Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

nikika33
23. dec 2008

a ja nemám domáce zvieratko 😔 hoci malý prave dnes povedal, že by chcel mačku 😕 ale už chcel aj rybky, aj psa, tak dúfam aj toto ho prejde 😀

nikika33
23. dec 2008

idem si usušiť vlasy, potom uložím malého, lebo ma čakajú večer ešte salonky 😝 ale potom som tu, tak ma tu pekne počkajte 🙂

tanyja
autor
23. dec 2008

my už salonky ani nemáme......... pred chvíľkou sme ich úspešne dojedli 😀 , koko 😝 , už keď ovocbé želé neboli , ja tie poľské nemusím

nikika33
23. dec 2008

ja ich práve preto dávam k mame a potom mi ich den pred Vianocami donesie, aby sme všetko vopred nepojedli 😀 lebo ja ked viem, že sú v skrini, jednoducho neodolám 😝 a malý by bol potom sklamaný, že aký to je ježiško, ked na strome po salonkach ani stopy 😀

tanyja
autor
23. dec 2008

no my ich na stromček ani nedávame, preto..... 😀

nikika33
23. dec 2008

a žiadne sladkosti nedávate na stromček ?

tanyja
autor
23. dec 2008

nie, my máme mini stormček, predtým sme dávali, ale kedže stromček je umelý a milý nedával dolu šnúrky zo salóniek, tak ma to prestalo baviť a odvtedy ich nedávam na stromček

tanyja
autor
23. dec 2008

sissi sa nám niekde stratila a sylvi asi šla na dovolenku, akosi sa stratila, malý už spí ??????

nikika33
23. dec 2008

už hej ... našťastie 😀 taký je zlatý ked spí ... ešte chcvílu čítal, teraz sa pokúša čítať všetko, dúfam že mu to vydrží 😀

tanyja
autor
23. dec 2008

to máš fajn, ten máš je akosi lajdák do čítania, nechce sa mu.......... strašne ho baví lego

tanyja
autor
23. dec 2008

ja som tiež veľa čítavala, teraz keine zeit leider, hlavne knižky v nemčine......... to mi tiež veľmi pomohlo 😅

nikika33
23. dec 2008

aj ja som vela čítavala, ale teraz už skoro vôbec, sem tam časopis ako mama a ja, a nejaká knižka , ale to velmi zriedkavo 😒 no a hlavne rozprávky, to je nápln večera ... ale ondelho už ani to nebudem musieť 😀

sassi
23. dec 2008

čafte, kukala som ordináciu 😉
a my tiež nedavame sledke na stromček, kedže mam vo farbe (zlato-oranžový), takže len na misku ... a tento rok to musím nejako schovať, lebo maly zle tolko čokolady, kolko vidí 😖 dopapá a povie "ejče" akože ešte 😕 a ked poviem, že nie je, tak ide tam, kde je schoavana a so žiaricimi očami ukaže že "tánije" (= tam je)

tanyja, ty viešo po NJ? Ja to mam vyštudovane 😀

tanyja
autor
23. dec 2008

náhodou nemáte doma problém kto bude čo pozerať v TV? lebo u nás je to večný problém....... 😀 , ja už to discovery naozaj nemôžem a tí moji nemci tiež nie sú vítaní u polovičky 😀 😀 😀 , čo s tým ????

sassi
23. dec 2008

lahke riešenie u nas ... ja na notebooku, manžel na desktope 😀 a TV ako kulisa 😀 😀 😀
ale kukam Panelak a Ordinaciu, ale niekedy ani neviem, o čom bolo 😨

tanyja
autor
23. dec 2008

ja kukám len na prime seriál, to už vie, že to pozerám ale napr. aj cez sviatky discovery........ hrôza

sassi
23. dec 2008

nikika, naša kočka každy večer číta, maju daku suťaž a vyhráva, od septembra 21 knižiek 😝 takych detských, okolo 50-70 strán... ale aj tak...

nikika33
23. dec 2008

sassi _ aj my budeme mať zlato červený stromček, ale dajú sa kúpiť salonky aj v takej farbe 😉
tanyja, my máme síce dve telky ale sme traja a tak je to veru problém 😀
ešteže malý pozerá super rtl, to je po nemecky ale zas ma rozprávky až tka nebavia 😝

tanyja
autor
23. dec 2008

desktop ??? čo je to?

sassi
23. dec 2008

viem, daju sa kupiť, ale mam problem popchať nan všetky gule 😉
kupovali sme kvoli malemu menší, aby nestál na zemi, ale na nabytku

sassi
23. dec 2008

desktop = klasicky stolovy PC 😉

tanyja
autor
23. dec 2008

sissi - ja ja , deutsch studiert, no viem po nemecky a teší ma, keď ma pochvália, ako minule , hm aj som narástla od pochvaly, však ma to živí
no a my máme stromček do modra , taký mini , malý ale šikovný

nikika33
23. dec 2008

môj je len prvák, ale už teraz ho to baví ... aj mna vždy bavilo čítanie, len teraz nemám na to vôbec čas
a ani ja neviem čo je to desktop ??

nikika33
23. dec 2008

ale teraz už viem ...
a ja učím nemčinu, teda som nemčinárka 😀
to sme sa teda zišli 😀

sassi
23. dec 2008

už som písala, čoi je desktop
ja mam druháčku 😉 ale nech číta, to jej pomože aj na Slovenčine
tanyja, aj mna to živí, robim aj preklady, ked sa pritrafí, ale inak učím detváky na Gympli

sassi
23. dec 2008

nikka, čo maš 2. predmet?
ja AJ
a študovala som v NR
mam 32

tanyja
autor
23. dec 2008

ahá , už vieme - klasika bedňa na stole a volá sa to počítač, no ja mám notebook, je to spratnejšie a hlavne u nás - 2izb. byt, síce veľký, ale miesta nikdy nieje dosť 😀
teraz mám obývačku urobenú na dve časti - obývaciu a pracovnú - za chrbtom mám Tv , a pod nosom políciu ( keď urobím kuk z okna ) 😀 😎

nikika33
23. dec 2008

tanyja : tak to si potm v bezpečí 😀 😀
sassi vek mám v nicku 😀

tanyja
autor
23. dec 2008

to sme sa fakt zišli, samá nemčinárka, krásne , to keby sme sa hľadali, tak sa takto nenájdeme 😀 😀 😀

sassi
23. dec 2008

ja mam tiež notebook, stolovy je starina, ale kym funguje ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre