Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
21. dec 2008

to bola teda rýchlosť 😀 😀 😀 ale veď sa aj hovorí - rýchlejší vyhráva a platí to v každom smere

sassi
21. dec 2008

no to bola... a my na pláne ešte prerábku, dovolenku v lete ... no nič z toho nebolo
len tu dovku sme stíhali cez vianoce do Egypta v 11.tt 😀

ty a ona ti je stále taká "rychla" vo všetkom 😀

tanyja
autor
21. dec 2008

aj my máme hlavne akcie hop najradšej - napr zajtrajšie maľovanie 😀 a donesenie nového gauču

kto ona je "rychla" vo všetkom ????

tanyja
autor
21. dec 2008

idem spať, únava je silnejšia ako ja, a dobrému čas neušiel - takže uvidíme sa napr. zase zajtra, ale najskôr večer, deň bude pestrý teda pracovne pestrý ☹ , budem pracovitá ako včelička 😀 😀 😀 , ešteže už máme dovolenku..........

sassi
21. dec 2008

no dcera, rychlo sa podarila a aj je taka moooc temperamentná
a maly taky pohodák 😀

na ako malujete, ja mam v obyvke oranžovu 😉

tanyja
autor
21. dec 2008

na bielo, nechcem aby to všetko farebne kričalo a k terakotovej sedačke neviem čo by sa hodilo, kuchyňa je banán a chodba broskyňa -teraz je krásne svetlá

sassi
21. dec 2008

aj ja v kuchyni svetložltá
a my mame zasa bežovu sedačku aj koberec a steny nafarebno
lahšie sa premaluje ako vymení sedačka 😉
ale pri krpcovi ta bledá ... nič moc
no idem spinkať ... teda venovať sa nmanželíkovi, už tu na mna žmurká
ale tretie nebude 😉
pa

tanyja
autor
21. dec 2008

ok, idem aj ja, ten môj drahý už dávno spí - bol po nočnej a do posteli sa dostal až večer 😝
pa
nikika - zase zajtra popíšeme, teda dúfam, že sa k pc dostanem, alebo že neodpadnem od únavy 😀 😀

nikika33
22. dec 2008

prepáč tanyja, ale večer som sa už nedostala k pc . Takže vianoce budete mať v novom 🙂 a stromček budete mať aký ? živý či umelý ? ja dnes plánujem tiež celý den upratovať, uvidíme kolko toho stihnem.
PS : k terakote som ani ja nevymslela lepšiu farbu ako biela 🙂

tanyja
autor
22. dec 2008

ahoj niki, dobré ránko, presne tak - ja tiež nevidím kombináciu k terakote, hlavne sa jedná o to,aby to veľmi nekričalo, takže necháme to biele
a stromček - umelý, keďže živý je škoda použiť na chvíľku a potom vyhodiť, tak už niekoľko rokov máme umelý
, šetríme prírodu, a ja, čo aj papierik z lízatka zrecyklujem 😉

nikika33
22. dec 2008

ako vidím na mnoho vecí máme rovnaký názor 🙂 aj my máme vždy umelý, ako hovoríš, šetrí to prírodu ale aj peňaženku 😀 s malým sme dnes doobeda upratovali, ale ešte ostáva kúpelna a detská 😝 aj som navarila, tak trošku oddychujem ... papá a ozvi sa

tanyja
autor
22. dec 2008

ahoj nikika, ja už konečne tiež oddychujem, dnešok bol teda echt pracovný..... 😝 a ešte sa nahlásili deti, že asi prídu ku mne spať, tak budem maturovať, ako sa rozťahuje nová gaučovka, poprípade nafúknem dvojlehátko , to je veľké. 😉, a už som hodila aj sprchu a drahý išiel na koncoročné pokec-párty s kolegovcami

tanyja
autor
22. dec 2008

dnes som nevarila, nebolo času, len dojížďáky, až zajtra Vianočnú kapustu a niečo sladké vytvorím na sviatky, ale môj drahý nemusí a ani ja, tak to nepreháňam

😀 😀 😀

tanyja
autor
22. dec 2008

halo halo, zase som tu sama, kde ste všetky ????? sylvi asi dovolenkuje a nikika ??? ani sasso sa neozvala ☹ ☹

nikika33
22. dec 2008

ahoj tanyja ! tu som 🙂 pre zmenu, ja zajtra nevarím, lebo sa mi nechce 😝 🙂 a sladké nepečiem, lebo sa mi ani to nechce 😀 ... na štedrý večer ideme k mamine, tak ani s tým nemám problém 😀 ináč aká ja nová obývačka ???

sassi
22. dec 2008

čafte
ja sladke tiež nejako nepečiem, len koksky som robila, alebo mi ostalo bielko z vaječneho likeru, čo som robila 😉

a dnes som bola nakupiť kolačiky, par kuskov a priniesla mi kamoška svoje kolačiky a medovníčky 😝 milé nie?

ja neviem, kam zajtra dam deti, lebo mi treba niečo ešte dokupiť a manžel ide ešte do práce 😒

nikika33
22. dec 2008

aho sassi ! a čo také chceš kúpiť ? starí rodičia nie sú nablízku ?

jankabo
23. dec 2008

ahojte,
ja som včera tiež piekla pečivo, no dnes musím byť v práci, ale o 12.00 hod padám domkov. My sa snažíme už 9 mesiaco a zatiaľ neúspešne. Ja som si tak veľmi želala, že dám manželovi pod stromček bábätko, ale akosi sa to nepodarilo. Dúfam, že tento rok bude úspešnejší a v mojom brušku bude bábo. 🙂

nikika33
23. dec 2008

dobré ránko jankabo ! Ja som si želala to isté, chcela som už manžela konečne prekvapiť a dať mu pod stromček pozitívny tehotenský test. ☹.

sassi
23. dec 2008

starí rodičia až moc nablízku, lenže su dnes ešte v práci 🙄
dobre ranko 😉

tanyja
autor
23. dec 2008

dobré ránko, babenky, nekupujte žaidne testy, nebudú treba, však už ako mamičky to budete aj bez toho cítiť, že sa tam niečo kotúľa... 😀
niki - obývačka je perfektná, má úspech, už len okno musím umyť, lebo to som nestihla a drahý myslel, že bude ešte opravovať..... 😉 , čo sa už samozrejme nekonalo 🙂 🙂 🙂

jankabo
23. dec 2008

niki a koľko sa snažíte vy????
Baby čo chodím do inej témy, tak si predstavte tam sú teraz 4 baby tehotné. Aj ja by som veľmi chcela, tak ako aj vy. Dúfam, že budúci rok sa už presunieme k tehulkám, a že z tejto témy odídeme. však??

nikika33
23. dec 2008

dobré ráno tanyja ! podarilo sa ti včera roztiahnuť tne gauč ? 🙂 deti spali u teba ? mne na dnes zostala ešte detská izba, ale tú sme nedávno menili, aj malovali, takže tam bude len provizórne upratovanie 😉 a stromček budete kedy zdobiť ? ja len zajtra 🙂

nikika33
23. dec 2008

jankaba, no my sa snažíme už 4 roky ... aj ked sme sa na začiatku ani velmi nesnažili, kedže bol syn malý a nejako som nemala až takú velku chuť 😀 ale nijako sme sa nechránili, ale teraz som si povedala, že stačí, a ked sa ani tento mesiac nepodarí, pôjdem k lekárovi ...

jankabo
23. dec 2008

aha, takže ty už máš jedno bábo??? A teraz berieš nejaké vitamíny alebo piješ nejaké čaj???

A vy baby, pijete nejaké čajíky, alebo beriete nejaké vitamíny,???

nikika33
23. dec 2008

mám syna, ktorého sme ani neplánovali a je tu 😉 ja som pred 3 dňami začala piť čaj z alchemilky, potom zreferujem či to pomáha 🙂 a 2. mesiac skúšame podla jonáša, ale ako som si spatne o tom prečítala, minulý mesiac sme sa asi sanžili po termíne 😀 no uvidíme to tento mesiac, ja ešte stále dúfam

tanyja
autor
23. dec 2008

ahoj niki - gauč som nerozťahovala, deťom sa už nakoniec nechcelo ku mne chodiť, prídu zase nabudúce, a to je dosť často, no a dnes prídu tie moje poupátka robiť stromček, to je ich práca 😀 😀 😀

jankabo
23. dec 2008

ja neviem, ale ja ten jonasovej metóde neviem prísť na chuť. Ale ak máš nejaké dobré odporúčania tak sem s nimi. Ty si si tie dni dala vypočítať???

tanyja
autor
23. dec 2008

aj ja mám výpočet od Jonáša, vypočíta presný dátum + deň predtým na ......., skúsila som to zatiaľ raz, zatiaľ nič, ale po 1.pokuse sa to určite nepodarí, len skúšať a skúšať
niki - neprežen to s upratovaním, aby si nemala svalovku na sviatky, hm a ty sa máš na večeru na štedrý večer, my chodíme k mojim rodičom na 1.sviatok vianočný na obed a na výročie urobíme spoločný obed s mojimi rodičmi - mali sme svadbu v rovnaký deň 😀 😀 😀 😀 len o 35 rokov pozdejšie 😀 😀

jankabo
23. dec 2008

Tanyja tak to s výročím mate super zariadené. 🙂
A ty si mu písala alebo existuje nejaké internetová stránka kde sa toho dozviem viac???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre