Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
18. okt 2010

@ypsinkova veď práve, mne sa doma tiež nechce, a zase niekam chodiť pri malom sa mi nedá.. tak cvičím aspoň prsty na klávesnici a aj rozmýšľaním sa pália kalórie 😵 😵

ypsinkova
18. okt 2010

@tanyja no,budeme mať štíhlučké prsty,ako v tej rozprávke o Jankovi a Marienke 😉

tanyja
autor
18. okt 2010

@ypsinkova 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a kto bude janko a kto bude marienka?????????????????????????????????

tanyja
autor
19. okt 2010

ahojte žienky, ako vidím, nič mi neušlo ☹ ☹ , nik sa tu nezjavil

@ypsinkova @zuzana0612 @solinkarka @fertilitycoaching @sofokleska @mirip @luly3 ako sa máte, pracujete ako včeličky???
ja som už obed navarila a malý spí, ako mi je dobre 😵 😵 , prajem krásny deň

zuzana0612
19. okt 2010

@tanyja ja už nepracujem. som bol iba do dvanástej v robote a išla som domu.neni mi dobre

zuzana0612
19. okt 2010

tak vidím, že dnes nikde nikto. všetci majú asi veľa práce. ja mám dnes "konečne voľno".... aj keď nútené. lebo sa necítim dobre, a tu nikoho.

tanyja
autor
19. okt 2010

@zuzana0612 ja už som tu, mne sa poobede veľmi nedá písať, lebo väčšinou sme von a keď prídeme domov, tak už chystám - triedim nákup, hrám sa s malým, varím grízik... a už je 19 hodín, tak ja vždy len po, keď už drobec spí
som zvedavá, kto nazrie
a ako ti nie je dobre? noha alebo niečo iné ??

ypsinkova
19. okt 2010

čaute baby,mňa dnes v práci bolel neskutočne žalúdok,bolo mi strašne zle,som myslela,že tam zomriem a keď som prišla domov,tak som si trošku pospala a už je to celkom v pohode ...
@zuzana0612 ešte stále ťa noha nespolúcha ? u lekára si bola ?

@tanyja a čo ste dnes s malým porábali ? 🙂 a čo si nakúpila ? u nás bol na nákupe drahý,ale to som mu napísala na papierik,čo treba kúpiť,lebo by ináč polovicu zabudol 😀

zuzana0612
19. okt 2010

@tanyja @ypsinkova no baby o nohe radšej ani nehovorím, lebo to sa nezlepšuje vôbec, mám pocit, že je to ešte horšie. ale nádchu som chytila asi v nemocnici. tak mi je totálne na nič. tečie mi z nosa. tak som išla na obed domov. lebo som mala už dosť v práci. výkon aj tak žiaden. zajtra neviem, ako to tam vydržím. keď sa ráno zobudím a bude mi zle, tak nepôjdem ani do práce.

a čo robíte? my ideme panelák pozerať, nastriedačku s ordináciou na nove.

zuzana0612
19. okt 2010

a drahý mi robí čaj, len neviem, kedy mi ho prinesie. možno aj zaspím dovtedy... 😀

ypsinkova
19. okt 2010

@zuzana0612 tak to nie je nič príjemné ... nádcha je potvora,treba to preliečiť 😉 ja nepozerávam ani panelák a ani ordináciu,ale môjmu manželovi sa panelák páči,tak to občas aspoň počúvam,keď mi to tu hučí za ušami 😀
tak si vychutnaj čajík,teda ak dnes ešte bude,čo verím,že bude 😀

tanyja
autor
19. okt 2010

@ypsinkova jój, dosť som toho pokúpila , hlavne kadečo pre drahého - ráno odchádza do rumunska, tak nech mi neumrie hladom 😀 😀 , a vždy niečo treba, poznáš to, nákup veľký a chladnička prázdna 😒

ypsinkova
19. okt 2010

@tanyja aha,tak snáď neumrie,keď má taú dobrú manželku,že mi kopec jedla pripraví 😉 my sme teraz plní,ale neviem dokedy 😀 ale tak my zasa toho veľa nenajeme,pravdupovediac

tanyja
autor
19. okt 2010

@ypsinkova no, mne keď príde domov kobylka, tak väčšinou všetko vyžerie a nestíham sledovať, kde je.. raz v chladničke, potom v barovej skrinke, teraz vytiahol keksy 😀 ale ponúkol ma 😵 😵

zuzana0612
20. okt 2010

dobre ráno.

@tanyja tak som sa vybrala do práce. je mi o trochu lepšie ako včera, aj keď ešte nič moc. ale musím chodiť aj s tou nohou, tak keď sa mám trepať do nemocnice toľko, tak môžem chvíľu aj v robote byť. našťastie tu nemáme zima v kancelárii, tak sa dá.
no a ako som ti včera písala večer, že mám v bruchu zvláštny pocit. tak pocit sa naplnil. a menzes konečne dorazil. tak ma teraz ešte aj chrbát bolí, aby mi nebolo moc dobre....

fertilitycoaching
20. okt 2010

Ahojte kočky,

ako sa máte? Dnes nám aj slniečko vykuklo🙂

Chcem sa opytať, či ste nietkorá pozreli moju stránku www.fertiltycoaching.eu

Budem rada, ked mi napišete Vaše názory a postrehy. Je tam všetko o mne a tom, čo koučing pozitívne može priniesť každému jenotlivcovi. Je to úžasný proces🙂)Odporúčam ho vyskúšať.

Dakujem za každú reakciu🙂

Marcela

tanyja
autor
20. okt 2010

@zuzana0612 ďakujem za priateľsvto 😉 😉 , to som si ani nevšimla, že niečo také tu je, toto je už podobné ako facebook
tak a teraz ťa už všetko naraz odbolí a potom budeš mať pokoj 😵
@fertilitycoaching ja som zatiaľ len tak letmo nazrela, je tam toho nejako veľa a nechcelo sa mi všetko čítať 😉 , ale posnažím sa
a čo je to ten koučing?

fertilitycoaching
20. okt 2010

ahoj tanyja,

dakujem za postreh, snazili sme sa na stranku dat vsetky dolezite informacie, ci uz o koucingu alebo priamo o fertility koucingu.

Samotny koucing je proces, ktory pomaha jednotlivcovi zlepsit a zharmonizovat, ci uz svoj sukromny alebo pracovny zivot.
Tazko je o tom pisat alebo to vysvetlovat, najlepsie je ho vyskusat🙂

Marcela

zuzana0612
20. okt 2010

@tanyja ja som ti to všimla dnes náhodne, tak som to hneď využila. 🙂 . ja som už doma. išla som do nemocnice na proceduru a potom hneď na bus domov. ani som nemyslela, že ho stihnem, ale stihla som, tak som bola rada. zajtra som doma. idem na imuno.alergol. kontorolu. tak mám deň voľná, neoplatí sa mi ísť do práce.

@fertilitycoaching predpokladám, že kaučing je stále to isté, iba sa podľa potreby zameriava na určitú oblasť života. v práci toto absolvujem občas. musí to absolvovať u nás každý vedúci pracovník. u nás sa to týka riadenia ľudí a prístupu k ním, riešenia rôznych sytuácii. a tvoja stránka je zameraná na pomoc pri snahe o tehotenstvo

fertilitycoaching
20. okt 2010

@zuzana0612

ano koucing je stale koucing a vychadza z rovnakych principov, su rozne skoly koucingu, ja som skoncila Ericksonov koucing - Koucing veda a umenie🙂)) Takze ano suhlasim, ja som sa zamerala na ludi, ktori sa snazia otehotniet aj preto, ze sama som tym presla🙂))

Marcela

sofokleska
20. okt 2010

ahojte 🙂 tanyja u nas všetko po starom ,drahy je teraz od rana do večera v praci a ked pride domov tak hned ide spať .maju teraz toho vela a kolegovia mu ani nepomožu,ale utekaju domov.akurat vikendy mame pre seba ☹ no aspon niečo.vy ste sa tu nejak rozpisali...................ani vas nestiham čitať 😉
ozaj čo je z lulu?
fertilitycoaching chcela som si kuknuť tu stranku len nejak mi nejde otvoriť,dufam že len dočastna chyba 😉

fertilitycoaching
20. okt 2010

@sofokleska Ahoj, no to dufam aj ja, teraz som to vyskusala a mne ide🙂)

Budem rada, ak si pozries🙂))

Marcela

zuzana0612
20. okt 2010

@fertilitycoaching verím, že to pomáha ľuďom, pretože veľká časť v tomto prípade je o prístupe a hlavne o psychike. a to aj v tom prípade, že sú zdravotné problémy. pretože ak tomu človek pohlahne, tak to je najhoršie čo môže byť

tanyja
autor
20. okt 2010

@sofokleska lulu si užíva materstvo, teda naplno sa venuje Jakubkovi, zavše si píšeme cez skype, prípadne nejaká tá sms , ale majú sa fajn, malý rastie ako z vody 😵 😵

@fertilitycoaching od teba som prvýkrát počula výraz koacing a už vôbec som nepočula vysvetlenie čo to je, takže mne je to úúplne nová vec

@ypsinkova kde si stratená ? večer si zmizla a dnes nič, nejako sa kazíš !!!

zuzana0612
20. okt 2010

@tanyja kaučing to je teraz taká strašne populárna vec. 😉 . k nám chodí do firmy jedna pani, čo nás "vzdeláva" a robí kaučing. normálne sa tým živí.... 🙂 .

fertilitycoaching
20. okt 2010

@zuzana0612 ano aj ja sa s tym zivim🙂)a zaroven ma to velmi bavi🙂

tanyja
autor
20. okt 2010

@zuzana0612 tak aj ty by si vedela vysvetliť mne laikovi, čo to je 😀 😀
no my sme tu malá "dedina", kam nič nové nedoletí
mne sa nedalo na skype, bola som s malým - kúpal sa už o pol šiestej, videl ma, že mu chystám na kúpanie, tak sa už driapal do vani, tak sa aj okúpal a zase ma očľapkal 😀 😀 , no a teraz je už v postieľke a cucá grízik 😅

zuzana0612
20. okt 2010

@tanyja ja som si myslela, že chystáš malého na kúpanie o takom čase. ja som robila na pc účto, tak som mala skype pustený. ale potom už som radšej iba robila, aby som aj spravila niečo. termíny tlačia a dva dni som nič moc nespravila, keď mi nebolo dobre. ale už som dorobila. už sa mi nechce. spravila som, čo som mala v pláne a stačilo.
osprchujem sa a kuknem tv panelák a spať. zajtra nejdem ráno do práce, tak sa aj vyspím. 🙂

ypsinkova
20. okt 2010

ahojte baby,počas dňa som vás priebežne čítala,ale prispieť som nestihla ... v robote sme mali dosť práce a dnes som bola aj u kaderníčky a potom s kamoškou si sadnúť 🙂 zime je strašná zima,som dnes bola naobliekaná ako cibuľa,ale nech sa zima hanbí,nie ja,no nie ? 😀

tanyja
autor
20. okt 2010

@zuzana0612 chystávam pozdejšie, ale bola u nás Karinka s Fifom a jej kamoškou Zuzkou, inštalovali do môjho notebooku hru, malý sa hral s Fifom a keď odišli, tak som išla chystať, že nech to mám hotové , no a malý sa necchel pustiť vani, tak sa rovno okúpal a potom sa ešte hral 😀
@ypsinkova doobedu bolo celkom teplo, už len poobede sa ochladilo, vyšli sme von, a potom začalo akosi pršať, tak sme nabrali smer domov a keď sme došli pred panelák vyčasilo sa, tak malý behal ešte pred panelákom a doma na autíčku, nasmiali sme sa na ňom , aké pohyby nacvičoval 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre