• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

10. septembra 2016 
nikika, tak skro rovesníčky, ja budem mať o pol roka 33
23. dec 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to áno, hlavne keď za bieleho dňa vykradli bytový podnik, ktorý od polície delí len plot :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ja v januári, kedy presnejšie sissi ? júl ????,,
23. dec 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pod lampou je najväčšia tma ...
v máji
baby ja už idem .. hor sa na salonky ! ved zajtra sú Vianoce !
ozaj zajtra tu budete ?
23. dec 2008 o 21:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
asi tak nejako, to si mysleli, že sa sťahujú :slight_smile:
máj - lásky čas, no ja som zimná,
23. dec 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sassi : aj ja v máji :grinning:
papa
23. dec 2008 o 21:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
asi áno, ale možno trošku pozdejšie, kým to všetko obeháme , a nespapaj všetky salonky, zvýš aj tvojim chlapom :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dec 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ano, ale nie večer
ked budem relaxovať medzi varením
pa aj ja idem, dopozeram serial, vyvesím šaty, vyberiem umývačku a spať
pa
a šťastné a veselé :wink:
23. dec 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
podobne aj vám a hlavne nohy v teple, pokoj a pekné darčeky, a neprežente to s prácou
gute nacht
23. dec 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem Vám šťastné a veselé , aby sa Vám splnili všetky želania !
24. dec 2008 o 07:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj nikika, aj Tebe a hlavne nám všetkým snažilkám, aby sme budúce Vianoce kupovali už hrkálky a podbradníčky .......... :wink: :wink: :wink: + kopu pozitívnej energie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a chytajme tehu vírusíky !
24. dec 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau tanyja :slight_smile: dúfam, že tie tehu vírusy sú vysokoinfekčné :grinning: dnes sa ncítim príliš dobre, neviem čo na mna lezie ... dúfam, že do večera ma to prejde :unamused: tak si to tanyja užívaj, ved to sú Vaše posledné Vianoce vo dvojici :wink:
24. dec 2008 o 10:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: , a aj tvoje a to že Ti je zle, to je dobre....... čo keď to nieje chrípka ???
robievate opekance? idem ich urobiť, už ma hlad obieha :slight_smile:
24. dec 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
všetky babenky sú usilovné ako všeličky, len ja pozerám rozprávku - hľadá sa nemo, milujem kreslené rozprávky
:grinning:
24. dec 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veselé Vianoce a šťastný Nový rok prichádzam priať,
aby človek človeka vždy mal rád,
aby jeden druhému viac šťastia dal,
aby ten nový rok za to stál.
Krásne vianočné sviatky a úspešný Nový rok vam praje Sandra
24. dec 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veselé a šťastné Vianoce a Nový rok 2009 nech je pre snažilky ten pravý :grinning:
24. dec 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte , ako ste prežili Štedrý večer ? bol naozaj štedrý ????????? ja som dostala plyšáka od drahého :grinning: :grinning: :grinning: , dopĺňame zverinec
24. dec 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tanyja ! Tak Stedrý večer dopadol úžasne, malý ešte aj teraz pobehuje na nových kolieskových korčuliach :slight_smile: ešteže do gitari nemáme baterky, lebo to by bol hurhaj :grinning: ja som od milého dostala tie swarovski naušnice :grinning: len som asi nemala tolko jesť, lebo nevládzem ani dýchať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dec 2008 o 21:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som sa ani neprejedla, lebo sused behal celé popoludnie k nám, že mu nejde tv, či sme s tým my niečo neurobili, tak ma aj chuť prešla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dec 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boli sme u brata , synovec dostal k playstation volant s ovládaním riadne ako na auto, tak ssme to takmer všetci vyskúšali a my šoféri sme dopadli horšie ako neter :grinning: tej to šlo najlepšie
24. dec 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neurobili ste ? :grinning: :grinning: a ako sa to nakoniec vyriešilo ? už mu ide telka ? :grinning:
24. dec 2008 o 21:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a čo dobré ste mali na večeru ??????????? my lososa so zeleninkou a ryžou a trocha zemiakových kociek k tomu..... naša nová strava , ale dobrá
24. dec 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
brat to nejako spojil, drahý včera menil zástrčku na spoločnú anténu, sused elektrikár a nezistil hoci do toho hľadel, že je odnova pokazená a ide iba jedným smerom :grinning: :grinning: :grinning: , ale nejako to dal dokopy, tak provizórne :sunglasses:
24. dec 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Letí anjel s nádielkou,pritom vrtí prdelkou............
Letí letí,hádaj kam?
-K dobrým ludom,predsa k Vám! aj k nám a ešte raz k nám, prajem dobrú noc , zajtra pokecáme, teda popíšeme, budeme mať návštevu !!! drahého sestra s rodinkou nám poctia svojou návštevou, ktorú nám sľúbili už v lete no a či prídu svokrovci, to ani srnky netušia
:grinning: :grinning: :grinning:
24. dec 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte z darčekmi som nadmieru spokojná,ved som si ich sama pokupovala :grinning: ,muž mi dal aj prekvapenie/ja nemám veľmi rada prekvapenia/drahý parfém,veľmi nemá fantáziu,lebo to už je tretia značka čo mi kúpil :grinning: ,tvrdí,že tým nič nepokazí :sweat_smile: ,ale dostala som panvice čo som chcela a na oblečko niečo ,no som spokojná
24. dec 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko vám všetkým ! Aj ja budem mať dnes návštevu, prídu svokrovci a švagriná :slight_smile:
Na večeru sme mali klasiku ako každý rok pečenú rybu a zemiakový šalát :grinning:
A malý zase pobehuje v byte! na kolieskových korčuliach , ešteže suseda, ktorá býva pod nami, nie je cez sviatky doma :grinning: :grinning:
25. dec 2008 o 07:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika34 - aj ja som s darčekmi spokojná, tiež som ich kupovala sama, lebo mne je dosť ťažké kúpiť darček, vie to už každý :grinning:
jediný kto má odvahu mi darovať prekvapko je brat :grinning:
25. dec 2008 o 07:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekné dopoludnie - to s tými darčekmi pre seba robím aj ja - kúpila som si parfém, a z quelle mi prišlo oblečko, čo som si objednala a drahému len povedala a ukázala - drahý kúpil si mi to na Vianoce :grinning: :grinning:
ale klasika nesmie chýbať - ponožky od rodičov :grinning: :grinning: no nepotešte sa tomu - nohy v teple to je základ!
25. dec 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok