• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

10. septembra 2016 
autor
to bola teda rýchlosť :grinning: :grinning: :grinning: ale veď sa aj hovorí - rýchlejší vyhráva a platí to v každom smere
21. dec 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to bola... a my na pláne ešte prerábku, dovolenku v lete ... no nič z toho nebolo
len tu dovku sme stíhali cez vianoce do Egypta v 11.tt :grinning:

ty a ona ti je stále taká "rychla" vo všetkom :grinning:
21. dec 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj my máme hlavne akcie hop najradšej - napr zajtrajšie maľovanie :grinning: a donesenie nového gauču

kto ona je "rychla" vo všetkom ????
21. dec 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem spať, únava je silnejšia ako ja, a dobrému čas neušiel - takže uvidíme sa napr. zase zajtra, ale najskôr večer, deň bude pestrý teda pracovne pestrý :frowning2: , budem pracovitá ako včelička :grinning: :grinning: :grinning: , ešteže už máme dovolenku..........
21. dec 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dcera, rychlo sa podarila a aj je taka moooc temperamentná
a maly taky pohodák :grinning:

na ako malujete, ja mam v obyvke oranžovu :wink:
21. dec 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na bielo, nechcem aby to všetko farebne kričalo a k terakotovej sedačke neviem čo by sa hodilo, kuchyňa je banán a chodba broskyňa -teraz je krásne svetlá
21. dec 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja v kuchyni svetložltá
a my mame zasa bežovu sedačku aj koberec a steny nafarebno
lahšie sa premaluje ako vymení sedačka :wink:
ale pri krpcovi ta bledá ... nič moc
no idem spinkať ... teda venovať sa nmanželíkovi, už tu na mna žmurká
ale tretie nebude :wink:
pa
21. dec 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok, idem aj ja, ten môj drahý už dávno spí - bol po nočnej a do posteli sa dostal až večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pa
nikika - zase zajtra popíšeme, teda dúfam, že sa k pc dostanem, alebo že neodpadnem od únavy :grinning: :grinning:
21. dec 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepáč tanyja, ale večer som sa už nedostala k pc . Takže vianoce budete mať v novom :slight_smile: a stromček budete mať aký ? živý či umelý ? ja dnes plánujem tiež celý den upratovať, uvidíme kolko toho stihnem.
PS : k terakote som ani ja nevymslela lepšiu farbu ako biela :slight_smile:
22. dec 2008 o 07:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj niki, dobré ránko, presne tak - ja tiež nevidím kombináciu k terakote, hlavne sa jedná o to,aby to veľmi nekričalo, takže necháme to biele
a stromček - umelý, keďže živý je škoda použiť na chvíľku a potom vyhodiť, tak už niekoľko rokov máme umelý
, šetríme prírodu, a ja, čo aj papierik z lízatka zrecyklujem :wink:
22. dec 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vidím na mnoho vecí máme rovnaký názor :slight_smile: aj my máme vždy umelý, ako hovoríš, šetrí to prírodu ale aj peňaženku :grinning: s malým sme dnes doobeda upratovali, ale ešte ostáva kúpelna a detská :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj som navarila, tak trošku oddychujem ... papá a ozvi sa
22. dec 2008 o 11:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj nikika, ja už konečne tiež oddychujem, dnešok bol teda echt pracovný..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ešte sa nahlásili deti, že asi prídu ku mne spať, tak budem maturovať, ako sa rozťahuje nová gaučovka, poprípade nafúknem dvojlehátko , to je veľké. :wink:, a už som hodila aj sprchu a drahý išiel na koncoročné pokec-párty s kolegovcami
22. dec 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes som nevarila, nebolo času, len dojížďáky, až zajtra Vianočnú kapustu a niečo sladké vytvorím na sviatky, ale môj drahý nemusí a ani ja, tak to nepreháňam

:grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
halo halo, zase som tu sama, kde ste všetky ????? sylvi asi dovolenkuje a nikika ??? ani sasso sa neozvala :frowning2: :frowning2:
22. dec 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tanyja ! tu som :slight_smile: pre zmenu, ja zajtra nevarím, lebo sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: a sladké nepečiem, lebo sa mi ani to nechce :grinning: ... na štedrý večer ideme k mamine, tak ani s tým nemám problém :grinning: ináč aká ja nová obývačka ???
22. dec 2008 o 21:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte
ja sladke tiež nejako nepečiem, len koksky som robila, alebo mi ostalo bielko z vaječneho likeru, čo som robila :wink:

a dnes som bola nakupiť kolačiky, par kuskov a priniesla mi kamoška svoje kolačiky a medovníčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: milé nie?

ja neviem, kam zajtra dam deti, lebo mi treba niečo ešte dokupiť a manžel ide ešte do práce :unamused:
22. dec 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aho sassi ! a čo také chceš kúpiť ? starí rodičia nie sú nablízku ?
22. dec 2008 o 22:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja som včera tiež piekla pečivo, no dnes musím byť v práci, ale o 12.00 hod padám domkov. My sa snažíme už 9 mesiaco a zatiaľ neúspešne. Ja som si tak veľmi želala, že dám manželovi pod stromček bábätko, ale akosi sa to nepodarilo. Dúfam, že tento rok bude úspešnejší a v mojom brušku bude bábo. :slight_smile:
23. dec 2008 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko jankabo ! Ja som si želala to isté, chcela som už manžela konečne prekvapiť a dať mu pod stromček pozitívny tehotenský test. :frowning2:.
23. dec 2008 o 07:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
starí rodičia až moc nablízku, lenže su dnes ešte v práci :rolling_eyes:
dobre ranko :wink:
23. dec 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko, babenky, nekupujte žaidne testy, nebudú treba, však už ako mamičky to budete aj bez toho cítiť, že sa tam niečo kotúľa... :grinning:
niki - obývačka je perfektná, má úspech, už len okno musím umyť, lebo to som nestihla a drahý myslel, že bude ešte opravovať..... :wink: , čo sa už samozrejme nekonalo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dec 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki a koľko sa snažíte vy????
Baby čo chodím do inej témy, tak si predstavte tam sú teraz 4 baby tehotné. Aj ja by som veľmi chcela, tak ako aj vy. Dúfam, že budúci rok sa už presunieme k tehulkám, a že z tejto témy odídeme. však??
23. dec 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno tanyja ! podarilo sa ti včera roztiahnuť tne gauč ? :slight_smile: deti spali u teba ? mne na dnes zostala ešte detská izba, ale tú sme nedávno menili, aj malovali, takže tam bude len provizórne upratovanie :wink: a stromček budete kedy zdobiť ? ja len zajtra :slight_smile:
23. dec 2008 o 08:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankaba, no my sa snažíme už 4 roky ... aj ked sme sa na začiatku ani velmi nesnažili, kedže bol syn malý a nejako som nemala až takú velku chuť :grinning: ale nijako sme sa nechránili, ale teraz som si povedala, že stačí, a ked sa ani tento mesiac nepodarí, pôjdem k lekárovi ...
23. dec 2008 o 08:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, takže ty už máš jedno bábo??? A teraz berieš nejaké vitamíny alebo piješ nejaké čaj???

A vy baby, pijete nejaké čajíky, alebo beriete nejaké vitamíny,???
23. dec 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám syna, ktorého sme ani neplánovali a je tu :wink: ja som pred 3 dňami začala piť čaj z alchemilky, potom zreferujem či to pomáha :slight_smile: a 2. mesiac skúšame podla jonáša, ale ako som si spatne o tom prečítala, minulý mesiac sme sa asi sanžili po termíne :grinning: no uvidíme to tento mesiac, ja ešte stále dúfam
23. dec 2008 o 09:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj niki - gauč som nerozťahovala, deťom sa už nakoniec nechcelo ku mne chodiť, prídu zase nabudúce, a to je dosť často, no a dnes prídu tie moje poupátka robiť stromček, to je ich práca :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, ale ja ten jonasovej metóde neviem prísť na chuť. Ale ak máš nejaké dobré odporúčania tak sem s nimi. Ty si si tie dni dala vypočítať???
23. dec 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja mám výpočet od Jonáša, vypočíta presný dátum + deň predtým na ......., skúsila som to zatiaľ raz, zatiaľ nič, ale po 1.pokuse sa to určite nepodarí, len skúšať a skúšať
niki - neprežen to s upratovaním, aby si nemala svalovku na sviatky, hm a ty sa máš na večeru na štedrý večer, my chodíme k mojim rodičom na 1.sviatok vianočný na obed a na výročie urobíme spoločný obed s mojimi rodičmi - mali sme svadbu v rovnaký deň :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len o 35 rokov pozdejšie :grinning: :grinning:
23. dec 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tanyja tak to s výročím mate super zariadené. :slight_smile:
A ty si mu písala alebo existuje nejaké internetová stránka kde sa toho dozviem viac???
23. dec 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok