Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

sassi
23. dec 2008

nikika, tak skro rovesníčky, ja budem mať o pol roka 33

tanyja
autor
23. dec 2008

no to áno, hlavne keď za bieleho dňa vykradli bytový podnik, ktorý od polície delí len plot 😀 😀 😀

tanyja
autor
23. dec 2008

a ja v januári, kedy presnejšie sissi ? júl ????,,

sassi
23. dec 2008

pod lampou je najväčšia tma ...

sassi
23. dec 2008

v máji

nikika33
23. dec 2008

baby ja už idem .. hor sa na salonky ! ved zajtra sú Vianoce !
ozaj zajtra tu budete ?

tanyja
autor
23. dec 2008

asi tak nejako, to si mysleli, že sa sťahujú 🙂
máj - lásky čas, no ja som zimná,

nikika33
23. dec 2008

sassi : aj ja v máji 😀
papa

tanyja
autor
23. dec 2008

asi áno, ale možno trošku pozdejšie, kým to všetko obeháme , a nespapaj všetky salonky, zvýš aj tvojim chlapom 😵 😵

sassi
23. dec 2008

asi ano, ale nie večer
ked budem relaxovať medzi varením
pa aj ja idem, dopozeram serial, vyvesím šaty, vyberiem umývačku a spať
pa
a šťastné a veselé 😉

tanyja
autor
23. dec 2008

podobne aj vám a hlavne nohy v teple, pokoj a pekné darčeky, a neprežente to s prácou
gute nacht

nikika33
24. dec 2008

Prajem Vám šťastné a veselé , aby sa Vám splnili všetky želania !

tanyja
autor
24. dec 2008

ahoj nikika, aj Tebe a hlavne nám všetkým snažilkám, aby sme budúce Vianoce kupovali už hrkálky a podbradníčky .......... 😉 😉 😉 + kopu pozitívnej energie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

a chytajme tehu vírusíky !

nikika33
24. dec 2008

čau tanyja 🙂 dúfam, že tie tehu vírusy sú vysokoinfekčné 😀 dnes sa ncítim príliš dobre, neviem čo na mna lezie ... dúfam, že do večera ma to prejde 😒 tak si to tanyja užívaj, ved to sú Vaše posledné Vianoce vo dvojici 😉

tanyja
autor
24. dec 2008

😀 😀 , a aj tvoje a to že Ti je zle, to je dobre....... čo keď to nieje chrípka ???
robievate opekance? idem ich urobiť, už ma hlad obieha 🙂

tanyja
autor
24. dec 2008

všetky babenky sú usilovné ako všeličky, len ja pozerám rozprávku - hľadá sa nemo, milujem kreslené rozprávky
😀

sassi
24. dec 2008

Veselé Vianoce a šťastný Nový rok prichádzam priať,
aby človek človeka vždy mal rád,
aby jeden druhému viac šťastia dal,
aby ten nový rok za to stál.
Krásne vianočné sviatky a úspešný Nový rok vam praje Sandra

vika34
24. dec 2008

Veselé a šťastné Vianoce a Nový rok 2009 nech je pre snažilky ten pravý 😀

tanyja
autor
24. dec 2008

ahojte , ako ste prežili Štedrý večer ? bol naozaj štedrý ????????? ja som dostala plyšáka od drahého 😀 😀 😀 , dopĺňame zverinec

nikika33
24. dec 2008

ahoj tanyja ! Tak Stedrý večer dopadol úžasne, malý ešte aj teraz pobehuje na nových kolieskových korčuliach 🙂 ešteže do gitari nemáme baterky, lebo to by bol hurhaj 😀 ja som od milého dostala tie swarovski naušnice 😀 len som asi nemala tolko jesť, lebo nevládzem ani dýchať 😝

tanyja
autor
24. dec 2008

ja som sa ani neprejedla, lebo sused behal celé popoludnie k nám, že mu nejde tv, či sme s tým my niečo neurobili, tak ma aj chuť prešla 😝

tanyja
autor
24. dec 2008

boli sme u brata , synovec dostal k playstation volant s ovládaním riadne ako na auto, tak ssme to takmer všetci vyskúšali a my šoféri sme dopadli horšie ako neter 😀 tej to šlo najlepšie

nikika33
24. dec 2008

a neurobili ste ? 😀 😀 a ako sa to nakoniec vyriešilo ? už mu ide telka ? 😀

tanyja
autor
24. dec 2008

a čo dobré ste mali na večeru ??????????? my lososa so zeleninkou a ryžou a trocha zemiakových kociek k tomu..... naša nová strava , ale dobrá

tanyja
autor
24. dec 2008

brat to nejako spojil, drahý včera menil zástrčku na spoločnú anténu, sused elektrikár a nezistil hoci do toho hľadel, že je odnova pokazená a ide iba jedným smerom 😀 😀 😀 , ale nejako to dal dokopy, tak provizórne 😎

tanyja
autor
24. dec 2008

Letí anjel s nádielkou,pritom vrtí prdelkou............
Letí letí,hádaj kam?
-K dobrým ludom,predsa k Vám! aj k nám a ešte raz k nám, prajem dobrú noc , zajtra pokecáme, teda popíšeme, budeme mať návštevu !!! drahého sestra s rodinkou nám poctia svojou návštevou, ktorú nám sľúbili už v lete no a či prídu svokrovci, to ani srnky netušia
😀 😀 😀

vika34
24. dec 2008

ahojte z darčekmi som nadmieru spokojná,ved som si ich sama pokupovala 😀 ,muž mi dal aj prekvapenie/ja nemám veľmi rada prekvapenia/drahý parfém,veľmi nemá fantáziu,lebo to už je tretia značka čo mi kúpil 😀 ,tvrdí,že tým nič nepokazí 😅 ,ale dostala som panvice čo som chcela a na oblečko niečo ,no som spokojná

nikika33
25. dec 2008

Dobré ránko vám všetkým ! Aj ja budem mať dnes návštevu, prídu svokrovci a švagriná 🙂
Na večeru sme mali klasiku ako každý rok pečenú rybu a zemiakový šalát 😀
A malý zase pobehuje v byte! na kolieskových korčuliach , ešteže suseda, ktorá býva pod nami, nie je cez sviatky doma 😀 😀

nikika33
25. dec 2008

vika34 - aj ja som s darčekmi spokojná, tiež som ich kupovala sama, lebo mne je dosť ťažké kúpiť darček, vie to už každý 😀
jediný kto má odvahu mi darovať prekvapko je brat 😀

tanyja
autor
25. dec 2008

pekné dopoludnie - to s tými darčekmi pre seba robím aj ja - kúpila som si parfém, a z quelle mi prišlo oblečko, čo som si objednala a drahému len povedala a ukázala - drahý kúpil si mi to na Vianoce 😀 😀
ale klasika nesmie chýbať - ponožky od rodičov 😀 😀 no nepotešte sa tomu - nohy v teple to je základ!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre