• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

10. septembra 2016 
@tanyja ahoooooj, som ráno nemala čas napísať. mala som prácu. mali sme hodnotenie cieľov, tak som sa musela pripraviť nato. a ako bolo? tak, čo ja viem, nič zaujímavého sa nestalo.
22. nov 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja to bude radosti z malého :grinning:
@stanca22 :slight_smile:
22. nov 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zuzana0612 u nás ako vždy cez víkend - rušno :grinning: :grinning: vždy treba veľa vecí postíhať za málo času a budúci víkend budeme ešte menej spolu - ja na voľbách a drahý na zabíjačke a malý pri mame
a ako dopadli hodnotenia??
malý už spí - ani neprotestoval, ubehal sa :grinning: a boli sme sa ukázať pri našich, tak boli milo prekvapení, že už behá bez problémov

@ypsinkova a veru bolo kopa radosti :wink: mama sa tešila a otec tiež a malý akože on všetkému chápe - nás vo výťahu rad radom bozkával :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. nov 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja No pekný víkend ste mali aj my sme mali rušno :grinning:
22. nov 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@stanca22 a čo ste robili? ešte bývate u otca alobo ste už zmenili sídlo? vlastné bývanie nemáte ?
22. nov 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidite tam nieco? :frowning2:
22. nov 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@solinkarka vidím tam niečo, a čo presne mám vidieť? mali by byť vedľa seba dve čiarky - toto je tehu test?
22. nov 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka Ja tam nič nevidím, skús spraviť o týždeň ... :wink:
22. nov 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja Vlastnučké bývanie svoje nemáme ale stále bývame u otca, v decembri sa sťahujeme zasa k svokrovcom do Rk. a v januári budeme asi späť u otca, bo ideme prerábať chalupu ... Cez víkend oslava manželová, v stredu mal 25 ročkov :slight_smile:
22. nov 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viete co baby vy viete tak povzbudit ze az to pekne neni :frowning2:

@stanca22 to iba ty nevidis
@solinkarka Už sa dlho snažíte?
@solinkarka Tak sorry ale ja som Ti napísala iba to čo ja vidím ...
22. nov 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka ahoj, sorry, ze som sa pripleitala do debaty, ale milujem hladanie duchov na teste :grinning:

kolky den cyklu si?
aky je to test?
fotka je dost nekvalitna, ale nieco vidim :dizzy_face:
skusila som trosku upravit.
nevies to odfotit na makro funkcii?
22. nov 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja :grinning: :grinning: sranda s tými deťmi :grinning:
@solinkarka na tom druhom obrázku od @soldi je tam niečo vidieť
22. nov 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@stanca22 to nič je jedna čiarka a majú byť 2
vy vlasten žijete kočovný život , tak sa nenudíte

@solinkarka prepáč moja, nechcela som ,aby to blbo vyznelo , neboj, @soldi máš pravdu, dosť blbo to vyzerá na tej fotke, mne to pripadá ako keby tam bola aj druhá čiarka, taká veľmi slabučká
@solinkarka skús o pár dní znova testnúť , budeme lepšie do toho pozerať
22. nov 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja kočovný život :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ypsinkova a nie? raz tam a raz zase tam... a stále dokola, no mňa by to nebavilo - doma je doma :slight_smile:
22. nov 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja nemôžme byť všetci rovnakí,každého baví niečo iné .. a možno ich to nebaví,len musia :slight_smile:
22. nov 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja Presne tak, nebaví nás to už, zo začiatku aj hej ale všetko Ťa raz omrzí a tak už sa stalo a teraz len musíme ... Keď nemáme vlastný domov, čo narobíme??? A kočovný život nemáme ale aspoň sa nenudíme :grinning:
22. nov 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ypsinkova musíme sa spýtať stanky , že kde sa jej lepšie býva :@stanca22 kde sa vám lepšie býva, u tvojho otca alebo u svokrovcov? a to sa musíte sťahovať alebo sa sťahujete len preto, že sa vám chce? a kde plánujete v budúcnosti bývať, ked príde bábo, alebo sa budete aj s malým horedolu sťahovať?
22. nov 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ypsinkova Keď musíš, nie je čo riešiť :wink:
22. nov 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@stanca22 tak si ma predbehla s odpoveďou, kým som poslala otázku, tak len nejako vyriešiť vlastné bývanie ... dnes je problém len jedno - financie
22. nov 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@stanca22 svokrovci bývajú ďaleko od vás? potom drahý dochádza do práce k tvojmu otcovi, to je otcova firma?
22. nov 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja No mne osobne u otca, mám tu známych, rodinku a peniaze :sweat_smile: Manželovi asik u svojich rodičov, teda u mojich svokrovcov, on tam má všetko, okrem peniazov a práce, u našich máme i prácu i peniažky :wink: A s mužom sme sa bavili, že až keď budem tehotná, sadneme si k stolu a dáme niekoľko hodinovú debatu, kde budeme už na stálo bývať .... Tak ešte nevieme ... čo bude xi a my sa hore dole sťahujeme lebo musíme, inak by sme ostali iba na jednom mieste, ja to skôr beriem tak, že kde sú peniaze a práca, tam sme my :slight_smile:
22. nov 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@stanca22 tvoj muž nerobí stále u tvojho otca? ako to mám pochopiť? v zime nie je práca? a aké peniaze potom dostávate? štát to asi nie je :sunglasses:
22. nov 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja Presne financie vždy bolo a bude problééém
22. nov 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja No moja, takto, môj taťko má svoju firmu, kde robí s mojim otcom i môj muž, keď otec zoženie džob, je práca, keď sa mu nedarí otcovi zohnať prácu, nie je práca ani peniaze a žijeme s úradu a s otcovích peňazí a je jedno či je alebo nie je zima, či leto, jar al. jeseň :grinning:
22. nov 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja Hej, je to môjho otca firma, no my bývame u môjho taťka, takže do práce či to má ďaleko, to ani rozmýšľať nemusíme, keď s ním chodí rovno do práce a svokrovci bývajú v Rk., my u otca bývame v P.B. a moja mama býva v Dca :slight_smile: Všade tak po 2 hodkách autom cestou :slight_smile:
22. nov 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@stanca22 tak len veľa práce !!! a tebe sa nedarí zohnať si nejakú prácu? ;čo si vyštudovala?
ja idem, malý volá
22. nov 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím sa konečne najesť,lebo som dnes ešte nejedla a už ma chytá vlčí hlad :grinning: čo ste dnes dobré varili ?
22. nov 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok