Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

ypsinkova
20. dec 2010

čaute baby,dnes ste sem zasa neprispeli,tak ani nemám čo čítať
ja ešte zajtra do práce a potom si beriem voľno,aby som tie darčeky stihla pokúpiť a pobaliť a doma si ešte nejaké veci porobiť 🙂

tanyja
autor
20. dec 2010

@ypsinkova ahoj, my sme dnes celé doobedu neboli doma, boli sme na výjazde v RS, za prácu a za skriňu pre malého, tak nakoniec sme vbehli do jednej dediny, kde je obrovský nábytok a urobia nám skriňu na mieru a ešte aj celú privezú domov... tak to je fajn, bude to už len v januári - ale to stačí, predsa len - sviatky a dovolenky
takže denný ortieľ: všetko prebehlo vcelku OK

tanyja
autor
20. dec 2010

@ypsinkova mô chlap bol dnes natešený - bývalý zamestnávateľ a od januára nový, mu dnes povedal, že malý je celý tato 😉 tak sa z toho tešil ako malé dieťa 😵 😵

ypsinkova
20. dec 2010

@tanyja tak budete vynovený,fíha 🙂
veď aj mne sa zdalo,že sa dosť podobajú

tanyja
autor
20. dec 2010

@ypsinkova to je potrebná úprava - veci pribúdajú a narastajú na svojom objeme, takže zmena je nutná, ja si nakreslím a napíšem miery a oni ju urobia.. 😉

ypsinkova
20. dec 2010

@tanyja my máme vstavanú skrinu na chodbe s obrovským zrkadlom a slúži nám veľmi dobre 🙂

tanyja
autor
20. dec 2010

@ypsinkova koľko izbový byt máte? my 2, nejakých 62m2 , takže musíme využiť každé voľné miesto a to je medzi našou skriňou a stenou, klasická zostava detskej izby neprichádza do úvahy.. to by som musela aj okno zrušiť 😀 😀
a malý potrebuje iba posteľ a skriňu, písací stôl už má a komodu tiež 😉

ypsinkova
20. dec 2010

@tanyja 4izbový,nikdy by som si nevedela predstaviť ,žiť v tak malo byte

ypsinkova
21. dec 2010

dobrý deň,každý deň 😎
ako sadnes máte ? dávno som tu nevidela Zuzku 😕
ja pôjdem zachvíľu na obed,dnes som si výnimočne pvoedala,že si nebudem odriekať,tak som zvedavá,čo dobré nám pripravia,lebo už som hladná ako vlk 🙂

tanyja
autor
21. dec 2010

@ypsinkova tak to sa môžete naháňať v takom veľkom byte 😵
nám stačí, a v takomto istom sme vyrástli ja a brat, je teplý a hlavne svetlý - východ obývačka a kuchyňa a detská západ, takže v pohodičke 😉

ypsinkova
21. dec 2010

@tanyja my máme vo veľkom byte,veľký neporiadok,dnes začínam s upratovaním 🙂

tanyja
autor
21. dec 2010

@ypsinkova dobrú chuť, ja mám opekance s makom, budem mať zubatý úsmev .. 😀
a potom nám narob chúťky, resp. inšpiruj 😉

tanyja
autor
21. dec 2010

@tanyja ja mám v malom byte stále veľký neporiadok...malý je rýchlejší... urobí skôr neporiadok ako ja poriadok, je šikulka 🙂 🙂
poriadené mám stále, teda riadim stále, len okná nemám umyté, ale vidno cez ne

tanyja
autor
21. dec 2010

@ypsinkova zuzke odkážem nech sa tu ukáže, dnes nepracuje, je doma 😉

tanyja
autor
21. dec 2010

@ypsinkova ja mám v malom byte stále veľký neporiadok...malý je rýchlejší... urobí skôr neporiadok ako ja poriadok, je šikulka
poriadené mám stále, teda riadim stále, len okná nemám umyté, ale vidno cez ne
- odpísala som si sama sebe, hoci som chcela odpísať tebe 😵

ypsinkova
21. dec 2010

@tanyja na obed sme mali zapekané cestoviny so zeleninou,nebolo to zlé , ani ma to nejako veľmi nenadchlo 🙂
u nás je tiež neporiadok,ale my si ho robíme sami,my sa nemôžeme na niekoho iného vyhovoriť 😀

tanyja
autor
21. dec 2010

@ypsinkova tak to ma fakt neinšpirovalo... ja som dnes urobila na zajtra gulášik s cestovinou- to sa malému dobre papá
my sa nevyhovárame, to je fakt, že v našej domácnosti robí najviac neporiadku : môj chlap !!
ja som skúšala robiť venčeky, výsledok: dajú si ich naše sliepky 😀

ypsinkova
21. dec 2010

@tanyja my sme doma nič nevarili,ale kúpila som cottage cheese,tak sme si dali to,akože večera 😀 😀
a aké to boli venčeky ?

tanyja
autor
21. dec 2010

@ypsinkova no to sa spýtaj tých sliepok, že ako im chutili..
nejako blbo mi pečie rúra - z jednej strany biele, z druhej spečené a nedopečené, tvar žiadny , no hrozné niečo a to ten môj chlap chce, aby som išla pozerať na svokru, ako to robí..nehrozí, nech mu ich sama napečie 😠
poslala nám pečienku zo zabíjačky - čierna hnusná fľakatá - fuj hnus

tanyja
autor
21. dec 2010

@ypsinkova ja cottage nemám rada, ináč som na syry, v Rakúsku som si to doslovne užívala... majú úžasné syry, veľa som ich aj domov nanosila a o švajčiarskych nehovoriac...božské, drahé ale božské

ypsinkova
21. dec 2010

@tanyja veď čo nejdeš,svokra ťa naučí čo a ako 😀 😀 😀
ja moc syry nemusím,ale tento si dám 😉

tanyja
autor
21. dec 2010

@ypsinkova no už len ona.. nekomentujem, to je asi jediná vec, ktorú dokáže

ypsinkova
21. dec 2010

@tanyja veď to je fajn,že vie piecť venčeky...mne svokra tiež pošle koláčiky,len neviem kedy

tanyja
autor
21. dec 2010

@ypsinkova no a to je rozdiel...nám svokra koláčiky neposiela, ešte zo začiatku aj hej, ale teraz už nehrozí.. ona radšej nabalí jej dcére a jej deťom, toto nie je ohováranie, ale fakt
takže o učenie venčekov nemám záujem

ypsinkova
21. dec 2010

@tanyja aha,no tak čo ja viem,možno ani nám by neposlala,ak by tam môj chlap vždy neišiel

tanyja
autor
21. dec 2010

@ypsinkova ale veď aj môj chlap tam chodí ako na klavír.. na h... z toho 😀 , ešte aj zemiaky, čo mi poslala, bol každý jeden nahryzený od myší a ešte a nahnité, takže leteli do smetí a kúpila som si druhé 😀

ypsinkova
21. dec 2010

@tanyja hm,zaujímavé,načo to potom posielala...asi by som jej ich vrátila s5

tanyja
autor
21. dec 2010

@ypsinkova veď nech príde vhodná chvíľka, tak sa jej spýtam, či také dáva aj jej dcéruške 😠
a viem, že sa okamžite urazí...

ypsinkova
21. dec 2010

@tanyja nech sa urazí,nech si to uvedomí,aj keď si to asi nikdy neuvedomí 😒

tanyja
autor
21. dec 2010

@ypsinkova ona je príliš primitívna na to, aby si to uvedomila..
a ten môj chlap je tiež tvrdý oriešok, už teraz mi hovorí, že v sobotu nepôjde so mnou na obed k našim, lebo tam bude môj brat.. no nezabila by si ho???
brat sa raz totiž vyjadril, že nemá rád môjho chlapa , no a od vtedy nebol ani u mojich rodičov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre