• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

10. septembra 2016 
a ja nemám domáce zvieratko :pensive: hoci malý prave dnes povedal, že by chcel mačku :confused: ale už chcel aj rybky, aj psa, tak dúfam aj toto ho prejde :grinning:
23. dec 2008 o 20:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si usušiť vlasy, potom uložím malého, lebo ma čakajú večer ešte salonky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale potom som tu, tak ma tu pekne počkajte :slight_smile:
23. dec 2008 o 20:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my už salonky ani nemáme......... pred chvíľkou sme ich úspešne dojedli :grinning: , koko :stuck_out_tongue_closed_eyes: , už keď ovocbé želé neboli , ja tie poľské nemusím
23. dec 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ich práve preto dávam k mame a potom mi ich den pred Vianocami donesie, aby sme všetko vopred nepojedli :grinning: lebo ja ked viem, že sú v skrini, jednoducho neodolám :stuck_out_tongue_closed_eyes: a malý by bol potom sklamaný, že aký to je ježiško, ked na strome po salonkach ani stopy :grinning:
23. dec 2008 o 21:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no my ich na stromček ani nedávame, preto..... :grinning:
23. dec 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a žiadne sladkosti nedávate na stromček ?
23. dec 2008 o 21:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie, my máme mini stormček, predtým sme dávali, ale kedže stromček je umelý a milý nedával dolu šnúrky zo salóniek, tak ma to prestalo baviť a odvtedy ich nedávam na stromček
23. dec 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sissi sa nám niekde stratila a sylvi asi šla na dovolenku, akosi sa stratila, malý už spí ??????
23. dec 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už hej ... našťastie :grinning: taký je zlatý ked spí ... ešte chcvílu čítal, teraz sa pokúša čítať všetko, dúfam že mu to vydrží :grinning:
23. dec 2008 o 21:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to máš fajn, ten máš je akosi lajdák do čítania, nechce sa mu.......... strašne ho baví lego
23. dec 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tiež veľa čítavala, teraz keine zeit leider, hlavne knižky v nemčine......... to mi tiež veľmi pomohlo :sweat_smile:
23. dec 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som vela čítavala, ale teraz už skoro vôbec, sem tam časopis ako mama a ja, a nejaká knižka , ale to velmi zriedkavo :unamused: no a hlavne rozprávky, to je nápln večera ... ale ondelho už ani to nebudem musieť :grinning:
23. dec 2008 o 21:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte, kukala som ordináciu :wink:
a my tiež nedavame sledke na stromček, kedže mam vo farbe (zlato-oranžový), takže len na misku ... a tento rok to musím nejako schovať, lebo maly zle tolko čokolady, kolko vidí :confounded: dopapá a povie "ejče" akože ešte :confused: a ked poviem, že nie je, tak ide tam, kde je schoavana a so žiaricimi očami ukaže že "tánije" (= tam je)

tanyja, ty viešo po NJ? Ja to mam vyštudovane :grinning:
23. dec 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
náhodou nemáte doma problém kto bude čo pozerať v TV? lebo u nás je to večný problém....... :grinning: , ja už to discovery naozaj nemôžem a tí moji nemci tiež nie sú vítaní u polovičky :grinning: :grinning: :grinning: , čo s tým ????
23. dec 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lahke riešenie u nas ... ja na notebooku, manžel na desktope :grinning: a TV ako kulisa :grinning: :grinning: :grinning:
ale kukam Panelak a Ordinaciu, ale niekedy ani neviem, o čom bolo :fearful:
23. dec 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja kukám len na prime seriál, to už vie, že to pozerám ale napr. aj cez sviatky discovery........ hrôza
23. dec 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikika, naša kočka každy večer číta, maju daku suťaž a vyhráva, od septembra 21 knižiek :stuck_out_tongue_closed_eyes: takych detských, okolo 50-70 strán... ale aj tak...
sassi _ aj my budeme mať zlato červený stromček, ale dajú sa kúpiť salonky aj v takej farbe :wink:
tanyja, my máme síce dve telky ale sme traja a tak je to veru problém :grinning:
ešteže malý pozerá super rtl, to je po nemecky ale zas ma rozprávky až tka nebavia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dec 2008 o 21:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
desktop ??? čo je to?
viem, daju sa kupiť, ale mam problem popchať nan všetky gule :wink:
kupovali sme kvoli malemu menší, aby nestál na zemi, ale na nabytku
23. dec 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
desktop = klasicky stolovy PC :wink:
23. dec 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sissi - ja ja , deutsch studiert, no viem po nemecky a teší ma, keď ma pochvália, ako minule , hm aj som narástla od pochvaly, však ma to živí
no a my máme stromček do modra , taký mini , malý ale šikovný
23. dec 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj je len prvák, ale už teraz ho to baví ... aj mna vždy bavilo čítanie, len teraz nemám na to vôbec čas
a ani ja neviem čo je to desktop ??
23. dec 2008 o 21:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale teraz už viem ...
a ja učím nemčinu, teda som nemčinárka :grinning:
to sme sa teda zišli :grinning:
23. dec 2008 o 21:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som písala, čoi je desktop
ja mam druháčku :wink: ale nech číta, to jej pomože aj na Slovenčine
tanyja, aj mna to živí, robim aj preklady, ked sa pritrafí, ale inak učím detváky na Gympli
23. dec 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikka, čo maš 2. predmet?
ja AJ
a študovala som v NR
mam 32
23. dec 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahá , už vieme - klasika bedňa na stole a volá sa to počítač, no ja mám notebook, je to spratnejšie a hlavne u nás - 2izb. byt, síce veľký, ale miesta nikdy nieje dosť :grinning:
teraz mám obývačku urobenú na dve časti - obývaciu a pracovnú - za chrbtom mám Tv , a pod nosom políciu ( keď urobím kuk z okna ) :grinning: :sunglasses:
23. dec 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanyja : tak to si potm v bezpečí :grinning: :grinning:
sassi vek mám v nicku :grinning:
23. dec 2008 o 21:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to sme sa fakt zišli, samá nemčinárka, krásne , to keby sme sa hľadali, tak sa takto nenájdeme :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiež notebook, stolovy je starina, ale kym funguje ....
23. dec 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok