Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
11. dec 2010

@ypsinkova tak pošli k nám z toho snehu, tu všetko pomizol a to čo dnes napadlo, je nič, zato zima je úúúžasná, zišli by sa mi čierne rukavice,
žeby sme si vymenili chlapov? ja by som brala, keby ma chlap volal niekam von... a ty by si mohla byť doma spokojná s tým vedomím, že ťa chlap nikam neťahá 😀 😀

stanca22
11. dec 2010

Aj u nás je kopec snehu, asi pôjdem aj odpratávať lopatou, bo chlapi sa sem nedostanú autom 😝 Umývam riady, stále sú nejaké 😠 a aj podlahu umývam 😉 No a niečo iné, to až večer, podľa toho na čo si Ty myslela ,,ypsinkova,, 😀 Mňa tiež nikam môj manžel nevoláva, iba cez jar, leto a jeseň, keď si chce ísť zajazdiť na motorke 😀 😀 😀 😀 Aj to máme potom ešte problém, kde dať môjho hawinka 😖 😎 Akurát sa mi dopralo, idem povešať prádlo a dovarila som mäsko mladé z jeleňa s ryžou 🙂 Hehe, muž mi volal že mi kúpil váhu, som sa len smiala, reku díky, že mi pripomínaš do kola koľko mám ešte schudnúť 😀 😀 😀 Pozorný to chlap ku mne, vidno že som si ho dobre naučila a včera sa ma pýtal, či má ísť dnes do práce, reku len choď, potrebujeme každý cent a ja si aspoň dožičím samosúkromnú párty s domácnosťou bez Tvojho zavadzania 😀 😀 😀

stanca22
11. dec 2010

A svokrovci sa nás už nemôžu dočkať, som s nimi dnes volala, stále sa nás pýtajú kedy dojdeme? Už som z toho unavená ... 🙄 Darčeky pobalené, ešte potravinový nákup do chladničky nám treba kúpiť, keď ta budeme ... Prvé moje Vianoce bez rodičov, reku fajn ☹ 😒 😠 😖 😢 😔 😕 😨 🙄 🤐 Radšej teda pomlčím a prežijem 😅

ypsinkova
11. dec 2010

@tanyja ja som dnes veru vytiahla čiapku aj rukavice 😀 a suseda mi to dokonca aj pochválila,že pekná čiapka a aj mi svedčí(ktovie,či to myslela úprimne alebo si chcela len šplhnúť 😀 )
nie nie.ja nevymením svojho manžela veru za nič na svete 😀 zasa sa nechcem doma k smrti unudiť,mne to vyhovuje,keď niekam vypadneme von
@stanca22 ty si aká a(tra)ktívna žena dnes,si toho porobila,fíha 😉 a to ako aj váš pes chodieva s vami na motorke,či ako to mám pochopiť 😀
vianoce so svokrou budú fajn,keď sa už na vás tešia 🙂

ypsinkova
11. dec 2010

teraz pozerám,že ju tu nová možnosť-opraviť preklepy 😀 😀 to možno niekedy v budúcnosti využijem 🙂
teraz idem hodiť sprchu a šup do postele...dobrú noc 😔

tanyja
autor
12. dec 2010

@ypsinkova dobré ránko 😀 - tá možnosť opraviť preklepy je tu už dosť dlho 😀 😀 , ale aj napriek tomu dobré ránko
suseda to možno myslela s tou čiapkou úprimne, nepozrela si sa do zrkadla, keď si išla von? mala si sa odfotiť a priložiť foto, ohodnotili by sme
ináč aj ja nosím čiapku a keď bude to malé, tak veru využiješ aj čiapku aj rukavice, ja som celú minulú zimu prekočíkovala celé dni 😵 😵 , a ani ja a ani malý sme neboli chorí a ten môj chlap by najradšej by ani okno neotvoril - lebo von je zima, takže vetranie by neexistovalo, ale ja sa nedám a vetrám 😀 😀 , teraz už moji chlapi vyrazili k svokre, tak som mu kázala, žeby malého posánkoval, resp. poboboval

@stanca22 malý má oblečko na motorku? aj prilbu ste mu kúpili a okuliare? lebo správna výzbroj je nevyhnutná !!
tu toho snehu až tak veľa nie je, asi tak 10cm, začal padať včera na obed a priebežne prestáva
otec poľuje? že máte divinu

ypsinkova
12. dec 2010

@tanyja hej ? ja som potom pekne nevšímavá ,keď som si to všimla až včera 😀 😀 😀 vidieť,že som spokojná so svojím pravopisom a nevyhľadávam také možnosti,že opraviť chyby v mojom texte 😀 😀 😀
to je jedno,či to myslela úprimne alebo nie,bolo to celkom milé od nej 🙂 odfotiť sa v nej mi ani nenapadlo 😀 hm,takže si doma sama ? a ako plánuješ využiť čas bez dieťata a manžela ? 🙂

tanyja
autor
12. dec 2010

@ypsinkova ja som ten čas využila plodne....prala som, uvarila hovädziu polievku a hlavne vyčistila rúru 😀 😀
a teraz sa snažím stiahnuť si jednu pesničku, ale akosi sa mi nedarí nájsť takú stránku, kde by bola...

ypsinkova
12. dec 2010

@tanyja 😀 no,veď si to stiahni z youtube,tam je snáď všetko 😉

tanyja
autor
12. dec 2010

@ypsinkova už som si to stiahla, z youtube zatiaľ neviem ,ako sa sťahuje, ale pozisťujem a možno sa podarí

čo ste dnes porábali? malý spal do 15hod tak už sme išli len k mojim rodičom , doobedu si pobehal po snehu dostatočne dlho

@stanca22 ale neboj, prežiješ, vži sa do kože tvojho muža, že vlastne on žije u svokra, tak ty tie sviatky v pohodičke vydržíš u svokrovcov 😉

tanyja
autor
12. dec 2010

@ypsinkova ako to vlastne funguje? kde je možnosť sťahovania vecí na youtube?

tanyja
autor
12. dec 2010

baby, kde ste všetky? leňošíte pred telkou? ja pozerám narniu a ten môj chlap ešte stále neprišiel z práce, ktovie kedy dôjde - nejaká dlhá porada

tanyja
autor
13. dec 2010

dnes je tu nejako mĺkvo, nepracujte toľko...už aj môj chlap dopracoval 😒 , už sme dvaja doma, tak sa hodil pn, čo iné nám ostáva, ale riešime situáciu, vydierať sa nedáme 😉 😉

zuzana0612
13. dec 2010

@tanyja ahoj, ja som dnes bola na školení, ale už som doma. za hodinku idem do pizzerky s kamoškou. chce mi ešte zagratulovať k narodkám
a to ako s marcelom? je nezamestnaný? či ako to mám chápať?

zuzana0612
13. dec 2010

@stanca22 ja som zatiaľ chodila každé vianoce k našim, asi aj tento rok pôjdem. ale neviem ešte ako to dopadne. máte blbé to, že sú vaše rodiny ďaleko od seba. inak by ste to mohli urobiť tak, že by ste sa od jedných presunuli k druhým a boli by ste vlastne "všade". a vy ste koľko zobratí? minulý rok ste to mali ako?

ypsinkova
13. dec 2010

@tanyja ja mám takú stránku,kde len skopírujem link a na tej stránke to stiahnem .... ale ja pesničky nesťahujem...v aute počúvam rádio 🙂

tanyja
autor
13. dec 2010

@zuzana0612 zatiaľ nie, je PN účelovo, poslala som Ti e-mail, tak sa nato kukni a daj mi prosím vedieť
a ako ste si užili večer s kamoškou? dnes mi prišla bunda Sam, veľ.M a je super 😵 😵
rozmýšľam, že ak bude šéf robiť problémy, dám podnet na inšpektorát práce

@ypsinkova ja som sa potom dopracovala k hudbe, kt. som si chcela stiahnuť a podarilo sa 😉
zase zaúradoval škriatok...

tanyja
autor
13. dec 2010

@zuzana0612 zatiaľ nie, je PN účelovo, poslala som Ti e-mail, tak sa nato kukni a daj mi prosím vedieť
a ako ste si užili večer s kamoškou? dnes mi prišla bunda Sam, veľ.M a je super 😵 😵

@ypsinkova ja som sa potom dopracovala k hudbe, kt. som si chcela stiahnuť a podarilo sa 😉

ypsinkova
13. dec 2010

@tanyja no veď ono sa vždy nájde nejaká stránka,kde sa nachádza tá pesnička,ktorú práve hľadáš 😉
čo ste dnes porábali ? malá Radimko poslúchal ? 🙂

tanyja
autor
14. dec 2010

@ypsinkova že kedy neposlúcha 😀 😀 , najnovšie chce hrýzť.. tak si to vieš predstaviť
doobedu sme nestihli ísť von ani dnes, lebo ma bola strihať a farbiť kaderníčka, ale zatjra ideme do RS, tak trošku z domu vypadneme..
a včera mi prišla objednaná vetrovka, je božská 😵 😵

tanyja
autor
14. dec 2010

@stanca22 ako sa máte? sneh stále drží? tu je ho máličko, takmer žiadny
čo dnes porábaš?

ypsinkova
14. dec 2010

@tanyja jaj,tak ty si sa dnes parádila 😀 akú máš farbu ?

tanyja
autor
14. dec 2010

@ypsinkova farbu mám mahagónovo hnedú - a kedže mám tmavý podklad, tak som tmavá s mahagónovým odtieňom a ostrihala ma dostatočne dosť - keď som dala dokopy ostrihané vlasy, urobila by som z toho parochňu pre niekoho ďalšieho - toľko mám vlasov
a teraz už nepotrebujem do vlasov tie moje trapné štipce, ale len jednu pukačku a hneď mám pocit, že som o kilo ľahšia 😉
včera večer o 21.30 som myslela, že explodujem - "dobrý sused" začal vŕtať !!! a to má malé decko aj on- 2ročného debilka 😉 - to dieťa nerozpráva, len sa stále tak debilne usmieva - má to po ockovi a mamičke, a žiadny rozum...

ypsinkova
14. dec 2010

@tanyja ja neplánujem ísť tak skoro pod nožnice,mám dlhé vlasy,ale ešte si to nechám narásť a potom niekedy pred letom sa dám strošku podstrihnúť 🙂
veď o pol desiatej má ešte povolené 😀 tiež poznám také dieťa,akurát že jeho mama je ing a otec podnikateľ a nič nenarozpráva,bojí sa spoločnosti a stále len na mame visí , ani za otcom nejde

tanyja
autor
14. dec 2010

@ypsinkova no veď hej, ale je to predsa už pozdná hodina, keď deti už väčšinou spia 😠 , on je darebák na n-tú, nikde nerobí, iba tá jeho krasotinka chodí opatrovať do Rakúska a keď príde, tak hneď fungujú veľké nákupy 😀
takže toto dieťa nevisí ani na mame a ani na otcovi, lebo ho stále niekto iný pestuje, dokonca si kúpili aj psa, ale ten ich už omrzel (asi o 2 mesiace od kúpy) a už ho dali niekam preč..

ypsinkova
15. dec 2010

čaute baby,dnes to tu nejako zamrzlo..ani živej duše tu dnes nebolo,tak apsoň ja napíšem,nech to nepadne 🙂
ja som dnes z práce šla do obchodov a potom na vianočné s kamoškou,statočne som vymrzla,keď som prišla domov,som hneď sprchu hodila
mrcha mi mi mešká už 12 dní,ale dnes ma začalo nejako divne bolieť brucho,tak som zvedavá,čo príde
@tanyja čo ste dnes robili,že si sa tu neukázala ? máš drahého doma ?

tanyja
autor
15. dec 2010

@ypsinkova ahoj, ja som doteraz makala - nahadzovala som drahého cesťáky do tabuľky a dávala dokopy odjazdené a počítala diéty , tak šéf dlží drahému na diétach podľa mojich výpočtov 792€ !!! a to nie je málo
my sme boli u právničky popýtať sa a potom som prezliekala periny a trochu riadila a ešte nejaký ten nákup, návšteva... stále niečo
drahý je doma, je PN, a už nepôjde k tomu zdieračovi do práce.. zajtra ide volať za nejakú robotu
ináč tu bola tiež riadna kosa 😖
a to ti zvykne tak meškať???

ypsinkova
15. dec 2010

@tanyja tak to rozhodne nie je málo a čo s tým plánujete robiť ?
aj ja si tento víkend prezlečiem periny a pôjdeme piecť ku mame alebo ku starkej,ešte sa uvidí
hľadá si novú prácu ?
no tá zima,som skoro zamrzla !!! som sa zasa poriadne neobliekla a doplatila som na to ... som zistila,že si musím teplejšie čižmy kúpiť,lebo od nôh mi bola najväččšia zima 😒
no myslím si,že mešká preto,lebo som vysadila tabletky ... alebo som možno prechladla

tanyja
autor
16. dec 2010

@ypsinkova ale to tretie...
teraz je blbé obdobie na novú prácu, ale hľadá a už má niečo v zálohe , a ak príde do tuhého tak využijeme našu kartu voči tomu hnusákovi
a ja by som od januára mala konečne robiť - z domu - papiere známemu, tak dúfam, že sa to znova neposunie
od nôh je najväčšia zima, ja mám jedny super trekové - v nich vôbec nie je zima, len sa v nich trocha šmýka, ale minulú zimu som celú v nich prechodila a bolo super
ja tiež chcem skúsiť perníčky

ypsinkova
16. dec 2010

@tanyja čo ale to tretie ? to som nepochopila
fíha,tak to budeš mať fajn prácu takto na doma .... 🙂 .... ja mám fajn čižmy,akurát je v nich zima...ani sa v nich nešmýka,čo oceňujem lebo už som neraz padla na ľade vďaka topánkam,ale terazz mám už väčší pud sebazáchovy 😅

tanyja
autor
16. dec 2010

@ypsinkova mne je tá práca sľúbená odvtedy, ako sa narodil malý 😉 , ináč viac ja tlačím za prácu ako ten známy, lebo on nevie, kde mu hlava stojí
čo si myslela to tretie? teraz nechápem? žeby tú našu kartu? my máme na neho nevyplatené diéty a je to nemalá suma !!! nejakých necelých 1000€
tak si kúp čižmy a na podrážku daj mačky, aby si sa nešmýkala 😀 😀
my sme boli teraz večer odskúšať nový fusak - je super veľký a hlavne teplý !!! ten malý využije ešte aj o 2 roky - spodok sa dá rozopnúť a urobiť z neho deku - dobre som nakúpila 😉 🙂 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre