Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

ypsinkova
23. nov 2010

@tanyja ja so mdnes našla taký super čaj na internete,priložím stránku,vyzerá to zaujímavo:
http://www.veltatea.cz/
ja väčšinou kupujem rodičom kozmetiku,minulý rok dostali župan,papuče a uterák a tento rok im chceme darovať nejaký welness pobyt ... svokrovcom neviem ani čo dáme,ešte uvidíme , rozmýšľala som nad tým čajom alebo nejaké misky do kuchyne a tak uvidím

tanyja
autor
23. nov 2010

@ypsinkova tak kúp nejaký zaujímavý čajík, prečo nie ..
ja si idem pozrieť nejaký pekný svetrík a drahý mi udobril tú kocku 😀 😀

ypsinkova
23. nov 2010

@tanyja a čo vravíš na tie velta čaje ? podľa mňa je to celkom zaujímavý nápad,neviem čo iné si zaslúžia 😀 😀 ešte by som im možno niečo z drogérie kúpila,ale už je to také okukané,myslím,že tie čaje vyzerajú super 🙂
potomm ukáž svetrík 🙂 tak to je fajn,máte darček vymyslený 🙂

tanyja
autor
23. nov 2010

@ypsinkova http://www.veltashop.cz/eshop/caje/kvetouci-caj...
kvitnúce čaje - novinka a vyzerá to super, ja som si zatiaľ nenašla nič pekné, všetko mini, na chudé napr na ypsinkovu , poznáš?
dnes bude v adela šou tomáš bezdeda 😵

ypsinkova
23. nov 2010

@tanyja podľa mňa je to tiež zaujímavé,asi to objednám , ak sa bude dať .... a mám darček 😀 dúfam,že budú aj chuťovo dobré ...
ja nie som chudá,ti vravím,že mám široké boky 🙂
tak to si musím pozrieť,lebo včera som nevidela,tak dnes to musím pozerať,aj keby ako bolo 😀

tanyja
autor
23. nov 2010

@ypsinkova však si žena, musíš mať boky !!!
ja hľadám raz hračky a potom sveter, zatiaľ nič 😀 😀
tak asi len zajtra dám avízo, teda link, ak niečo nájdem , tak zatiaľ pa

ypsinkova
23. nov 2010

@tanyja tak ako sa takto prejavuje ženskosť,tak som rada 😀 😀
no dobre,teším sa,paaaa

zuzana0612
24. nov 2010

dobre ráno,
vidím, že ste začali rozoberať vianočné darčeky. ja mám tiež už niečo pokúpené. ale pre drahého ešte nemám a mame tiež.. v sobotu by som chcela ísť s ňou do obchodu, aby si sama niečo vybrala. to bude najlepšie. ale jasné, že dostane aj niečo, o čom nebude vedieť, nejaké prekvapko predsa musí byť. 🙂

stanca22
24. nov 2010

@ypsinkova Snažili sme sa, i keď Vianoce nie sú o darčekoch len, však? Bože, ja umieram už od rána ...

stanca22
24. nov 2010

@tanyja Chápem ale ja som sa Ťa pýtala, či budete na Vianoce domka alebo u rodičov, alebo na chate abo kde? 🙂

stanca22
24. nov 2010

@zuzana0612 Presne tak, bez prekvapka to predsa nie je ono 😉

stanca22
24. nov 2010

Baby, ja som už zúfaláááá, poradí mi niekto, pomôže, povie mi svoj názor ale nie sarkastický, lebo toto som si naozaj vypočula včera od manžela a stačilo mi, som s psychikou fakt už na dne ...

zuzana0612
24. nov 2010

@stanca22 a čo máš, aký problém? s čím potrebuješ poradiť?

stanca22
24. nov 2010

@zuzana0612 Či je normálne, aby som špinela? A nemala hneď MS? A mešká mi to, tehu asik nemôžem byť, tak reku, asik to bude cysta skôr?

ypsinkova
24. nov 2010

dobrý deň 🙂
@stanca22 ja ani nevravím,že vianoce sú o darčekoch,len vravím,že ešte nemám nič kúpené 😉

stanca22
24. nov 2010

@ypsinkova Jasné, chápem 🙂

tanyja
autor
24. nov 2010

@zuzana0612 ahoj, dávno si sa tu neukázala a ja dnes meškám - pozde sme vstali, potom rýchlo do mesta atď a je pol druhej, ked som si urobila kávu
hlavne že budeme na sviatky doma v kľude, no nie???

@stanca22 doma budeme a urob si test a budeš múdrejšia, špiniť a nemať hneď ms je normálne, každá žena je individuálna, ja ani neviem čo to je ms 😵 😵 mne je super

@ypsinkova stačíš nakupovať, aj 24.12 budú obchody ešte pootvárané 😀 😀 a nakoniec som objednala malému tú kocku

zuzana0612
24. nov 2010

@stanca22 nemysli hneď na cysty, to aký má význam? ja som mala teraz tri mesiace také, že som iba špinila a nič a tento mesiac už pohoda, normálne. môže to byť zo stresu, z prechlanudia, ktoré si ani nejako neuvedomuješ. môže to mať rôzne príčiny. ale najlepšie bude, keď si spravíš test a hotovo. a ak nie si tehotná, tak počkaj mesiac, čo bude a ak sa ti to bude opakovať, tak choď k lekárovi na vyšetrenie. ja som začala piť aloe vera gel a neviem, či pomohol ten, alebo sa to samo upravilo, ale tento mesiac už som to dostala normálne a načas.

zuzana0612
24. nov 2010

@tanyja nemala som veľmi čas, tak som tu nebola. alebo som iba nakukla, čo máte nové a ja som nemala nové nič, tak som nepísala.

@ypsinkova vianoce nie su iba o darčekoch. ale neverím tomu, že je niekto taký, že ho darček nepoteší.... každý je rád, keď niečo dostane. a neboj, ešte stihneš pokúpiť. ale ako tak počúvam rádio a hrajú už vianočné pesničky, tak už to ide na mňa a aj v obchodoch už vidím zhustený pohyb, tak asi to bude za chvílu na nervy, ľudí budú plné obchody. tak sa treba poponáhlať, alebo nakupovať cez net, a príde ti to rovno domov. 😀

tanyja
autor
24. nov 2010

@zuzana0612 ja som teraz akurát urobila úhradu na veľkú kocku pre malého , kuk sem : http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9148560
a akurát prišla moja neter, idem jej pomôcť s nemčinou, tak pa pa

zuzana0612
24. nov 2010

@tanyja hm, zaujímavá hra. som nevedela, že také veci sú také drahé..... ale zase je to pre deti určite lepšie, ako keď majú pozerať do telky, nejaké prihlúple rozprávky.

u nás dnes cez obed snežilo.....

ypsinkova
24. nov 2010

@zuzana0612 hej,to aj na mňa a tento týždeň obzvlášť,že mám taku chuť kupovať stalé kadejaké vianočné veci 😀 😀 a hej,máš pravdu,každého poteší nejaká maličkosť na vianoce,veď prečo si nespraviť radosť 😵
@tanyja no,ja som tak už nakupovala že na poslednú chvíľu,ale to je také,že z núdze cnosť 😀 ale tento rok ma to chytá už nejako skoro , veď ešte len november 🙂
tak kocku ste vybrali ? to je super,malý sa poteší 😵

tanyja
autor
24. nov 2010

@zuzana0612 teraz je všetko pre deti drahé a bola sranda, keď prišla jedna pani do kamoškinho obchodu s detskými vecami a pýtala hračku za 100SK teda 3,30€ 😀 😀 pre ročné dieťa, no samozrejme, že nič také nemala - tak musela kúpiť puzzle za 4,40€

@ypsinkova ja som zase osoba skorá - ja už v septembri rozmýšľam čo kúpim, len tento rok som začala rozmýšľať až v novembri a už mám všetko a dnes prišli nástenné hodiny Macko Pooh pre malého 🙂

ypsinkova
24. nov 2010

@tanyja za sto korún nič nebolo ? neveríím ..... fíha,to je super,už len aby sa hodinky naučil a vude chodiť všade presne 😀

tanyja
autor
24. nov 2010

@ypsinkova čo myslíš že kúpiš za 3,30€ ? jeden cumeľ napríklad a ostane ti 1€ alebo plastový podbradník ten stojí 2,50€, neveríš, ale fakt za 3,30€ hračku nekúpiš pre 1.ročné dieťa 😎
malý už teraz všade chodí presne a aj skôr a potom stále musí čakať 😀

ypsinkova
24. nov 2010

@tanyja fakt nie ? mne sa to zdá dosť 3 eurá za hračku 😀

tanyja
autor
24. nov 2010

@ypsinkova no zistíš, keď budeš mať deti 😀 😀
to je ako keby si chcela podprdu za stovku, tiež nezoženieš 😀 😀 😀 😀

ypsinkova
24. nov 2010

@tanyja raz som kúpila za euro ... v značkovom obchode,že výpredaj a nikomu nebola dobrá ... ale dlho nevydržala 😀 😀 ale nevadilo mi to,lebo stála len euro 😀 😀

tanyja
autor
24. nov 2010

@ypsinkova no ale vy ste mesto a sú tam u vás aj výpredaje, ale tu u nás nie je veľké mesto a nie sú výpredaje, nie je žiadna konkurencia... takže ani ceny si nemôže dovoliť mať také , napríklad malému som kúpila v tescu flísovú čiapku s rukavicami za 2,50€ ale Marcela ( má obchod) by si to nemohla za tú cenu dovoliť, len jej nákup je vyšší ako táto cena + niečo si prihodí aby mala trošku zisk, podniká už 8 rokov ale milionár stále nie je 😎
aha , čo som našla: http://www.eshop-sam73.cz/img/zbozi/WB12450.jpg
http://www.eshop-sam73.cz/img/zbozi/WB12850.jpg
mám čiernu teplú šiltovú čiapku a super teplučký dúhovaný ružový šál - hodilo by sa mi to

ypsinkova
24. nov 2010

@tanyja no veď hej,takže u nás by sa dali teoreticky aj hračky do 3,30 kúpiť 🙂 🙂
páči sa mi tá čierna bundička 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre