Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

Pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne
tanyjaautor
21. dec 2008
ahoj jankabo, to máš pravdu, cesta k bábu je strastiplná , ale na konci každej rozprávky končí dobro ..... 😃
tanyjaautor
21. dec 2008
nikika -bolo dobre, ale bola som rada, že už som doma......... 😃
nikika33
21. dec 2008
ahoj tanyja !! konečne ťa tu vidieť 🙂 dokedy si flámovala ?
tanyjaautor
21. dec 2008
ahoj, do jednej 😃
tanyjaautor
21. dec 2008
a dnes nečakane prišiel drahý domov, tak som sa len potešila 😉 😉 😉
nikika33
21. dec 2008
to ti verím 😃 včera som si kúpila čaj z alchemilky, skúsim to tento mesiac ... ty si ho ešte neskúšala ?
tanyjaautor
21. dec 2008
nie, načo je to dobrééééééééééé?
tanyjaautor
21. dec 2008
a sylvi sa ešte neukázala? kde sa len potuluje ? haló haló sylvi, kde si ??
nikika - pozerala som tie swarovskiho šperky, no krása........ :-o všetko sa mi páčilo 😃 😃
nikika33
21. dec 2008
no sylvi tu odvtedy nebola ..možno snažilkuje 😃
veru , niektoré šperky sú nádherné ..napíš ježiškovi a možno aj tebe jeden donesie 😉 ináč čo plánuješ na zajtra ?
tanyjaautor
21. dec 2008
zajtra : vypratanie obývačky, maľovanie a príchod novej sedačky, takže = nová obývačka 😃 naše Vianoce, také sme ešte nemali, a ty?????? 🙂
tanyjaautor
21. dec 2008
poslala som Ti IP nikika
nikika33
21. dec 2008
ja na zajtra tiež plánujem upratovať, lebo som toho ešte vela nestihla ... a idem na nechty 🙂 a alchemilka pomáha pri neplodnosti, vela dievčat ju chválilo
sassi
21. dec 2008
my sme na synčeka čakali 8 mesiacov, viem, že pre niekoho to može byť krátko, no pre mna neskutočne dlho 8-(
meditým som mala 2 neuspešne tehotenstva (na teste //, potom krvácanie a u Dr. na sono nič 8-( pravdepodobne velmi skorý potret, tak v 4.-5.tt), to bolo ovela horšie, ako keby som vobec neotehotnela ...
psychika v keli, každy mesiac som par dni preplakala

a potom sme šli na vylet do Tatier a ostala som tehu ani neviem ako, asi preto, že som všetko pustila z hlavy x-)
nikika33
21. dec 2008
tá sedačka je oranžová ?
tanyjaautor
21. dec 2008
aha, to som nevedela, môžem skúsiť, určite nechutí ktovieako, ale zelený mi chutí, takže myslím - tráva ako tráva, hlavne že pomôže
tanyjaautor
21. dec 2008
nie terakota, rohová s obdlžnikovou taburetkou
tanyjaautor
21. dec 2008
sissi -zobrala si to fajn, a teraz si hlavne v kľude vychutnaj tehotenstvo
niki - ale oranžovú mám pc stoličku, takže trafila si trošku 😃
sassi
21. dec 2008
ja už mam syna na svete, bude mať 2 roky
hlavne ma to asi tak bralo, lebo dcerka s apodarila na 1. šup

ale stale mi pride zle, ked na to obdobie spomeniem :-|
nikika33
21. dec 2008
aj my máme terakota rohovú sedačku 🙂 preto som tipovala oranžovú, lebo aj Pc stoličku máte takú 😃 tanyji teraz musím ísť, ale o hodinku som tu, papa
tanyjaautor
21. dec 2008
tak to je chalan veľký, krásny vek, a že sa hned nezdarilo - mám to aj v rodine, je nás ozaj veľa, ale teraz si už šťastná, však , alebo žeby 3.bábo? 😉
tanyjaautor
21. dec 2008
no dobre, ak nezaspím dovtedy, možno máme podobnú sedačku ako ty ? ktovie....maj sa zatiaľ, aj ešte ostávam
sassi
21. dec 2008
3. babo ... to zatial nie, zatial si užívam maleho, ked sme sa na nom tolko "narobili"
vela štastia, aj vam sa snad podarí 🙂
tanyjaautor
21. dec 2008
to určite, len ešte neviem kedy to bude, ale asi ked to budem najmenej čakať, dcérka má koľko rokkov?
sassi
21. dec 2008
sedem a pol

a to maš pravdu, aj som sa na tu myšlienku asi tiež moc upla, a vyšlo to, ked som najmenej čakala
v ten mesiac boli stresy v práci, bola som aj mimo domova, s manželom dosť málo ... a práve vtedy to vyšlo 😉

psychika fakt robí svoje, aj ked som to predtým tak nebrala...
tanyjaautor
21. dec 2008
no a Vianoce sú vhodná doba na bábo..... to je čas sám o sebe taký vláčny, pomalý, kľudný, no možno nám to aj klapne, 😎
sassi
21. dec 2008
moj manžel doteraz vyhlasuje, že to bolo jeho 8 najšťastnejších mesiacov 😃 ved vieš asi prečo... |-|
no ale tiež ho to trapilo, že sa nedarí
len takto držal atmošku doma v normále a mna to tiež povzbudilo, že s anezosypal a neplakal so mnou 😉
tanyjaautor
21. dec 2008
tí naši chlapi, majú to s nami ťažké 😃 😃 😃 , ale sú radi........ 😃 😃 , a nech si aj poplačú, ved aj my si poplačeme,že ich doma nemáme... 😉
sassi
21. dec 2008
ozi a kolko už sa snažíte?
tanyjaautor
21. dec 2008
my? my sme sa vlastne nikdy riadne nesnažili, ale už sa začíname snažiť........ 😃
sassi
21. dec 2008
jaj, tak nech sa rychlo vydarí
my sme pri dcere po svadbe prestali davať pozor a o 2 týždne už som mala // na teste 😃