ďakovala až až, chodí na gympeľ 8-ročný, má 15rokov

ypsinkova
16. sep 2010

@tanyja hej,teraz je to také rozšírené po celom Slovensku ... a môjmu manželovi sa ani nepáči,tiež vraví,že sa jej budú posmievať a že to je ako Larva .. jemu sa skôr páči Sára,ale tý sa mne moc nepáči 🙂 🙂
hej,každ ý druhý deň,lebo sa nám dosť práši a kebyže vidíš tú podlahu aká je už na druhý deň,no strach a hrôza,sa mi na to nedá ani len pozerať 😒
my zajtra budeme mať ešte špenátik,tak až v sobotu budeme pekne variť 😵 tak to je fajn,že tak rýchlo zaspinkal 😉
😀 😀 😀 jaj,to poznám najlepšie račky pre deti sa nachádzaju v kuchyni 😀 😀
šikovnica 😉 a nespomínala si,že bola u teba neterka 😲

ypsinkova
16. sep 2010

idem ja spať,lebo ma vlčí hlad chytá,tak si idem radšej ľahnúť,lebo nechcem takto neskoro vyjedať 😀
dobrú nocku 😉

tanyja
autor
16. sep 2010

@ypsinkova dobrú nôcku, sladké sníčky
ďalšia kamoška (ideme na jej svadbu) má termín koncom januára a ak bude dievča, tak bude Sára Rebeka - tažké tvrdé meno podľa môjho názoru
je veľa krásnych mien, ale to preberieme nabudúce 😉 😉

ypsinkova
17. sep 2010

pekný deň želám,dnes je počasie oničom,ráno som trošku zaspala ,ale nie sa čo čudovať 😀

@tanyja Rebeka sa mi nepáči vôbec,kamoška má Rebeccu,ale neviem,nepáči sa mi to,neoslovilo ma to 😝
aký máte dnes dník ? malý poslúcha ? 😉

tanyja
autor
17. sep 2010

@ypsinkova ahoj, aj tu prší a to ráno bolo vcelku pekne , tak sa to znova pokašľalo 😖 😖 , ale už sme aj obchod obehali - ešte že mám tú moju nepremokavú bundu, že nemusím ešte aj dáždnik nanášať, to by som musela byť chobotnica, aby som odniesla nákup, dáždnik a šoférovala kočík 😀 😀
mne sa páčia také viac menej klasické mená a najviac Tatiana - moju mamu voláme Tánička 😀

tanyja
autor
17. sep 2010

@ypsinkova ešte aj Lily je pekné, Natália, Lenka , čo povieš? 😀

ypsinkova
17. sep 2010

@tanyja no vy ste šikovní ... tak neviem si to predstaviť,ako by si to zvládala,asi fakt by si vyzerala ako chobotnica 😀 😀
a ty sa ako voláš ?
mne sa celkom páči tiež lenka,natálka sa mi páčila kedysi,ale teraz už nie ... a ešte sa mi páči aj monika,dominika a asi najviac marína 😉

tanyja
autor
17. sep 2010

@ypsinkova Marína je dosť nezvyčajné málo používané meno, ale prečo nie, treba oprášiť aj staršie mená, ja som Romana - predtým sa mi moje meno nepáčilo, pamätám, ako si spolužiačky v škole písali mená a každá zdrobnelinou a len ja normálne, tak som raz dopísala a vyzeralo to takto : Romanaka 😀 😀
teraz veľmi beží meno Daniela, sesternici sa narodilo dievčatko, chceli chlapca, a Daniela , má chlapca z iným chlapom Peťa a toho jej nový manžel nechce!!! a dáva mu to riadne najavo !!! nepredýchala by som, aby môj nový chlap mňa chcel ale moje dieťa nie, stále ho odstrkuje a to má Peťo 12rokov, najhorší vek - on je síce bezproblémový, ale môže sa to kedykoľvek zvrtnúť
a chlapčenské sa ti aké páčia? Juraj, Simon, Oliver .... ? mne sa páčilo Richard, ale už ma to prešlo

tanyja
autor
17. sep 2010

@ypsinkova a v rodine máme mená : Karina, Filip a niekoľko českých mien

ako v práci?

ja idem na druhú na opakovanie na kurz a potom napíšem, kedy to máme 😀 😀 , možno mi to aj bude chýbať, že nemám kam ísť 😀 😀 😀

zuzana0612
17. sep 2010

ahojte, začali ste debatu o menách? tak tu ja nemám veľmi čo riešiť. lebo drahý chce, aby sa chlapec volal po ňom a dievčenské si môžem určiť ja..... 😀
mne sa Oliver moc nepáči. kamarátka dala malému také meno ale mne sa zdá také zvláštne. akú zdrobnelinu by človek na také dieťa použil. no neviem, nejde mi to najazyk.
ja som dnes doma. boli sme na katastry a v banke. na katastry katastofa. tieto naše úrady, to je niečo. si nás podali z jedných dverí do drhých a zase naspäť. si myslia tam tí ľudia, že človek ovláda celú zbierku zákonov či čo... 😠

ypsinkova
17. sep 2010

@tanyja no tak zatiaľ nepoznám žiadnu Romanu,len Romanca - a to je taký keksík,celkom dobrý 😀
tak to vôbec nie je pekné ako sa zachoval ... nechcela by som takého chlapa ,ktorý by odmietal moje dieťa ani zadarmo.hnusné správanie,fuj,som znechutená,aby niekto nerešpektoval moje dieťa
z chlapčenksých sa mi páči juraj,samuel,adam,tomáš a ešte sa mi páči krištof 😀 ale to sa nepáči drahému,takže z toho nič nebude 😀 vidíš,aj filip je pekné 😉

v práci zataiľ fajn,dnes som sa aj pekne naobedovala,tak mám konečne plné bruško,no komu je lepšie 😵
no tak som zvedavá,že kedy budem držať palce 😉

@zuzana0612 ani mne sa moc oliver nepáči,olivera má naša susedka,ale je to pes 🙂 ..tie vybavovačky tiež nemám rada,ale máme v rodine právničku ,tak sa vždy poinformujeme čo a ako,aby som im aj trošku rozumela,čo rozprávajú 🙂 a čo ste boli vybavovať ?

tanyja
autor
17. sep 2010

@ypsinkova @zuzana0612 a nakoniec to ako dopadlo?
jedného Olivera poznám a volajú ho Oli 😀 , Adamov máme asi 3, Tomáša 1 a Juraj resp. Jiří bol môj ex 😀 😀
a najradšej mám, keď moja svokra povie môjmu chrústiku : Tomáško, to ma ide rozhodiť, tomáško je jej prvý vnúčik, no mala by sa učiť ako sa jej volá vnúčik
a už mu vyšiel 4.zub - očný, takže naozaj je ako noty na bubon a dnes prešiel asi 4 kroky sám, šikulka malá 😀

tanyja
autor
17. sep 2010

ozaj, zajtra je deň d, ráno od 8hod máme ešte masáže a potom asi od 10hod budú skúšky, dnes sme si skúšali prvú pomoc a ošetrovanie rán
a len dve máme vyplatený celý kurz !! zvyšok nie !! ja by som ich ku skúške nepustila, kým by nezaplatili !!!

ypsinkova
17. sep 2010

@tanyja jej šikovný ja malý,pozdravujem 🙂 😉 a teším sa s vami
zajtra držím palčeky,aby si to dala,ale to dáš 😉 takk to je divné,sa neobávajú,že nezaplatia ?
my sme dnes bboli v Modre na vinobraní a akosi ma zasa pobolieva podbruško,tak si idem ľahnúť ,dobrú noc 😔

ypsinkova
18. sep 2010

dobrá ránko,my dnes sme dlho nespospali,ako sa nedalo kvôli susedke 😠
už len navaríme,upraceme,mpôjdem aj mame upratať ,lebo je chorá a poobede pôjdeme na referndum,zobrať poslancom imunitu 😀
čo plánujete y ? 🙂

betina1984
18. sep 2010

@ypsinkova, my už sme im ju boli zobrať...🙂

ypsinkova
18. sep 2010

@betina1984 super,my vás budem nasledovať poobede,dúfam,že príde väčšina ľudí a nebude sa im prepakať toľko vecí,čo teraz 😉

zuzana0612
18. sep 2010

ahote, ja neviem, či pôjdem. nie som doma a asi to ani nestihnem.

betina1984
18. sep 2010

@ypsinkova, myslím, že také referendum tomu nepomôže. Aj tak si spravia po svojom, aj keby bola 100% účasť.

tanyja
autor
18. sep 2010

@ypsinkova @betina1984 ja som aj zabudla na referendum , ale mám to za sebou!!
96% úspešnosť z testu, 1. som odovzdala a 1.som mala ústne, nebolo to nič 😵 😵 a ani som sa neučila (nechcelo sa mi)
možno zbehnem na referendum, vytiahnem maminu a drobca 😉 😉

ypsinkova
18. sep 2010

@betina1984 no,myslím,že tiež to nebude úspešné,ale nádej umiera posledná ... ak by bola 100 % účasť,myslím,že by to mohli poriešiť,ale 100 % účasť nebude,to je viac ako jasné
@tanyja G R A T U L U J E M 😵 😵 som vedela,že si šikovnica 😉

betina1984
18. sep 2010

@ypsinkova, no to teda nebude, možno ani tá 50% nebude.

ypsinkova
18. sep 2010

@betina1984 hej hej,je to smutné , akí sme ľahostajní,ale ľudí odrádza tá myšlienka,že ak by aj bola účasť,tak nič z toho ,alebo potom neviem 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre