Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

ypsinkova
9. dec 2010

@tanyja štedrá svokra ... aj ja sa už tento víkend pôjdem popozerať po nejakých darčekov pre najbližších 🙂

tanyja
autor
9. dec 2010

@ypsinkova aj ja som bola prekvapená, dobre urobila 😀
takže fusak som už kúpila , aha tento: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9885227&tab=0
a musím pustiť drahého k pc, chce "pracovať" 😀 😀
tak papa

ypsinkova
9. dec 2010

@tanyja vyzerá fajn ... snáď vám dobre poslúži..tak pekný večer,paa

tanyja
autor
9. dec 2010

@ypsinkova teraz odbehol na wc, tak som nakukla 🙂 🙂 , čo porábate? včera si pozerala adela show? ten začiatok sa mi páčil... a s Lukášom Latinákom je stále sranda, chlap z Hriňovej, neďaleko od nás, odtiaľ som mala za mojich zš-čias kamošku, spolu sme chodievali kočíkovať po dedine bábiky 😀 😀 😀 - mala starkú z ulice, kde býva aj moja starká 😵 😵

zuzana0612
10. dec 2010

@tanyja ahoj, pekný si vybrala. svokra sa prekonala, štedrá bola. a to ti ešte aj ostali nejaké peniaze, tak môžeš kúpiť ešte niečo. 😉

tanyja
autor
10. dec 2010

@zuzana0612 ahoj, aj ja som sa čudovala, že dala 50€ , kde to napísať..!! ale pravda je taká, že oni peniaze majú, len si nič nedoprajú... má strašne starú a hlavne škaredú linku v kuchyni, bolo jej veľa dať 200€ na novú, lebo iná , teda veľká sa jej nezmestí - má výklenok, v ktorom je linka a také mini stoja okolo 200€ viac nie, ale ona si nekúpila novú, ale drahý jej ju celú nastriekal farbou v spreji a namontoval nové úchytky.. dala za to ca 70€ , teraz jej tá farba už zliezla dole, vydržalo to asi 2 roky a kúpila tapetu, a chce, aby jej môj drahý tú tapetu nalepil na linku.... lebo ona nemá peniaze !!!
má dovolenku, ani sme nevedeli, tak hneď som jej šplechla slušne do očí, že si ani nepríde pozrieť vnúčika a to bola v meste , hm, asi niet záujmu 😠
a zo zvyšných peniažkov potom kúpim malému na jar asi topánočky, tiež "lacná záležitosť"

zuzana0612
10. dec 2010

@tanyja ja som bola teraz nakupovať v AT s kolegom. on kupoval malej boty a mikinu. je ešte mladšia ako radimko.a tie boty stáli 30€, a toľko aj mikina. a ja som si kúpila pulover tiež za 30. tak si zober ten pomer na mňa a na teké dieťa malé.... otrasné niečo.
naša mama tiež sníva o novej linke. jej ju asi moj drahý spraví.

tanyja
autor
10. dec 2010

@zuzana0612 urobí jej presne takú, akú bude chcieť - a drevo je drevo, drevotrieska je všade a tiež nevedia čo zato pýtať !!!
ja malému kupujem oblečko cez mmb a veru nie som ochotná dať viac za pulovrík ako 6€ , pretože ponosí to chvíľočku a je to malé, predajcovia nevedia, čo za to pýtať, ale topánočky má riadne, žiadna čína a stáli 15€
my tu máme v meste iba čínske obchody a je ich už 4, čo sa týka normálneho obchodu, tak tých je u nás: 0 - proste žiadny, síce jeden je, aj to sú veci pre štíhlych a tam som kúpila malému papučky a ! 7€ , v deichmann také isté stáli 4,50€ a Radimko ich aj tak nenosil, lebo sa mu v nich hrozne potili nohy a už som ich predala

zuzana0612
10. dec 2010

@tanyja tu u nás je pár obchodov akože nie číňanov, ale ceny sú tam otrasné. myslia si, že si to môžu dovoliť. ale neviem, či si ľudia môžu dovoliť to kupovať

tanyja
autor
10. dec 2010

@zuzana0612 a tu v čínskom som pozerala pulover , akože nič na ňom nie je a cena? 16€ - sila
tu sú tiež prehnané ceny, preto najradšej kupujem cez internet, popýtam sa na všetko, čo mi treba a potom kúpim, sebe som si neodvážila kúpiť nohavice, rifle si kúpim aj na tržnici a držia stále a to ich nosím už vyše roka , ja potrebujem odskúšať, ale malý je chudučký a sedí podľa veľkosti veku, takže obavy nemám a ked tak dám otázku a hotovo 😉

zuzana0612
10. dec 2010

@tanyja ja sa bojím cez net kupovať na seba oblečenie. ešte tak rifle by som kúpila, lebo tie jednej značky a jedno číslo kupujem, ale inak sa bojím, že mi napríklad pulover, alebo tričko nesadne.
číňani majú tiež už prehnané ceny, lebo povytláčali druhých a teraz už sú drahí

tanyja
autor
10. dec 2010

@zuzana0612 no máme to ťažké 😖
teraz som pozerala na mmb hodnotenia, je dosť negatívnych a stále na tých istých ľudí...a samozrejme našla som ďalšiu registráciu na jednu osobu, ktorá ma oklamala, predtým som sa postarala, aby jej zrušili 2 ďalšie registrácie, čo je samozrejme zakázané, potom jej ďalšiu už automaticky zrušili a znova má ďalšiu, tak neviem, postarám sa o ďalšie zrušenie alebo to nechám tak? ona od ľudí ťahá veci s tým, že určite zaplatí a peniaze nikdy nedorazia, teraz má inzerát, že kto jej daruje veci pre deti...lebo že čakajú 4 dieťa, 3 deti majú, to je pravda, ale keď nemajú peniaze, načo sa dali na 4. dieťa, nepochopiteľné
s tými číňanmi je to pravda, vytlačili normálne obchody a teraz chcú na tom zarobiť.. 😠

zuzana0612
10. dec 2010

@tanyja asi by som jej tú registráciu zrušila na tvojom mieste. je to hnusné, ale ona sa tiež nepekne chová k ľuďom. a môj názor je taký, že ľudia, čo majú deti a potom vypytujú od druhých aby im dali to či ono, lebo na to nemajú, by si mali rozmyslieť, či majú mať ďalšie dieťa. je to nezodpovedné k tým deťom.

tanyja
autor
10. dec 2010

@zuzana0612 tak už som napísala a určite jej to zruší 🙂 , ona je nejaká divná tá ženská a je ich dosť

zuzana0612
10. dec 2010

@tanyja a kto vie, možno si to s tými deťmi aj vymýšľa. ja som objednávala veci z MMB, ale zatiaľ iba od spoľahlivých ľudí, tiež by som od hocikoho nebrala.

tanyja
autor
10. dec 2010

@zuzana0612 no, tak ja si mylsím, že som tučná a tuto na RTL je 32r. s 120kg živej váhy, sila a skúšala si svadobné šaty, vyzerala strašne, ja idem na tom rozumom 😀 , jem pomenej a veru cítim sa lepšie 😀 , modelka zo mňa nie je , ale aj tak sa dá fungovať 😵 😵

zuzana0612
10. dec 2010

@tanyja to je uplne jedno, koľko máš kíl. hlavné je, ako sa cítiš

tanyja
autor
10. dec 2010

@zuzana0612 má 3 deti, lebo ona je taká hlúpučká, že si dáva aj rodinné fotky a všade má na fotkách 2 chlapcov a 1 dievča
koľko mám kg, tu nebudem písať, ale väčšina ľudí mi to neverí... 🙂
a to moje dieťa spí už nejako dlho, tak už iba čakať, kedy sa zobudí 😀 😀

tanyja
autor
10. dec 2010

@zuzana0612 malý je už hore, takže nateraz končím, už len večer a to budeš mimo, prajem krásny víkend 😵 😵

zuzana0612
10. dec 2010

@tanyja ja idem z práce rovno k našim, takže už sa na net nedostanem. až niekedy v nedeľu na obed. to sa zase presunieme k drahému.
takže prajem pekný piatok a víkend.... 🙂

tanyja
autor
10. dec 2010

@ypsinkova ja som dnes prišla na to, že ten môj fusak je vlastne malému krátky !!! 😵
pozerala si včera adela show? ja už len kvôli eve mázikovej som pozerala ale nie do konca, ale je úžasnááá

ako bolo dnes v práci?

ypsinkova
10. dec 2010

@tanyja ahoj,ako malý ?
ja Evu nemusím,je totálne nesympatická a na môj vkus príliš prostoreká a ostrá ... takže nepozerala som 🙂
v práci bolo fajn,teplučko , ale po práci zima 😀 tak som sa ponáhľala domov o sto tristo , aby som bola čo najskôr v teple ...
zajtra sobota,upratovací deň u náš,tak sa teším... nahodím vianočnú výzdoby 😵

tanyja
autor
11. dec 2010

@ypsinkova ahoj, malý fajn, už sme ho uložili spať a potom pôjdeme ku mojej starkej, dávno sme tam neboli a zoberieme aj mamu domov
ja som dnes neupratovala, ja upratujem stále 😝 , varila som aby sme mali aj na zajtra, Vianočnú výzdobu mám na stole a malý chodí a snaží sa ju zlikvidovať , stromčeky by sme mali dať na plafón, aby bol v bezpečí 😵 😵

ypsinkova
11. dec 2010

@tanyja ja upratujem každý druhý deň a aj tak to moc nevidieť,ale dnes už som vyčistila kúpelňu,obývačku a tam už mám nahodenú aj výzdobu a ešte ma čaká kuchyňa ... a ešte by som mala v satníku upratať a pretriediť veci,ktoré už nevyužívame,nech to posunieme niekomu inému..
poobede pôjdeme ku rodičom a potom pozrieť na trhy so známymi a na nákup ... včera som pozerala nejaké relaxačné centrá pre rodičov 😵 svokrovcom kúpime ginko asi nakoniec ... aj keď v porovnaní s mojimi rodičmi by boli ukrátení,tak to budeme musieť ešte doriešiť

tanyja
autor
11. dec 2010

@ypsinkova vy sa máte, trhy, mu tu o trhoch môžeme len snívať...
a tomu môjmu chlapovi sa nechce nikam chodiť, vždy ho do všetkého nútim, len keď má dobrú chvíľu, tak povie, že niekam ideme ale to nie je až tak často

to moje dieťa je riadna potvora - porozlieval mlieko, tak som mu teraz musela prezliecť posteľ, druhé už nedostal a naťahuje vertikálnu žalúziu, ktorou je izba predelená - dotiahne na ňu z postieľky a samozrejme vykrikuje, dúfam, že sa tým dostatočne unaví a odspí 😠

stanca22
11. dec 2010

Baby, ja dnes periem, varím, vešám prádlo, kúrim, zametám, umývam a umývam, chatujem, počúvam rádio a tak ďalej a čo Vy? Čo robkáte sobotňajší dník?

stanca22
11. dec 2010

@tanyja Má novú hračku?

tanyja
autor
11. dec 2010

@stanca22 no, tak to vyzerá, drobec je taká potvorka prešpekulovaná
to nie je tým, že by Ali mal mňa radšej, ale viem si ho tak chytiť, že nemá šancu utiecť mi 😉 a na moju mamu je práveže príliš naviazaný , on je mamin maznáčik, ale aj náš 😵

tanyja
autor
11. dec 2010

ja som dnes len prala, varila a poodkladala kadečo, ja upratujem doma neustále, takže nejaký extra upratovací deň nepotrebujem - treba mi postele poprezliekať, ale to si nechám na niektorý deň v týždni, aby mi pomohol aj malý 😀

ypsinkova
11. dec 2010

@tanyja tak to mňa skôr ťahá drahý von,ako ja jeho ... lebo vždy som unavená,nevyspaná a tak 😀 strašné so mnou
😀 dobrý výmyselník 😀 😀
@stanca22 a čo také umývaš ? okná či podlahy či niečo iné ? 🙂

ako u nás je toľko snehu,dúfam,že sa z bytu dostaneme von 😀 lebo dnes bude jazdenie v ba nemožné,už od rána hlásia samé nehody 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre