Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

zuzana0612
29. sep 2010

@tanyja to vieš, dôchodcov je viac a tých treba podporiť, aby išli voliť.
smutné, čo narobíme. lenže keby to bolo aspoň tak, že si človek našetrí na deti, ale ani to sa dnes nedá veľmi. človek stále iba šetri šetri a nič nemá aj tak

tanyja
autor
29. sep 2010

čaute holky, kde ste všetky?
ja som bola dnes (ako šofér), pozrieť sesternicinu malú, jóóóój malá krásna mesačná Danielka a môj drobec prv pobehal po celom byte, zjedol asi 10 piškót a potom sedel !!!! na kolenách mojej mamy, no kde to napísať, že Radimko sedel 😀 😀
@zuzana0612 veď , ak budeme chcieť ísť v lete na dovolenku, tak už musíme odkladať teraz aspoň po 40€ mesačne a zatiaľ sa nepodarilo nič odložiť
včera štrajkovala mikrovlnka, ale už ide, a to som chcela kúpiť novú 😅 , tak sa zľakla a funguje
zistila som na 1 stránke tu na koníku, že sa chystá petícia a štrajk , tak sa pridávam
@ypsinkova ako bolo včera v postieľke ? 😀 , my sme spali do 7hod

ypsinkova
29. sep 2010

ahojte 🙂 ja som dnes nejako nemala čas ... stále som len lietala po meste a vybavovala veci,tak ani nebol čas nakuknúť 😒 snáď to zajtra už bude kľudnejšie ... lebo dnes som prišla o siedmej z práce , tak dnes pôjdem aj skôr spať 🙂

@tanyja ty si bola pozrieť bábútko ? 😵 😵 koľko ma malá ? 🙂 bratrancovi keď sa narodil syn,sme ho videla asi po pol roku,lebo dovtedy k nemu nik nesmel , lebo vraj je malý potom depresívny a zle to na neho vplýva 😝 tak som ho poznali len z fotiek a keď mal 6 mesiacov sa prvýkrát ukázal celej rodine .. a to som kúpila oblečenie pre malého,že keď pôjdeme pozrieť a kým smes a tam dostali,malý aj z toho vyrástol... 😠
v postieľke bolo super,čo ti budem rozprávať , akurát že ráno sa mi zasa nechcelo vstávať 😀

tanyja
autor
29. sep 2010

@ypsinkova malá má mesiac a je krááááááásna, ale mamička si ju z ruky nepustila, tak som ju ani nepovarovala , ja som síce behala s malým

a čo také si vybavovala ? svadbu asi nie, už to máš za sebou 😀 alebo si to chcete zopakovať? moja rozvedená spolužiačka sa teraz všade chváli s jej rozvodom a je z toho celá vytešená , no zistí, keď jej dojdú financie a keď bude malý potrebovať otca, teraz ona tvrdí, ž už bude všetko iba dobré....
no do kedy 😝

ypsinkova
29. sep 2010

@tanyja milujem také malé miminká 😵 😵 nádherne voňajú a sú tak strašne nevinné a krásne 😵 😵
😀 😀 svadbu nie,mala som jedno stretnutie s klientami a potom som bola vo faxcopy a dnes som zasa obed nestihla,až keď som prišla domov,som jedla ... a keď som prišla domov,manžel akurá vysával a mali sme doma neuveriteľný poriadok,som bola prekvapená že ako sa pustil do práce ... ale ja budem musieť tento víkend požehliť,lebo už tam je taká kopa 😀
teraz je natešená,no uvidíme dokedy... a ak chce finančne vyžiť,mala by si poobzerať po novom chlapovi,lebo pochybujem,že ostane sama

tanyja
autor
29. sep 2010

@ypsinkova asi je znova s jej ex - ten ju zavše aj vyfackal 😀 😀 😀 sám sa s tým pochválil - proste super párik 😀 😀

nemohla by si mi požičať tvojho manžela ? stačí na víkend, neznásilnila by som ho, len použila na varenie a upratanie 😀 😀 😀

ypsinkova
29. sep 2010

@tanyja fíha,tak to mali super vzťah ako vidím 😀 😀 a ešte sa s tým aj pochváli , zaujímavé 🙂
nie,nikomu nepožičiam,chlapi sa nepožičiavajú , i keď niekedy mu vravím,že ho vymením alebo niekomu požičiam,keď ma naposlúcha 😀 😀

tanyja
autor
29. sep 2010

@ypsinkova no tak ho nasaď na bus smerom k nám, daj ceduľku na krk - muž na víkend, aby som ho spoznala a vrátim nepoškodeného

oni boli spolu 7 rokov, ale že bola strašne tvrdohlavá a neprispôsobivá, tak sa rozišli 😀 😀

ypsinkova
29. sep 2010

@tanyja ale až keď nebude náhodou poslúchať,ale neviem,či bude on chcieť ísť,keď bude vedieť čo ho tam čaká 😀
aj ja som dosť tvrdohlavá 😒 čo už,nie nadarmo som rohaté znamenie 😀 ... ale boli spolu pomerne dlho a ako dlho ju bil ? 😕

tanyja
autor
29. sep 2010

@ypsinkova 7 rokov, spomínala som to
aj ja som tvrdohlavá, tiež som rohaté znamenie - kozorožec a môj chlap je lev - sme super partia, zavše to iskrí, ale aj sa to upokojí 🙂 sladká pusinka to istí

ypsinkova
29. sep 2010

@tanyja hm,no je to možné že si spomínala,ale už si nepamätám 😝
u nás je to skôr o kompromisoch ...
strašne ma bolí hlava z nádchy,normále mi ide prasknúť 😠

tanyja
autor
29. sep 2010

@ypsinkova mala by si sa ponaparovať a ísť spať, nie že budeš hore do pol jednej !!!
takže dobrú nôcku a šup šup k drahému do postieľky a nechaj si ho, keď mi ho nechceš požičať, ja si počkám na svojho a na zázrak, že bude doma riadiť ( ale už veľakrát povysával a ani som mu nekázala )

ypsinkova
29. sep 2010

@tanyja no hej,tak pôjdem ... si skoro ako moja mama ,tá by mi povedala to isté 😀
no vidíš,aké poklady máme doma,sa to niekedy ani nezdá,kto by to bol povedal 😀 😀
dobrú noc a pekný dník 😉

tanyja
autor
29. sep 2010

@ypsinkova podobne, ešte čítam za podpisové hárky kvôli štrajku , už sa to rozbieha !!!

zuzana0612
30. sep 2010

@tanyja dobre ráno. ako podpisové hárky na štrajk si čítala? pôjdeš do ulíc štrajkovať? 😉

ypsinkova
30. sep 2010

dobré ránko baby 🙂 ... hm,to by som aj ja rada vedela,čo to aké hárky čítala 😕 🙂

zuzana0612
30. sep 2010

@ypsinkova ahoj, dnes máš kludnejší deň? my máme uzavierku, tak trochu viac roboty a stresu, ale inak pohoda

tanyja
autor
30. sep 2010

@zuzana0612 dobré ránko, my sme vstávali až o 8,15, teraz sme už po raňajkách
http://www.pieskovisko.sk/strajk/ tu to je, potom sa ozvem, keď bude malý spať
teraz je ho všade dosť 😀 😀
a tu u nás určite nebudeme štrajkovať, by si mysleli, že nám šibe 😀 😀 , jedná sa o podpisy

tanyja
autor
30. sep 2010

ako sa máte dámy? ja mám teraz chvíľku voľna, urobila som si kávu a pozmývala detskú a kuchyňu - drobec spí, tak sa mi dalo, keby ste videli malého aký poskrúcaný spí, tak som ho napravila a spinká ďalej
a vy ako v práci?

ypsinkova
30. sep 2010

@zuzana0612 myslela som,že sa už nebudem toľko naháňať,ale aj dnes máme toho dosť,veď koniec mesiaca,vieš si predstaviť 😝
@tanyja ty sa máš,že si doma ,vonku je celkom kosno,zachvíľu vytiahnem čiapku a rukavice 😀 ... ja budem upratovať až v sobotu,keďže rahý to včera doma obriadil ...

ja som si dnes objednala tento top 😵 :
http://www.otto.sk/d-5971957-tricko-laura-scott...

zuzana0612
30. sep 2010

@ypsinkova pekné tričko. veru je zima, za chvílu na rukavice. 🙂 . poobede bolo normálne viac zima ako ráno

tanyja
autor
30. sep 2010

@ypsinkova čačané tričko so sexy výstrihom 😝 😝 , poobede sme boli von a mne sa zdalo celkom fajn, až okolo 18hod sa začalo ochladzovať, ale zvládli sme to 🙂 🙂
teraz je malý už v postieľke a ešte vykrikuje, ale on sa unaví a zaspí 🙂 🙂 , niežeby ľahol a spal, no nie? ja nerobím cirkus, keď mám ísť spať, idem rada 😀
a dnes ešte radšej... drahý je už doma 😵 😵
@zuzana0612 tiež práce nad hlavu? koniec mesiaca, to poznám 😠

ypsinkova
30. sep 2010

@tanyja hej,má super výstrih,ale pod to dám tielko ešte ,takže všetko bude o.k. 😀
no ráno bolo ešte celkom fajn,ale poobede bolo fakt oveľa chladnejšie ako ráno ... som sa normálne čudovala
😀 😀 hm,ani ja nerobím moc veˇký cirkus,keď idem spať,akurát,že nemôžem zaspať,tak stále vykecavám alebo nám ide tv až dorána 😝
ty sa máš,tak dnes budeš mať aj vyhriatu posteľ 😅

ypsinkova
30. sep 2010

@ypsinkova som myslela,že sa tu ešte ukážeš,ale už asi nie,tak hádam sa zajtra vidíme 😉 dobrú noc a pekný dzajtrajší dník 🙂

ypsinkova
30. sep 2010

@tanyja to malo byť pre teba ,prepáč 😀 🙂

zuzana0612
1. okt 2010

dobre ráno. ja som dnes ešte ťažšie ako minulé dni vyliezla z postele... 😀 ešte že je piatok, lebo ďalší deň by som už asi radšej zostala doma.
@tanyja no, máme toho dosť. koniec mesiac začiatok nového....

tanyja
autor
1. okt 2010

@ypsinkova ja som to pochopila aspokojne som mohla ťukať do pc, lebo drahý zaliezol do postele a moja polka ostala nevyhriata 😖 bol unavený z práce

@zuzana0612 aj my tu máme nejakú kosu, brr a treba mi ísť na nákup, tak musím malého poriadne zabaliť, aby mi neprechladol

zuzana0612
1. okt 2010

@tanyja ja som si dala dnes tričko s dlhým rukávom, mikinu a vestu. včera som mala tričko s krátkym rukávom a bolo mi zima, tak som sa dnes priobliekla. za chvílu idem do mesta niečo vybaviť, tak dúfam, že nezamrznem. teraz je všade také počasie o ničom. ešte že nám v robote dore kúria.

tanyja
autor
1. okt 2010

@zuzana0612 nám ešte nekúria, ešte to nie je dorobené a nemáme výmeničku !!! ešte je niekde v čechách, tak do 15.10 musíme vydržať
na čertovici je sneh, tak nečudo, že je chladno 😉
my sme už obehli obchody hneď ráno a veru bolo frišno 😵 😵

zuzana0612
1. okt 2010

@tanyja ja som už toho dnes tiež veľa postíhala. ani by sa nezdalo. 🙂
ale dobre že je piatok a už aby boli tri hodiny

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre