Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

ypsinkova
26. nov 2010

@stanca22 a čo všetko musíš cez víkend porobiť ? .... a kedy bola svadba ?

stanca22
26. nov 2010

@ypsinkova Umyť okná, dlážku, pozametať, proste upratovanie komplet, lebo nestíham akosik a to som si myslela, že budem stíhať ... 😖 Vydávala som sa 01.08.2009, moja ale ja to mám tam na jednej fotke dátum, rok tuším nie a Ty čo plánuješ na víkend?

ypsinkova
26. nov 2010

@stanca22 a cez týždeň si čo porábala ? nemáš to na žiadnej fotke,aspoň som to tam nevidela 🙂
ešte nič zatiaľ nemáme v pláne 🙂

tanyja
autor
26. nov 2010

@ypsinkova no kedy prídem domov, veru netuším, posledne že boli do rána do tretej...
a ešte k tomu ma na ulici odchytila kamoška s malou, tak sme skončili u nich a vypila som 2 poháre červeného vínka - bolo dobrééééééé , kamoška má 10 mesačnú dcérku a behá ako srnka 😵

tanyja
autor
26. nov 2010

@stanca22 čo robíš celý týždeň, keď nestíhaš poriadiť??? ja som tiež pozerala na tie tvoje dve svadobné fotky, ale tam nikde nie je dátum sobáša a ako dlho ste randili kým bola svadba? mali ste veľa ľudí na svadbe?

zuzana0612
27. nov 2010

@tanyja u nás je v tescu obchod so sam oblečením. tam som aj pár vecí si kúpila už. tie bundy ma lákajú. ale už mám tento mesiac za sebou dosť výdavkov, čo som kupovala darčeky vianočné a tak. a dnes som bola s mamou v obchodoch a kúpila som tatinovi sveter a mama si kabát chcela kúpiť a čižmy. tak sme pokúpili. ja som si ešte takú celkom peknú mikinu kúpila. tak som celkom spokojná. hlavne že som našim kúpila. ešte drahému musím kúpiť niečo. chcela som taký pulover, ale nemali jeho veľkosť, alebo keď mali, tak sa mi nepáčila farba.

zuzana0612
27. nov 2010

@stanca22 mňa k tomu priviedla kamoška. o aloe vera viem, aj som počula o tom, ale až keď mi ona povedala, že jej to pomohlo, až vtedy som si to aj ja objednala. a neviem, ale tento mesiac sa mi zdalo, že je mi lepšie. a má to pomáhať aj na močové ceste a tak. a tiež sa mi zdá, že je to lepšie, lebo ja som náchylná na prechladnutie a hneď ma bolia kríže a obličky.

tanyja
autor
28. nov 2010

@zuzana0612 ahoj, tak ja som včera prišla domov o 22,30hod , bolo to dosť náročné 😀 😀 😀 to sedenie, môj chrústik mi chýbal,ale bola som 2x doma na obed a pozrieť ako sa má mama s malým a - malý ma nechcel 😀 😀 😀 , iba moju mamu - čudo malé
vstávala som o 8hod, ale nejako sa mi drieme a ešte mi variť treba, lebo môj milovaný manžel nedoniesol domov zo zabíjačky absolutne nič 😒 😒
a bolo by mi aj povysávať, ale sa mi nechce, nevyhral môj kandidát za primátora 😠 😠 😠

tanyja
autor
28. nov 2010

my tu máme sneh 😵 😵 😵 , teda také zvyšky a v noci to pekne zamrzlo, tak som išla ako na korčuliach ale bez korčulí domov 😖

ypsinkova
28. nov 2010

@tanyja tak do pol 11tej si bola ? veď to nebolo až take hrozné 😉
počkaj,veď zachvíľuu ta malý vymení za tvoju mamu 😀
a na akej zabíjačke bol ? zasa mi niečo uniklo ?
ja ani neviem,kto u nás vyhral,ale voliť som bola 🙂
inak,aj my sme mali včera normálne sneh a zimu ako v Ruskom filme .... a dnes má zasa padať,tak som zvedavá,či sa tak aj stane,ako predpovedali 😀

stanca22
28. nov 2010

@ypsinkova Cez týždeň som sa len tak ponevierala, riadila a varila, chatovala 🙂

stanca22
28. nov 2010

@tanyja Mi pripomínaš našich, tým keď si sa ma spýtala, čo som teda robila celý týždeň keď nestíham poriadiť cez týždeň 😀 My sme s manželom randili tak cca štvrť mesiaca, pol roka sme spolu bývali a vzali sa 🙂 A na svadbe sme mali 20 ľudí 🙂 Nie moc a ani málo, si myslím 😉

stanca22
28. nov 2010

Bábenky, ako ste prežili víkend, čo ste robkali, kde ste boli a s kým? Máte niečo nového? Čo Vás čaká cez týždeň? Čo ste dnes varili, žienky? Nám dnes navaril ocko, kašu s vynikajúcim mäskom z jeleňa 😉 🙂 K tomu pivko alebo minerálka ochutená, mohli sme si vybrať a kyslí uharok k tomu 🙂 Hádajte čo som si ja dala ako nápoj k jedlu? 😀 A dnes som cestovala celý dník, z P.B. do Ba a z Ba do P.B., zástavka po ceste na dvoch pumpách, dotankovať autíčko, dotankovať si žalúdok a hurá ďalej, cestou necestou, polem, nepolem 😀 😀 😀 Pekný dník za mnou, návšteva u rodinky a mašina dovezená autom domka už konečne 😀 K tomu zopár drobností a pozdravov na cestu 😎 Teším sa na Vaše komenty, Vaša známa neznáma Stanča 😎

stanca22
28. nov 2010

No a ako ešte čítam, dopĺňam, že ja som tiež nebola voliť a ani nikdy nebudem a v sobotu sme robili klobásky a od sobotňajšieho večera sa údia až do teraz, máme takú malinkú údiareň 😀 Snehu tu máme habadej, kto sa príde k nám posánkovať? 😀 A dnes ráno, i včera večer sme mali u nás na dvore a záhrade vzácnu návštevu, hádajte čo??? Má to štyri nohy, jeden chvost a je to nádherné zvieratko, má dve očká, noštek makučký a a a a už ďalej neprezradím, hádajte 😀

tanyja
autor
28. nov 2010

@stanca22 ty si dnes teda nejaká rozjarená 😀 😀
... žeby divá svinka???
vy ste sa riadne poponáhľali so svadbou , len nech vám to aj vydrží poriadne dlho !!
ja som randila 4,5 roka kým bola svadba

@ypsinkova ja som spomínala, že idem na voľby a že som predsedom volebnej komisie, predtým že boli dlho ale našťastie sme to rýchlo zmákli , 😝

stanca22
28. nov 2010

@tanyja Nie, nie, srnka 😀

stanca22
28. nov 2010

@zuzana0612 No presne ako ja, chvíľku som na zime a môžem si to rovno namieriť do postele a hriať sa, často mám starosti z močovými cestami ...

ypsinkova
28. nov 2010

@tanyja hej hej,to viem,že si to spomínala , al ezabíjačku si nespomínala,či hej ?

tanyja
autor
28. nov 2010

@ypsinkova neuveríš, ale pred sekundou som na teba myslela - funguje prenos myšlienok, je možné, že zabíjačku som nespomenula a čakala som, že aj niečo včera doniesol a nikde som nič nenašla, len dnes poobede - trošku mäsa a výrobkov, z kt. zjem húrik (jaternica) a paprikovú slaninu, ďalšie si berie ten môj chlap do práce
a ty si aký dnes mala deň??? čo ste robili? návštevy, nákupy??

ypsinkova
28. nov 2010

@tanyja 😀 😀 neuvetireľné,som to asi vycítala a napísala som ti 😀 😀
hm,aj ja by som si dala takú jaternicu,mňam ... my sme dnes bola v auparku a aj sme sa tam najedli,spravili mi tam výborné jedlo,fakt také som ešte nejedla ... a vy ste čo porábali ?

tanyja
autor
28. nov 2010

@ypsinkova ráno som rýchlo vybrala kuracie prsia z mrazáku a dala do studenej vody, nech sa rozmrazí, ale nestihlo sa, a malý už bol hladný a chcel spať, tak sme zbehli k mamine, rýchlo uvarila cestoviny a malý si dal sviečkovú omáčku .. mňamka 😝 😝
ja som až potom dorobila obed, iba som poprala, riadenie mi ostalo na zajtra, drahý zbehol pre firemné auto a potom sme ešte odbehli k našim s tortou a do tesca na mlieko a bol večer... čas úúúžasne rýchlo letí, a ani som si chlapa neužila - po žiadnej stránke, teraz spí, vstáva o 1hod do práce - bojím sa vždy, kým sa mi neohlási že je v mieste práce 😒 , a chlapi sa šialili a ja s nimi - ležali sme v chodbe na zemi a malý sa po nás váľal, bolo to fantastické a pozeral, ked som sa pusinkovala s drahým 😵 😵 😵 , tak ma aj malý začal pusinkovať 😵 😵

tanyja
autor
28. nov 2010

@ypsinkova a čo také výnimočné ti pripravili v auparku? ja ked som chodila do AT až na SCH hranice, tak náš šoféri vozili na benzínku pri auparku - tam sme sa presadali do iných áut .. dôverne známe miesto hlavne potme, ale aj cez deň, ked sme sa tam stretli s kamarátkou - robila nám navigačné po blave 😀 😀

stanca22
29. nov 2010

Bábenky, nám po záhradke a dvore sa lážom plážom prechadzajú dve srnky, aká sranda 🙂 Aké sú len peknučké 🙂

zuzana0612
29. nov 2010

@stanca22 íha, no pekne teda, tak sa máš čím baviť. a kde bývate, keď tam takto srnky chodia?

stanca22
29. nov 2010

@zuzana0612 Pri P.B., milé zvieratká xi

tanyja
autor
29. nov 2010

@zuzana0612 ahoj zuzi, skúšala si ten spomínaný recept na to mäsko? ja som včera musela z mrazáku vytiahnuť mäso a variť, lebo svokra mi akosi nič hotové neposlala 😠 😠 - typické pre ňu
doniesol troška mäsa aj to poobede ale to išlo do mrazáku
ako je u vás? tu dnes pršalo .. brr

zuzana0612
29. nov 2010

@tanyja ahoj, u nás dnes stále sneží. síce teraz tak menej, ale sneh sa drží stále na stromoch aj na tráve a chodníkoch.
ten recept sme robili. je to fakt super a strašne jednoduché. mäso iba naklepeš, osoliš, okoreníš, a rýchlo opečieš, dáš na plech, poukladáš nato všetko z receptu, zaleješ smotanou a dáš piecť. a je to fakt super.chutilo všetkým

zuzana0612
29. nov 2010

@stanca22 a čo ty inak takto celý deň robíš? tuším nepracuješ, ak si dobre pamätám

stanca22
29. nov 2010

@zuzana0612 Hej, hej, nepracujem, som na úrade evidovaná, inak cez deň stále upratujem, varím, čítam knížky, chatujem na nete, hľadám všelijaké novinky na nete, starám sa o svojho psíka, pomáham rodinke ako sa dá, cvičím, počúvam rádio, píšem knihy na pc, hrám sa na pc 😀 😀 Ako kedy, aj podľa počasia, keď som u taťka s manželom, kosím trávu na záhrade a na dvore, robím poriadky na verande 😀 A Ty ako? Robíš? Kde? Vydatá?

ypsinkova
29. nov 2010

@tanyja ahoj,aký ste mali deň ? aj u vás je taká zima ako u nás ? ja som ešte v práci,hrdlo ma začalo bolieť,tak dnes len čajíkujem 😵 ... čo ste dnes porábali ?

@stanca22 a aké knihy čítaš ? srnky na dvore som ešte nevidela ... vy bývate niekde v lese,či ako ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre